Nowości branżowe

Konferencje i nowości z branży chwilówek – bądź zawsze na bieżąco!

11 marca 2019
Nowa Oferta

Nowa pożyczka ratalna do 20 000 złotych w Efiraty

Nowa marka pożyczkowa Efiraty to produkt stworzony przez wrocławską firmę Efimea S.A. Klienci decydujący się na pożyczkę w tej firmie mogą otrzymać od 1000 do 20 000 złotych, a spłatę rozłożyć na okres od 3 do 48 miesięcy – jest to więc jedna z najszerszych ofert dostępnych na polskim rynku. Pożyczka dostępna jest w całości przez Internet, na dowód osobisty i bez konieczności przesyłania dodatkowych zaświadczeń. Dzięki nowoczesnemu procesowi technologicznemu i szybkiej weryfikacji za pomocą aplikacji Kontomatik, gotówkę można otrzymać w bardzo krótkim czasie. Na pożyczkę mogą liczyć polscy obywatele w wieku od 24 do 70 lat, mający regularne zarobki, aktualny dowód osobisty, indywidualne konto bankowe oraz telefon komórkowy. W zależności od wysokości pożyczki i długości okresu spłaty, RRSO wynosi od 47,84% do 56,44%.

8 marca 2019
Promocja

Rata gratis w pożyczce ratalnej w Ferratum

Firma Ferratum słynie z tego, że dba o swoich klientów i co jakiś czas oferuje im coraz to nowe promocje. Obecną promocyjną ofertą jest umorzenie spłaty ostatniej raty, a więc zaciągający pożyczkę jest zwolniony ze spłaty ostatniej raty. Wymaganiem jest zaciągnięcie pożyczki ratalnej na minimum 12 miesięcy. Następnie trzeba pozytywnie przejść weryfikację wniosku (firma Ferratum cieszy się wysoką przyznawalnością pożyczek ratalnych). Kolejnym obowiązkiem jest terminowa spłata wszystkich rat pożyczki. Po spełnieniu całego procesu spłata ostatniej raty zostanie anulowana. Pożyczki na raty, które oferuje firma Ferratum, charakteryzuje okres spłaty od 6 do 24 miesięcy (jednak żeby skorzystać z promocji musi być to minimum 12 miesięcy), natomiast kwota o którą może wnioskować pożyczkobiorca możne znajdować się w przedziale od 1000 zł do 10 000 zł. Uwaga! Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie do 31.03.2019r.

28 lutego 2019
Promocja

Pierwsza pożyczka w Super Grosz z RRSO od 7,77%

Nowi klienci firmy Super Grosz, którzy zdecydują się na zaciągnięcie pożyczki ratalnej w kwocie od 1000 do 10 000 złotych na okres od 4 do 48 miesięcy, mogą liczyć na wyjątkowo niskie koszty zobowiązania. RRSO takiej pożyczki wyniesie wtedy jedynie 7,77%. Przykładowo, pożyczka na 10000 złotych w 36 ratach wygeneruje koszt całkowity w wysokości 1198 złotych, a ta sama pożyczka na 48 miesięcy – 1606 złotych. Jest to więc wyjątkowo korzystna oferta, ale trzeba spełnić kilka warunków, by z niej skorzystać. Oprócz bycia nowym klientem, Super Grosz stawia jeszcze dwa dodatkowe kryteria oceny. Pierwsze z nich to przynajmniej jedna zaciągnięta wcześniej w innej instytucji pożyczka, która została spłacona w terminie i zgłoszona do BIK w ciągu ostatniego roku przed złożeniem wniosku w Super Grosz. Wygląda więc na to, że nie jest to promocja dostępna dla osób, które nie mają żadnej historii kredytowej. Dodatkowo nie można mieć także innej, aktywnej pożyczki w momencie składania wniosku, nawet w innej firmie pożyczkowej.  Super Grosz daje jednak gwarancję tego, że warunki promocji nie zmienią się w całym okresie finansowania, nawet jeśli pożyczkę weźmiemy na 4 lata.

26 lutego 2019
Konkurs

2000 złotych na wakacje w konkursie NetCredit

Od 25 lutego br. klienci firmy pożyczkowej NetCredit mają okazję wziąć udział w wakacyjnym konkursie przygotowanym we współpracy z biurem podróży Itaka. Nagrodą dla 10 laureatów konkursu jest bon wakacyjny o wartości 2000 złotych ważny do 20 stycznia 2021 roku. By wziąć w nim udział, należy zaciągnąć pożyczkę w okresie od 25 lutego do 31 marca w dowolnej wysokości, nie większej niż 5000 złotych na 30 dni. Oczywiście trzeba pamiętać o uprzednim spełnieniu wszystkich warunków, czyli: zdolności kredytowej,  ukończonych 20 latach oraz posiadaniu dowodu osobistego i konta bankowego. Następnie należy wymyślić oryginalny slogan reklamowy (tylko jeden!) dla marki NetCredit i wysłać go do firmy za pomocą swojego profilu klienta – zaoszczędzi to  problemów z identyfikacją osoby zgłaszającej i pozwoli na bieżąco śledzić status swojego sloganu. Wyniki konkursu dodatkowo zostaną ogłoszone na fanpage’u NetCredit w serwisie Facebook do 19 kwietnia.

13 lutego 2019
Promocja

Pożyczka w Zaplo do 15 000 złotych za darmo

Pożyczka w Zaplo dla nowych klientów może być teraz za darmo. W ramach promocji „Przetestuj pożyczkę” pierwsze zobowiązanie zostanie pozbawione wszystkich kosztów, o ile zostanie spłacone w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy pożyczki. Dotyczy to pożyczek o dowolnych parametrach – od 1000 do 15 000 złotych, z maksymalnym 36-miesięcznym okresem spłaty. Co się stanie, jeżeli pożyczkobiorca nie będzie mógł spłacić pożyczki w ciągu tych 30 dni? Nie są przewidziane żadne konsekwencje – klienci Zaplo mają możliwość oddać pieniądze wcześniej, ale absolutnie nie są do tego zobligowani. W takiej sytuacji będą po prostu spłacać pożyczkę w ratach, na warunkach i kosztach określonych w umowie. RRSO standardowo spłacanej pożyczki wynosi 78,6%.

Warto wiedzieć, że każda pożyczka w Zaplo, również promocyjna, może zostać zaciągnięta poprzez aplikację mobilną. Została ona stworzona przez pożyczkodawcę, więc jest bezpieczna i zachowuje minimum formalności. Ułatwia to proces zaciągnięcia pożyczki i pozwala nią zarządzać w każdym momencie. Mogą ją za darmo pobrać użytkownicy smartfonów z systemem Android oraz iOS poprzez Google Play i AppStore.

11 lutego 2019
Ostrzeżenie

UOKiK przestrzega przed 81 fałszywymi serwisami pożyczkowymi

Prezes UOKiK w wyniku postępowania sprawdzającego działania mogące narazić konsumentów na szkodę, wystosował właśnie oficjalne ostrzeżenie dotyczące aż 81 witryn internetowych, na których rzekomo można było otrzymać pożyczkę online, a wśród nich wymienia: as-chwilowka.pl, bezbiku.pro, rozsadnapozyczka.pl, kredyt-na-pesel.pl, wybierzpieniadze.pl, gotowka.online, tysiaczek.pl. Wszystkie należą do jednej firmy: GELDOR Artur Karwot z Rybnika. Żaden z nich w rzeczywistości nie zajmuje się udzielaniem pożyczek, a jedynie zbieraniem danych osobowych w celach ich dalszej odsprzedaży oraz wyłudzania opłat wstępnych za rozpatrzenie wniosku. Klienci, którzy złożyli aplikację o trefną pożyczkę, proszeni byli o wysyłanie SMS-ów Premium o wartości do 30,75 złotych. Wobec firmy aktualnie prowadzone jest postępowanie prokuratorskie, ale prezes UOKiK przestrzega przed kolejnymi witrynami, które mogą być tworzone przez GELDOR. Warto więc nie tylko zapoznać się z pełną listą fałszywych serwisów pożyczkowych stworzoną przez UOKiK, ale też przedsięwziąć środki ostrożności i korzystać tylko z usług zaufanych, sprawdzonych pożyczkodawców. Więcej możesz przeczytać w artykule: Prezes UOKiK ostrzega: uwaga na fałszywe serwisy pożyczkowe

8 lutego 2019
Konkurs

Walentynkowy konkurs „Love w lutym” w Pożyczka Plus

Święto zakochanych w Pożyczka Plus upłynie pod znakiem konkursu „Love w lutym”, w którym do wygrania jest jedna nagroda w wysokości 5000 tysięcy oraz sześć nagród dodatkowych po 500 złotych każda. Wygrać może przynajmniej 21-letni obywatel Polski, który w okresie trwania konkursu, to jest od 7 do 28 lutego br., złoży wniosek o pożyczkę o dowolnych parametrach w ramach oferty Pożyczka Plus, spełni wszystkie wymagania dotyczące zdolności kredytowej i otrzyma decyzję pozytywną. Po przyznaniu pożyczki uczestnik konkursu musi dokończyć zdanie „Wymarzone Walentynki to…”. Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne, oryginalne i wzruszające odpowiedzi. Lista laureatów zostanie ogłoszona już 5 marca na oficjalnym profilu pożyczkodawcy na Facebooku, a także na jego stronie internetowej. Uwaga – podane będą tylko imiona oraz pierwsza litera nazwiska zwycięzców. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

7 lutego 2019
Promocja

Chwilowo.pl rozdaje kody rabatowe na pożyczki w Solven i Polożyczka

Wyjątkowe promocje czekają na nas w firmach Solven oraz Polożyczka. Każdy klient firmy, który w najbliższym czasie (oferta jest ograniczona czasowo) skorzysta z kodów wygenerowanych specjalnie dla Chwilowo.pl, może otrzymać 50 złotych na spłatę pożyczki płatnej. Oczywiście dotyczy to kolejnych, płatnych pożyczek, a oferta dotycząca pierwszej, darmowej pożyczki do 1000 złotych na 30 dni dalej obowiązuje. Jak można skorzystać ze zniżki? Wystarczy złożyć wniosek o kolejną pożyczkę w standardowy sposób, czyli za pomocą swojego profilu w serwisie pożyczkodawcy, i w odpowiednim miejscu wpisać kod „chwilowo_50” – to wszystko. Warunki promocyjne obowiązują dla pożyczek w wysokości do 2500 złotych zaciągniętych na 30 dni. RRSO takiej pożyczki to 1306,71%. Rzecz jasna ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki będzie należeć do pożyczkodawcy i zależna jest od zdolności kredytowej – dla własnego bezpieczeństwa zawsze powinniśmy brać to pod uwagę.

6 lutego 2019
Promocja

Program lojalnościowy w Lime Kredyt – wysokie zniżki dla stałych klientów

Nie jest nowością, że klienci firm pożyczkowych mogą liczyć na promocyjną pożyczkę za darmo. Tak też jest w Lime Kredyt – można uzyskać tam 3250 złotych bez odsetek i prowizji. Sowicie nagradzani są tam także stali klienci. W ramach programu „Lojalny klient” każda osoba, która w Lime Kredyt pożycza regularnie i spłaca swoje zobowiązania w terminie, może liczyć na znaczące rabaty cenowe i – co najważniejsze – rabat zaczyna naliczać się już od drugiej pożyczki. Zniżki prezentują się następująco: 25% przy drugiej pożyczce, 15% przy trzeciej pożyczce, 20% przy czwartej pożyczce, 25% przy piątej pożyczce, 30% przy szóstej pożyczce, 35% przy siódmej pożyczce, 40% przy pożyczce ósmej, 45% przy pożyczce dziesiątej i aż 50% przy pożyczce dziesiątej. W Lime Kredyt można pożyczyć do 3250 złotych z okresem spłaty wynoszącym od 7 do 30 dni, a okres spłaty można przedłużać wielokrotnie o 7, 14 lub 30 dni. Pożyczkobiorcy muszą być polskimi obywatelami w wieku od 18 do 70 lat i mieć miesięczny dochód w wysokości przynajmniej 800 złotych miesięcznie. Wszystkie formalności załatwi się online.

5 lutego 2019
Nowości

Rapida Money obniża wymagany wiek gwaranta do 18 lat

Rapida Money – pożyczkodawca oferujący pożyczki z poręczeniem – zmodyfikował właśnie swoją ofertę skierowaną do osób ze złą historią kredytową. Od teraz, aby otrzymać pożyczkę w tej firmie, należy przedstawić poręczenie gwaranta mającego ukończone przynajmniej 18 lat, a nie tak, jak było dotychczas – 25 lat. To widoczne ułatwienie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że pożyczki w Rapida Money może zostać udzielona osobie z wyjątkowo złą historią w BIK, gdyż dzięki poręczeniu firma nie weźmie pod uwagę tego rejestru w badaniu zdolności kredytowej. W takim przypadku gwarant poświadcza spłatę pożyczki przez siebie, jeśli pożyczkobiorca przestanie regulować zobowiązanie. Przypomnijmy, że w Rapida Money można w ten sposób pożyczyć do 25 tysięcy złotych z bardzo długim, bo aż 60-miesięcznym okresem spłaty. Pożyczka zostanie udzielona osobie pełnoletniej, mieszkającej na terenie Polski i mającej regularne dochody. Wszystkie formalności, również te leżące po stronie gwaranta można załatwić całkowicie przez Internet w krótkim czasie – pieniądze wypłacane są w ciągu 24 godzin.

21 stycznia 2019
Konkurs

Apple iPad Pro i Samsung Galaxy S9 do wygrania w konkursie Wandoo

Od 10 grudnia 2018 roku trwa zimowy konkurs Wandoo, w którym do wygrania jest 11-calowy iPad Pro oraz dwa smartfony Samsung Galaxy S9. Te atrakcyjne nagrody zostaną przyznane osobie, która wymyśli najciekawszy slogan reklamowy promujący pożyczki w Wandoo. Aby jednak móc go przesłać, należy: mieć przynajmniej jedną spłaconą pożyczkę w Wandoo, polubić, dodać do obserwowanych i zaopiniować profil pożyczkodawcy w serwisie Facebook, a także zaciągnąć dowolną pożyczkę (maksymalnie 5000 złotych na 30 dni) w wyznaczonym okresie. Dobrą informacją jest to, że możliwość wysłania sloganu jest przypisana do jednej pożyczki. Zaciągając na przykład dwie, będziemy mogli wysłać dwa slogany i przez to mieć większe szanse na zwycięstwo. Oczywiście wszystkie zaciągnięte pożyczki muszą zostać spłacone w zakładanym terminie. Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 lutego br. na adres info@wandoo.pl.

18 grudnia 2018
Konkurs

Smartfon na święta od Profi Credit

Świąteczna promocja od Profi Credit potrwa aż do 1 stycznia 2019 roku. Oferta „Pożycz przez Internet i odbierz smartfon!” skierowana jest dla osób, które do tego czasu pożyczką przez Internet pożyczkę opiewającą na przynajmniej 5000 złotych i terminowo spłacą pierwszą ratę zobowiązania według harmonogramu. Skorzystanie z promocji odbywa się automatycznie i nie ma konieczności przesyłania dodatkowych formularzy – nagrodzonych zostanie dwadzieścia pierwszych osób, które zaciągną pożyczkę o konkretnych parametrach w wyznaczonym okresie. Nagrodą jest wspomniany w tytule smartfom marki Kruger&Matz FLOW 6. Pamiętajmy jednak o tym, że promocyjne warunki pożyczki nie zwalniają wnioskodawców od spełniania wszystkich wymagań firmy, czyli: bycia w wieku od 18 do 80 lat, posiadania dowodu osobistego i konta bankowego, a także wykazania się odpowiednią zdolnością kredytową.

18 grudnia 2018
Nowa Oferta

Pierwsza pozabankowa karta kredytowa od Cardina

Cardina to innowacyjny produkt pozabankowy, na których być może czekało wielu pożyczkobiorców. Pozabankowa karta kredytowa jest udoskonaleniem pożyczek na kartę przedpłaconą i w niczym nie ustępuje kartom kredytowym znanym z banków. Co więcej, Cardina powstała we współpracy właśnie z jednym z nich – Santander Bank. Było to możliwe dzięki uzyskaniu przez firmę Cardina Sp. z o.o. licencji Krajowej Instytucji Płatniczej nadawanej przez KNF. Dzięki temu klienci Cardina mogą wnioskować o limit kredytowy w wysokości od 600 do 5000 złotych miesięcznie i wykorzystać go dokładnie w taki sam sposób, w jaki można korzystać z tradycyjnych kart kredytowych: do transakcji bezgotówkowych lub wypłat z bankomatów. Dodatkowo nie trzeba płacić za cały przyznany limit, a tylko za wykorzystaną kwotę. Uzyskanie karty możliwe jest w całości przez Internet, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń. Od wnioskującego wymagana jest zdolność kredytowa, numer konta bankowego i ukończone 20 lat. Dzienny koszt obsługi limitu kredytowego już od 1,35 złotych.

17 grudnia 2018
Nowa Oferta

Nowa oferta pożyczki z gwarantem od Family Loan

W naszych zasobach pojawiła się właśnie oferta pożyczki z poręczeniem od nowej marki Family Loan. Marka ta, będąca własnością brytyjskiej firmy Rapida, przygotowała dla swoich klientów pożyczki w wysokości od 6000 do 25 000 złotych, a spłatę rozłożyć można nawet na 60 miesięcy. Oferta tego pożyczkodawcy z pewnością zainteresuje tych, którzy nie mają możliwości pożyczenia ze względu na złą historię kredytową lub negatywne wpisy w rejestrach dłużników. Teraz, dzięki poręczeniu gwaranta, mają oni możliwość otrzymania nawet maksymalnej kwoty. Co więcej, takie pożyczki są dostępne już od ukończenia 18 roku życia i nie ma konieczności przedstawiania zaświadczeń o zatrudnieniu, zarówno ze strony pożyczkobiorcy, jak i gwaranta – cała procedura poręczenia odbywa się internetowo. Wystarczy, by gwarant miał nie mniej niż 25 lat, miał odpowiednio wysoką zdolność kredytową i był przynajmniej współwłaścicielem nieruchomości w Polsce. RRSO pożyczki od 50,59%.

13 grudnia 2018
Nowa Oferta

2000 złotych za darmo na 60 dni w nowym serwisie Moneydot

Nowy serwis pożyczkowy Moneydot, stworzony przez firmę LENDBUY nowych klientów próbuje przekonać do siebie możliwością pożyczenia 2000 złotych nawet na 2 miesiące bez ponoszenia żadnych kosztów. Jest to więc kolejny pożyczkodawca, który dołączył do dość skromnego grona firm udzielających pożyczek na 60 dni. Na równie atrakcyjną ofertę możemy liczyć, jeżeli zdecydujemy się na pożyczkę kolejną. Już za drugim razem Moneydot może udzielić nawet 12 000 złotych pożyczki rozłożonej aż na 24 dogodne niskie raty. Firma chwali się, iż z takiej opcji skorzystało ponad 40% klientów, więc z pewnością jest to oferta godna rozważenia. Tym bardziej że o pożyczkę można ubiegać się już od 18 r.ż. Potrzebny jest tylko dowód osobisty, telefon komórkowy i konto bankowe. RRSO już od 36%.

12 grudnia 2018
Nowości

Pożyczka na działalność firmową od Ascot Finance

Wszyscy przedsiębiorcy, nawet od pierwszego dnia prowadzenia działalności, mogą skorzystać z atrakcyjnej pożyczki pod zastaw oferowanej przez Ascot Finance – firmę z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku finansowym. Oferta kierowana jest również dla przedsiębiorstw doświadczających przejściowych problemów z zachowaniem płynności finansowej lub mających nieuregulowane zobowiązania, również wobec ZUS lub US. To bezpieczna i skuteczna forma finansowania w postaci pożyczek inwestycyjnych, pomostowych, pożyczek konsolidacyjnych, a nawet krótkoterminowych zobowiązań na 3 miesiące. W ten sposób można uzyskać do 10 milionów złotych na sfinansowanie startu działalności lub bieżących wydatków i dogodnie rozłożyć spłatę na 10 lat. Dodatkowo Ascot Finance oferuje spory zakres możliwego rodzaju zabezpieczenia pożyczki – może to być nieruchomość, działka, dzieło sztuki, samochód, a nawet dobra należące do firmy. Szybkie procedury i bezpieczeństwo transakcji gwarantowane przez kancelarię notarialną stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkiego typu firm: małych i dużych.

11 grudnia 2018
Promocje

Promocyjne pożyczki na święta

Boże Narodzenie to nie tylko czas kuszących witryn sklepowych, wyprzedaży, czy atrakcyjnych zniżek na prezenty. Promocyjne działa wytoczyli również najwięksi w Polsce pożyczkodawcy i są to oferty nie byle jakie. Wręcz przeciwnie – skorzystać z nich mogą nowi pożyczkobiorcy liczący na darmową pożyczkę, wierni klienci jednej firmy, osoby poszukujące dużej gotówki, a nawet planujące świąteczny wyjazd. Świąteczne promocje można spotkać między innymi w firmach LendOn lub Vivus, które wprowadziły dłuższy niż zazwyczaj okres spłaty. W tyle nie pozostają również Szybka Moneta czy SMART Pożyczka oferujące atrakcyjne rabaty dla stałych klientów (i bardzo wysokie kwoty pożyczek!). Via SMS przysłuży się natomiast tym, którzy zamiast suto zastawionego świątecznego stołu wolą dalekie, zimowe wojaże. To nie wszystko, bo do radosnego nastroju przyłączyły się również inne firmy, takiej jak Kuki, czy Solven. O wszystkich promocyjnych ofertach, a także o tym, jak korzystnie zdobyć gotówkę na organizację świąt, można przeczytać w artykule Pożyczka na święta –poznaj najlepsze oferty chwilówek w okresie świąt?.

6 grudnia 2018
Konkurs

Spłata pożyczki do wygrania w nowym konkursie Ferratum

Poszukujący odpowiedniej dla siebie pożyczki mają teraz doskonałą okazję, by zaciągnąć ją wyjątkowo korzystnie. Ferratum rusza bowiem z kolejnym, zimowym konkursem, w którym do wygrania jest spłata całej pożyczki! Co zrobić, by wygrać? Wystarczy w okresie od 13.11 do 28.12.2018 wziąć dowolną pożyczkę. Nie ma znaczenia, czy będzie to pożyczka pierwsza, czy kolejna, jak też forma pożyczki – krótkoterminowa do 30 dni lub na raty. Następnie, tuż po przyznaniu pożyczki, uczestnicy muszą wysłać formularz zgłoszeniowy wraz z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego Ferratum Bank powinien spłacić akurat Twoją pożyczkę?” na adres marketing@ferratum.pl. Najbardziej kreatywna odpowiedź będzie nagradzana każdego dnia konkursu – zwycięzców, którzy nie będą musieli spłacać swojej pożyczki, będzie więc aż 34! Do udziału uprawnione są wszystkie pełnoletnie osoby, mające zdolność kredytową i posługujące się polskim dowodem osobistym.

5 grudnia 2018
Nowa Oferta

Fastero: nowa marka od właściciela Łatwy Kredyt

Spółka PolCredit uruchomiła właśnie nowy serwis pożyczkowy Fastero, który będzie funkcjonował równolegle z innym, popularnym produktem firmy, czyli Łatwy Kredyt. Klienci, którzy poszukują nowych marek lub szukają odpowiedniej dla siebie pierwszej pożyczki, mogą być nią zainteresowani. Pierwsza pożyczka w Fastero to nawet 1500 złotych za darmo, pod warunkiem spłacenia całej należności w terminie. Korzystając z usług serwisu po raz kolejny, można natomiast liczyć aż na 3000 złotych z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym 30 dni. Dodatkowo pożyczkodawca oferuje swoim klientom sporo udogodnień, by pożyczka była jeszcze wygodniejsza, szybsza i korzystniejsza: możliwość przedłużenia okresu spłaty, błyskawiczna weryfikacja systemem Kontomatik lub wypłata pożyczki za pomocą czeku GIRO na poczcie, co sprawia, że nie trzeba nawet posiadać konta bankowego. Zobowiązanie można zaciągnąć już od 20 r.ż, jeżeli posiada się dowód osobisty, telefon komórkowy i – rzecz jasna – zdolność kredytową.

4 grudnia 2018
Nowości

Pożyczka na 60 miesięcy w Rapida Money

Od teraz pożyczkobiorcy wnioskujący o pożyczkę w firmie Rapida Money mogą liczyć na 60-miesięczny okres spłaty. To całe pięć lat, w ciągu których można spłacać pożyczkę w wysokości nawet 25 tysięcy złotych. Nie zmieniają się natomiast warunki przyznawania pożyczki – dalej może zostać udzielona bez analizy historii kredytowej pożyczkobiorcy. Mogą ją więc zaciągnąć nawet osoby w wyjątkowo negatywnym wynikiem w BIK. Warunkiem jest znalezienie osoby, które zdecyduje się poręczyć pożyczkę, ma przynajmniej 18 lat i jest właścicielem nieruchomości na terenie Polski. Pożyczka dostępna jest całkowicie przez Internet, wszystkie formalności na odległość może załatwić również gwarant.

26 listopada 2018
Nowa Oferta

Pożyczka za darmo do 3000 złotych w Finbo

Na polskim rynku pożyczkowym pojawiła się właśnie nowa firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. Marka Finbo stała się tym samym jedną z największych dostępnych w Polsce chwilówek. Pierwsza pożyczka w tej firmie może wynieść aż 3000 złotych i będzie darmowa (RRSO 0%), jeżeli tylko spłacimy ją w zakładanym terminie. Już za drugim razem dostępne jest natomiast aż 10 000 złotych! Jest to obecnie najwięcej, ile możemy pożyczyć – tej kwocie dorównuje jedynie chwilówka w Kuki. Za każdym razem Finbo oferuje pieniądze na 30 dni, a w razie potrzeby możemy przedłużyć okres spłaty o kolejne 7, 14 lub 30 dni. Pożyczki dostępne są już od 20 r.ż., dla osób, które mają dowód osobisty, konto bankowe i telefon komórkowy. Nie zapominajmy także, że do zaciągnięcia pożyczki potrzebna jest zdolność kredytowa.

21 listopada 2018
Promocja

Na Czarny Piątek weź pożyczkę o 40% taniej w Ekassa

Ekassa, to kolejny pożyczkodawca, który przyłączył się do celebrowania zakupowego święta w Black Friday. Specjalnie dla swoich klientów Ekassa uruchomiła trzydniową promocję, dzięki której można zyskać nawet 40% rabatu na opłaty związane z pożyczką. Tak dużą zniżkę możemy otrzymać, jeżeli w okresie 21.11-23.11.2018 zaciągniemy pożyczkę na 3 miesiące z tygodniową spłatą w 11 transzach. Ekassa nie stawia przy tym żadnym dodatkowych warunków, ani zadań konkursowych – wystarczy tylko pozytywnie przejść weryfikację wniosku. Pożyczka dostępna jest już od 18 r.ż, dla polskich obywateli mających dowód osobisty, konto bankowe i telefon komórkowy. RRSO 99,5%.

21 listopada 2018
Promocja

Promocyjna spłata pożyczki na Czarny Piątek od Tani Kredyt

W związku z nadchodzących świętem wszystkich zakupomaniaków, czyli Czarnym Piątkiem, Tani Kredyt zaproponował swoim klientom zabawę konkursową. Jest to nie lada gratka, bo można w niej wygrać całkowitą spłatę pożyczki. Co trzeba zrobić, by wygrać? Pierwszym krokiem jest zaciągnięcie chwilówki za darmo do 25 listopada w wysokości do 3100 złotych (a więc musi być to Wasza pierwsza pożyczka w tej firmie!), a drugim odpowiedzenie na pytanie : „Na co przeznaczysz pożyczkę od Tani Kredyt?”. Odpowiedzi można przesyłać na adres konkurs@tanikredyt.pl wraz z numerem pożyczki, by możliwa była identyfikacja uczestnika. Zwycięzcę, który nie będzie musiał spłacać swojej pożyczki, poznamy w najbliższy poniedziałek, 30 listopada.

20 listopada 2018
Promocja

Chwilówka na święta w Vivus za darmo na 61 dni

Vivus zdaje sobie sprawę z ogromu wydatków związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Przygotował więc dla swoich klientów niezwykły prezent, który ułatwi i organizację świąt i późniejsze spłacenie chwilówki. W ramach świątecznej promocji dla nowych klientów firmy Vivus oferuje darmową pożyczkę z RRSO równym 0% do 3000 złotych. Najważniejsze jest jednak to, że na spłatę zobowiązania dostaniemy nie 30 dni, jak dotychczas, ale aż 61 dni. To sprawi, że pożyczkę będziemy mogli spłacić dopiero w styczniu, czyli wtedy, gdy nasz budżet zdąży się już zregenerować po świąteczno-sylwestrowym szaleństwie. Pożyczka w Vivus dostępna jest od ręki, nawet w ciągu kilkunastu minut po złożeniu wniosku przez Internet. Może ją otrzymać każdy, kto spełni zakładane przez Vivus kryteria oceny: ukończone 19 lat, dowód osobisty, telefon komórkowy i adres e-mail oraz zdolność kredytowa. Warto zaznaczyć, że promocja jest ograniczona czasowo – możemy z niej skorzystać tylko do 31 grudnia.

14 listopada 2018
Nowość

Solven z ofertą za 0 zł

Firma Solven, marka należąca do SOLVEN Finance sp. z o.o., chcąc szerzej otworzyć się na potrzeby klientów oraz dostosować się do trendów rynkowych, wprowadza w swojej ofercie pierwszą darmową pożyczkę do 1000 zł – RRSO wynosi 0%. Pożyczka jest całkowicie darmowa – pożyczkobiorca oddaje dokładnie tyle ile pożyczył. Pożyczki od tej firmy cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów. Dzieje się tak, ponieważ proces ubiegania się o chwilówkę w Solven jest sprawny, pożyczki są udzielane szybko (decyzja nawet w 15 min), a obsługa jest niezwykle profesjonalna. Warto pamiętać, że tak jak w innych firmach, warunek który musi zostać spełniony, aby pierwsza pożyczka była w 100% darmowa, to terminowa spłata (maksymalny termin to 30 dni).

8 listopada 2018
Nowa Oferta

Halocredit: pożyczka na 30 dni od nowego pożyczkodawcy

Na polskim rynku pożyczkowym pojawił się właśnie nowy gracz. Firma Halocredit, która działa już w Hiszpanii i Meksyku, polskim klientom proponuje pożyczkę na maksymalnie 4000 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. Za pierwszym razem można tam pożyczyć aż 3000 złotych, co sprawia, że jest to jedna z największych darmowych chwilówek w Polsce. Na podobnych zasadach Halocredit udzielił już ponad 22 tysiące pożyczek tylko w tym roku – można więc wnioskować, że za granicą cieszy się dużą popularnością. Trudno się temu dziwić, bo według danych pożyczkodawcy ponad 90% wniosków jest rozpatrywanych pozytywnie. Nie należy jednak zapominać o zdolności kredytowej, bo jest to jeden z warunków koniecznych do otrzymania pożyczki. Poza tym trzeba posiadać także konto bankowe, numer telefonu komórkowego i dowód osobisty, a także mieścić się w przedziale wiekowym 20-65 lat.

7 listopada 2018
Aktualności

POLOżyczka świętuje 2 urodziny

W związku z drugimi urodzinami, które obchodzi POLOżyczka – firma postanowiła zwiększyć kwotę pożyczki z 5 000 zł do 8 000 zł. POLOżyczka należy do spółki SOLVEN Finance (to także właściciel firmy Solven) i poprzez zwiększenie kwoty, o którą mogą wnioskować pożyczkobiorcy, chce podziękować za zaufanie, jakim obdarzyli ją klienci. POLOżyczka wyróżnia się elastycznymi warunkami pożyczki (możliwość przedłużenia terminu spłaty), brakiem ukrytych opłat oraz działalnością w 100% online. Warto dodać, że RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wynosi 1968,24% – a więc pożyczając 8000 zł po 30 dniach należy oddać 10261,75 zł. Łatwo obliczyć, że koszt takiej pożyczki wynosi 2261,75 zł. Uwagę klientów przyciąga także fakt, że pierwsza pożyczka do 1000 zł jest za darmo. Jedynym warunkiem jest terminowa spłata. O szczegółach nowej promocji możesz przeczytać w naszym artykule – POLOżyczka świętuje 2. urodziny i zwiększa kwotę pożyczki do 8000 zł.

facebook