Nowości branżowe

Konferencje i nowości z branży chwilówek – bądź zawsze na bieżąco!

18 grudnia 2018
Konkurs

Smartfon na święta od Profi Credit

Świąteczna promocja od Profi Credit potrwa aż do 1 stycznia 2019 roku. Oferta „Pożycz przez Internet i odbierz smartfon!” skierowana jest dla osób, które do tego czasu pożyczką przez Internet pożyczkę opiewającą na przynajmniej 5000 złotych i terminowo spłacą pierwszą ratę zobowiązania według harmonogramu. Skorzystanie z promocji odbywa się automatycznie i nie ma konieczności przesyłania dodatkowych formularzy – nagrodzonych zostanie dwadzieścia pierwszych osób, które zaciągną pożyczkę o konkretnych parametrach w wyznaczonym okresie. Nagrodą jest wspomniany w tytule smartfom marki Kruger&Matz FLOW 6. Pamiętajmy jednak o tym, że promocyjne warunki pożyczki nie zwalniają wnioskodawców od spełniania wszystkich wymagań firmy, czyli: bycia w wieku od 18 do 80 lat, posiadania dowodu osobistego i konta bankowego, a także wykazania się odpowiednią zdolnością kredytową.

18 grudnia 2018
Nowa Oferta

Pierwsza pozabankowa karta kredytowa od Cardina

Cardina to innowacyjny produkt pozabankowy, na których być może czekało wielu pożyczkobiorców. Pozabankowa karta kredytowa jest udoskonaleniem pożyczek na kartę przedpłaconą i w niczym nie ustępuje kartom kredytowym znanym z banków. Co więcej, Cardina powstała we współpracy właśnie z jednym z nich – Santander Bank. Było to możliwe dzięki uzyskaniu przez firmę Cardina Sp. z o.o. licencji Krajowej Instytucji Płatniczej nadawanej przez KNF. Dzięki temu klienci Cardina mogą wnioskować o limit kredytowy w wysokości od 600 do 5000 złotych miesięcznie i wykorzystać go dokładnie w taki sam sposób, w jaki można korzystać z tradycyjnych kart kredytowych: do transakcji bezgotówkowych lub wypłat z bankomatów. Dodatkowo nie trzeba płacić za cały przyznany limit, a tylko za wykorzystaną kwotę. Uzyskanie karty możliwe jest w całości przez Internet, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń. Od wnioskującego wymagana jest zdolność kredytowa, numer konta bankowego i ukończone 20 lat. Dzienny koszt obsługi limitu kredytowego już od 1,35 złotych.

17 grudnia 2018
Nowa Oferta

Nowa oferta pożyczki z gwarantem od Family Loan

W naszych zasobach pojawiła się właśnie oferta pożyczki z poręczeniem od nowej marki Family Loan. Marka ta, będąca własnością brytyjskiej firmy Rapida, przygotowała dla swoich klientów pożyczki w wysokości od 6000 do 25 000 złotych, a spłatę rozłożyć można nawet na 60 miesięcy. Oferta tego pożyczkodawcy z pewnością zainteresuje tych, którzy nie mają możliwości pożyczenia ze względu na złą historię kredytową lub negatywne wpisy w rejestrach dłużników. Teraz, dzięki poręczeniu gwaranta, mają oni możliwość otrzymania nawet maksymalnej kwoty. Co więcej, takie pożyczki są dostępne już od ukończenia 18 roku życia i nie ma konieczności przedstawiania zaświadczeń o zatrudnieniu, zarówno ze strony pożyczkobiorcy, jak i gwaranta – cała procedura poręczenia odbywa się internetowo. Wystarczy, by gwarant miał nie mniej niż 25 lat, miał odpowiednio wysoką zdolność kredytową i był przynajmniej współwłaścicielem nieruchomości w Polsce. RRSO pożyczki od 50,59%.

13 grudnia 2018
Nowa Oferta

2000 złotych za darmo na 60 dni w nowym serwisie Moneydot

Nowy serwis pożyczkowy Moneydot, stworzony przez firmę LENDBUY nowych klientów próbuje przekonać do siebie możliwością pożyczenia 2000 złotych nawet na 2 miesiące bez ponoszenia żadnych kosztów. Jest to więc kolejny pożyczkodawca, który dołączył do dość skromnego grona firm udzielających pożyczek na 60 dni. Na równie atrakcyjną ofertę możemy liczyć, jeżeli zdecydujemy się na pożyczkę kolejną. Już za drugim razem Moneydot może udzielić nawet 12 000 złotych pożyczki rozłożonej aż na 24 dogodne niskie raty. Firma chwali się, iż z takiej opcji skorzystało ponad 40% klientów, więc z pewnością jest to oferta godna rozważenia. Tym bardziej że o pożyczkę można ubiegać się już od 18 r.ż. Potrzebny jest tylko dowód osobisty, telefon komórkowy i konto bankowe. RRSO już od 36%.

12 grudnia 2018
Nowości

Pożyczka na działalność firmową od Ascot Finance

Wszyscy przedsiębiorcy, nawet od pierwszego dnia prowadzenia działalności, mogą skorzystać z atrakcyjnej pożyczki pod zastaw oferowanej przez Ascot Finance – firmę z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku finansowym. Oferta kierowana jest również dla przedsiębiorstw doświadczających przejściowych problemów z zachowaniem płynności finansowej lub mających nieuregulowane zobowiązania, również wobec ZUS lub US. To bezpieczna i skuteczna forma finansowania w postaci pożyczek inwestycyjnych, pomostowych, pożyczek konsolidacyjnych, a nawet krótkoterminowych zobowiązań na 3 miesiące. W ten sposób można uzyskać do 10 milionów złotych na sfinansowanie startu działalności lub bieżących wydatków i dogodnie rozłożyć spłatę na 10 lat. Dodatkowo Ascot Finance oferuje spory zakres możliwego rodzaju zabezpieczenia pożyczki – może to być nieruchomość, działka, dzieło sztuki, samochód, a nawet dobra należące do firmy. Szybkie procedury i bezpieczeństwo transakcji gwarantowane przez kancelarię notarialną stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkiego typu firm: małych i dużych.

11 grudnia 2018
Promocje

Promocyjne pożyczki na święta

Boże Narodzenie to nie tylko czas kuszących witryn sklepowych, wyprzedaży, czy atrakcyjnych zniżek na prezenty. Promocyjne działa wytoczyli również najwięksi w Polsce pożyczkodawcy i są to oferty nie byle jakie. Wręcz przeciwnie – skorzystać z nich mogą nowi pożyczkobiorcy liczący na darmową pożyczkę, wierni klienci jednej firmy, osoby poszukujące dużej gotówki, a nawet planujące świąteczny wyjazd. Świąteczne promocje można spotkać między innymi w firmach LendOn lub Vivus, które wprowadziły dłuższy niż zazwyczaj okres spłaty. W tyle nie pozostają również Szybka Moneta czy SMART Pożyczka oferujące atrakcyjne rabaty dla stałych klientów (i bardzo wysokie kwoty pożyczek!). Via SMS przysłuży się natomiast tym, którzy zamiast suto zastawionego świątecznego stołu wolą dalekie, zimowe wojaże. To nie wszystko, bo do radosnego nastroju przyłączyły się również inne firmy, takiej jak Kuki, czy Solven. O wszystkich promocyjnych ofertach, a także o tym, jak korzystnie zdobyć gotówkę na organizację świąt, można przeczytać w artykule Pożyczka na święta –poznaj najlepsze oferty chwilówek w okresie świąt?.

6 grudnia 2018
Konkurs

Spłata pożyczki do wygrania w nowym konkursie Ferratum

Poszukujący odpowiedniej dla siebie pożyczki mają teraz doskonałą okazję, by zaciągnąć ją wyjątkowo korzystnie. Ferratum rusza bowiem z kolejnym, zimowym konkursem, w którym do wygrania jest spłata całej pożyczki! Co zrobić, by wygrać? Wystarczy w okresie od 13.11 do 28.12.2018 wziąć dowolną pożyczkę. Nie ma znaczenia, czy będzie to pożyczka pierwsza, czy kolejna, jak też forma pożyczki – krótkoterminowa do 30 dni lub na raty. Następnie, tuż po przyznaniu pożyczki, uczestnicy muszą wysłać formularz zgłoszeniowy wraz z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego Ferratum Bank powinien spłacić akurat Twoją pożyczkę?” na adres marketing@ferratum.pl. Najbardziej kreatywna odpowiedź będzie nagradzana każdego dnia konkursu – zwycięzców, którzy nie będą musieli spłacać swojej pożyczki, będzie więc aż 34! Do udziału uprawnione są wszystkie pełnoletnie osoby, mające zdolność kredytową i posługujące się polskim dowodem osobistym.

5 grudnia 2018
Nowa Oferta

Fastero: nowa marka od właściciela Łatwy Kredyt

Spółka PolCredit uruchomiła właśnie nowy serwis pożyczkowy Fastero, który będzie funkcjonował równolegle z innym, popularnym produktem firmy, czyli Łatwy Kredyt. Klienci, którzy poszukują nowych marek lub szukają odpowiedniej dla siebie pierwszej pożyczki, mogą być nią zainteresowani. Pierwsza pożyczka w Fastero to nawet 1500 złotych za darmo, pod warunkiem spłacenia całej należności w terminie. Korzystając z usług serwisu po raz kolejny, można natomiast liczyć aż na 3000 złotych z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym 30 dni. Dodatkowo pożyczkodawca oferuje swoim klientom sporo udogodnień, by pożyczka była jeszcze wygodniejsza, szybsza i korzystniejsza: możliwość przedłużenia okresu spłaty, błyskawiczna weryfikacja systemem Kontomatik lub wypłata pożyczki za pomocą czeku GIRO na poczcie, co sprawia, że nie trzeba nawet posiadać konta bankowego. Zobowiązanie można zaciągnąć już od 20 r.ż, jeżeli posiada się dowód osobisty, telefon komórkowy i – rzecz jasna – zdolność kredytową.

4 grudnia 2018
Nowości

Pożyczka na 60 miesięcy w Rapida Money

Od teraz pożyczkobiorcy wnioskujący o pożyczkę w firmie Rapida Money mogą liczyć na 60-miesięczny okres spłaty. To całe pięć lat, w ciągu których można spłacać pożyczkę w wysokości nawet 25 tysięcy złotych. Nie zmieniają się natomiast warunki przyznawania pożyczki – dalej może zostać udzielona bez analizy historii kredytowej pożyczkobiorcy. Mogą ją więc zaciągnąć nawet osoby w wyjątkowo negatywnym wynikiem w BIK. Warunkiem jest znalezienie osoby, które zdecyduje się poręczyć pożyczkę, ma przynajmniej 18 lat i jest właścicielem nieruchomości na terenie Polski. Pożyczka dostępna jest całkowicie przez Internet, wszystkie formalności na odległość może załatwić również gwarant.

21 listopada 2018
Promocja

Na Czarny Piątek weź pożyczkę o 40% taniej w Ekassa

Ekassa, to kolejny pożyczkodawca, który przyłączył się do celebrowania zakupowego święta w Black Friday. Specjalnie dla swoich klientów Ekassa uruchomiła trzydniową promocję, dzięki której można zyskać nawet 40% rabatu na opłaty związane z pożyczką. Tak dużą zniżkę możemy otrzymać, jeżeli w okresie 21.11-23.11.2018 zaciągniemy pożyczkę na 3 miesiące z tygodniową spłatą w 11 transzach. Ekassa nie stawia przy tym żadnym dodatkowych warunków, ani zadań konkursowych – wystarczy tylko pozytywnie przejść weryfikację wniosku. Pożyczka dostępna jest już od 18 r.ż, dla polskich obywateli mających dowód osobisty, konto bankowe i telefon komórkowy. RRSO 99,5%.

21 listopada 2018
Promocja

Promocyjna spłata pożyczki na Czarny Piątek od Tani Kredyt

W związku z nadchodzących świętem wszystkich zakupomaniaków, czyli Czarnym Piątkiem, Tani Kredyt zaproponował swoim klientom zabawę konkursową. Jest to nie lada gratka, bo można w niej wygrać całkowitą spłatę pożyczki. Co trzeba zrobić, by wygrać? Pierwszym krokiem jest zaciągnięcie chwilówki za darmo do 25 listopada w wysokości do 3100 złotych (a więc musi być to Wasza pierwsza pożyczka w tej firmie!), a drugim odpowiedzenie na pytanie : „Na co przeznaczysz pożyczkę od Tani Kredyt?”. Odpowiedzi można przesyłać na adres konkurs@tanikredyt.pl wraz z numerem pożyczki, by możliwa była identyfikacja uczestnika. Zwycięzcę, który nie będzie musiał spłacać swojej pożyczki, poznamy w najbliższy poniedziałek, 30 listopada.

20 listopada 2018
Promocja

Chwilówka na święta w Vivus za darmo na 61 dni

Vivus zdaje sobie sprawę z ogromu wydatków związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Przygotował więc dla swoich klientów niezwykły prezent, który ułatwi i organizację świąt i późniejsze spłacenie chwilówki. W ramach świątecznej promocji dla nowych klientów firmy Vivus oferuje darmową pożyczkę z RRSO równym 0% do 3000 złotych. Najważniejsze jest jednak to, że na spłatę zobowiązania dostaniemy nie 30 dni, jak dotychczas, ale aż 61 dni. To sprawi, że pożyczkę będziemy mogli spłacić dopiero w styczniu, czyli wtedy, gdy nasz budżet zdąży się już zregenerować po świąteczno-sylwestrowym szaleństwie. Pożyczka w Vivus dostępna jest od ręki, nawet w ciągu kilkunastu minut po złożeniu wniosku przez Internet. Może ją otrzymać każdy, kto spełni zakładane przez Vivus kryteria oceny: ukończone 19 lat, dowód osobisty, telefon komórkowy i adres e-mail oraz zdolność kredytowa. Warto zaznaczyć, że promocja jest ograniczona czasowo – możemy z niej skorzystać tylko do 31 grudnia.

14 listopada 2018
Nowość

Solven z ofertą za 0 zł

Firma Solven, marka należąca do SOLVEN Finance sp. z o.o., chcąc szerzej otworzyć się na potrzeby klientów oraz dostosować się do trendów rynkowych, wprowadza w swojej ofercie pierwszą darmową pożyczkę do 1000 zł – RRSO wynosi 0%. Pożyczka jest całkowicie darmowa – pożyczkobiorca oddaje dokładnie tyle ile pożyczył. Pożyczki od tej firmy cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów. Dzieje się tak, ponieważ proces ubiegania się o chwilówkę w Solven jest sprawny, pożyczki są udzielane szybko (decyzja nawet w 15 min), a obsługa jest niezwykle profesjonalna. Warto pamiętać, że tak jak w innych firmach, warunek który musi zostać spełniony, aby pierwsza pożyczka była w 100% darmowa, to terminowa spłata (maksymalny termin to 30 dni).

8 listopada 2018
Nowa Oferta

Halocredit: pożyczka na 30 dni od nowego pożyczkodawcy

Na polskim rynku pożyczkowym pojawił się właśnie nowy gracz. Firma Halocredit, która działa już w Hiszpanii i Meksyku, polskim klientom proponuje pożyczkę na maksymalnie 4000 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. Za pierwszym razem można tam pożyczyć aż 3000 złotych, co sprawia, że jest to jedna z największych darmowych chwilówek w Polsce. Na podobnych zasadach Halocredit udzielił już ponad 22 tysiące pożyczek tylko w tym roku – można więc wnioskować, że za granicą cieszy się dużą popularnością. Trudno się temu dziwić, bo według danych pożyczkodawcy ponad 90% wniosków jest rozpatrywanych pozytywnie. Nie należy jednak zapominać o zdolności kredytowej, bo jest to jeden z warunków koniecznych do otrzymania pożyczki. Poza tym trzeba posiadać także konto bankowe, numer telefonu komórkowego i dowód osobisty, a także mieścić się w przedziale wiekowym 20-65 lat.

7 listopada 2018
Aktualności

POLOżyczka świętuje 2 urodziny

W związku z drugimi urodzinami, które obchodzi POLOżyczka – firma postanowiła zwiększyć kwotę pożyczki z 5 000 zł do 8 000 zł. POLOżyczka należy do spółki SOLVEN Finance (to także właściciel firmy Solven) i poprzez zwiększenie kwoty, o którą mogą wnioskować pożyczkobiorcy, chce podziękować za zaufanie, jakim obdarzyli ją klienci. POLOżyczka wyróżnia się elastycznymi warunkami pożyczki (możliwość przedłużenia terminu spłaty), brakiem ukrytych opłat oraz działalnością w 100% online. Warto dodać, że RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wynosi 1968,24% – a więc pożyczając 8000 zł po 30 dniach należy oddać 10261,75 zł. Łatwo obliczyć, że koszt takiej pożyczki wynosi 2261,75 zł. Uwagę klientów przyciąga także fakt, że pierwsza pożyczka do 1000 zł jest za darmo. Jedynym warunkiem jest terminowa spłata. O szczegółach nowej promocji możesz przeczytać w naszym artykule – POLOżyczka świętuje 2. urodziny i zwiększa kwotę pożyczki do 8000 zł.

24 października 2018
Nowa Oferta

LendUp – nowa marka pożyczkowa od Profi Credit

Profi Credit to jeden z największych i najstarszych pożyczkodawców w Polsce, obecny już od kilkunastu lat. Firma działająca prężnie również na terenie Europy Środkowej i Wschodniej właśnie uruchomiła nową markę dla swoich polskich klientów – LendUp. Choć warunki pożyczki podobne są do oferty macierzystej, tym razem zostały one wzbogacone o kilka istotnych szczegółów. Pożyczka na raty w LendUp występuje w wysokości 15 000 złotych, a na spłatę zobowiązania przewidziane zostało aż 36 miesięcy. Nowością jest to, że można ją zaciągnąć zarówno w tradycyjny sposób znany z Profi Credit (czyli poprzez agenta terenowego), jak i całkowicie online. W tym drugim przypadku LendUp deklaruje, że cała procedura może zająć tylko 16 minut, a pożyczkobiorca zostanie zwolniony z płacenia odsetek. Podobnie jak w Profi Credit, pożyczka w LendUp wymaga pełnoletności, zdolności kredytowej i dobrej historii płatniczej, a także posiadania konta bankowego i telefonu komórkowego.

24 października 2018
Aktualności

Santander Bank Polska przejmuje Deutsche Bank

Od 8 października, polska gałąź jednego z najbardziej rozpoznawalnych banków na świecie – Santander Bank nabył 10% akcji Deutsche Bank Polska. Transakcja opiewa się na kwotę 258 mln złotych. Nie jest to jednak koniec – w dalszych krokach planowane są kolejne przejęcia, na łączną sumę 1,3 mld złotych, które umożliwią zarządzanie ponad 18 miliardami dodatkowych aktywów. Wraz z własną wartością Santander przegoni Bank Pekao i z 187 mld aktywów zajmie drugie miejsce na liście największych instytucji bankowych w kraju. Klienci Deutsche Bank nie muszą się jednak obawiać – jego przejęcie przez Santander nie zmieni sposobu świadczenia usług. Już w listopadzie 2018 roku będzie można aktywować przez swoją bankowość elektroniczną dostęp do usług online Santander. Bez zmian pozostają także wszystkie szczegóły dotyczące rachunków bankowych: ich numery, przypisane karty i numery PIN, jak też wszystkie opłaty i prowizje związane z prowadzeniem konta oraz obsługą kredytów i lokat. Więc informacji na ten temat konsekwencji przejęcia możesz przeczytać tutaj: Przejęcie Deutsche Bank przez Santander. Co się zmieni?

23 października 2018
Aktualności

UOKiK postawiło zarzuty grupie Złotówka i Euroexpert

Dochodzenie rzecznika UOKiK w sprawie nadużyć w udzielaniu pożyczek pozabankowych skończyło się postawieniem zarzutów dwóm pożyczkodawcom: Złotówka oraz Euroexpert. Pierwszy z nich to działająca na Pomorzu i Kujawach grupa spółek Złotówka Bis, Złotówka Duo oraz Złotówka Three, którym zarzucone zostało bezprawne rolowanie pożyczek w większej niż dozwolona przez prawo liczba i wyłącznie między sobą. Przez co ich klienci niekiedy musieli ponosić koszty pożyczki dwukrotnie przewyższające jej wartość. Euroexpert natomiast oskarżony został o niezwracanie części prowizji klientom, którzy spłacili swoje zobowiązanie przed terminem, co jest łamaniem przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Za takie działania obydwu firmom grożą potężne kary finansowe. O szczegółach dochodzenia możesz przeczytać w artykule pt. Firmy pożyczkowe na cenzurowanym w UOKiK.

22 października 2018
Aktualności

Chwilowo.pl z Certyfikatem Etycznym KPF

Miło nam poinformować, że firma Comparison, właściciel serwisu Chwilowo.pl, została odznaczona Certyfikatem Etycznym przyznawanym przez Komisję Etyki działającej przy Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. To jedne z najważniejszych wyróżnień dla firm działających na polskim rynku finansowym i potwierdzenie działalności zgodnej z Zasadami Dobrych Praktyk. Chwilowo.pl zostało docenione ze względu na dogłębną i rzetelną działalność na rzecz promocji bezpiecznych pożyczek pozabankowych, a także na rzecz edukacji finansowej swoich użytkowników i zwiększania świadomości społeczeństwa w materii finansów pozabankowych. Odpowiedzialne świadczenie usług docenione przez KPF jest jednym z wielu czynników, które przyczyniają się do solidnego rozwoju rynku i stwarzania przyjaznego klientom środowiska finansowego. Cieszymy się, że możemy być częścią tego procesu.

2 października 2018
Aktualności

Profi Credit rozpoczyna działalność w Czechach

Profi Credit, pożyczkodawca, który na polskim rynku istnieje już od 24 lat, a pożyczek udziela od 14, ze swoją ofertą pożyczkową wchodzi właśnie na rynek naszych południowych sąsiadów. Należy jednak wspomnieć, że właściciel marki, firma Profireal Group Sp. z o.o. od wielu lat działa na czeskim rynku, a także na rynkach: słowackim, bułgarskim i rosyjskim. Tym razem jednak po raz pierwszy wystąpi w Czechach pod nazwą używaną w naszym kraju. Profi Credit udzielił w Polsce już ponad 400 tysięcy pożyczek na łączną kwotę ponad 3,8 miliarda złotych, co czyni go drugim co do wielkości pożyczkodawcą na polskim rynku. Miejmy nadzieję, że w Czechach odniesie taki sam sukces

28 września 2018
Ostrzeżenie

Wysokie koszty SMS-ów na dampozyczke.pl

Ostrzegamy wszystkich naszych użytkowników przed ofertą stworzoną przez serwis dampozyczke.pl. Ten reklamuje się wyjątkowo atrakcyjnymi warunkami zobowiązania, a dodatkowo deklaruje również niesprawdzanie bazy BIK i rejestrów dłużników, udzielenie pożyczki osobom zadłużonym i znajdującym się w naprawdę złej sytuacji finansowej. Powodem tak wysokiej przyznawalności rzekomo mają być pożyczki udzielane przez prywatnych inwestorów zarejestrowanych w serwisie. Niestety o tym raczej się nie przekonamy. Dampozyczke.pl to bowiem serwis oszukańczy, wyłudzający od wnioskodawców 30 złotych za wysłanie SMS-a, rzekomo umożliwiającego wypełnienie wniosku. Jest to postępowanie niedopuszczalne, nie tylko ze względu na fakt, że pożyczkodawca nie może pobierać opłat przed rozpatrzeniem wniosku, ale przede wszystkim ze względu na to, że SMS wcale nie umożliwi otrzymania pożyczki. O innych nieuczciwych firmach, próbujących wyłudzić pieniądze od klientów, możesz przeczytać tutaj.

27 września 2018
Promocja

Pożyczka na raty za 0 złotych w Provident

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych pożyczkodawców w Polsce, Provident, kolejny raz potwierdza, że ponad 20 lat doświadczenia na rynku to wynik bardzo atrakcyjnej oferty. W tej znajduje się ewenement wśród pożyczkodawców, czyli darmowa pożyczka na raty dostępna całkowicie online. Pożyczka 4×0 to oferta skierowana do osób, które po raz pierwszy zechcą skorzystać z usług firmy. Provident oferuje im aż od 500 do 1500 złotych pożyczki, którą później mogą spłacić w czterech równych, nieobarczonych żadnymi opłatami ratach. Stąd też wzięła się nazwa pożyczki 4×0. Oczywiście, w ten sposób nagradzani są wyłącznie ci klienci, którzy są w stanie spłacić pożyczkę na czas. Jeżeli tylko płatności będą regulowane terminowo, Provident nie naliczy żadnych kosztów. Trzeba pamiętać też, że aby wziąć pożyczkę w Provident należy wykazać się odpowiednio wysoką zdolnością kredytową. Szczegółową opinie o pożyczkodawcy przeczytasz tutaj -> Provident.

25 września 2018
Aktualności

Efino zmienia nazwę na Lendon Raty

Efino – pożyczkodawca udzielający pożyczek na raty – od tej pory będzie funkcjonował pod nazwą Lendon Raty. Nie jest to bynajmniej wrogie przejęcie, gdyż zarówno Efino, jak i marka LendOn należą do tego samego pożyczkodawcy, czyli spółki Creamfinance. Jest to więc tak zwany rebranding, czyli zmiana wizerunku marki pożyczkowej i wypromowanie jej pod inną nazwą. Pod względem praktycznym, pożyczkobiorcy dalej mogą skorzystać z takiej samej oferty jak dotychczas. Przypomnijmy, iż jest to 6000 złotych dla nowych klientów oraz 10 000 złotych dla klientów pożyczających przynajmniej drugi raz. Za każdym razem spłatę zobowiązania można rozłożyć na okres od 3 do 24 miesięcy.

24 września 2018
Promocja

AC i OC na raty w Rankomat

Inbank w porozumieniu z porównywarką ubezpieczeń Rankomat zaproponowali swoim klientom możliwość zakupu ubezpieczeń AC oraz OC na raty. Dzięki temu porozumieniu, użytkownicy porównywarki mogą nie tylko wybrać i zakupić ubezpieczenie pojazdu, ale również rozłożyć płatność na 12 miesięcznych rat. Będzie to możliwe także wtedy, jeżeli wybrana firma ubezpieczeniowa nie przewiduje takiej możliwości. Płatność będzie bowiem przekazywana do ubezpieczyciela w całości, a podmiotem obsługującym sprzedaż ratalną zostanie Inbank. Dzięki temu osoba wykupująca ubezpieczenie nie musi martwić się o wzrost wysokości składki ubezpieczeniowej. Rankomat daje także możliwość podpisania umowy ubezpieczenia zdalnie przez Internet. To innowacyjne rozwiązanie dla klientów ceniących wygodę i niemogących uregulować wysokich kwot ubezpieczenia jednorazowo.

21 września 2018
Aktualności

Pożyczka na raty na 36 miesięcy od Mutum

Mutum to nowy pożyczkodawca, który w swojej ofercie może zaproponować pożyczki na raty. Niezależnie od tego, czy jesteśmy nowymi, czy stałymi klientami, możemy skorzystać pożyczki w wysokości od 1000 do nawet 15 000 złotych. Maksymalny okres spłaty w przypadku tego pożyczkodawcy wynosi natomiast aż 36 miesięcy. Jest to przy tym pożyczka elastyczna wiekowo, bo mogą z niej skorzystać osoby w wieku od 20 do 80 lat, które wykażą się zdolnością kredytową i nie figurują w rejestrach BIG. Dobrą wiadomości jest także fakt, że podmiotem, który udziela pożyczki na raty poprzez Mutum, jest doskonale znana firma Aasa. Nowa oferta pożyczkowa jest więc całkowicie bezpieczna i atrakcyjna cenowo – RRSO pożyczki zaczyna się już od 43,60%.

20 września 2018
Aktualności

Nowa oferta pożyczkowa od marki Zylion

Na rynku pożyczkowym pojawiła się właśnie nowa marka pożyczkowa – Zylion. Są to pożyczki udzielane przez firmę PROSPERIAL Sp. z o.o. i udzielane przez pośrednika Fintredo Financial Technology. Oferta, jaka powstała w wyniku tej współpracy to szybka pożyczka online w kwocie nie więcej niż 3500 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. Takie wartości dostępne są jednak tylko dla tych, którzy zaciągną pożyczkę przynajmniej drugi raz. Nowi klienci mogą natomiast skorzystać z darmowej pożyczki na kwotę 1500 złotych z analogicznym okresem spłaty. Nie będą musieli ponosić żadnych kosztów takiego zobowiązania, jeśli spłacą je w terminie. O pożyczkę w Zylion mogą wnioskować wszyscy obywatele polscy w wieku 22-75 lat, którzy wykazują odpowiednią zdolność kredytową, posiadają dowód osobisty, telefon komórkowy i konto bankowe.

19 września 2018
Aktualności

Zarzuty nieuczciwej konkurencji dla byłego prezesa Creamfinance Poland

Polski oddział międzynarodowej korporacji Creamfinance, właściciela marek pożyczkowych LendOn, ExtraPortfel oraz Efino, wystosował właśnie pozew przeciwko byłemu prezesowi spółki, Adamowi Dąbrowskiemu. Zdaniem Creamfinance Poland, po zakończeniu współpracy w 2018 roku były prezes działał na jej szkodę poprzez próbę werbunku strategicznych pracowników firmy.   Zaproponowane były im kluczowe stanowiska w firmie Funeda – pożyczkodawcy, który niedawno wystartował na polskim rynku z atrakcyjną ofertą pożyczek na raty. Zarząd spółki utrzymuje, iż jest to jawne naruszenie etyki biznesowej, w związku z czym domaga się natychmiastowego zaprzestania działań oraz wypłaty 50 tysięcy złotych na dowolny cel społeczny. Adam Dąbrowski zdecydowanie odrzuca zarzuty byłych współpracowników i w razie eskalacji konfliktu zapowiada walkę o swoje dobre imię za pomocą pozwu o naruszenie dóbr osobistych.

facebook