Ostrzeżenia

Pożyczaj świadomie i bezpiecznie.

26 lipca 2018
Ostrzeżenie

Uwaga na Szybka-pozyczka.com! Wysokie opłaty za połączenia!

Stanowczo ostrzegamy wszystkich użytkowników naszego serwisu przed korzystaniem z usług firmy Szybka-pozyczka.com! Osoby, które zdecydują się na pożyczkę w tej firmie, narażani są na bardzo wysokie opłaty za połączenia telefoniczne. Z naszych informacji wynika, iż do przeprowadzenia weryfikacji tożsamości konieczne jest przeprowadzenie rozmowy telefonicznej z pracownikiem firmy. Minuta takiego połączenia kosztuje aż 7,69 złotych, a rozmowa zajmie około 15 minut. Wynika z tego, iż pożyczkobiorca za taką weryfikację zapłaci około 115 złotych. Weryfikacja tożsamości u rzetelnego i uczciwego pożyczkodawcy jest darmowa lub wymaga jedynie symbolicznej opłaty w wysokości maksymalnie 1 złotego. Więcej informacji na temat nieuczciwych praktyk wspomnianego pożyczkodawcy znajdziesz w naszym artykule.

21 czerwca 2018
Ostrzeżenie

Prywatna.eu i pozyczki-prywatne.com - ostrzeżenie od Chwilowo.pl

W związku z pojawiającymi się informacjami na temat nieetycznych praktyk, realizowanych przez serwisy z pożyczkami prywatnymi prywatna.eu i pozyczki-prywatne.com, pragniemy ostrzec naszych czytelników przed korzystaniem z ich usług. Wysłanie wiadomości tekstowej na wskazany przez oba serwisy numer telefonu może skutkować naliczeniem bardzo wysokich opłat. Kwestię tę szerzej omówiliśmy TUTAJ.

19 lutego 2018
Ostrzeżenie

Firma pożyczkowa Grumman - ostrzeżenie od Chwilowo.pl

W związku z dochodzącymi do nas wiadomościami na temat nieetycznych praktyk, realizowanych przez firmę Grumman, pragniemy ostrzec naszych czytelników przed korzystaniem z usług tego serwisu.
Jak wynika z otrzymanych przez nas informacji, firma wysyła potencjalnym pożyczkobiorcom kosztowne, fikcyjne kody, nie dopełniając następnie swoich obowiązków.
Znając i ceniąc zasady odpowiedzialnego pożyczania, nie popieramy nieuczciwych praktyk i będziemy je nagłaśniać. Więcej szczegółow dotyczących nieuczciwych praktyk firmy opisaliśmy w artykule.

14 stycznia 2018
Ostrzeżenia

Konar - uwaga na wysokie opłaty!!!

W związku z pojawiającymi się informacjami na temat nieetycznych praktyk, realizowanych przez firmę pożyczkową Konar, pragniemy ponownie ostrzec naszych czytelników przed korzystaniem z usług tego pożyczkodawcy. Wykonywanie połączeń telefonicznych na wskazany przez firmę Konar numer – 708 877 048 może skutkować naliczeniem bardzo wysokich opłat.
Kwestię tę szerzej omówiliśmy w artykule.