Promocje- Konkursy

Najkorzystniejsze oferty pożyczkodawców, bierz udział w konkursach i wygrywaj, nie przegap najciekawszych promocji.

13 lutego 2019
Promocja

Pożyczka w Zaplo do 15 000 złotych za darmo

Pożyczka w Zaplo dla nowych klientów może być teraz za darmo. W ramach promocji „Przetestuj pożyczkę” pierwsze zobowiązanie zostanie pozbawione wszystkich kosztów, o ile zostanie spłacone w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy pożyczki. Dotyczy to pożyczek o dowolnych parametrach – od 1000 do 15 000 złotych, z maksymalnym 36-miesięcznym okresem spłaty. Co się stanie, jeżeli pożyczkobiorca nie będzie mógł spłacić pożyczki w ciągu tych 30 dni? Nie są przewidziane żadne konsekwencje – klienci Zaplo mają możliwość oddać pieniądze wcześniej, ale absolutnie nie są do tego zobligowani. W takiej sytuacji będą po prostu spłacać pożyczkę w ratach, na warunkach i kosztach określonych w umowie. RRSO standardowo spłacanej pożyczki wynosi 78,6%.

Warto wiedzieć, że każda pożyczka w Zaplo, również promocyjna, może zostać zaciągnięta poprzez aplikację mobilną. Została ona stworzona przez pożyczkodawcę, więc jest bezpieczna i zachowuje minimum formalności. Ułatwia to proces zaciągnięcia pożyczki i pozwala nią zarządzać w każdym momencie. Mogą ją za darmo pobrać użytkownicy smartfonów z systemem Android oraz iOS poprzez Google Play i AppStore.

8 lutego 2019
Konkurs

Walentynkowy konkurs „Love w lutym” w Pożyczka Plus

Święto zakochanych w Pożyczka Plus upłynie pod znakiem konkursu „Love w lutym”, w którym do wygrania jest jedna nagroda w wysokości 5000 tysięcy oraz sześć nagród dodatkowych po 500 złotych każda. Wygrać może przynajmniej 21-letni obywatel Polski, który w okresie trwania konkursu, to jest od 7 do 28 lutego br., złoży wniosek o pożyczkę o dowolnych parametrach w ramach oferty Pożyczka Plus, spełni wszystkie wymagania dotyczące zdolności kredytowej i otrzyma decyzję pozytywną. Po przyznaniu pożyczki uczestnik konkursu musi dokończyć zdanie „Wymarzone Walentynki to…”. Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne, oryginalne i wzruszające odpowiedzi. Lista laureatów zostanie ogłoszona już 5 marca na oficjalnym profilu pożyczkodawcy na Facebooku, a także na jego stronie internetowej. Uwaga – podane będą tylko imiona oraz pierwsza litera nazwiska zwycięzców. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

7 lutego 2019
Promocja

Chwilowo.pl rozdaje kody rabatowe na pożyczki w Solven i Polożyczka

Wyjątkowe promocje czekają na nas w firmach Solven oraz Polożyczka. Każdy klient firmy, który w najbliższym czasie (oferta jest ograniczona czasowo) skorzysta z kodów wygenerowanych specjalnie dla Chwilowo.pl, może otrzymać 50 złotych na spłatę pożyczki płatnej. Oczywiście dotyczy to kolejnych, płatnych pożyczek, a oferta dotycząca pierwszej, darmowej pożyczki do 1000 złotych na 30 dni dalej obowiązuje. Jak można skorzystać ze zniżki? Wystarczy złożyć wniosek o kolejną pożyczkę w standardowy sposób, czyli za pomocą swojego profilu w serwisie pożyczkodawcy, i w odpowiednim miejscu wpisać kod „chwilowo_50” – to wszystko. Warunki promocyjne obowiązują dla pożyczek w wysokości do 2500 złotych zaciągniętych na 30 dni. RRSO takiej pożyczki to 1306,71%. Rzecz jasna ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki będzie należeć do pożyczkodawcy i zależna jest od zdolności kredytowej – dla własnego bezpieczeństwa zawsze powinniśmy brać to pod uwagę.

6 lutego 2019
Promocja

Program lojalnościowy w Lime Kredyt – wysokie zniżki dla stałych klientów

Nie jest nowością, że klienci firm pożyczkowych mogą liczyć na promocyjną pożyczkę za darmo. Tak też jest w Lime Kredyt – można uzyskać tam 3250 złotych bez odsetek i prowizji. Sowicie nagradzani są tam także stali klienci. W ramach programu „Lojalny klient” każda osoba, która w Lime Kredyt pożycza regularnie i spłaca swoje zobowiązania w terminie, może liczyć na znaczące rabaty cenowe i – co najważniejsze – rabat zaczyna naliczać się już od drugiej pożyczki. Zniżki prezentują się następująco: 25% przy drugiej pożyczce, 15% przy trzeciej pożyczce, 20% przy czwartej pożyczce, 25% przy piątej pożyczce, 30% przy szóstej pożyczce, 35% przy siódmej pożyczce, 40% przy pożyczce ósmej, 45% przy pożyczce dziesiątej i aż 50% przy pożyczce dziesiątej. W Lime Kredyt można pożyczyć do 3250 złotych z okresem spłaty wynoszącym od 7 do 30 dni, a okres spłaty można przedłużać wielokrotnie o 7, 14 lub 30 dni. Pożyczkobiorcy muszą być polskimi obywatelami w wieku od 18 do 70 lat i mieć miesięczny dochód w wysokości przynajmniej 800 złotych miesięcznie. Wszystkie formalności załatwi się online.

21 stycznia 2019
Konkurs

Apple iPad Pro i Samsung Galaxy S9 do wygrania w konkursie Wandoo

Od 10 grudnia 2018 roku trwa zimowy konkurs Wandoo, w którym do wygrania jest 11-calowy iPad Pro oraz dwa smartfony Samsung Galaxy S9. Te atrakcyjne nagrody zostaną przyznane osobie, która wymyśli najciekawszy slogan reklamowy promujący pożyczki w Wandoo. Aby jednak móc go przesłać, należy: mieć przynajmniej jedną spłaconą pożyczkę w Wandoo, polubić, dodać do obserwowanych i zaopiniować profil pożyczkodawcy w serwisie Facebook, a także zaciągnąć dowolną pożyczkę (maksymalnie 5000 złotych na 30 dni) w wyznaczonym okresie. Dobrą informacją jest to, że możliwość wysłania sloganu jest przypisana do jednej pożyczki. Zaciągając na przykład dwie, będziemy mogli wysłać dwa slogany i przez to mieć większe szanse na zwycięstwo. Oczywiście wszystkie zaciągnięte pożyczki muszą zostać spłacone w zakładanym terminie. Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 lutego br. na adres info@wandoo.pl.

18 grudnia 2018
Konkurs

Smartfon na święta od Profi Credit

Świąteczna promocja od Profi Credit potrwa aż do 1 stycznia 2019 roku. Oferta „Pożycz przez Internet i odbierz smartfon!” skierowana jest dla osób, które do tego czasu pożyczką przez Internet pożyczkę opiewającą na przynajmniej 5000 złotych i terminowo spłacą pierwszą ratę zobowiązania według harmonogramu. Skorzystanie z promocji odbywa się automatycznie i nie ma konieczności przesyłania dodatkowych formularzy – nagrodzonych zostanie dwadzieścia pierwszych osób, które zaciągną pożyczkę o konkretnych parametrach w wyznaczonym okresie. Nagrodą jest wspomniany w tytule smartfom marki Kruger&Matz FLOW 6. Pamiętajmy jednak o tym, że promocyjne warunki pożyczki nie zwalniają wnioskodawców od spełniania wszystkich wymagań firmy, czyli: bycia w wieku od 18 do 80 lat, posiadania dowodu osobistego i konta bankowego, a także wykazania się odpowiednią zdolnością kredytową.

11 grudnia 2018
Promocje

Promocyjne pożyczki na święta

Boże Narodzenie to nie tylko czas kuszących witryn sklepowych, wyprzedaży, czy atrakcyjnych zniżek na prezenty. Promocyjne działa wytoczyli również najwięksi w Polsce pożyczkodawcy i są to oferty nie byle jakie. Wręcz przeciwnie – skorzystać z nich mogą nowi pożyczkobiorcy liczący na darmową pożyczkę, wierni klienci jednej firmy, osoby poszukujące dużej gotówki, a nawet planujące świąteczny wyjazd. Świąteczne promocje można spotkać między innymi w firmach LendOn lub Vivus, które wprowadziły dłuższy niż zazwyczaj okres spłaty. W tyle nie pozostają również Szybka Moneta czy SMART Pożyczka oferujące atrakcyjne rabaty dla stałych klientów (i bardzo wysokie kwoty pożyczek!). Via SMS przysłuży się natomiast tym, którzy zamiast suto zastawionego świątecznego stołu wolą dalekie, zimowe wojaże. To nie wszystko, bo do radosnego nastroju przyłączyły się również inne firmy, takiej jak Kuki, czy Solven. O wszystkich promocyjnych ofertach, a także o tym, jak korzystnie zdobyć gotówkę na organizację świąt, można przeczytać w artykule Pożyczka na święta –poznaj najlepsze oferty chwilówek w okresie świąt?.

6 grudnia 2018
Konkurs

Spłata pożyczki do wygrania w nowym konkursie Ferratum

Poszukujący odpowiedniej dla siebie pożyczki mają teraz doskonałą okazję, by zaciągnąć ją wyjątkowo korzystnie. Ferratum rusza bowiem z kolejnym, zimowym konkursem, w którym do wygrania jest spłata całej pożyczki! Co zrobić, by wygrać? Wystarczy w okresie od 13.11 do 28.12.2018 wziąć dowolną pożyczkę. Nie ma znaczenia, czy będzie to pożyczka pierwsza, czy kolejna, jak też forma pożyczki – krótkoterminowa do 30 dni lub na raty. Następnie, tuż po przyznaniu pożyczki, uczestnicy muszą wysłać formularz zgłoszeniowy wraz z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego Ferratum Bank powinien spłacić akurat Twoją pożyczkę?” na adres marketing@ferratum.pl. Najbardziej kreatywna odpowiedź będzie nagradzana każdego dnia konkursu – zwycięzców, którzy nie będą musieli spłacać swojej pożyczki, będzie więc aż 34! Do udziału uprawnione są wszystkie pełnoletnie osoby, mające zdolność kredytową i posługujące się polskim dowodem osobistym.

21 listopada 2018
Promocja

Na Czarny Piątek weź pożyczkę o 40% taniej w Ekassa

Ekassa, to kolejny pożyczkodawca, który przyłączył się do celebrowania zakupowego święta w Black Friday. Specjalnie dla swoich klientów Ekassa uruchomiła trzydniową promocję, dzięki której można zyskać nawet 40% rabatu na opłaty związane z pożyczką. Tak dużą zniżkę możemy otrzymać, jeżeli w okresie 21.11-23.11.2018 zaciągniemy pożyczkę na 3 miesiące z tygodniową spłatą w 11 transzach. Ekassa nie stawia przy tym żadnym dodatkowych warunków, ani zadań konkursowych – wystarczy tylko pozytywnie przejść weryfikację wniosku. Pożyczka dostępna jest już od 18 r.ż, dla polskich obywateli mających dowód osobisty, konto bankowe i telefon komórkowy. RRSO 99,5%.

21 listopada 2018
Promocja

Promocyjna spłata pożyczki na Czarny Piątek od Tani Kredyt

W związku z nadchodzących świętem wszystkich zakupomaniaków, czyli Czarnym Piątkiem, Tani Kredyt zaproponował swoim klientom zabawę konkursową. Jest to nie lada gratka, bo można w niej wygrać całkowitą spłatę pożyczki. Co trzeba zrobić, by wygrać? Pierwszym krokiem jest zaciągnięcie chwilówki za darmo do 25 listopada w wysokości do 3100 złotych (a więc musi być to Wasza pierwsza pożyczka w tej firmie!), a drugim odpowiedzenie na pytanie : „Na co przeznaczysz pożyczkę od Tani Kredyt?”. Odpowiedzi można przesyłać na adres konkurs@tanikredyt.pl wraz z numerem pożyczki, by możliwa była identyfikacja uczestnika. Zwycięzcę, który nie będzie musiał spłacać swojej pożyczki, poznamy w najbliższy poniedziałek, 30 listopada.

20 listopada 2018
Promocja

Chwilówka na święta w Vivus za darmo na 61 dni

Vivus zdaje sobie sprawę z ogromu wydatków związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Przygotował więc dla swoich klientów niezwykły prezent, który ułatwi i organizację świąt i późniejsze spłacenie chwilówki. W ramach świątecznej promocji dla nowych klientów firmy Vivus oferuje darmową pożyczkę z RRSO równym 0% do 3000 złotych. Najważniejsze jest jednak to, że na spłatę zobowiązania dostaniemy nie 30 dni, jak dotychczas, ale aż 61 dni. To sprawi, że pożyczkę będziemy mogli spłacić dopiero w styczniu, czyli wtedy, gdy nasz budżet zdąży się już zregenerować po świąteczno-sylwestrowym szaleństwie. Pożyczka w Vivus dostępna jest od ręki, nawet w ciągu kilkunastu minut po złożeniu wniosku przez Internet. Może ją otrzymać każdy, kto spełni zakładane przez Vivus kryteria oceny: ukończone 19 lat, dowód osobisty, telefon komórkowy i adres e-mail oraz zdolność kredytowa. Warto zaznaczyć, że promocja jest ograniczona czasowo – możemy z niej skorzystać tylko do 31 grudnia.

27 września 2018
Promocja

Pożyczka na raty za 0 złotych w Provident

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych pożyczkodawców w Polsce, Provident, kolejny raz potwierdza, że ponad 20 lat doświadczenia na rynku to wynik bardzo atrakcyjnej oferty. W tej znajduje się ewenement wśród pożyczkodawców, czyli darmowa pożyczka na raty dostępna całkowicie online. Pożyczka 4×0 to oferta skierowana do osób, które po raz pierwszy zechcą skorzystać z usług firmy. Provident oferuje im aż od 500 do 1500 złotych pożyczki, którą później mogą spłacić w czterech równych, nieobarczonych żadnymi opłatami ratach. Stąd też wzięła się nazwa pożyczki 4×0. Oczywiście, w ten sposób nagradzani są wyłącznie ci klienci, którzy są w stanie spłacić pożyczkę na czas. Jeżeli tylko płatności będą regulowane terminowo, Provident nie naliczy żadnych kosztów. Trzeba pamiętać też, że aby wziąć pożyczkę w Provident należy wykazać się odpowiednio wysoką zdolnością kredytową. Szczegółową opinie o pożyczkodawcy przeczytasz tutaj -> Provident.

24 września 2018
Promocja

AC i OC na raty w Rankomat

Inbank w porozumieniu z porównywarką ubezpieczeń Rankomat zaproponowali swoim klientom możliwość zakupu ubezpieczeń AC oraz OC na raty. Dzięki temu porozumieniu, użytkownicy porównywarki mogą nie tylko wybrać i zakupić ubezpieczenie pojazdu, ale również rozłożyć płatność na 12 miesięcznych rat. Będzie to możliwe także wtedy, jeżeli wybrana firma ubezpieczeniowa nie przewiduje takiej możliwości. Płatność będzie bowiem przekazywana do ubezpieczyciela w całości, a podmiotem obsługującym sprzedaż ratalną zostanie Inbank. Dzięki temu osoba wykupująca ubezpieczenie nie musi martwić się o wzrost wysokości składki ubezpieczeniowej. Rankomat daje także możliwość podpisania umowy ubezpieczenia zdalnie przez Internet. To innowacyjne rozwiązanie dla klientów ceniących wygodę i niemogących uregulować wysokich kwot ubezpieczenia jednorazowo.

17 lipca 2018
Promocja

Kuki rozdaje nagrody na lato – wygraj 15 000 złotych!

Znany z wysokich kwot pożyczek Kuki ruszył właśnie z nową kampanią reklamową promującą dostępne w tej firmie chwilówki: 3000 złotych za darmo i 10 000 złotych przy każdej następnej pożyczce. Promocję medialną wspiera także atrakcyjny konkurs „Co tydzień 15 000 złotych”, w którym łączna pula nagród wynosi ponad 100 000 złotych! Co trzeba zrobić, by z niego skorzystać? Wystarczy do 2 września br. złożyć wniosek i zaciągnąć pożyczkę w dowolnej kwocie i z dowolnym okresem spłaty, a po jej otrzymaniu wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie kuki.pl/pages/konkurs, i odpowiedzieć na pytanie: „Na co wydałbyś wygraną konkursową w wysokości 15 000 złotych?”. Co tydzień wyłoniony zostanie jeden uczestnik, który udzieli najbardziej kreatywnej lub zaskakującej odpowiedzi. Powodzenia!

12 lipca 2018
Promocja

Darmowa pożyczka na wakacje w Provident

Provident pyta swoich pożyczkobiorców o plany na wakacje. Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to świetnie się składa, bo Provident również posiada swój plan. To pożyczka na start 4×0 – idealna na sfinansowanie wakacyjnego wyjazdu. Każdy pożyczkobiorca, który skorzysta z usług tej firmy po raz pierwszy, ma bowiem możliwość zaciągnięcia darmowej pożyczki ratalnej. Dostępna jest w kwocie od 500 do 1500 złotych i należy ją spłacić w czterech równych, miesięcznych ratach. Jeśli tylko zostaną uregulowane terminowo, nie trzeba będzie ponieść absolutnie żadnych kosztów i oddać tylko tyle pieniędzy, ile się pożyczyło. Więcej szczegółów promocji można znaleźć na stronie firmy Provident w zakładce pożyczka na start.

12 lipca 2018
Promocja

10 000 złotych na 30 dni dostępne w ofercie Super Grosz

Osoby, które liczą na darmową chwilówkę w bardzo wysokiej kwocie, mogą teraz skorzystać z promocji Super Grosz. Nowi klienci firmy, którzy zaciągną pożyczkę ratalną w maksymalnej wysokości 10 000 złotych, mogą teraz zwrócić całość w ciągu 30 dni od podpisania umowy, a Super Grosz umorzy wszystkie naliczone koszty i RRSO pożyczki wyniesie 0%. Taka „chwilówka” jest całkowicie bezpieczna – jeśli pożyczkobiorca nie będzie w stanie oddać pieniędzy w ciągu miesiąca, będzie dalej mógł korzystać z pieniędzy, a zobowiązanie spłacać spokojnie w niskich, miesięcznych ratach. W kolejnych pożyczkach w Super Grosz dostępne jest 15 000 złotych, nawet na 48 rat.

11 lipca 2018
Promocja

Pożyczka promocyjna na wakacje w Kuki do 3000 złotych

Okres urlopowy firma Kuki rozpoczęła hasłem „Wakacje letnie są raz w roku!”. Zachęca tym samym do skorzystania z pierwszej, promocyjnej pożyczki chwilówki na okres 30 dni. Nowi pożyczkobiorcy mogą w jej ramach skorzystać nawet z 3000 złotych. Jeśli tylko pieniądze oddadzą w terminie, nie będą musieli ponosić żadnych kosztów. Oczywiście należy pamiętać o tym, iż w Kuki pożyczą osoby w wieku od 20 do 75 lat, które posiadają telefon komórkowy i konto bankowe, a także wykażą się odpowiednią zdolnością kredytową. Kuki propaguje odpowiedzialne pożyczanie i odpowiedzialne wakacje!

27 czerwa 2018
Promocja

Trzecia rata za 0 złotych w Hapipożyczki!

Marka Hapipożyczki rozpoczęła lato nową promocją o chwytliwej nazwie „hapipożyczka 500+”, Jak sama nazwa wskazuje, udział w promocji może przynieść aż 500 złotych zysku. W jaki sposób? Wystarczy do 31 lipca br. zaciągnąć pożyczkę na okres minimum 6 miesięcy (maksymalnie 36), a następnie terminowo spłacić dwie pierwsze raty. W nagrodę Hapipożyczki dopłaci do kolejnej raty aż 500 złotych lub całkowicie ją umorzy, jeśli regularna rata jest mniejsza. Udział w promocji może wziąć każdy nowy klient, który spełni podstawowe wymagania pożyczkodawcy: ukończone 18 lat, obywatelstwo polskie oraz zdolność i wiarygodność kredytowa. Więcej szczegółów można uzyskać na stronie internetowej Hapipożyczki szukając frazy promocja 500, wnioski.

11 czerwca 2018
Konkurs

Letni Konkurs Ferratum

Firma Ferratum, jeden z niekwestionowanych liderów rynku pożyczek pozabankowych przygotował dla swoich klientów Letni Konkurs. Aby wziąć w nim udział, wystarczy jedynie zaciągnąć pożyczkę krótkoterminową lub ratalną i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego Ferratum Bank powinien spłacić akurat Twoją pożyczkę?”. Szczęśliwcy, którzy udzielą najbardziej pomysłowych i kreatywnych odpowiedzi, mogą liczyć na umorzenie spłaty całej kwoty pożyczki, zaciągniętej w trakcie trwania konkursu. Akcja trwa od 11.06. do 29.07.2018 r. Co tydzień wygrywa jedna osoba!

1 czerwca 2018
Konkurs

Nowy konkurs Ferratum, czyli jak nie spłacać pożyczki

Ferratum wkroczył właśnie z nową, wiosenną ofertą konkursową, w której do wygrania jest umorzenie całej spłaty pożyczki. Co trzeba zrobić, aby nie musieć oddawać pożyczonych pieniędzy? Wystarczy do 10 czerwca br. zaciągnąć chwilówkę na 30 dni lub pożyczkę ratalną w dowolnej kwocie i z dowolnym okresem spłaty, a następnie wysłać odpowiedź na pytanie „Dlaczego Ferratum Bank powinien spłacić akurat Twoją pożyczkę?” na adres marketing@ferratum.pl. Jeśli tylko wysłane wytłumaczenie zachwyci jury, autor będzie mógł cieszyć się pożyczonymi pieniędzmi bez konieczności ich oddawania. Warto zajrzeć na ferratum.pl/konkurs i zapoznać się ze szczegółami. Życzymy powodzenia i kreatywności!

23 maja 2018
Promocja

Korzystaj z pożyczki i lataj z Vivus

Każdy pożyczkobiorca, który skorzysta z oferty Vivus.pl do 30 czerwca 2018 roku, otrzyma bon zniżkowy o wartości 300 złotych do zrealizowania w biurze podróży Fly.pl przy wykupieniu wyjazdu o wartości przynajmniej 3000 złotych. Vivus nie stawia żadnych wymagań dotyczących pożyczki – jej kwota i okres spłaty mogą być dowolne, a uprawnieni do skorzystania z promocji są zarówno nowi, jak i stali klienci firmy. Trzeba jednak pamiętać o tym, by spełnić podstawowe wymogi pożyczkowe: mieć obywatelstwo polskie, być w wieku 19 – 78 lat oraz wykazywać się odpowiednią zdolnością kredytową. Więcej informacji można zasięgnąć na www.vivus.pl/fly.

16 kwietnia 2018
Promocja

KasaTAK z nową promocją pożyczki ratalnej

Od 16.04 osoby, które sięgną po pożyczkę ratalną w KasaTAK, rozłożą spłatę na co najmniej 15 miesięcy i będę terminowo regulować raty, zostaną zwolnione z płatności ostatniej z nich. Dzięki temu zaoszczędzą nawet kilkaset złotych. Z majówkowej promocji w KasaTAK mogą skorzystać osoby mające co najmniej 21 lat, z polskim obywatelstwem, kontem bankowym i numerem telefonu komórkowego, nieposiadające zadłużenia w innych instytucjach finansowych. Promocja trwa do 30.04.

16 kwietnia 2018
Promocja

Majówkowa promocja Ferratum

Od 16.04 klienci Ferratum mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji. Jeśli sięgną po pożyczkę ratalną, rozłożą spłatę na co najmniej 15 miesięcznych rat i będą spłacać je zgodnie z harmonogramem, unikną płatności ostatniej raty. Atrakcyjność propozycji Ferratum dodatkowo zwiększa możliwość pożyczenia nawet 10 000 zł oraz brak weryfikacji historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Promocja trwa do 30.04.

12 kwietnia 2018
Promocja

Wyjątkowa promocja w Providencie - nawet 15 000 zł za darmo

Jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych pożyczkodawców – Provident przygotował wyjątkową promocję dla nowych klientów. Osoby, które sięgną po pożyczkę w kwocie od 300 do 15 000 zł i zwrócą pieniądze w ciągu 30 dni, nie zapłacą za nie ani złotówki. To jednak nie wszystko. Klienci, którzy pożyczą od 500 do 1500 zł i rozłożą spłatę na okres 4 miesięcy również unikną jakichkolwiek kosztów. Uruchamiając promocję “Pożyczka na start”, Provident stał się więc pierwszym pożyczkodawcą oferującym darmowe pożyczki ratalne. Z usług Providenta mogą skorzystać osoby pełnoletnie, posiadające stałe zameldowanie, polskie obywatelstwo oraz stałe źródło dochodu.

12 marca 2018
Promocje

WIELKAnocna PROMOCJA w Ferratum

Ferratum przygotował nie lada gratkę dla klientów, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki przed Wielkanocną –  od 12. do 31. marca można skorzystać z WIELKAnocnej PROMOCJI. Wystarczy zaciągnąć pożyczkę rozłożoną na 12 rat, następnie terminowo spłacić 11 z nich, a Ferratum umorzy ostatnią. Do akcji zaproszeni są wyłącznie stali klienci firmy, którzy mogą zaciągnąć pożyczkę przez Internet, z wykorzystaniem zakładki „wniosek” w indywidualnym koncie klienta w serwisie ferratum.pl. Można skorzystać także z kontaktu telefonicznego z Ferratum pod numerem 22 123 45 67. Więcej szczegółów dostępnych na stronie ferratum.pl w zakładce promocje.

27 lutego 2018
Konkurs

Ferratum z konkursem na Dzień Kobiet

Ferratum świętuje Dzień Kobiet! Z tej okazji firma przygotowała dla nowych klientów konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Aby wygrać jeden z 10 tabletów Samsung Galaxy Tab E T561 3G wystarczy zaciągnąć pożyczkę krótkoterminową lub ratalną i na adres marketing@ferratum.pl przesłać odpowiedź na pytanie “Jaki jest Twój pomysł na wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet?”. Odpowiedzi można nadsyłać do 08.03.2018 roku. Komisja wybierze najlepsze zgłoszenia nie później niż w ciągu 14 dni od zakończenia eliminacji. Laureaci zostaną poinformowani o wynikach konkursu drogą mailową bądź telefoniczną.

9 lutego 2018
Konkurs

Walentynkowy konkurs w Ferratum

Firma Ferratum, jeden z niekwestionowanych liderów rynku pożyczek pozabankowych przygotował dla swoich klientów konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Z okazji Walentynek pożyczkobiorcy mają szansę na wygranie tabletu SAMSUNG Galaxy Tab E T561 3G o wartości 760 zł.

Warunkiem udziału w zabawie jest zaciągnięcie pożyczki (krótkoterminowej lub ratalnej) oraz wysłanie odpowiedzi na pytanie Jaki jest Twój pomysł na wyjątkowe spędzenie Święta Zakochanych? Może ona przybrać dowolną formę – opowiadania, wiersza, zdjęcia, a nawet piosenki. Zgłoszenia na adres marketing@ferratum.pl można nadsyłać do 14.02.2018 r. Więcej informacji o konkursie tutaj.

facebook