Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia branży finansowej.

11 lipca 2018
Wydarzenie

Robert Chmiel rozpoczyna Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów

Z niezmierną przyjemnością informujemy, iż jeden z najzdolniejszych żużlowców młodego pokolenia, Robert Chmiel, rozpoczyna starty w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów. Jest to informacja tym milsza, jako że Chwilowo.pl jest patronem startów Pana Roberta, dla którego ostatni czas był pasmem sukcesów – w ostatnim drużynowym turnieju na Stadionie Narodowym w Warszawie, nasz podopieczny osiągnął najlepszy wynik indywidualny. Młody żużlowiec zachwycił publiczność również w turnieju Srebrnego Kasku i w rozgrywkach ligowych, w których reprezentuje barwy ROW Rybnik. Wszystkich sukcesów gratulujemy, z niecierpliwością czekamy na kolejne i trzymamy kciuki!

2 lipca 2018
Wydarzenie

Wrażenia po VIII Europejskim Kongresie Finansowym

W dniach 18-20 czerwca odbyła się ósma już edycja wspomnianego Europejskiego Kongresu Finansowego. Tegoroczne wydanie skupiło się przede wszystkim na szansach i wyznaniach gospodarczych w kontekście bezpiecznego rozwoju sektora finansowego. Kongres zaszczycili wybitni ekonomiści oraz eksperci finansowi, którzy mieli możliwość wyrażenia swoich opinii i idei w ponad 40 sesjach plenarnych, choć punktami kulminacyjnymi było przede wszystkim sporządzenie Makroekonomicznych Ekspertyz i Prognoz dla Polski oraz zakończenie pierwszej edycji Ratingu relacji inwestorskich spółek giełdowych z WIG30. Efektem tego trzydniowego wydarzenia są rekomendacje EKF wyznaczające trendy ekonomiczne sektora finansowego.

24 maja 2018
Wydarzenie

22 maja odbył się Kongres Sektora Pożyczkowego pod patronatem Chwilowo.pl

Siódma edycja Kongresu Sektora Pożyczkowego już za nami – to ważne branżowe spotkanie miało miejsce 22 maja w Hotelu Marriott w Warszawie. Przyjemność z uczestniczenia w Kongresie była w tym roku jeszcze większa, jako że Chwilowo.pl występowało jako partner i patron medialny wydarzenia. Jak zwykle, zaszczyceni zostaliśmy udziałem wielu ekspertów finansowych, m.in. pana Dominika Wielińskiego, pana Sławomira Grzelczaka – wiceprezesa zarządu BIK czy pani Elizy Więcław – dyrektora departamentu PR w Wonga Polska. W prezentacjach i panelach dyskusyjnych poruszane były tematy dotyczące sytuacji firm pożyczkowych na polskim rynku, kierunków rozwoju sektora, nowych regulacji prawnych (w tym RODO), oraz relacji sektora pożyczkowego z konsumentami. Za udział w Kongresie serdecznie dziękujemy!

12 kwietnia 2018
Wydarzenie

Chwilowo.pl patronem medialnym Kongresu Regulacji Prawnych

24 kwietnia w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się Kongres Regulacji Prawnych z Obszaru Zarządzania Wierzytelnościami. Organizatorem wydarzenia jest Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Podczas spotkania zostaną poruszone najistotniejsze dla branży zarządzania wierzytelnościami zagadnienia: nowe regulacje europejskie, aspekty podatkowe dochodzenia wierzytelności oraz zmiany legislacyjne i ich wpływ na ten sektor rynku. Jako patron medialny, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu.

14 marca 2018
Patronat medialny

Portal Chwilowo.pl patronem medialnym ACCD

W dniach 26-27 kwietnia 2018 w Serocku k. Warszawy odbędzie się trzecia edycja konferencji April Consumer Credit Days, której partonem medialnym została spółka Comparison, właściciel portalu Chwilowo.pl Konferencja poświęcona będzie problemom związanym z zarządzaniem należnościami w sektorze Business to Consumer. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Credit Risk w obliczu nasilającego się konsumentocentryzmu”, zaś podczas dwudniowego spotkania zostaną poruszone i omówione dodatkowe kwestie ewolucji rynku firm pożyczkowych, bezpieczeństwa danych i kompromisu pomiędzy implementacją rozwiązań AI a etyką zawodową. ACCD co roku skupia najważniejsze podmioty rynkowe pochodzące z wielu branż, między innymi finansowej, prawnej, IT i administracji publicznej. Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu. Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia: accd.pl

5 marca 2018
Partnerstwo

Portal Chwilowo.pl partnerem i patronem medialnym Kongresu Sektora Pożyczkowego

22 maja 2018 roku w Warszawie odbędzie się największe cykliczne wydarzenie w branży pożyczek pozabankowych – Kongres Sektora Pożyczkowego. Jego organizatorem jest Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców, a oficjalnym partnerem i patronem medialnym – portal Chwilowo.pl. Głównym celem wydarzenia jest omówienie perspektyw rozwoju branży, praktyk biznesowych oraz polskich i europejskich regulacji prawnych. Przedmiotem dyskusji będą również możliwości usprawnienia procesów biznesowych, innowacje oraz najistotniejsze problemy sektora pożyczek pozabankowych.

26 lutego 2018
Wydarzenia

Chwilowo.pl patronem medialnym II Kongresu Sektora FinTech

Miło nam poinformować iż portal Chwilowo.pl został patronem medialnym II Kongresu Sektora FinTech. Wydarzenie odbędzie się 22 marca br. w hotelu Polonia Palace Hotel w Warszawie.
Podczas spotkania zostaną poruszone najistotniejsze problemy sektora FinTech, takie jak: bariery w finansowaniu, perspektywy sektora z punktu widzenia inwestora czy Innovation Hub. W dyskusjach wezmą udział m.in: Łukasz Wroński, Dyrektor Departamentu Ochrony Interesów Konsumentów UOKiK i Martins Valters, COO/CFO and Co-Founder, AS Mintos Marketplace. Otwarcie i podsumowanie Kongresu poprowadzi Pan Marcin Czugan, Wiceprezes Zarządu KPF.

26 lutego 2018
Wydarzenie

II edycja Targów Fintech - już 14 czerwca 2018 r.

Już 14 czerwca br. odbędzie się II edycja Targów Fintech – jednego z największych wydarzeń tego typu w branży.
Będzie ono znakomitą okazją do wymiany doświadczeń i opinii, zaprezentowania światu nowoczesnych produktów i usług finansowych oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.
Wśród wystawców znajdą się przede wszystkim przedstawiciele instytucji pożyczkowych, banków, firm ubezpieczeniowych i windykacyjnych oraz kancelarii prawnych.
Szczegółową agendę wydarzenia, tematy szkoleń i paneli dyskusyjnych oraz nazwiska prelegentów przekażemy Państwu w niedalekiej przyszłości.

12 lutego 2018
Nagrody

Nagroda dla Marty Białek (Everest Finanse) z rąk Artura Więckowskiego

Gala Loan Magazine 2017 – statuetka dla Marty Białek z rąk Artura Więckowskiego – prezesa firmy Comparison Sp. z o. o.
8 lutego 2018 roku w Hotelu Ibis Style we Wrocławiu odbyła się Gala Rozdania Nagród Loan Magazine Awards 2017. Nagrodę w kategorii Marketing Manager Roku z rąk Artura Więckowskiego – prezesa firmy Comparison Sp. z o. o. odebrała Marta Białek z Everest Finanse. Marta Białek specjalizuje się w dziedzinie marketingu usług. Doświadczenie zdobywała w największych firmach z branży telekomunikacyjnej, usług i ochrony oraz HR. W Everest Finanse pracuje od 2010 roku i jest odpowiedzialna za obszary związane z Customer Experience. Poza Martą Białek nominacje w tej kategorii otrzymali również: Agata Lejman (Supergrosz), Karol Bołtromiuk (Aventus Group), Katarzyna Jóźwik (Vivus) i Małgorzata Maroszek (Wonga).

12 lutego 2018
Relacja

Podsumowanie Gali Loan Magazine 2017

8 lutego 2018 roku w Hotelu Ibis Style we Wrocławiu odbyła się Gala Rozdania Nagród Loan Magazine Awards 2017. Wydarzenie zgromadziło na sali blisko 200 gości.
Wśród laureatów znaleźli się m.in.: Marek Bosak z Vivus.pl (w kategorii PR Manager Roku), Marta Białek z Everest Finanse (w kategorii Marketing Manager Roku), Loukas Notopoulos (w kategorii Postać Roku) oraz marki Vivus (w kategorii Mikropożyczka Roku), Aasa dla biznesu (w kategorii Biznesowa Pożyczka Roku) i Bocian Pożyczki (w kategorii Marka Roku).
Dzięki hojności uczestników na cel charytatywny udało się zebrać aż 50 000 zł. W tym roku kwota zasiliła konto Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i została przeznaczona na pomoc dla jej podopiecznego – Kacpra Borkowskiego. Oficjalnym Partnerem gali była firma Comparison Sp. z o.o. właściciel portalu Chwilowo.pl

12 lutego 2018
Wydarzenie

27-28 marca - III edycja Seminarium Antyfraudowego

W dniach 27 i 28 marca w hotelu Regent Warsaw w Warszawie odbędzie się III edycja Seminarium Antyfraudowego.
Podczas wydarzenia eksperci poruszą takie zagadnienia jak: mechanizm ochrony przed fałszywą tożsamością w procesie sprzedaży pożyczek online, rola i odpowiedzialność banku w przypadku wyłudzeń typu business email compromise, czy wymiana danych i jej wpływ na przeciwdziałanie nadużyciom.
W rolach prelegentów pojawią się m.in.: Przemysław Loose – Menedżer Zespołu Kontroli i Prewencji Nadużyć Kredytowych, Alior Bank S.A., Krzystof Rudnicki – Konsultant w Dziale Zarządzania Ryzykiem Nadużyć, EY Polska i Dominik Szotek – Dyrektor Departamentu Ryzyka Kredytowegoi Bezpieczeństwa Obrotu Kartowego, First Data Polska S.A.

12 lutego 2018
Wydarzenie

30 listopada 2018 - Krajowa Konferencja Konsumencka 2018

30 listopada 2018 roku, w siedzibie Uniwersytetu Wrocławskiego obędzie się Krajowa Konferencja Konsumencka 2018. Jej tematem przewodnim będzie świadomość i edukacja konsumenta na rynku usług finansowych w świetle aktualnych wyzwań rynkowych.
Inicjatorem wydarzenia jest Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta, a współorganizatorem – Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców.
Wydarzenie będzie okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami odmiennych środowisk – regulatorem, środowiskiem rzeczników konsumentów i światem akademickim.

11 lutego 2018
Wydarzenia

22 maja 2018 - Kongres Sektora Pożyczkowego

22 maja 2018 roku w Warszawie obędzie się największe cykliczne wydarzenie dla pozabankowego sektora pożyczkowego – Kongres Sektora Pożyczkowego.

Jego organizatorem jest Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców.
Głównym celem kongresu jest kompleksowe omówienie perspektyw rozwoju branży, praktyk biznesowych oraz polskich i europejskich regulacji prawnych. Przedmiotem dyskusji będą również możliwości usprawnienia procesów biznesowych, innowacje oraz najistotniejsze problemy sektora pożyczek pozabankowych.
Uczestnikami wydarzenia będą przedstawiciele kadry zarządzającej instytucji pożyczkowych, pośrednictwa finansowego, doradztwa prawnego i strategicznego oraz dostawców produktów i usług związanych z produktami kredytu konsumenckiego.

11 lutego 2018
Wydarzenia

24 kwietnia - KRP z obszaru zarządzania wierzytelnościami

24 kwietnia kwietnia w Warszawie odbędzie się Kongres Regulacje Prawne z obszaru zarządzania wierzytelnościami.

Organizatorem wydarzenia jest Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców.
Głównym celem kongresu jest omówienie najistotniejszych zmian i postulatów legislacyjnych w zakresie szeroko pojętego zarządzania wierzytelnościami. Program kierowany jest przede wszystkim do przedstawicieli departamentów prawnych i windykacji, restrukturyzacji banków i innych podmiotów rynku usług prawnych, finansowych, w tym wierzycieli pierwotnych i wtórnych oraz środowiska komorników.

11 lutego 2018
Wydarzenia

22 marca 2018 - II Kongres Sektora Fintech

22 marca 2018 roku w hotelu Polonia Palace w Warszawie odbędzie się II Kongres Sektora Fintech.

Organizatorem wydarzenia jest Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców.
Przybyli goście poruszą najistotniejsze kwestie, dotyczące perspektyw i kierunków rozwoju sektora Fintech w Polsce. Wśród uczestników pojawią się m.in.: Piotr Strzelecki – Prezes Zarządu, Brutto Sp. z o.o, Jagoda Pieścicka – CEO & Founder, Nu Delta Sp. z o. o. i Sylwia Drejer-Cichucka – Dyrektor Departamentu Produktu i Rozwoju Biznesu, Wonga.com w Polsce.

16 grudnia 2017
Wydarzenia

Kongres Sektora Pożyczkowego

Miło nam poinformować, że Artur Więckowski – prezes spółki Comparison właściciela serwisu Chwilowo.pl został jednym z członków rady programowej Kongresu Sektora Pożyczkowego.

VII edycja Kongresu Sektora Pożyczkowego odbędzie się 22 maja 2018 roku w hotelu Marriott w Warszawie.
Wśród gości znajdą się m.in.: reprezentanci banków, sektora fintech oraz instytucji pożyczkowych, a także przedstawiciele zakładów i towarzystw ubezpieczeniowych oraz firm doradztwa prawnego i strategicznego. Celem, jaki stawiają przed sobą organizatorzy kongresu jest stworzenie przestrzeni sprzyjającej otwartej dyskusji na temat perspektyw, innowacji i wyzwań stawianych branży consumer finance. Ogromne zainteresowanie wydarzeniem podkreśla jego prestiżowy charakter, nadając mu rangę cenionego przez profesjonalistów miejsc wymiany doświadczeń i networkingu.

9 grudnia 2017
Wydarzenia

Kongres Consumer Finance

W dniach 7 – 8 grudnia w budynku GPW w Warszawie przy ulicy Książęcej 4 odbył się Kongres Consumer Finance – największe doroczne spotkanie przedstawicieli sektora consumer finance oraz instytucji współpracujących.

Celem wydarzenia było omówienie najważniejszych wyzwań, problemów oraz perspektyw, stawianych branży consumer finance oraz stworzenie regulacji w zakresie bezpieczeństwa. Wśród uczestników znaleźli się m.in. przedstawiciele banków, instytucji pozabankowych, Biura Instytucji Kredytowej oraz Komisji Nadzoru Finansowego. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli m.in.: Dziennik Gazeta Prawna, portal Bankier.pl i magazyn Wprost.

1 grudnia 2017
Wydarzenia

Loan Magazine Awards 2017

8 lutego 2018 roku w Hotelu Ibis Style we Wrocławiu odbędzie się Gala Rozdania Nagród Loan Magazine Awards 2017. Partnerem Wspomagającym Gali został portal Chwilowo.pl

Gala Rozdania Nagród Loan Magazine Awards to prestiżowa impreza, skupiająca najważniejsze nazwiska i marki w branży pożyczek pozabankowych oraz szeroko rozumianej branży Fintech. Wydarzenie uświetni występ gościa specjalnego. Punktem specjalnym imprezy będzie także licytacja gadżetów z autografami sportowców. Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

facebook