O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym i niezależnym serwisem, działającym w branży finansów. Chwilowo.pl to porównywarka chwilówek i pożyczek długoterminowych dzięki której możesz łatwo i szybko odnaleźć i porównać najlepsze oferty chwilówek i pożyczek. Zaufało nam już kilkaset tysięcy Użytkowników, a ich grono nadal rośnie.

Chwilowo.pl to portal finansowy skupiający się głównie na rynku firm pożyczkowych. Chwilowo.pl to także serwis, który stawia na edukacje pożyczkobiorców. Posiadamy obszerną bazę wiedzy, która zawiera mnóstwo wyczerpujących odpowiedzi na wiele pytań związanych z pożyczaniem pieniędzy.

chwilowopl logo

W naszej pracy stawiamy na ciągły rozwój i stale podnosimy jakość naszych narzędzi i treści. Wartość merytoryczna serwisu Chwilowo.pl zaowocowała możliwością podjęcia współpracy z najważniejszymi instytucjami z sektora finansowego. To dzięki wymianie informacji i doświadczeń mamy możliwość ciągłego podnoszenia jakości naszego serwisu. Podmioty, z którymi współpracujemy, to między innymi:

  • ZPF – Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce
  • PZIP – Polski Związek Instytucji Pożyczkowych
  • IAB – Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

Co oferujemy w serwisie Chwilowo.pl?

Od lat Chwilowo.pl to lider jeśli chodzi o porównywanie pożyczek dostępnych w ofercie firm pożyczkowych. Analizowanie i opisywanie dostępnych ofert to nasza praca.

Poniżej prezentujemy główne działy tematyczne w serwisie Chwilowo.pl.

  • Porównywarka chwilówek: Porównywarka chwilówek to podstawa naszej działalności. Za pośrednictwem wielu narzędzi umożliwiamy porównywanie wielu ofert chwilówek w jednym miejscu. Jesteśmy serwisem, który posiada prawdopodobnie największą bazę firm oferujących chwilówki.
  • Porównywarka pożyczek długoterminowych. Od 2020 roku otworzyliśmy się również na porównywanie pożyczek długoterminowych, ale również są to oferty głównie z sektora firm pożyczkowych.
  • Baza wiedzy. Każdy pożyczkobiorca może skorzystać z fachowych artykułów związanych z pożyczkami i szerszą tematyką finansową. Znajdziesz tutaj odpowiedzi na pytania dotyczące korzystnego pożyczania, bezpiecznego zadłużania się, czy windykacji i egzekucji długów. Możesz także liczyć na praktyczne wskazówki (np. jak wypełnić wniosek czy spłacić pożyczkę wcześniej), informacje o promocjach pożyczkowych, czy o pojawieniu się nowych pożyczkodawców na rynku.
  • Opinie o firmach pożyczkowych. Wszystkie oferty są przez nas rzetelnie i obiektywnie oceniane, a dodatkowo prezentujemy też proces zaciągnięcia pożyczki, wymagania stawiane przez pożyczkodawcę i inne parametry najczęściej interesujące naszych użytkowników, takie jak na przykład czas potrzebny do przelania pieniędzy, czy możliwość otrzymania pożyczki w weekend.
  • Aktualności. Na bieżąco śledzimy wszystkie wydarzenia, które dzieją się w szeroko pojętej branży finansowej. Najciekawszymi i najważniejszymi informacjami zawsze dzielimy się na naszym blogu, a także portalach społecznościowych do których obserwowania, serdecznie zapraszamy.

Historia Chwilowo.pl w skrócie

Serwis Chwilowo.pl powstał w 2013 roku, w czasach, gdy świat chwilówek i pożyczek pozabankowych wyglądał zupełnie inaczej. Brak odpowiednich regulacji sprawiał, że wiele firm pożyczkowych działało na granicy prawa, czego negatywne konsekwencje nierzadko odczuwali pożyczkobiorcy… Jako jedni z pierwszych zwróciliśmy uwagę na sytuację konsumentów i postanowiliśmy zadziałać, zakładając serwis Chwilowo.pl.

Nasza misja

Od samego początku naszą jest nie tylko porównywanie chwilówek i wskazywanie korzystnych oraz bezpiecznych produktów, ale przede wszystkim uświadamianie i edukacja konsumentów. Lata ciężkiej pracy zaowocowały i dzisiaj chwilowo.pl to miejsce w Internecie, które cieszy się nie tylko dużym zaufaniem pożyczkobiorców, ale i pożyczkodawców.


Wiarygodność i wiedza ekspercka

Nasze zaangażowanie i wiedza merytoryczna pozwoliły na uzyskanie członkostwa w organizacjach branżowych:


Nasza Redakcja

Nasz serwis tworzą nie tylko Użytkownicy, ale także zespół doświadczonych redaktorów, którzy w jasny, przejrzysty i przyjazny sposób dzielą się swoją wiedzą. Staramy się trudny finansowy język przełożyć na treść przystępną dla każdego Czytelnika. Chcesz nas poznać, to koniecznie zajrzyj do działu Nasza Redakcja.


Gdzie nas znajdziesz?

Poza tym, że jesteśmy aktywni na chwilowo.pl, możesz nas śledzić także w innych miejscach:


Kontakt dla mediów

W celu podjęcia współpracy lub zgłaszania uwag, zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem kontakt@chwilowo.pl lub skorzystania z naszego formularza kontaktowego.

5/5 - (4 votes)