Aasa dla biznesu

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Kwota pożyczki

300 - 2500 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Kwota pożyczki

300 - 2500 zł

Czas na spłatę

10 - 30 dni

Aasa dla biznesu logo
Aasa dla biznesu
2.9 (57.69%) 78 głosów
Dokładna nazwa firmy: Aasa Polska S.A
Siedziba firmy: ul. Hrubieszowska 2, Warszawa
E-mail:
Telefon kontaktowy: 801 40 40 40
NIP: 5252528111
REGON: 146017266
KRS: 0000411939
Aasa dla biznesu strona
Aasa dla biznesu
2.9 (57.69%) 78 głosów
Wybrane opinie naszych czytelników:

Decyzja dość długo udzielana. Pieniędzy również na koncie nie było natychmiast. I za to minusik. Jednak wszystko inne tak jak w umowie.

Firma faktycznie nie ma takich wysokich kosztów ale jak dla mnie kwoty do pożyczenia jakie oferują są zdecydowanie zbyt niskie.

Rewelacja. Chyba najlepsza firma pożyczkowa na rynku jeśli chodzi o pożyczki dla biznesu.

O firmie

Aasa dla Biznesu jest marką pożyczkową stworzoną specjalnie z myślą o klientach, którzy chcieliby uzyskać środki na rozwój działalności firmowej i sfinansowanie jej bieżących potrzeb. Przynależy do grupy Aasa Polska, czyli krajowego oddziału międzynarodowej spółki pożyczkowej, wywodzącej się ze Skandynawii. W ten sposób również przedsiębiorcy mogą skorzystać ze sprawdzonej już, korzystnej ofert zaufanego pożyczkodawcy.

Aasa jest bowiem firmą, która pożyczek udziela już od 2010 roku, przynależy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i prowadzi szeroko zakrojoną działalność związaną ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, w tym również kampanię na rzecz eliminacji wykluczenia cyfrowego „Aasy Netu – bądźmy bliżej”. Walorem dodatkowym jest również nagroda Loan Magazine „Biznesowa Pożyczka Roku 2016”.

Pożyczka ratalna od Aasa dla Biznesu

Aasa dla Biznesu jest pożyczkodawcą oferującym pożyczki ratalne dla przedsiębiorców, które można zaciągnąć w kwocie od 1000 do 20 000 złotych. Niezależnie od wysokości pożyczonej kwoty, zobowiązanie może być spłacone w ciągu od 1 do nawet 36 miesięcy.

Każda pożyczka, niezależnie od tego, czy jest ona pierwsza, czy kolejna, wiąże się z kosztami udzielenia zobowiązania. Jak podaje Aasa dla Biznesu, koszty pożyczki zawrą się w rocznej stałej stopie oprocentowania (10%) oraz opłacie przygotowawczej. Pożyczkobiorca musi liczyć się z następującymi kosztami wyliczonymi dla różnych kwot i okresów spłaty:

 • 1000 zł/6 miesięcy – 299,66 zł kosztów;
 • 2000 zł/6 miesięcy – 599,32 zł kosztów;
 • 4000 zł/12 miesięcy – 1780,68 zł kosztów;
 • 5000 zł/12 miesięcy – 2225,85 zł kosztów;
 • 8000 zł/24 miesiące – 5900,99 zł kosztów;
 • 10 000 zł/24 miesiące – 7376,25 zł kosztów;
 • 12 000 zł/24 miesiące – 8851,45 zł kosztów;
 • 15 000 zł/36 miesięcy – 15 474,95 zł kosztów;
 • 20 000 zł/36 miesięcy – 20 633,26 zł kosztów.

W Aasa dla Biznesu można ubiegać się o kolejną pożyczkę, nawet jeśli ma się już jedno aktywne zobowiązanie. Warunkiem podstawowym jest to, by zostały spłacone przynajmniej 4 raty bieżącej pożyczki i wszystkie były regulowane terminowo.

Dla kogo jest oferta od Aasa dla biznesu?

W Aasa dla Biznesu pożyczkę otrzymają osoby, które są przedsiębiorcami i mają zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą. Wnioski mogą składać już pierwszego dnia o zarejestrowania firmy, ale muszą pamiętać, aby:

 • być przynajmniej pełnoletnimi;
 • mieć obywatelstwo polskie;
 • mieć ważny dowód osobisty;
 • być na stałe zameldowanym w Polsce;
 • nie figurować w żadnym rejestrze dłużników;
 • mieć osobisty adres e-mail i aktywny numer telefonu komórkowego.

Kiedy dostanę pieniądze w Aasa dla biznesu?

Pożyczki w Aasa dla Biznesu, choć nie ma konieczności przedstawiania żadnych dodatkowych dokumentów, zajmą trochę więcej czasu niż standardowa chwilówka online. Wniosek o finansowanie może być złożony o dowolnej porze i w dowolnym dniu, ale analizą wniosków Aasa dla Biznesu zajmie się dopiero w godzinach swojej pracy, czyli od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00. Czas oczekiwania na decyzję nie zajmie kilkunastu minut, ale w miarę możliwości można liczyć na odpowiedź od Aasa dla Biznesu jeszcze tego samego dnia. Trzeba mieć na względzie także inne czynniki, które wpływają na czas otrzymania pieniędzy. Są to:

 • Sposób podpisania umowy pożyczkowej. W Aasa dla Biznesu nie ma możliwości podpisania umowy pożyczkowej elektronicznie. Konieczne jest, by podpis złożyć osobiście na umowie papierowej, w obecności kuriera, który ja dostarczy. W zależności od miejsca zamieszkania pożyczkobiorcy i dostępności kurierów umowa powinna dotrzeć do pożyczkobiorcy nie wcześniej niż po 24 godzinach.
 • Sposób wypłaty pieniędzy. Aasa dla Biznesu może przekazać pieniądze za pomocą czeku GIRO wręczanego przez kuriera po podpisaniu umowy, który może następnie zostać zrealizowany w dowolnym momencie (nie później jednak niż po 7 dniach). Można również wybrać wypłatę pieniędzy zwykłym przelewem bankowym.
 • Liczby kont bankowych posiadanych przez Aasa dla Biznesu. Czas otrzymania pieniędzy w przypadku wyboru wypłaty pożyczki przelewem zależy od tego, z jakiego konta bankowego ten przelew będzie zlecony. Najlepiej, jeśli byłaby to ta sama instytucja, w której pożyczkobiorca również ma swój bieżący rachunek, bo w takim przypadku księgowanie przelewu będzie niemalże natychmiastowe. Na szczęście Aasa dla Biznesu posługuje się wieloma różnymi rachunkami bankowymi: PKO BP, BZ WBK, Pekao SA, Millennium Bank, Alior Bank, mBank, Getin Noble Bank, ING Bank, Bank Ochrony Środowiska, BGŻ BNP Paribas, BPH, Inteligo, Credit Agricole, Bank Pocztowy, Raiffeisen Bank, VW Bank. Klienci tych banków otrzymają pieniądze tuż po zleceniu ich wypłaty.

Choć Aasa dla Biznesu wysyła pieniądze z największych funkcjonujących w Polsce banków, może się zdarzyć tak, że pożyczkobiorca będzie miał konto w innej instytucji. W takiej sytuacji wypłata pieniędzy nieco się opóźnić, gdyż będzie zależna od harmonogramu sesji płatniczych. Te najczęściej odbywają się trzy razy dziennie, zarówno jeśli chodzi o przelewy wychodzące, jak i przychodzące.

W ten sposób przelew prawdopodobnie opuści bank nadawcy w jednej z sesji około godziny 8:00, 12:00 oraz 14:00-15:00. Taki przelew musi przejść przez Krajową Izbę Rozliczeniową (o godzinach 10:30-11:00, 14:30-15:00 oraz 17:00-17:30), a następnie zostać zaksięgowany przez bank odbiorcy w przybliżonych godzinach 11:00, 15:00 oraz 17:30. Pieniądze znajdą się więc na koncie zazwyczaj następnego dnia.

Jak wziąć pożyczkę w Aasa dla biznesu?

Uzyskanie pożyczki w Aasa dla Biznesu nie jest typowe dla pożyczek online, ale mimo tego nie powinna być trudna. Wystarczy pamiętać o dokładnym wykonaniu poniższych kroków:

 1. Ustalenie na stronie kwoty pożyczki. Rozwijane menu dostępne na stronie pożyczkodawcy pozwoli na swobodne ustalenie kwoty pożyczki (skok co 100 złotych) oraz liczby miesięcznych rat. Poniżej menu znajduje się kalkulator kosztów, który na bieżąco przeliczy wysokość wszystkich obowiązujących klienta opłat. Aby przejść dalej do wniosku, można użyć przycisku „złóż wniosek w Aasa”.
 2. Złożenie wniosku. Wniosek w Aasa dla Biznesu składa się z dwóch części. Pierwsza z nich dotyczy danych osobowych wnioskującego. Wymagane będą następujące informacje: imię nazwisko, PESEL, NIP prowadzonej działalności, seria i numer dowodu, adres e-mail, adres zameldowania, numer telefonu, status mieszkaniowy (np. mieszkanie własnościowe lub wynajmowane), rodzaj nieruchomości, liczba osób w gospodarstwie domowym, wykształcenie, stan cywilny oraz inne posiadane kredyty lub pożyczki. W tej części wnioskujący może również wybrać preferowany sposób wypłaty. Druga część wniosku dotyczy danych firmy: nazwy, siedziby, rodzaju wykonywanej działalności.
 3. Przyznanie pożyczki. Aasa dla Biznesu skontaktuje się z pożyczkobiorcą telefonicznie i zaproponuje ostateczny kształt pożyczki. Jeśli pożyczkobiorca zgodzi się na proponowaną ofertę, otrzyma umowę pożyczkową do zapoznania się jeszcze przed jej podpisaniem.
 4. Podpisanie umowy. Zostanie ona dostarczona w najbliższym możliwym terminie przez kuriera. Pożyczkobiorca ma obowiązek wylegitymować się przed nim dowodem osobistym, a następnie podpisać dokumenty.
 5. Wypłata pieniędzy. Czek GIRO zostanie wręczony przez kuriera natychmiast po podpisaniu umowy. Wypłata pieniędzy przelewem odbędzie się najczęściej w ciągu 24 godzin od momentu dostarczenia podpisanej umowy pożyczki. W szczególnych przypadkach wypłata pieniędzy może zająć nawet do 7 dni.

Jakie informacje o pożyczkobiorcy weryfikuje Aasa dla biznesu?

Aasa dla Biznesu sprawdza klienta pod kątem jego sumienności w spłacie zobowiązań finansowych. Dotyczy to zarówno historii kredytowej, jak i obecnego zadłużenia. Rejestry, które przeszuka Aasa dla Biznesu, są następujące:

Pożyczkodawca przyznaje, że osoby zadłużone i widniejące w rejestrach dłużników nie mają możliwości otrzymania pożyczki. Nie wspomina natomiast o zaległościach w BIK, z czego wynika, że są to tak zwane pożyczki bez BIK.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w Aasa dla biznesu – opóźnienie w spłacie

Pożyczkobiorcy, którzy mają problem ze spłatą pożyczki, mogą wydłużyć okres spłaty w ramach odgórnego limitu. Można również indywidualnie rozwiązać problem – w tym celu Aasa dla Biznesu zaleca skontaktowanie się z Biurem Obsługi Klienta. Pożyczkobiorca, który nie skorzysta z tych opcji, musi liczyć się z tym, że Aasa podejmie odpowiednie kroki. Ma prawo do:

 • obciążenia swojego klienta kosztami za nieterminową spłatę, sięgającymi nawet 14% kwoty pożyczki rocznie;
 • prowadzenia różnego typu działań windykacyjnych: wysyłania monitów listownych i mailowych, wykonywania telefonów do pożyczkobiorcy, wysłania pracownika pionu windykacyjnego do miejsca zamieszkania pożyczkobiorcy;
 • przekazania praw do długu innemu podmiotowi, którym najczęściej będzie wyspecjalizowana firma windykacyjna;
 • wniesienia sprawy do sądu, co dla pożyczkobiorcy zwykle oznacza wydanie sądowego nakazu zapłaty pożyczki, wraz z należnymi opłatami oraz kosztami postępowania procesowego;
 • wniesienia sprawy do komornika, który ma prawo do przymusowego zajęcia majątku;
 • wpisania pożyczkobiorcy do rejestru dłużników.

Opinie o pożyczkach chwilówkach w Aasa dla biznesu

Autor: Nikifor

Rewelacja. Polecam z całego serca. Mi tyłek uratowali. A w zasadzie firmie w jakiej pracuję bo udało się opłacić zaległe zamówienia

21.09.2018

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Autor: Bernard

Firma faktycznie nie ma takich wysokich kosztów ale jak dla mnie kwoty do pożyczenia jakie oferują są zdecydowanie zbyt niskie.

06.07.2018
Autor: zaradny

Decyzja dość długo udzielana. Pieniędzy również na koncie nie było natychmiast. I za to minusik. Jednak wszystko inne tak jak w umowie.

11.06.2018
Autor: Lupin

Jestem zadowolony. Pożyczka została mi przyznana bezproblemowo praktycznie od razu jak tylko złożyłem wniosek. Koszt jest nieco wyższy niż w banku, ale jeśli porówna się ofertę do firm pożyczkowych to wychodzi na to,że jest o wiele taniej. Plusik dodatkowo za wspaniałą obśługę klienta.
Cały proces przyznania pożyczki sprawny. Po kilku godzinach od złożenia wnioskku dostałem maila, następnie telefon weryfikacyjny. Po całej tej weryfikacji pieniadze pojawiły sie na koncie w ciągu 15 minut. Tak więc jesli ktoś szuka dobrej oferty dla firmy to to jest na pewno nią!

06.06.2018
Autor: Master

Jak dla mnie jedna z lepszych ofert na rynku obecnie :)

07.03.2018
Autor: Kamiś

Mogę polecić ich pożyczke - nie trzeba już u nich korzystać z usług kuriera - można wziąć pożyczkę przez przelew internetowy czyli Blue Media. To bardzo wygodne, a że jest do tego długi czas spłaty i stosunkowo niskie raty to mogę tylko tyle powiedzieć, że jestem zadowolony :)

08.02.2018
Autor: pankosmik

Są rzeczy ktore mi się podobają.Są jednak rzeczy , które podobają mi się o wiele mniej. Na pewno na plusik jest:
możlwosć ustalenia sobie ilości rat
wygodna strona
prosty formularz
i to,ze przelewają kasę szybko

Na minus:
sprawdzają bik i krd , big
jest dość drogo
opłata przygotowawcza

18.01.2018
Autor: Lucjans

Brałem u nich pożyczkę na firmę. Wszystko przebiegło bezproblemowo.

10.01.2018
Autor: Ichni

Warunki ok chociaż nie wyrożniają sie na tle innych ofert dla firm. Ogólnie ok chociaż mogłyby byc jakies promocje dla nowych klientów, a takich nie ma. Umowę również trzeba podpisać przez kuriera. Nie można załatwić wszystskiego przez internet. Ostatecznie jednak byłem zadowolony. Wszystko przebiegło sprawnie i rzetelnie.Czas na spłątę zobowiązania miałem długi. Nie musiałem się stresować,ze pożyczka zbytnio obciąży zobowiązania firmowe.

07.11.2017
Autor: Robert

Rewelacja. Chyba najlepsza firma pożyczkowa na rynku jeśli chodzi o pożyczki dla biznesu.

06.11.2017
Autor: Murator

Za pierwszym razem źle wypełniłem wniosek, po jakiejś krótkiej chwili otrzymuję telefon od pani konsultantki, w celu ponownej weryfikacji, po podaniu wszystkich niezbędnych danych, decyzja o przyznanej pożyczce zapadła po około dwóch kwadransach, kolejny telefon, że wszysto ok, że wniosek został zaakceptowany i żebym spodziewał się kredytu. Czyli bez zarzutu. Spłata też bez zastrzeżeń, raty równe, ustawiłem polecenie zapłaty, więc w zasadzie sam się spłacał.

02.11.2017
Autor: el ela

oferta średnia finansowo, bo w bankach są jednak lepsze, ale pod względem podejścia do klienta, wyjścia na przeciw jego oczekiwaniom wyróżnia się spośród innych firm porzyczkowych, pozostawiając je daleko w tyle.
fajnie że mają opcję szybszej spłaty przez co można ograniczyć koszta związane z odsetkami, duży plus zato!

25.10.2017
Autor: Rado

Zaciągałem u nich pożyczkę konsolidacyjną. poszedłem na żywioł i powiedziałem jak się sprawy mają, że nie wyrabiam się na zakrętach ze spłatą. dali mi dwie propozycje, jedna korzystna druga trochę mniej, ale na dłuższy okres. zdecydowałem się na tą drugą, bo mimo, że finansowo mniej korzystna, to pomogła mi wyjść z uścisku zadłużenia. jestem na półmetku spłaty i wygląda że powoli wracam do gry.

14.10.2017
Autor: na plus

Opinie raczej pozytywne:
Plusy:
- szybko
- dobry kontakt
- dokładne tłumaczenie zawiłości pojawiających się w umowie
- bezproblemowa spłata

23.09.2017
Autor: ATOM

Nie jestem zwolennikiem tej formy kredytowania ale sytuacja zmusiła mnie do tego więc musiałem zaciągnąć. Za pożyczone 3k zł na rok oddałem niewiele ponad 4 tys, co i tak uważam nie jest złym wynikiem, bo po pierwsze realnie odczułem tego mniej (odliczone od PIT), po drugie jak na chwilówkę nie jest źle, bo zdarzają się takie, że pożycza się 2 tys zł, a trzeba oddać ponad 4 tys zł. Aasa pod tym względem wypada przyzwoicie.

02.09.2017
Autor: megacm

Ludzie tak w sieci obsmarowują firmy pożyczkowe, a w przypadku Aasa zupełnie się to nie sprawdziło. Pełna kulturka, standardy i oby więcej takich usług było.
Przed podpisaniem umowy o pożyczkę przesyłają umowę, można się z nią spokojnie zapoznać. W przypadku wątpliwości można konsultować. Koszta - tego nie oceniam, bo to jest biznes z ryzykiem, ale od strony formalno-prawnej uważam, że ok.

22.08.2017
Autor: przedsiębiorca

Pomimo ze nie zawsze u nich tanio wychodzi, to jest to jedna z kilku firm pozabankowych które mógłbym polecić. Pożyczkę zaciągałem w ubiegłym roku, już została spłacona. Wniosek rozpatrzony w miły i szybki sposób. Najważniejszym plusem jest to, że dopasowują się do indywidualnej sytuacji klienta.

13.07.2017
Autor: wszystko ok

wszystko w porządk, polecam. Coś jak w providencie, tylko trochę taniej i kontakt lepszy. w ubiegłym tygodniu spłaciłem ostatnią ratę. Procedura od złożenia wniosku do otrzymania przelewu to na drugi dzień roboczy. A więc jeżeli zależy wam na szybkości to najlepiej zrobić to najpóźniej w czwartek, aby na piątek dotarła kasa spokojnie.

14.06.2017
Autor: Wlodek

Sprawdzone. Mogę polecić! Ratunek dla firmy przy drobnym potknięciu!!!

02.06.2017
Autor: Staszek

Wiadommo, że koszta są mniej korzystne niż w banku. Ale wiele rzeczy oceniam na plus
szybka decyzja
dobre podejście do klienta ( konsultanci na infolinii nie sa brani z przypadku i naprawdę znają się na rzeczy)
niewiele papierologii
oraz szybki przelew na konto
Jesli nie macie możliwości wzięcia pozyczki w banku to jak najbardziej ich polecam!!!

06.05.2017
Autor: Karol34

Całkiem spoko te biznesowe pożyczki. Nie mam jakichś tam wiekszych problemów finansowych ale nagła awaria zmusiła mnie do wzięcia pożyczki. Wolałem ratalną na kilka miesięcy bo jednak oprocentowanie jest niższe niż w chwilówce. Wszystko szybko zrealizowane, kwota o jaką składałem podanie udzielona w całkosci pomimo tego,że wczesniej ani razu nie korzystałem z ich usług i nie znali mnie. Zapewnili mnie również wcześniej przez telefon, ze nawet jakbym miał problemy ze spłatą w ciągu 6 miesięcy to nie ma problemu z wydłużeniem okresu spłaty.

19.04.2017
Autor: Victor

Nigdy nie sądzilem,że będe musiał korzystać z pomocy firm prywatnych .Zawsze brałem kredyty na firmę w banku. Przyszedł jednak ciężki czas w firmie kiedy długi mnie przerosły oraz jeden z kontrahentów spóźniał sie z płatnością za wykonaną usługę.A za towar trzeba było zapłacic. To mnie skłoniło do skorzystania z firmy prywatnej. Przyznam, że z pewnym strachem. Jednakże terz jestem zadowolony. Po pierwsze były bardzo proste procedury, wszystko było przejrzyste. Bez męczenia stosem dokumentów. Po drugie nie liczyły się moje długi. Udzielili pożyczki dokładnie na taką kwotę o jaką wnioskowałem i dodatkowo rozłożoną na ponad 24 miesiące. Pozwoliło mi to spłacić bieżące zobowiązania. No i płynność finansowa firmy nie została zagrożona.

26.03.2017
Autor: opinia

Czulem sie normalnie jak w banku. Z tym,ze nie wymagali ode mnie aż takiej zdolnosci kredytowej oraz pieniądze zostały wypłacone praktycznie od razu. Była możliwość wzięcia pożyczki na tyle rat ile się chce ( w moim przypadku na 12 rat). Koszta nie były takie wysokie. Zastrzyk gotówki pozwolił nam przetrwać w robocie martwy okres.

12.02.2017
Autor: corbi

Pożyczałem od nich niedawno 10 tys. złotych
proces przebiegł szybko
formalności nie było wiele
nie musiałem dostarczać zaświadczeń o dochodach firmy jak to wymagał wcześniej bank
miła obsługa

16.12.2016
Autor: staszek

Dobre rozwiązanie. Sezon jesienny mniej klientów. Niestety mniej zamówień to mniej kasy. W firmie problemy bo trzeba opłacić pracowników, to zamówienia. Jakoś przygotować się do sezonu zimowego. Aasa mi pomogła, pieniądze otrzymałem szybko. Brakowało czegoś takiego w Polsce. Polecam.

20.09.2016
Autor: GOŚĆ

Polecił mi ich znajomy który znał moją sytuację i wiedział że szukam pożyczki, ale w banku nie udzielą bo miałem jakieś niespłacone zobowiązania w przeszłości, poza tym nie miałem zaświadczenia o pracy i innych dochodach, a to też dyskwalifikuje. Zadzwoniłem więc do nich, poprosili o wypełnienie formularza, przedstawili ofertę - nie była taka zła, więc się zdecydowałem. Realne oprocentowanie jest u nich w granicach kilkudziesięciu procent, ale jak się szybciej spłaci (a ja tak właśnie zrobiłem), to jest sporo taniej.

28.05.2016
Autor: wars sawa

skonczylem u nich splacacac niedawno zaciagnieta pozyczke na 3000 zl na 6 miesiecy. pozyczka zalatwiana na szybko i pierwszy raz przez neta. troche sie balem, ale uczciwie do tego podeszli, podali wszystkie koszta, harmongoram splaty, powiedzieli ze jak regularnie bedzie splacana, to nie mam sie czego obawiac i faktycznie tak bylo. jak to w chwilowkach tanio nie bylo, ale od zalatwienia formalnosci do otrzymnia kasy minelo naprawde mega krotko czasu.

05.05.2016
Autor: Moniia

Miałam problem z płynnością finansową mojego zakladu. Aaasa dla biznesu wykazała się duzą wyrozumiałością w sytuacji losowej jaka mnie spotkała i zgodzili się na wszystkie warunki o jakie prosiłam
Zdziwiło mnie również ( oczywiście na plus) to,że jak na firmę prywatną koszta nie były takie wysokie.
Serdecznie polecam!

19.03.2016
Autor: Major

Podchodziłem do nich sceptycznie, ale z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że pod względem standardu i jakości obsługi są porównywalne z bankami, przy czym mają dużo bardziej elastyczniejszą ofertę dla przedsiębiorców niż banki.
Idą na rękę zarówno pod względem oprocentowania, terminów płatności jak i pozostałych kosztów związanych z zaciąganiem pożyczki.

08.02.2016
Autor: lru

Cennik korzystny , firma uczciwa. Polecam.
Brałem tam pożyczkę na firmę. Maksymalna kwota była dość wysoka, nie było również wielu formalności, które trzeba było wypełniać. Cały proces sprawny. Może nie jest tanio, ale jest tam możliwośc spłaty pożyczki przed terminem. Dzięki temu unika się dużych kosztów pożyczki. Zdecydowanie wygodniej niz w banku.

07.01.2016
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

facebook