Aasa

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Znaleźliśmy 3 ofert spełniających Twoje kryteria
Kwota pożyczki

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 30 dni

Kwota pożyczki

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Aasa Polska logo Dokładna nazwa firmy: Aasa Polska S.A
Siedziba firmy: ul.Hrubieszowska 2, Warszawa
E-mail: info@aasapolska.pl
Telefon kontaktowy: 801 40 40 40
NIP: 5252528111
REGON: 146017266
KRS: 0000411939
Aasa Polska strona
Aasa
Ocena: 3.45
(ilość ocen: 569)
Wybrane opinie naszych czytelników:

Korzystałam z pożyczki dla biznesu firmy Aasa i polecam. Spory zastrzyk gotówki bez zbędnych formalności.

Pożyczka biznesowa od Aasy świetnie się u mnie sprawdziła. wszystko załatwione w porę. Szybko i bez nadmiernych formalności.

Nie polecam nikomu tej firmy. Brak możliwość wcześniejszej spłaty, aby odzyskać koszty, zostaje tylko droga sądowa.

O firmie

Aasa Polska to sprawdzony i zaufany pożyczkodawca należący do międzynarodowej grupy Aasa Global. Swój profesjonalizm opiera na skandynawskim doświadczeniu finansowym i technologicznym, a także na zasadzie fair lending, czyli odpowiedzialnego pożyczania. Od 2015 roku należy bowiem do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i współtworzy Zasady Dobrych Praktyk Sprzedaży Produktów Kredytowych.

Pożyczkodawca legitymuje się także Certyfikatem Odpowiedzialni w Biznesie przyznawanym przez biuro ERIF BIG oraz angażuje się w działalność CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu. W ramach tego programu Aasa zaangażowała się w rozwiązanie problemu wykluczenia cyfrowego osób po 45. roku życia i rozpoczęła kampanię „Aasy Netu – bądźmy bliżej”. Od 2010 roku ta firma udzieliła już kilka milionów pożyczek na całym świecie – to zasługa dobrej oferty oraz szybkiej procedury przyznania pożyczki, typowej dla chwilówek. Uznanie zdobyło to również w Polsce, gdzie Aasa z powodzeniem działa od 2012 roku.

Pierwsza pożyczka w Aasa

W Aasa można uzyskać wyłącznie pożyczkę ratalną. Darmowe pożyczki ratalne występują raczej w ramach promocji niż w standardowej ofercie, w związku z czym darmowa pożyczka w Aasa jest aktualnie niedostępna.

W ramach płatnej pożyczki w Aasa możemy pożyczyć od 1000 do 10 000 złotych do spłaty w ciągu minimalnie 21 a maksymalnie 24 miesięcy i jest to oferta skierowana zarówno do nowych, jak i stałych klientów. W ramach tej pożyczki klient musi ponieść koszty związane z oprocentowaniem stałym (10% w skali roku), opłatą przygotowawczą oraz opłatą administracyjną. Całkowite koszty pożyczki w Aasa wyniosą:

 • 2000 zł/24 miesiące – 1712,02 zł kosztów;
 • 3000 zł/24 miesiące – 2417,99 zł kosztów;
 • 4000 zł/24 miesiące – 3123,94 zł kosztów;
 • 5000 zł/24 miesiące – 3829,95 zł kosztów;
 • 6000 zł/24 miesiące – 4535,90 zł kosztów;
 • 7000 zł/24 miesiące – 5241,95 zł kosztów;
 • 8000 zł/24 miesiące – 5947,43 zł kosztów;
 • 9000 zł/24 miesiące – 6653,95 zł kosztów;
 • 10 000 zł//24 miesiące – 7359,92 zł kosztów.

Chcesz zobaczyć w skrócie jak wziąć pożyczkę Aasa Kredyt? Obejrzyj poniższy materiał video.

 

Dla kogo jest oferta od Aasa?

Osoby ubiegające się o pożyczkę w Aasa muszą spełnić następujące warunki:

 • co najmniej 20 lat, ale nie więcej niż 80 lat;
 • polskie obywatelstwo;
 • zaciągnięcie pożyczki na cele konsumenckie, prywatne;
 • ważny, polski dowód osobisty;
 • stały adres zamieszkania i zameldowania w Polsce;
 • regularne dochody pozwalające na spłatę pożyczki;
 • brak zadłużenia w rejestrach BIG;
 • przynajmniej połowa spłaconych rat, jeśli wnioskujący ubiega się o drugą pożyczkę w Aasa;
 • aktywne konto bankowe;
 • telefon komórkowy oraz adres e-mail.

W razie wątpliwości co do zdolności kredytowej wnioskującego, Aasa może poprosić o dodatkowy dokument poświadczający przychody. Są to jednak przypadki rzadkie.

Kiedy dostanę pieniądze w Aasa?

Złożenie wniosku pożyczkowego w Aasa to tylko kilka minut. Wniosek zostanie rozpatrzony jeszcze tego samego dnia, choć zajmie to więcej niż standardowe 15 minut. Należy jednak go wysłać w dniu roboczym, w godzinach pracy biura – od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00. Należy wziąć pod uwagę jeszcze inne czynniki:

 • Sposób weryfikacji tożsamości. Nowi klienci Aasa muszą potwierdzić swoją tożsamość poprzez przelew weryfikacyjny w wysokości 1 złotego. Można to zrobić za pomocą platformy oferującej ekspresowe płatności Blue Media, dzięki czemu przelew zostanie zaksięgowany błyskawicznie.
 • Sposób wypłaty pieniędzy. Aasa proponuje wysyłkę pieniędzy na trzy sposoby: zwykłym przelewem ELIXIR, ekspresowym przelewem BlueCash wypłacanym w ciągu 3 godzin oraz czekiem GIRO, który pożyczkobiorca może zrealizować na poczcie tuż po jego otrzymaniu.
 • Liczby kont bankowych posiadanych przez Aasa. Aasa posiada kilka rachunków bankowych w następujących instytucjach: PKO BP, BZ WBK, Pekao SA, Millennium Bank, Alior Bank, mBank, Getin Noble Bank, ING Bank, Bank Ochrony Środowiska, BNP Paribas, BPH, Inteligo, Credit Agricole, Bank Pocztowy, Raiffeisen Bank, VW Bank. Jest to szczególnie ważne, jeśli pożyczkobiorca wybierze wypłatę pieniędzy przelewem. Jeśli pożyczkobiorca jest klientem któregoś z tych banków, Aasa wyśle pożyczkę z tego samego banku. Przelew z pożyczką zostanie wtedy zaksięgowany błyskawicznie.

Jeśli zdarzy się tak, że pożyczkobiorca ma konto w banku innym niż przedstawione powyżej, będzie obowiązywał go harmonogram sesji bankowych – wychodzących, sesji Krajowej Izby Rozliczeniowen i przychodzących. Sesje wychodzące w banku nadawcy organizowane są zwykle trzech turach: około godziny 8:00, 12:00 oraz 14:00-15:00.

Krajowa Izba Rozliczeniowa prowadzi sesje w godzinach: 10:30-11:00, 14:30-15:00 oraz 17:00-17:30. Na końcu bank odbiorcy księguje wpłatę najczęściej około godziny 11:00, 15:00 oraz 17:30. Taki przelew może więc zając od kilku do kilkunastu godzin i znajdzie się u pożyczkobiorcy zapewne dopiero następnego dnia.

Jak wziąć pożyczkę w Aasa?

Uzyskanie pożyczki w Aasa wymaga wykonania następujących kroków:

 1. Ustalenie kwoty pożyczki na stronie pożyczkodawcy. Okres spłaty oraz kwotę pożyczki można ustalić na kalkulatorze pożyczkowym, który na końcu wyliczy całkowite koszty pożyczki, RRSO oraz wysokość pojedynczej raty. Klikając przycisk „weź pożyczkę”, pożyczkobiorca zostanie przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego. Formularz ten należy uzupełnić tylko kilkoma informacjami: numerem PESEL, numerem telefonu oraz rodzajem pożyczki (indywidualnej lub na działalność gospodarczą). Należy także wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Złożenie wniosku. Wniosek należy uzupełnić swoimi danymi osobowymi (imię i nazwisko, numer dowodu osobistego, stan cywilny), adresem oraz informacjami dochodowymi (rodzaj dochodów, wysokość miesięcznych wpływów i wydatków).
 4. Przyznanie pożyczki. Aasa poinformuje pożyczkobiorcę o swojej decyzji prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia.
 5. Weryfikacja tożsamości i podpisanie umowy. Jeśli pożyczka została przyznana, należy potwierdzić swoją tożsamość przelewem Blue Media na 1 złoty oraz podpisać umowę poprzez swój profil klienta.
 6. Wypłata pieniędzy.

Jakie informacje o pożyczkobiorcy weryfikuje Aasa?

Dobra historia kredytowa jest dla Aasa bardzo ważna. Dlatego sprawdzi, czy pożyczkobiorca sumiennie sprawdzał swoje wcześniejsze zobowiązania i obecnie nie ma żadnego zadłużenia. Weryfikacji podlegają następujące rejestry:

Znalezienie wnioskującego w jednej z baz dłużników z dużym prawdopodobieństwem spowoduje odmowę przyznania pożyczki.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w Aasa – opóźnienie w spłacie

Niestety, Aasa nie przewiduje możliwości przedłużenia okresu spłaty, pożyczkę należy więc spłacać terminowo. Jeśli tego nie będzie robił, Aasa ma prawo podjąć stosowne kroki. Będą to:

 • naliczenie odsetek za zwłokę (14% w skali roku) od pierwszego dnia po przeterminowaniu się pożyczki;
 • wysyłanie monitów;
 • rozpoczęcie windykacji terenowej wiążącej się z wizytą windykatora w domu;
 • sprzedanie długu firmie windykacyjnej;
 • skierowanie sprawy do sądu i obciążenie pożyczkobiorcy kosztami postępowania;
 • egzekucja komornicza;
 • wpis do rejestru dłużników.

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Pożyczka Plus to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo.

Wszystkie opinie o Aasa

Dodaj własną opinię o Aasa:

Uprzejmie informujemy, że opinie zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar Solero pisze:

  Jasna oraz klarowna pożyczka. Przelew wyjątkowo szybki.

 • Avatar Dobra firma pisze:

  Spoko, kasa otrzymana na czas, poza tym miałem poślizg kilka dni z płatnością ale firma podeszła do tego bardzo w porządku.

 • Avatar Mozna a nich liczyć pisze:

  Pożyczałem w wielu firmach i mogę potwierdzić to co opisują tutaj. Firma ze wszystkich z jakimi miałem do czynienia jest zdecydowanie najszybsza. Jeśli chodzi o serwis oraz jeśli chodzi przyznawalność to również biją inne firmy na główe. Sam mam wpis w bik i inne firmy wymagały podania poręczyciela czy jakichś cyrków z zabezpieczeniami. Tutaj zachowanie jakby tego wpisu nie było i bezproblemowe udzielenie pożyczki
  Wiem, ze mogę na nich liczyć!

 • Więcej opinii

  Najlepsze firmy pożyczkowe

  1.
  Ocena: 3.89
  (ilość ocen: 624)
  2.
  Ocena: 3.91
  (ilość ocen: 346)
  3.
  Ocena: 4.04
  (ilość ocen: 750)
  4.
  Ocena: 4.08
  (ilość ocen: 1194)
  5.
  Ocena: 3.92
  (ilość ocen: 455)