Aasa Polska – Opinie Klientów

Ocena klientów: 3.8
Ilość ocen: 711

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Pierwsza pożyczka gratis

Nie

Czas wypłaty

15 minut

Maks. pierwsza pożyczka

1 000 - 25 000 zł

Okres spłaty

36 miesięcy

CO CHWALĄ KLIENCI

długi okres spłaty
pożyczka w 15 minut
weryfikacja przez Kontomatik
WEŹ POŻYCZKĘ

WARUNKI POŻYCZKI

Metoda wypłaty

Wiele możliwości

Oprocentowanie

18,50 %

RRSO

45,57 %

Sposób weryfikacji

Wiele możliwości

WYMAGANIA FIRMY

Status osoby fizycznej

Tak

Wiek pożyczkobiorcy

20 - 80 lat

Wymagane konto bankowe

Tak

JAKIE BAZY SĄ SPRAWDZANE

EUCB

NIE

PWIP

NIE

CRIF

NIE

KBIK

NIE

CCC

TAK

Get Score

NIE

KBIG

NIE

Credit check

NIE

ERIF

NIE

KRD

TAK

ZBP

NIE

BIK

TAK

NIK

NIE

Aasa – informacje o firmie

Aasa Polska to pożyczkodawca należący do międzynarodowej grupy Aasa Global. Swój profesjonalizm opiera na skandynawskim doświadczeniu finansowym i technologicznym oraz na zasadzie fair lending, czyli odpowiedzialnego pożyczania. Od 2010 roku firma ta udzieliła już kilka milionów pożyczek na całym świecie.

W naszym kraju Aasa Polska działa już od 2012 roku. Od 2015 roku należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i współtworzy Zasady Dobrych Praktyk Sprzedaży Produktów Kredytowych. W ofercie firmy znajdują się zobowiązania na raty, w tym często poszukiwane pożyczki na 12 miesięcy.

banner-promocyjny-aasa

Rodzaje pożyczek dostępnych w Aasa

W ofercie tej firmy znajdują się pożyczki ratalne przez internet dla osób indywidualnych pod nazwą Aasa lekkie raty. Kwota takiego finansowania może wynieść od 1 000 do 25 000 złotych. Natomiast okres spłaty jest stały i wynosi zawsze 36 miesięcy.

Wspomniany produkt można otrzymać w całości przez internet. Od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy firmy możliwe jest uzyskanie pożyczki na dzisiaj. Osoby, które preferują rozmowę z konsultantem, z pewnością ucieszy fakt, że dostępna jest również pożyczka na telefon.

Wymagania wobec klientów

Aby wziąć pożyczkę w Aasa lekkie raty, musimy spełnić następujące warunki:

 • wiek od 20 lat do 80 lat;
 • polskie obywatelstwo;
 • ważny, polski dowód osobisty;
 • stały adres zamieszkania i zameldowania w Polsce;
 • regularne dochody pozwalające na spłatę pożyczki;
 • brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników (firma zagląda, m.in. do Biura Informacji Kredytowej);
 • pozytywna ocena zdolności kredytowej;
 • niezaleganie w spłacie obecnego zobowiązania (jeśli ubiegamy się o drugą pożyczkę w Aasa Polska);
 • aktywny rachunek osobisty, telefon komórkowy oraz adres e-mail.

W razie wątpliwości co do naszej zdolności kredytowej pożyczkodawca może poprosić o dodatkowe dokumenty, np. zaświadczenie o zatrudnieniu lub wyciąg bankowy.

Pożyczka w Aasa krok po kroku

Umowę pożyczki podpiszemy wygodnie przez internet i bez zbędnych formalności.

1. Ustalenie kwoty pożyczki na stronie pożyczkodawcy. Okres spłaty oraz kwotę możemy wybrać na kalkulatorze, który przy okazji wyświetli koszty pożyczki, w tym wysokość opłaty przygotowawczej, odsetki, prowizję, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) oraz wysokość pojedynczej raty. Klikając przycisk „Złóż wniosek”, zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego.

2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego. Uzupełniamy go kilkoma informacjami: numerem PESEL, numerem telefonu oraz rodzajem pożyczki (indywidualnej lub na działalność gospodarczą). Musimy też wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych.

3. Złożenie wniosku. Sam wniosek uzupełniamy informacjami osobowymi (imię i nazwisko, numer dowodu osobistego, stan cywilny), adresem zamieszkania, e-mail, oraz informacjami dochodowymi (rodzaj dochodów, wysokość miesięcznych wpływów i wydatków).

4. Przyznanie pożyczki. Aasa poinformuje nas o swojej decyzji kredytowej jeszcze tego samego dnia.

5. Weryfikacja tożsamości i podpisanie umowy. Jeśli pożyczka została nam przyznana, potwierdzamy swoją tożsamość poprzez aplikację Kontomatik.

6. Wypłata pieniędzy. Aasa wypłaca pożyczkę niezwłocznie po podpisaniu umowy. Jeżeli wybraliśmy ekspresowy przelew BlueCash, pieniądze na koncie pojawią się nawet w ciągu 15 minut.

Weryfikacja w bazach dłużników

Na stronie internetowej każdego pożyczkodawcy zauważymy, że duże znaczenie ma pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej – i tym samym – pozytywna historia kredytowa.

Również Aasa sprawdza, czy potencjalny klient sumiennie spłacał swoje wcześniejsze zobowiązania, takie jak chwilówki, kredyty czy pożyczki ratalne, a także czy obecnie nie jest zadłużony. Weryfikacji podlegają następujące rejestry:

 • BIG InfoMonitor,
 • KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej,
 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej,
 • CRIF.

W przypadku, gdy pożyczkobiorca posiada negatywny wpis w jednej z powyższych baz dłużników, z dużym prawdopodobieństwem spowoduje to odrzucenie wniosku o pożyczkę.

Kiedy dostanę pieniądze w Aasa?

Złożenie wniosku pożyczkowego w Aasa zajmuje kilka minut. Wniosek zostanie rozpatrzony jeszcze tego samego dnia w ciągu kilkunastu minut. Jednak, aby otrzymać środki jak najszybciej, musimy go wysłać w dniu roboczym, w godzinach pracy biura – od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00.

Na szybkość otrzymania gotówki wpływ mają również poniższe czynniki:

 • Sposób weryfikacji tożsamości. Jako nowy klient w Aasa potwierdzamy swoją tożsamość poprzez Kontomatik (a więc logujemy się do swojej bankowości elektronicznej za pomocą tej platformy) lub wykonujemy przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł (za pośrednictwem serwisu oferującego ekspresowe płatności Blue Media).
 • Możliwość wypłaty pożyczki. Aasa oferuje pożyczki wypłacane przelewem na konto bankowe. Możliwy jest bezpłatny przelew tradycyjny bądź przelew ekspresowy za 0 zł przy skorzystaniu z Pakietu Korzyści Aasa.
 • Konta bankowe posiadane przez pożyczkodawcę. Aasa posiada rachunek bankowy w Santander Bank Polska (dawniej BZWBK). Jeśli więc i my mamy tam swój rachunek, to pieniądze trafią do nas ekspresem. W innym przypadku czas otrzymania środków uzależniony jest od sesji Elixir. Taki przelew może znaleźć na naszym koncie dopiero następnego dnia roboczego.

Koszt pożyczki Aasa lekkie raty – tabela informacyjna

Niestety, pożyczki w Aasa nie są darmowe. W ramach zobowiązania poniesiemy koszty związane z oprocentowaniem zmiennym (16% w skali roku) i prowizją. Całkowite koszty pożyczki w Aasa wyniosą:

Kwota pożyczkiOkresRata mies. od
1 000 zł36 mies.64,65 zł
2 000 zł36 mies.128,89 zł
3 000 zł36 mies.193,33 zł
4 000 zł36 mies.257,77 zł
5 000 zł36 mies.322,21 zł
6 000 zł36 mies.386,65 zł
7 000 zł36 mies.451,09 zł
8 000 zł36 mies.515,54 zł
9 000 zł36 mies.579,98 zł

Reprezentatywny przykład

Aasa Standard – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 3500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy 82,12%. Rata miesięczna od 225,55 zł. Roczna stopa oprocentowania 16% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 4442,19 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 950,94 zł, prowizja 3491,25 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 7942,19 zł. Stan na dzień 07.04.2022 r.

Aasa z Pakietem Korzyści – Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 71,47%. Rata miesięczna od 269,74 zł. Roczna stopa oprocentowania 16 %. Całkowity koszt pożyczki: 5002,64 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1222,64 zł, prowizja 3780 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9502,64 zł. Stan na dzień 07.04.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego ubezpieczenia w postaci Pakietu Usług Medycznych: 1100 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.

Opóźnienie w spłacie – co, jeśli nie spłacę pożyczki na czas?

W razie problemów ze spłatą pożyczki, powinniśmy bezzwłocznie skontaktować z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 22 4 600 300 lub 801 40 40 40. Jeżeli zobowiązanie nie zostanie uregulowane, Aasa będzie miała prawo podjąć wobec nas stosowne kroki, takie jak:

 • naliczenie odsetek za zwłokę (14% w skali roku) od pierwszego dnia po przeterminowaniu się pożyczki;
 • wysyłanie monitów;
 • rozpoczęcie windykacji terenowej wiążącej się z wizytą windykatora w domu;
 • zgłoszenie długu do firmy windykacyjnej;
 • skierowanie sprawy do sądu i obciążenie pożyczkobiorcy kosztami postępowania;
 • egzekucja komornicza;
 • wpis do rejestru dłużników.

Nasza opinia o Aasa Polska

Firma ta z pewnością plasuje się w czołówce solidnych pożyczkodawców. Klienci chwalą ją głównie za przejrzyste warunki oraz niskie raty, które mogą być dobrą alternatywą, chociażby dla kredytów bankowych.

Aasa skomponowała ofertę dla szerokiego grona odbiorców. Oprócz klientów prywatnych, z jej usług skorzystają również osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.

Jeśli będziemy mieć kłopoty w spłacie pożyczki, firma proponuje wydłużenie terminu spłaty w postaci tzw. wakacji od raty. Ta usługa dostępna jest w profilu klienta na stronie aasapolska.pl.

Zalety firmy

 • Wysokie kwoty pożyczki od 1 tys. do 25 tys. zł dla klientów indywidualnych
 • Długi okres spłaty do 36 miesięcy
 • Wysoki limit wiekowy – do 76 lat
 • Oferta również dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą
 • Brak konieczności posiadania konta bankowego
 • Opcja odroczenia okresu spłaty pożyczki, tzw. wakacje od rat
 • Proste formalności i brak wygórowanych wymagań

Wady firmy

 • Dość wysokie koszty finansowania (które mogą być zrekompensowane częstymi promocjami, dzięki którym pożyczymy pieniądze na atrakcyjniejszych warunkach)
 • Brak oferty pożyczek ratalnych dla osób widniejących w bazach dłużników
 • Niekiedy konieczność przesłania dokumentu o osiąganych dochodach
 • Dodatkowo płatne niektóre opcje wypłaty pieniędzy (np. szybki przelew ekspresowy – za 0 zł z Pakietem Korzyści Aasa)
 • Oferta pożyczki dla osób od 20 roku życia

Aasa kontakt – jak skontaktować się z pożyczkodawcą?

Z Aasa kontakt możliwy jest na cztery sposoby.

 • Wysłanie wiadomości na czacie znajdującym się na stronie internetowej pożyczkodawcy.
 • Skorzystanie z formularza kontaktowego, w którym podajemy imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, e-mail, temat i treść wiadomości. Dodatkowo do wiadomości możemy dodać załączniki.
 • Kontakt telefoniczny z infolinią (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00) pod numerem telefonu: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300.
 • Wysłanie wiadomości e-mail na adres: info@aasapolska.pl.
Dokładna nazwaAasa Polska S.A
Siedziba firmul.Hrubieszowska 2, Warszawa
E-mailinfo@aasapolska.pl
WWWwww.aasapolska.pl
Telefon801 40 40 40
Godziny pracy Pn.–Pt.8:00 – 19:00
Godziny pracy Sb.–Nd.Nie pracuje
NIP5252528111
REGON146017266
KRS0000411939
Aasa mapa dojazdu
3.8/5 - 711 liczba głosów
Komentarze
DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:

 • E
  Elwira
  13.03.2018, 13:04

  Odradzam, bardzo odradzam! Czy nie spłaca się pożyczki, czy spłaca w ratach, ale z przyczyn ludzkich można się spóźnić z zapłatą raty, wykazuje się dobrą wolę spłaty. I tak komornik zajmuje konto bankowe w obu przypadkach. Reasumując spłacasz ( spóźniasz się z ratą), nie spłacasz i tak masz komornika. Kuriozalne i raczej smutne podejście "aasów" pożyczek. I nieprawdą jest "zaprzestanie spłat rat", spóźnienie a zaprzestanie w spłacie to jest różnica! Ale tak najprościej! Może nie zdążą z wpłatą i do Sądu! Mało wiarygodne? Tak się składa, że oddaliście do Sądu mój dług spłacony, raz było spłacone i następny raz chcecie tej samej spłaty? Komornik już zajmuje konto. Skandal! Sprawę skierowałem do Sądu z Art. 286 KK.

 • E
  Esi
  28.03.2018, 07:11

  Jak juz przelalam 1zl na konto aasa i mam elektroniczna umowe to to znaczy ze pozyczka zostala mi juz przyznana

 • P
  Prawnik
  10.04.2018, 18:02

  Ludzie, o czym Wy piszecie/mówicie. Aass Polska S. A. Jest badana przez Rzecznika Finansowego, UOKiK. Ach te sprawy w sądzie o ZWROT opłaty przygotowawczej i administracyjnej.

 • K
  Katarzynka
  12.04.2018, 07:12

  Niestety ale zmarnowałam czas na wypelnianie wniosku w firmie. i oczekiwanie na rozpatrzenie decyzji. Dostałam odmowę i nawet nie wiem czemu.

 • A
  Alka
  19.04.2018, 14:18

  Czy ja jako osoba bezrobotna dostane w aasa pożyczke ? Potrzebuje 4000 mam 19 lat dziecko w drodze. może ktoś miał podobną sytuacje ?

 • p
  pieśnik
  24.04.2018, 07:22

  Jest to oferta jakich mało.Zdecydowanie warta. Alka nie wiem jednak czy dostaniesz pożyczke.Z tego co wiem to Aasa udziela pozyczek od 20 roku zycia.

 • e
  ewa
  04.05.2018, 13:23

  Polecam, nie wymagaja zadnych dokumentow, zaswiadczenia o zatrudnieniu, zarobkach, nic doslownie. Przeszlo bardzo gladko, az sie zdziwilam. A suma dosc spora, bo 5 tys. Wzielam u nich pozyczke pierwszy raz. W porownaniu do innych firm pozabankowych, maja korzyste oprocentowanie. Polecam.

 • H
  Harser
  07.05.2018, 18:09

  Alka - warto u nich spróbować - z tego co wiem mają naprawdę elsatyczne podejście do klientów i dość duże widełki wiekowe też kiedy się u nich wnioskuje.

 • J
  Jest dobrze
  08.05.2018, 18:31

  Jedna z lepszych firm. Zdecydowanie najszybciej. Nie jest również tak drogo jak się przyrówna do konkurencji!

 • r
  robsin
  30.05.2018, 06:59

  Od dłuższego czasu mogę na nich liczyć w "kryzysowych" sytuacjach. Tak więc mogę ich polecić.

 • R
  Rafi
  08.06.2018, 13:02

  Biore u nich druga pozyczke, w calosci online bez telefonow zbednych pierdół. Oczywiście splacane wszystko na czas.

 • J
  Jurq
  13.07.2018, 19:47

  Jeśli miałbym skorzystać jeszcze raz z pożyczki ratalnej, znów wybrałbym asse. mają najlepsze warunki w porównaniu do konkurencji, brak zapisów małym druczkiem, wystarczy tylko spokojnie spłacać

 • J
  Joanna
  20.07.2018, 16:06

  Dzisiaj wysłałam wniosek, umowa elektronicznie, pieniądze na koncie w 2 godziny :) polecam

 • T
  Travelek
  03.08.2018, 13:22

  Co by tutaj opisywać.Mianowicie złożyłem podanie o pozyczkę, dostałem pieniadze. Bez zbędnego gadania, dopraszania sie o dokumenty. Prosto, szybko i konkretnie. Już spłaciłem w terminie. Na pewno wezmę podobnie. Jedyna rzecz jaka mi sie nie podoba to to, że ciągle mi teraz wysyłają jakieś reklamy na maila.Jak będe chciał to na pewno sam sie upomnę i takie reklamy raczej nie zmienią mojego zdania :P Ale przynajmniej do mnie nie dzwonią jak to bywało w innych firmach.

 • K
  Krzysiek
  04.08.2018, 21:06

  Ja polecam , szybka decyzja potrzebowałem pilnie pożyczki dali mi w ciagu 5 h miałem na koncie . Fakt nie są może tani - ale coś za coś , pożyczałem 5000 wnioskowałem na 12 m dali na 24 . splaciłem po 4 miesiach . Jak dla mnie godna polecenia firma !

 • A
  Asia
  15.09.2018, 17:41

  Nie polecam, duża opłata przygotowawcza, miesiąc temu pożyczyłam 2 tyś. Oddałam przed terminem i mam po miesiącu do zwrotu 3130,-. Więcej nie skorzystam. Czytajcie dokładnie umowy.

 • b
  biondi
  18.09.2018, 13:58

  Bardzo ,ale to bardzo odradzam. Miałem dwie pożyczki w aasa i dwie spłaciłem dużo przed końcem umowy. Regulamin mówi że rozliczenie pożyczki i zwrot nadpłaty powinien nastąpić do 14-sty dni. Ja już czekam na spłatę 28 dni i oczywiście o karnych odsetkach z tytułu opóżnienia wpłaty nie mam co marzyć.

 • S
  Sebastian
  25.09.2018, 16:12

  Niestety nie polecam tej firmy od dziś. Wnioskowałem przed weekendem o pożyczkę 1500 zł na remont. Dostałem pozytywną weryfikację, oczywiście weryfikacja tożsamości przeszła pozytywnie, dostałem umowę, czek GIRO i tylko czekałem na kod GIRO, który zapewniono mnie przyjdzie lada moment. W poniedziałek wysyłam e-mail czemu nie przychodzi kod. Po chwili oddzwania Pani z zaprzyjaźnionej firmy i mówi, że już uruchamia i niedługo powinien przyjść kod. Po kilku minutach Pani oddzwania i mówi, że nie przyznano mi pożyczki, bo niby dowód jest pęknięty, a jest tylko na nim rysa w ogóle nie przeszkadzająca w jakiejkolwiek identyfikacji i tyle. Podpisałem umowę, dostałem swój egzemplarz i koniec. Straciłem dwa dni na kontakcie z Państwem oraz dzisiaj nerwów, bo pożyczkę polecił mi Tata i myślałem, że żadnych problemów z otrzymaniem nie będzie. Tylko nadziei mi Państwo narobili. Tata także ma u Państwa pożyczkę i kolejną na pewno mu odradzę po tym epizodzie. Przykro mi ale odradzę każdemu, kto będzie pytał. Tak się nie postępuje, szczególnie taka poważna firma. Byłem dziś na mieście zapytać w innej firmie i przyznano by mi na miejscu, ale koszty zbyt duże i zrezygnowałem.

 • D
  Danuta
  31.10.2018, 13:03

  OSTRZEGAM! UWAŻAJCIE!! kiedy ktoś bierze pożyczkę, nie robi tego dla zabawy, przeważnie jest w wielkiej potrzebie, najgorzej kiedy chodzi o zdrowie... Pożyczkę dostałam szybko, owszem, bez żadnego sprawdzania i z obietnicami że będzie miło. Zdarzyło się jednak tak, że nie mogłam zapłacić w terminie, spóźniłam się kilka dni, ot życie. Bardzo szybko dostałam upomnienie za 100zł i kolejne dwa za dwa dni, za które musiałam zapłacić po 250zł. No i niemal natychmiast przyszło wypowiedzenie pożyczki. Poprosiłam zaprzyjaźnionego radcę prawnego o opinię (żałuję ze tak późno), dowiedziałam się że jest to pozabankowa instytuacja finansowa i jedyne co ma uczciwe to konto w normalnym banku... Szybko spłaciłam dług w całości, radca doradził mi abym wpłaciła więcej bo oni na pewno doliczą coś do tej kwoty którą mi podali i wyślą upomnienie za które znowu zapłacę 250zł. tak też zrobiłam, wpłaciłam o 100 zł więcej. i dobrze zrobiłam, bo kwota powiększyła się o 25 zł... Pożyczkę mam z głowy, ale nie ich! Zaraz po spłacie pożyczki zadzwoniłam i poleciłam zlikwidować konto a nadpłatę przesłać na moje konto. Oświadczyli że mają na to dwa tygodnie, które minęły kilka dni temu. Zadzwoniłam więc i zapytałam czy mam im wysłać upomnienie za 250zł. Okazało się że wymyślili sobie następne dwa tygodnie na uiszczenie długo który mają wobec mnie. I proszę sobie wyobrazić tym razem też roszczą sobie prawo do wyznaczanie terminu... jakim prawem pytam? Teraz to oni są dłużnikami!!! Poza tym pomyślcie sami, co to za "bank" który nie jest w stanie zwrócić kilkudziesięciu zł??? OSTRZEGAM PONOWNIE. ZASTANÓWCIE SIE ZANIM WPAKUJECIE SIE W KŁOPOTY Z TĄ FIRMĄ!

 • G
  GAB
  30.01.2019, 08:55

  Witam ja mam taką sprawę ,dzwoniłam do Assy o urlop od pożyczki konsultant z którym rozmawiałam powiedział że ok już jest wszystko zapisane następna rata w lutym .A teraz dostaję sms że rata za styczeń nie wpłacona ,którą zapłaciłam ale chcę wiedzieć po co mówią że rozmowy są nagrywane a oni nic nie mają ,z konsulatem którym rozmawiałam powiedział że ostatnio dzwoniłam w grudniu ,a w styczniu dzwoniłam dwa razy i nic nie ma to po co ta ściema z nagrywaniem rozmów.

 • j
  jaro
  01.02.2019, 09:04

  Pożyczyłem 4000 chciałem zwrócić całość po 22 dniach do zapłaty miałem 6300...

 • a
  andrzej
  12.02.2019, 16:04

  Pozyskiwanie danych osobowych bez zgody właściciela jest zabronione. Wysyłanie wiadomości w formie sms do osoby, która nie zgłaszała chęci pożyczki (3 sms w dniu dzisiejszym) o różnych numerach niby przyznanych pożyczkach - skandal. Jeszcze jeden sms i sprawa trafia do policji

 • a
  andrzej
  26.02.2019, 20:12

  Córka nie miała pojęcia o istnieniu takiej firmy do momentu, kiedy zaczęła otrzymywać smsy o następującej treści: a) zaakceptowaliśmy twój wniosek o numerze takim a takim, za chwile drugi sms z wnioskiem o innym numerze b) już dwa tygodnie nie mamy wpłaty na nasz rachunek taki a taki c) wzywamy do zapłaty raty na konto aasa , wysłane przez kancelaria prawna d) Ewa brak twojej wpłaty Aby było śmiesznie te smsy przychodziły przez ostatnie 2 tygodnie, córka nie ma na imię Ewa. Sprawa zostanie zgłoszona policji.

 • K
  Kocki
  06.03.2019, 13:13

  Bardzo dobra pozyczka jeśli nie zależy Wam na typowej chwilówce ale na pożyczeniu pieniędzy w wyższej kwocie oraz na dłuższy okres...... Szybka wypłata środków, na konto, wprawdzie nie tego samego dnia ale dostałem dnia nastepnego tak jak mi obiecywali przez telefon - dopracowany system. Nie musiałem wychodzić nigdzie z domu aby dostać kaskę bo wszystko od początku do konca udało się załatwic przez internet. Jedyny minus za brak promocji dla stałych klientów.

 • J
  Jerzyk
  18.03.2019, 08:18

  Dla mnie to jedna z najlepszych firm pożyczkowych. I tak szczerze powiedziawszy to jak porównać ich ofertę z wieloma ofertami banków to okazuje się, że firma wcale nie ma takiej droższej pożyczki i rzeczywiście opłaca się u nich pożyczyć kase. No i jest szybciej prościej i bez takiej dokumentacji jak w bankach. Już kilka razy pożyczałem u nich pieniądze no i kaska na koncie błyskawicznie i bezproblemowo. Dodatkowo stali klienci są w stanie pożyczyć o wiele większe sumy niż za pierwszym razem.

 • M
  Mozna a nich liczyć
  21.03.2019, 07:30

  Pożyczałem w wielu firmach i mogę potwierdzić to co opisują tutaj. Firma ze wszystkich z jakimi miałem do czynienia jest zdecydowanie najszybsza. Jeśli chodzi o serwis oraz jeśli chodzi przyznawalność to również biją inne firmy na główe. Sam mam wpis w bik i inne firmy wymagały podania poręczyciela czy jakichś cyrków z zabezpieczeniami. Tutaj zachowanie jakby tego wpisu nie było i bezproblemowe udzielenie pożyczki Wiem, ze mogę na nich liczyć!

 • D
  Dobra firma
  15.04.2019, 09:16

  Spoko, kasa otrzymana na czas, poza tym miałem poślizg kilka dni z płatnością ale firma podeszła do tego bardzo w porządku.

 • S
  Solero
  23.04.2019, 08:20

  Jasna oraz klarowna pożyczka. Przelew wyjątkowo szybki.

 • M
  Michał
  09.10.2019, 10:39

  Firma nie stosuje się do nakazu UOKiK o zwrocie prowizji oraz ignoruje wyrok TSUE C383/18, który jasno mówi o konieczności proporcjonalnym zwrocie prowizji do okresu użytkowania. Jeśli wcześniej spłacie pożyczkę w tej firmie i nie zwrócili ci prowizji poinformuj o tym rzecznika finansowego! Niech się dowie o skali problemu oraz może nałożyć na instytucje nawet 10% obrotu ?

 • W
  Wyrzucony z kraju
  02.12.2019, 19:55

  Jeżeli naprawdę potrzebujesz kasy, dają i to sporo. Ale jak to w kraju nad Wisłą wałki i przekręty. Na przelew środków z nadpłat salda czekałam już cztery tygodnie. Rozumiem że mamy przepisy których nie kwestionuję, a na przelew szanowni bankierzy mają 30 dni. I tak też właśnie jest. PISałem, dzwoniłem i jak kamień w wodę. Numeru wew. do działu finansów nie ma, trzeba liczyć się z uprzejmością urzędasów. Tak poza tym, jak będzie Ciebie stać oddać 25% więcej od pożyczki to OK. 2 gwiazdki na Gwiazdkę). Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia i szampańskiej imprezy w Nowy Rock.