Daily Credit: Opinie klientów

Niska

Daily Credit
Daily Credit
Ocena: 3.35
(ilość ocen: 178)
Ocena 5
Ocena 4
15
Ocena 3
35
Ocena 2
21
Ocena 1
17

Ta oferta jest nieaktywna

Sprawdź ranking

Najpopularniejsza opinia:

 • F
  Filip

  Oferta elastyczna. Mają wiele możliwości pożyczkowych i można sobie to dopasować. Obsługa miła. jedyny minus to drogie pożyczki.

Pożyczki i chwilówki Daily Credit - najważniejsze informacje

Jakich pożyczek udziela?

 • kwota: do 5000 zł
 • okres: do 30 miesięcy

W których bazach sprawdza klientów?

 • BIK
 • BIG

W których bankach ma konta?

 • brak informacji

Jak wygląda pożyczka w Daily Credit?

Daily Credit udziela pożyczek w kwocie od 300 do 5000 zł. Nowi klienci Daily Credit mogą sięgnąć po maksymalnie 1000 zł. Okres spłaty pożyczki wynosi od 15 dni aż do 30 miesięcy.
Po pożyczkę w Daily Credit może sięgnąć osoba, która:

 • posiada polskie obywatelstwo;
 • posiadać stałe miesięczne, udokumentowane dochody;
 • ma od 18 do 75 lat;
 • posiada aktywny telefon komórkowy;
 • posiada własny rachunek bankowy;
 • nie posiada aktualnego zadłużenia w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

Czy Daily Credit weryfikuje BIK?

Pożyczkodawca weryfikuje historię kredytową klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli posiadasz niski scoring, Daily Credit może odmówić Ci udzielenia pożyczki.

Czy Daily Credit sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Jednym z wymagań, jakie pożyczkodawca stawia swoim klientom, jest brak aktualnego zadłużenia w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Wszystko wskazuje więc na to, że analizując zdolność do spłaty pożyczki, Daily Credit zagląda jedynie do tego rejestru.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w Daily Credit?

Aby pożyczyć pieniądze w Daily Credit potrzebny Ci będzie dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochód.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Daily Credit?

Aby pożyczyć pieniądze w Daily Credit, wejdź na www.dailycredit.pl i zarejestruj się w systemie. Następnym krokiem będzie wykonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł. W celu wykonania przelewu zostaniesz przekierowany do systemu płatności Homepay. Wśród dostępnych banków wybierz swój, a następnie skopiuj wygenerowane dane.

Pamiętaj, aby dokładnie skopiować tytuł, nic nie zmieniając. Jakiekolwiek modyfikacje tytułu przelewu będą skutkować brakiem możliwości rejestracji. Nie zapomnij również, że przelew powinien być wykonany z konta, którego numer podałeś w formularzu rejestracyjnym.

Ostatnim elementem wnioskowania o pożyczkę w Daily Credit powinno być przedstawienie dowolnego dokumentu, potwierdzającego osiągane dochody. W przypadku pozytywnej decyzji pożyczkodawcy, środki zostaną wypłacone w ciągu kilku minut.

Jak długo będę czekał na decyzję?

Pożyczkodawca rozpatrzy wniosek niezwłocznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty weryfikacyjnej oraz otrzymaniu dokumentów poświadczających dochód.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Jeśli Twoje konto znajduje się w Banku Zachodnim WBK, pieniądze otrzymasz jeszcze tego samego dnia. Jeśli posiadasz konto w innym banku, przyznane środki znajdą się na Twoim rachunku w tym samym lub najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

Czy muszę podpisywać umowę?

Tak, podpisanie umowy jest niezbędne. W przypadku pozytywnej decyzji pożyczkodawcy, na wskazany adres email otrzymasz komplet dokumentów w formacie PDF. Wydrukuj je, podpisz jeden egzemplarz, a następnie odeślij na adres korespondencyjny.

Jakie są koszty pożyczki w Daily Credit?

Pożyczka w wysokości 1000 zł na 30 dni:

 • całkowity koszt pożyczki: 283 zł;
 • RRSO: 1973.756 %;
 • całkowita kwota do spłaty 1283 zł.

Pożyczka w wysokości 1000 zł na 6 miesięcy:

 • całkowity koszt pożyczki: 429.38 zł;
 • RRSO: 266.733 %;
 • całkowita kwota do spłaty: 1429.38 zł.

Pożyczka w wysokości 3000 zł na 6 miesięcy:

 • całkowity koszt pożyczki: 1288.08 zł;
 • RRSO: 266.713 %;
 • całkowita kwota do spłaty: 4288.08 zł.

Pożyczka w wysokości 3000 zł na 12 miesięcy:

 • całkowity koszt pożyczki: 1815 zł;
 • RRSO: 159.504 %;
 • całkowita kwota do spłaty: 4815 zł.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w Daily Credit?

W przypadku opóźnienia lub braku płatności, pożyczkodawca może obciążyć Cię odsetkami. Ich wysokość wynika z zapisów umowy pożyczkowej.

W przypadku przedłużającego się opóźnienia będzie mógł również wypowiedzieć umowę pożyczkową i rozpocząć działania windykacyjne, zmierzające do wyegzekwowania zwrotu należności. Jeśli zabiegi pożyczkodawcy nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, sprawa może zostać przekazana do zewnętrznej firmy windykacyjnej lub skierowana na drogę sądową.

Czy mogę zwrócić pieniądze przez terminem spłaty?

Tak. Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym momencie trwania umowy. Nie poniesiesz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Pamiętaj, aby przed dokonaniem spłaty skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Daily Credit. Z pomocą doradcy skalkulujesz potrzebną do spłaty kwotę.

Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

Zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem, możesz odstąpić od umowy pożyczki w ciągu 14 dni od daty jej zawarcia. Pożyczone środki wraz z odsetkami za okres, w którym korzystałeś z pieniędzy prześlij na konto firmy pożyczkowej w ciągu 30 dni od złożenia wniosku o odstąpienie. Jeśli w tym czasie nie wykonasz przelewu, wniosek zostanie uznany za nieważny.

Kontakt z Daily Credit – jak skontaktować się z pożyczkodawcą

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Znaleźliśmy 8 ofert spełniających Twoje kryteria
Zakres kwot

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

15 - 60 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Daily Credit logo Dokładna nazwa firmy: Daily Finance Sp. z o. o.
Siedziba firmy: ul. Kościuszki 47C, Suwałki
E-mail: info@dailycredit.pl
Telefon kontaktowy: 87 777 00 02
NIP: 527-262-34-85
REGON: 142324110
KRS: 0000350809
Daily Credit strona

O firmie

Właścicielem marki Daily Credit jest Daily Finance – pozabankowa instytucja finansowa, specjalizująca się w udzielaniu błyskawicznych pożyczek gotówkowych. Firma oferuje szeroki pakiet usług finansowych, do których należą przede wszystkim pożyczki gotówkowe przez internet.

Obserwując dynamiczne przemiany na polskim rynku produktów finansowych, Daily Finance nieustannie modyfikuje swoją ofertę, dostosowując ją do ewoluujących oczekiwań pożyczkobiorców.

Wszystkie opinie o Daily Credit

Dodaj własną opinię o Daily Credit:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

 • Ewa
  says:

  Nie polecam, robią problemy, ciężko coś z nimi ustalić

 • ramiak
  says:

  Być moze Wam się udało szybko pożyczyć pieniądze, ale nie wiem czemu weryfikacja tak długo się u mnie ciągnie. Myślałem, że załatwię wszystko w poniedziałek, jednak do tej pory czekam na weryfikację. Na stronie jest informacja, że wniosek jest weryfikowany. Próbowałem się do nich dodzwonić no i się udało no i konsultant powiedział, ze postara się znaleźć rozwiazanie sytuacji bo widocznie jest to pomyłka systemu. Miał do mnie oddzwonić bo to było wczoraj ale nie dostalem do tego momentu telefonu. Jeśli dzisiaj do mnie nie zadzwoni to chyba dam sobie z nimi spokój.

 • kiedyś to była dobra firma
  says:

  Nie polecam.
  Po pierwsze jest bardzo drogo i mozna bez problemu znaleźć o wiele tańsze firmy.
  Po drugie kontakt moze i faktycznie szybki i konsultanci jacy tam pracuja są mili ale po prostu nie idzie mi się z nimi dogadać bo są niezorientowani w wielu sprawach i więcej informacji znajdzie się przeszukując stronę.
  Po trzecie firma obniza limit pożyczkowy i to bez podania przyczyny. Jak się zapytałem czemu to nawet nie chcieli odpowiedzieć.

 • Michost
  says:

  Szybko i przemiło. Naprawdę warto. Obsługa firmy spisuje się na medal.

 • Filip
  says:

  Oferta elastyczna. Mają wiele możliwości pozyczkowych i można sobie to dopasowac Obsługa miła. jedyny minus to drogie pożyczki.

 • Kaśka
  says:

  Pożyczka otrzymana bez problemu. Pieniadze na koncie zaksięgowane tego samego dnia, którego złozyłam podanie o pożyczkę. Miałam kilka wpisów w bik ale problemu z tym nie było.

 • Rock
  says:

  Dobry cennik, spore kwoty pożyczek. No i obsługa całkiem spoko tak więc polecam!

 • Lupin
  says:

  Mam już pewne doświadczenie w braniu pożyczek. Korzystałem z oferty trzech różnych ofert firm pozyczkowych i w sumie za każdym razem było ok ( zawsze przed skorzystaniem z jakiejś usługi czytam opinię i dowiaduję sie jak najwięcej, tak aby potem nie było rozczarowania ofertą), ale jednak daily credit jest moim faworytem wśród wszystkich jakie brałem. . Tak szybko, wygodnie oraz sprawnie u konkurencji nie było. Musze również pochwalić bok bo jest profesjonalny.

 • Wojtaszek
  says:

  No i wreszcie firma, która udziela pożyczek również w weekendy. Wiekszość firm z jakimi się spotkałem pracuje od poniedziałku do piątku. Tutaj wniosek złożyłem w sobotę i byłem pewien, że przelew na konto dostanę w poniedziałek z rana albo po południu.A tutaj miła niespodzianka ponieważ kaskę na koncie miałem jeszcze tego samego dnia w sobotę. Jedyny minus to brak pierwszej darmowej pożyczki. Przydałaby się w sumie jakaś zniżka dla nowych klientów. Nic mi równiez nie wiadomo o promocjach dla starych klientów.

 • Roxa
  says:

  Pozyczyłam u nich pieniądze. Konkretnie na miesiąc. Spłaciłam po miesiącu i wszystko było w porządku. Dodam,ze w firmie są pewne ograniczenia wiekowe, tak wiec nie każdy może skorzystać, jakieś wymagania sa ( po tym jak wzięłam pożyczke mój brat , który ma 19 lat chciał pożyczyć pieniądze ale nie mógł bo był za młody).
  Dzieki tej pożyczce firma jaką prowadze stanęła na nogi. Niestety ale na żaden bank nie mogłam liczyć kiedy potrzebne mi były pieniadze bo niby nieiwelki staż działania firmy.

 • januszewski
  says:

  Trochę drogo. moim zdaniem lepiej rozejrzeć sie u konkurencji.

 • Tomo
  says:

  Wziąłem, spłaciłem. Wszystko bez problemów. Moze koszta nie są duze, ale pożyczkę udzielilimi bez problemów i to się liczy.

 • Bonobo
  says:

  Drogo, chociaż trzeba przyznać, ze uczciwie.

 • Muniek
  says:

  Potrzebowałem dodatkowych środków pieniężnych i to w bardzo szybkim czasie. Zdecydowałem się na pożyczkę prywatną. I nie chodzi tutaj absolutnie o brak zdonośći kredytowej bo zdolność kredytową mam ale po prostu nie miałem czasu na to aby jechać do miasta i załatwiać kredyt w banku ( pewnie i tak nie dostalbym kasy tego dnia i wymagaliby miliona zaświadczeń jak to w bankach bywa). Tutaj wszystko dało się załatwić o wiele szybciej i na poziomie. Jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy Daily Credit i w przyszłości skorzystam na pewno.

 • piurnik
  says:

  Firma uczciwa, ale znajdą się tańsze oferty na rynku.

 • Moina
  says:

  Brałam pożyczkę dwa razy. Za pierwszym razem wystawiłabym na pewno pozytywną opinię, jednak drugim razem trafiła mi się nieprzyjemna sytuacja. Mianowicie termin spłaty pozyczki był w piątek I w piątek po południu nadałam prezelew. Myslałamże wszystko będzie ok a tutaj w poniedziałek dowiaduję się o dodatkowych kosztach.Mianowicie bank nadal przelew dopiero w pon. I bank, w którym ma konto daily credit tego nie przyjął Przez brak ekspresowych przelewów zostałam obciążona dodatkową opłatą a daily credit nie poczuwa się do jej anulacji.

 • Piotr
  says:

  Strasznie duzo papierów.Dobrze, że nie zapyali mnie się co jadłem na śniadanie bo przy wypełnianiu długaśnego formularza u nich nie byłbym taki pewien czy o to właśnie mnie nie zapytają. Ale tak to ogólnie spoko bo dostałem przelew jeszcze tego samego dnia ( czego się nie spodziewałem po wyczytaniu kikku negatywnych opinii wcześniej). Mnie jako klienta potraktowali naprawdę dobrze.

 • Siepsiak
  says:

  Drogo. Ale polecam jeśli zależy Wam na czasie bo jest to jedna z szybszych firm jeśli chodzi o przyznanie pożyczki.Nie ma tutaj żadnych kruczków prawnych i finansowych. Firma jest uczciwa. Ale musicie się liczyć z kosztami ( wszystko macie wypisane na ich stronie).

 • Kristof
  says:

  Są tańsze oferty, ale tutaj jest uczciwie. Nie ukrywają kosztów. Wszystko jest tak jak było w regulaminie. A to jest dla mnie najważniejsze.

 • TT345
  says:

  Tanio nie jest to fakt. Ale z drugiej strony to dobra opcja dla młodych ludzi. Mam 19 lat i w wielu konkurencyjnych firmach odmówili mi pożyczki. Tutaj dali. Trochę niskie kwoty tak więc nie wiem czy jeszcze skorzystam bo znowu spróbuję u konkurencji. Ale ogólnie było spoko. Polecam.

 • ppp
  says:

  Trochę wysokie koszta przy braniu pożyczek na dłuższzy czas. Jednak przy okresie spłaty 12 miesięcy jest to dobra opcja dla kogoś mało zarabiającego ( jak ja). Poza tym mam 18 lat i w wielu firmach mi odmawiali ale tutaj mi dali pozyczkę tak więc jest to w zasadzie jedno z niewielu rozwiązań dla młodych. Nie wiem czemu tak czesto wiek się liczy.Emerytowi który moze umrzeć pożyczkę dadzą ale 18 latkowi, który ma całe życie na spłatę to już nie????

Sprawdź ranking

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo