Daily Credit

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Kwota pożyczki

100 - 2500 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Kwota pożyczki

2100 - 5000 zł

Czas na spłatę

7 - 30 dni

Kwota pożyczki

100 - 4000 zł

Czas na spłatę

7 - 30 dni

Daily Credit logo
Daily Credit
2.5 (50%) 2 głosów
Dokładna nazwa firmy: Daily Finance Sp. z o. o.
Siedziba firmy: ul. Kościuszki 47C, Suwałki
E-mail: info@dailycredit.pl
Telefon kontaktowy: 87 777 00 02
NIP: 527-262-34-85
REGON: 142324110
KRS: 0000350809
Daily Credit strona

Właścicielem marki Daily Credit jest Daily Finance – pozabankowa instytucja finansowa, specjalizująca się w udzielaniu błyskawicznych pożyczek gotówkowych. Firma oferuje szeroki pakiet usług finansowych, do których należą przede wszystkim pożyczki gotówkowe przez internet.

Obserwując dynamiczne przemiany na polskim rynku produktów finansowych, Daily Finance nieustannie modyfikuje swoją ofertę, dostosowując ją do ewoluujących oczekiwań pożyczkobiorców.

Jak wygląda pożyczka w Daily Credit?

Daily Credit udziela pożyczek w kwocie od 300 do 5000 zł. Nowi klienci Daily Credit mogą sięgnąć po maksymalnie 1000 zł. Okres spłaty pożyczki wynosi od 15 dni aż do 30 miesięcy.

Po pożyczkę w Daily Credit może sięgnąć osoba, która:
• posiada polskie obywatelstwo;
• posiadać stałe miesięczne, udokumentowane dochody;
• ma od 18 do 75 lat;
• posiada aktywny telefon komórkowy;
• posiada własny rachunek bankowy;
• nie posiada aktualnego zadłużenia w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

Czy Daily Credit weryfikuje BIK?

Pożyczkodawca weryfikuje historię kredytową klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli posiadasz niski scoring, Daily Credit może odmówić Ci udzielenia pożyczki.

Czy Daily Credit sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Jednym z wymagań, jakie pożyczkodawca stawia swoim klientom, jest brak aktualnego zadłużenia w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Wszystko wskazuje więc na to, że analizując zdolność do spłaty pożyczki, Daily Credit zagląda jedynie do tego BIG-u.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w Daily Credit?

Aby pożyczyć pieniądze w Daily Credit potrzebny Ci będzie dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochód.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Daily Credit?

Aby pożyczyć pieniądze w Daily Credit, wejdź na www.dailycredit.pl i zarejestruj się w systemie. Następnym krokiem będzie wykonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł. W celu wykonania przelewu zostaniesz przekierowany do systemu płatności Homepay. Wśród dostępnych banków wybierz swój, a następnie skopiuj wygenerowane dane.

Pamiętaj, aby dokładnie skopiować tytuł, nic nie zmieniając. Jakiekolwiek modyfikacje tytułu przelewu będą skutkować brakiem możliwości rejestracji. Nie zapomnij również, że przelew powinien być wykonany z konta, którego numer podałeś w formularzu rejestracyjnym.

Ostatnim elementem wnioskowania o pożyczkę w Daily Credit powinno być przedstawienie dowolnego dokumentu, potwierdzającego osiągane dochody. W przypadku pozytywnej decyzji pożyczkodawcy, środki zostaną wypłacone w ciągu kilku minut.

Jak długo będę czekał na decyzję?

Pożyczkodawca rozpatrzy wniosek niezwłocznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty weryfikacyjnej oraz otrzymaniu dokumentów poświadczających dochód.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Jeśli Twoje konto znajduje się w Banku Zachodnim WBK, pieniądze otrzymasz jeszcze tego samego dnia. Jeśli posiadasz konto w innym banku, przyznane środki znajdą się na Twoim rachunku w tym samym lub najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

Czy muszę podpisywać umowę?

Tak, podpisanie umowy jest niezbędne. W przypadku pozytywnej decyzji pożyczkodawcy, na wskazany adres email otrzymasz komplet dokumentów w formacie PDF. Wydrukuj je, podpisz jeden egzemplarz, a następnie odeślij na adres korespondencyjny.

Jakie są koszty pożyczki w Daily Credit?

Pożyczka w wysokości 1000 zł na 30 dni:
• całkowity koszt pożyczki: 283 zł;
• RRSO: 1973.756 %;
• całkowita kwota do spłaty 1283 zł.

Pożyczka w wysokości 1000 zł na 6 miesięcy:
• całkowity koszt pożyczki: 429.38 zł;
• RRSO: 266.733 %;
• całkowita kwota do spłaty: 1429.38 zł.

Pożyczka w wysokości 3000 zł na 6 miesięcy:
• całkowity koszt pożyczki: 1288.08 zł;
• RRSO: 266.713 %;
• całkowita kwota do spłaty: 4288.08 zł.

Pożyczka w wysokości 3000 zł na 12 miesięcy:
• całkowity koszt pożyczki: 1815 zł;
• RRSO: 159.504 %;
• całkowita kwota do spłaty: 4815 zł.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w Daily Credit?

W przypadku opóźnienia lub braku płatności, pożyczkodawca może obciążyć Cię odsetkami. Ich wysokość wynika z zapisów umowy pożyczkowej.

W przypadku przedłużającego się opóźnienia będzie mógł również wypowiedzieć umowę pożyczkową i rozpocząć działania windykacyjne, zmierzające do wyegzekwowania zwrotu należności. Jeśli zabiegi pożyczkodawcy nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, sprawa może zostać przekazana do zewnętrznej firmy windykacyjnej lub skierowana na drogę sądową.

Czy mogę zwrócić pieniądze przez terminem spłaty?

Tak. Możesz spłacić pożyczkę w dowolnym momencie trwania umowy. Nie poniesiesz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Pamiętaj, aby przed dokonaniem spłaty skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Daily Credit. Z pomocą doradcy skalkulujesz potrzebną do spłaty kwotę.

Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

Zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem, możesz odstąpić od umowy pożyczki w ciągu 14 dni od daty jej zawarcia. Pożyczone środki wraz z odsetkami za okres, w którym korzystałeś z pieniędzy prześlij na konto firmy pożyczkowej w ciągu 30 dni od złożenia wniosku o odstąpienie. Jeśli w tym czasie nie wykonasz przelewu, wniosek zostanie uznany za nieważny.

Opinie o pożyczkach chwilówkach w Daily Credit

Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.