Ekstra Pieniądze: Opinie klientów

Niska

Ekstra Pieniądze
Ekstra Pieniądze
Ocena: 3.32
(ilość ocen: 52)
Ocena 5
Ocena 4
10
Ocena 3
10
Ocena 2
5
Ocena 1
10

Ta oferta jest nieaktywna

Sprawdź ranking

Najpopularniejsza opinia:

 • K
  Koteł

  Reklam masa, ale wcale nie jest to taka dobra oferta. Bo koszta są wysokie (czymś muszą te reklamy w końcu opłacić).

Pożyczki i chwilówki Ekstra Pieniądze - najważniejsze informacje

Jakich pożyczek udziela?

 • kwota: do 3000 zł

Okres spłaty wynosi nie więcej niż 30 dni.

W których bazach sprawdza klientów?

 • BIK
 • BIG Infomonitor, KRD lub ERIF

Pożyczkodawca najczęściej sprawdza KRD.

W których bankach ma konta?

 • brak informacji

Firma Ekstra Pieniądze nie podaje w jakich bankach ma konta.

Dla kogo jest oferta od Ekstra Pieniądze?

Jako że ten serwis jest tylko pośrednikiem, wymagania względem wnioskodawców mogą mieć różny zakres i różnić się w zależności od tego, do którego pożyczkodawcy zostanie skierowany nasz wniosek. Różnice w wymaganiach są jednak niewielkie, więc należy przygotować się na spełnienie następujących kryteriów:

 • ukończone 18 lat (zawęzi to nieco wybór, gdyż większość pożyczkodawców ustala minimalny wiek pożyczkobiorcy na nieco większy wiek);
 • obywatelstwo Polski;
 • adres zameldowania i zamieszkanie na terenie Polski;
 • status konsumenta i pełna zdolność do czynności prawnych;
 • źródło regularnego dochodu;
 • aktualny dowód osobisty;
 • zdolność kredytowa – jej zakres będzie traktowany indywidualnie przez każdego z pożyczkodawców;
 • wiarygodność kredytowa;
 • aktywny rachunek bankowy;
 • numer telefonu komórkowego;
 • adres e-mail.

Kiedy dostanę pieniądze z Ekstra Pieniądze?

Jest to kwestia, która nie zależy od serwisu Ekstra Pieniądze, ale od wewnętrznych procedur stosowanych przez tego pożyczkodawcę, który finalnie zgodzi się pożyczyć nam pieniądze. Co ważne, wniosek wypełniamy tylko raz, na stronie internetowej Ekstra Pieniądze, i zajmie on tylko kilka minut. Pozostałe czynniki, które trzeba wziąć pod uwagę, to:

 • sposobu weryfikacji wnioskodawcy – musimy liczyć się z tym, że może być od nas wymagane przelanie małej kwoty na konto wskazane przez pożyczkodawcę lub skorzystanie z aplikacji, która będzie wymagała zalogowania się do swojej bankowości elektronicznej. Ten drugi sposób, wykorzystujący programy takie jak Instantor lub KontoConnect, jest sposobem najszybszym i zajmie najwyżej minutę.
 • sposobu wypłaty pieniędzy – część firm wysyła pieniądze przelewami ekspresowymi lub poprzez platformę Blue Media, co sprawi, że otrzymamy je już po kilku minutach od przyznania pożyczki. Niekiedy też pożyczkodawcy posiadają wiele rachunków w różnych bankach, przez co przelew może zostać zakwalifikowany jako wewnętrzny, a więc zaksięgowany na koncie odbiorcy w ciągu maksymalnie kilku minut. W pozostałych przypadkach niestety trzeba liczyć się z tym, że przelew z pożyczką będzie musiał być księgowany zgodnie z harmonogramem sesji Elixir. Może to zająć od kilku do kilkunastu godzin.
 • godzin pracy firmy – wnioski można składać o każdej porze, ale trzeba się liczyć z faktem, że zostaną one przeanalizowane dopiero w godzinach pracy Ekstra Pieniądze i właściwego pożyczkodawcy. Większość z nich pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-22:00 (ale może też zdarzyć się, że czas pracy będzie krótszy), a część z nich także w soboty i w niedziele.

Jak wziąć pożyczkę w Ekstra Pieniądze?

Proces otrzymania pieniędzy za pomocą serwisy Ekstra Pieniądze nie różni się od tego, jak zaciąga się pożyczkę bezpośrednio od pożyczkodawcy. To tylko kilka kroków:

 • Złożenie wniosku na ekstrapieniadze.pl. Po wybraniu pożądanej kwoty pożyczki i okresu spłaty można przejść od razu do wypełniania wniosku, bez konieczności zakładania konta w serwisie. Sam wniosek jest wyjątkowo prosty i będzie wymagał podania jedynie podstawowych danych o pożyczkobiorcy, w tym numeru dowodu osobistego i numeru PESEL. Wnioskujący zostanie także zapytany o źródło i wysokość dochodów.
 • Oferta pożyczkowa. Po przeanalizowaniu wniosku Ekstra Pieniądze wyśle propozycję odpowiedniego pożyczkodawcy, gdzie będziemy mogli zapoznać się ze szczegółowymi warunkami pożyczki.
 • Weryfikacja tożsamości. Następuje ona na warunkach ustalonych przez pożyczkodawcę.
 • Przyznanie pożyczki. Na tym etapie komunikacja następuje na linii pożyczkodawca-pożyczkobiorca, a serwis Ekstra Pieniądze nie bierze już udziału w procesie pożyczkowym. SMS oraz e-mail z decyzją pożyczkową zostanie więc wysłany przez samego pożyczkodawcę.
 • Wypłata pieniędzy.

Jakie informacje i w których bazach weryfikuje Ekstra Pieniądze?

Ekstra Pieniądze nie będzie sam pobierał raportów na temat wnioskującego. Zrobi to sam pożyczkodawca, który może sprawdzić następujące rejestry:

 • BIK – zbiera on informacje na temat tego, jak w ciągu ostatnich 5 lat były spłacane zobowiązania finansowe wnioskodawcy.
 • BIG Infomonitor, KRD lub ERIF – wśród tych rejestrów dłużników najczęściej sprawdzanym jest KRD. Może się jednak zdarzyć, że pożyczkodawca sprawdzi wszystkie te rejestry.

Pierwsza pożyczka za darmo od Ekstra Pieniądze

Poprzez serwis Ekstra Pieniądze możemy wnioskować o pożyczkę w wysokości 3000 złotych z okresem spłaty wynoszącym nie więcej niż 30 dni. Choć serwis współpracuje z wieloma pożyczkodawcami oferującymi różniące się między sobą pożyczki, jej parametry zostały ujednolicone, by zachować jak największą przejrzystość i łatwość uzyskania pożyczki.

Darmowa pożyczka w Ekstra Pieniądze jest możliwa i możemy ją uzyskać, korzystając z niej po raz pierwszy. Zostaniemy wtedy zwolnieni ze wszystkich kosztów, pod warunkiem, że spłacimy pożyczkę w terminie. Koszty innych pożyczek będą zależeć już od tego, do jakiego pożyczkodawcy zostanie skierowany nasz wniosek.

Opóźnienie w spłacie – co, jeśli nie spłacę pożyczki w Ekstra Pieniądze

Pożyczkę należy spłacić bezpośrednio u pożyczkodawcy, który jej udzielił. W zależności od regulaminu firmy pożyczkowej możemy mieć możliwość przedłużenia okresu spłaty lub refinansowania pożyczki. Warto zainteresować się tymi opcjami, jeżeli nie możemy spłacić pożyczki na czas, gdyż konsekwencje braku spłaty mogą być poważne. Są one regulowane przez prawo i u każdego pożyczkodawcy będą właściwie takie same:

 • karne odsetki naliczane już pierwszego dnia po przekroczeniu terminu spłaty;
 • początkowa procedura windykacyjna: monity, upomnienia, telefony, wizyty windykatora;
 • wypowiedzenie umowy ze skutkiem natychmiastowym;
 • przejęcie długu przez firmę windykacyjną;
 • przekazanie nierozstrzygniętego sporu do rozpatrzenia przez sąd;
 • skierowanie sprawy do komornika;
 • obciążenie pożyczkobiorcy kosztami postępowania sądowego i komorniczego;
 • odpowiedni wpis w BIK i w rejestrze dłużników.

Kontakt z Ekstra Pieniądze – jak skontaktować się z pożyczkodawcą

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Znaleźliśmy 10 ofert spełniających Twoje kryteria
Zakres kwot

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

15 - 60 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Ekstra Pieniądze logo Dokładna nazwa firmy: SXE DIGITAL Limited
Siedziba firmy: Wenlock Road 20-22, Londyn
E-mail: kontakt@ekstrapieniadze.pl
Telefon kontaktowy:
NIP:
REGON:
KRS:
Ekstra Pieniądze strona

O firmie

Serwis pożyczkowy Ekstra Pieniądze to marka należąca do brytyjskiej spółki SXE DIGITAL Limited z siedzibą w Londynie. W Polsce świadczy ona swoje usługi na zasadzie pośrednictwa. Firma sama nie jest pożyczkodawcą, ale współpracuje z wieloma instytucjami, które zgadzają się udostępniać jej swoje usługi w zamian za pozyskanie klientów. Dzięki takiemu posunięciu, Ekstra Pieniądze może zagwarantować swoim użytkownikom równie proste procedury przyznawania pożyczki, ale też wysoką gwarancję tego, że pożyczka zostanie przyznana. Przynosi to oszczędności czasu i pieniędzy.

Wszystkie opinie o Ekstra Pieniądze

Dodaj własną opinię o Ekstra Pieniądze:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

 • pixel
  says:

  Złożyłam podanie o pozyczkę i już nie wiem czy mam nadal na nich czekać i czy się obudzą i przeleją mi kasę czy po prostu dać sobie spokój i złożyć podanie w innej firmie. Od dwóch dni zero kontaktu i nie posiadam jakiejkolwiek informacji o wniosku. Napisałam do nich maila z zapytaniem czy dostanę kasę czy nie ale na maile również brak odpowiedzi. Nie chcę sytuacji w której wezmę pożyczkę w innej firmie a potem dostanę w koncu od extra pieniądze kasę i będę musiała sie bawić w odsyłanie kasy. W takiej sytuacji to naprawdę bym się wkurzyła.

 • koteł
  says:

  Reklam masa, ale wcale nie jest to taka dobra oferta. Bo koszta są wysokie (czymś muszą te reklamy w końcu opłacić).

 • Jest ok
  says:

  CENNIK JEST SPOKO I JESTEM NA TAK.

 • Katarzyna
  says:

  Dlaczego nie napiszecie, że to tylko pośrednik? Namnożyło się tego dziadostwa, zaśmiecają skrzynkę emailową swoimi pustymi obietnicami, a jak przyjdzie co do czego, to pożyczki udzielają – Finbo, Netcredit itp. Ludzie, nauczcie się odróżniać strony pośredniczące w przyznaniu pożyczek od tych, które należą do samych pożyczkodawców! Potem będziecie otrzymywać kilo spamu.

 • Kenny
  says:

  Chyba jako jedni z nielicznych mogą pochwalić się tak pozytywnymi opiniami. Oferta jest atrakcyjna – zarówno jeśli chodzi o pierwszą (darmową) pożyczkę jak i kolejne, na minus jest dla mnie obsługa.

 • Xenia
  says:

  Oferta jakich wiele na rynku, jak dla mnie żaden luksus. Etap weryfikacji ok. ale zawsze może być lepiej, opłaty nie są niskie ale w porównaniu do innych firm Ekstra Pieniądze wypadają najlepiej.

 • Danny
  says:

  Bez trudu udało mi się otrzymać pierwszą pożyczkę w wysokości 1500 zł, zero dodatkowych opłat i prosty (szybki) system rozpatrywania wniosków zachęcają do skorzystania z oferty, ciekaw jestem jak będzie później kiedy również w portfelu zabraknie mi pieniędzy….

 • CalorS
  says:

  Jeżeli szukacie firmy, która bez obaw udzieli wam pożyczki to zachęcam, sam właśnie skorzystałem i muszę powiedzieć jedno – nie spodziewałem się, że pójdzie aż tak łatwo;)

 • Milusia
  says:

  Wczoraj rano wysłałam wniosek a kasa na nowy ekspres do kawy była już po południu 🙂 nie wiem ja bd w przyszłości, bo opłaty mają dosyć wysokie…

 • Heniek
  says:

  Przyzwoicie, szybko i niedrogo, od czasu do czasu korzystam z ich pomocy. Chyba sprawdzają BIK, ponieważ gdy miałem inne 2 aktywne pożyczki mi odmówili, poza tym koszty są adekwatne do pożyczonej sumy pieniędzy. Dobry kontakt z obsługą klienta.

 • Jadwiga
  says:

  Od kilku miesięcy jestem na emeryturze, potrzebowałam dodatkowych pieniędzy na prezenty dla swoich wnucząt, Ekstra Pieniądze stosunkowo szybko rozpatrzyli mój wniosek, wszelkie wątpliwości rozwiała rozmowa z przemiłą Panią na infolinii. Najbardziej cieszy mnie fakt, że oddam dokładnie tyle dostałam..Polecam serdecznie.

 • Karolina
  says:

  Myślałam, że chwilówkę dostanę w 30 minut, zeszło dwie godziny. Pożyczkę dostałam ale suma była ciut niższa niż ta, którą podałam we wniosku. Firma sprawdza zdolność kredytową i to dokładnie!

 • Marzena
  says:

  Na odpowiedź czekałam dwa dni ale w końcu się doczekałam, następnego południa kaska była na rachunku bankowym. Gdyby nie długa weryfikacja nie miałabym żadnych zastrzeżeń ale i tak nie ma na co narzekać!

 • Radek
  says:

  Jest OK, chwilówkę (pierwszą darmową) przyznali więc narzekać nie będę, jedyne do czego mam zastrzeżenia to konsultanci – mogli by być odrobinę bardziej życzliwi poza tym może być.

 • Matista
  says:

  Ekstra już po raz trzeci 😉 Kolejny raz zapożyczam się w Ekstra Pieniądze i kolejny raz się nie zawodzę, mam założone konto wiec proces składania wniosku i przelania kasy na konto bankowe jest ograniczony do minimum. Zero zbędnych formalności i ukrytych opłat!

 • Igusia
  says:

  Tak jak na stronie tak w rzeczywistości, pierwsza pożyczka na korzystnych warunkach, mam nadzieję, że kolejną otrzymam na większą „ekstra” kwotę 🙂 Żadnych ukrytych kosztów a obsługa wcale nie taka straszna jak piszą !

 • Robson
  says:

  Ogólnie wszystko ok., jedyne do czego mogę się przyczepić to niezbyt niskie oprocentowanie ale takie już zalety szybkich pożyczek. Rekompensuje to szybki czas oczekiwania na realizację pozytywnie rozpatrzonej aplikacji 😉

 • Wojtek
  says:

  W 100% zgadzam się z poniższymi opiniami, nie wiedziałem, że pieniążki uda mi się załatwić w tak prosty i szybki sposób – polecam !

 • LukiLuki
  says:

  Sprawdziłem i z czystym sumieniem mogę polecić. Z usług firmy korzystam już od dobrych kilku miesięcy. Jeżeli gotówkę oddajecie na czas, to nie ma problemu z uzyskaniem kolejnej pożyczki!

 • Teresaa
  says:

  Właśnie otrzymałam swoją pierwszą w życiu darmową pożyczkę 🙂 Kwota jaką otrzymałam była adekwatna do mojej zdolności kredytowej oraz historii BIK, pieniążki znalazły się na koncie praktycznie tego samego dnia.

 • Ewa1819
  says:

  Długo szukałam firmy, która udziela szybkich pożyczek na dogodnych warunkach – w końcu znalazłam. Zarówno proces składania wniosku jak i weryfikacji przebiega szybko i pomyślnie. Polecam 🙂

Sprawdź ranking

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo