Fincol: Opinie klientów

Niska

Fincol
Fincol
Ocena: 3.28
(ilość ocen: 141)
Ocena 5
Ocena 4
15
Ocena 3
23
Ocena 2
31
Ocena 1
18

Ta oferta jest nieaktywna

Sprawdź ranking

Najpopularniejsza opinia:

 • D
  Darek

  Ogólnie oferta dobra ale jak nie będziecie w stanie spłacić w terminie to nie bierzcie!!!! Wtedy zaczynają się największe problemy.

Pożyczki i chwilówki Fincol - najważniejsze informacje

Jakich pożyczek udziela?

 • kwota: do 3000 zł
 • okres: do 6 miesięcy

W których bazach sprawdza klientów?

 • BIG, ERIF
 • KRD

W których bankach ma konta?

 • brak informacji

Jak wygląda pożyczka w serwisie Fincol?

Korzystając z usług serwisu Fincol pożyczysz od 1500 do 3000 zł. Na spłatę zobowiązania będziesz miał od 1 do 6 miesięcy.

Po pożyczkę w serwisie Fincol może sięgnąć osoba, która:

 • posiada polskie obywatelstwo,
 • mieszka w Polsce,
 • ma co najmniej 18 lat,
 • posiada adres e-mail, konto w banku oraz numer telefonu komórkowego.

Czy Fincol weryfikuje BIK?

Fincol, jako jeden z niewielu pożyczkodawców, udzielających ratalek, nie sprawdza historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Osoba z niskim scoringiem może więc otrzymać dodatkowe środki.

Czy Fincol sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Fincol weryfikuje zasoby Biur Informacji Gospodarczej: Krajowego Rejestru Długów, Rejestru Dłużników ERIF oraz BIGInfo Monitora. Wpis do bazy dłużników może być 1 z przyczyn negatywnej decyzji pożyczkowej.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w serwisie Fincol?

Aby zaciągnąć pożyczkę w serwisie Fincol potrzebny Ci będzie jedynie dowód osobisty. Pożyczkodawca podejmie decyzję na podstawie informacji zawartych we wniosku pożyczkowym.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Fincol?

Aby pożyczyć pieniądze w serwisie  Fincol, wejdź na https://fincol.pl , a następnie przy pomocy suwaków ustaw preferowaną kwotę oraz termin spłaty zobowiązania. Kwota pożyczki może wynosić od 1000 do 3000 zł, natomiast okres spłaty – od 1 do 6 miesięcy.

Po określeniu parametrów, wypełnij krótki kwestionariusz i wyślij go pożyczkodawcy. Następnie zweryfikuj swoje dane osobowe, wykonując przelew w wysokości 1 zł. Jeśli weryfikacja tożsamości przebiegnie pomyślnie, przelew zostanie zrealizowany w ciągu maksymalnie kilkunastu minut. Jeśli posiadasz rachunek w tym samym banku, co pożyczkodawca, otrzymasz pieniądze niemal natychmiast.

Czy Fincol realizuje przelewy również w weekend?

Niestety nie. Fincol wypłaca pożyczki od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00.

Jakie są koszty pożyczki w serwisie Fincol?

Jeśli pożyczysz 1500 zł, a spłatę rozłożysz na 2 miesiące, wysokość miesięcznej raty wyniesie 881,72 zł, a całkowita kwota do spłaty – 1763,44 zł.

Jeśli sięgniesz po pożyczkę w wysokości 2500 zł, spłacając ją przez 4 miesiące, miesięcznie zapłacisz 756,28 zł. Całkowita kwota do spłaty wyniesie natomiast 3025,12 zł.

Decydując się na maksymalną kwotę pożyczki (3000 zł) i maksymalny okres spłaty (6 miesięcy) miesięczna rata będzie wynosić 623,25 zł, a całkowita kwota do spłaty – 3739,5 zł.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w serwisie Fincol?

Brak spłaty którejkolwiek z rat pożyczki w umówionym terminie uprawnia pożyczkodawcę do wypowiedzenia umowy pożyczki ze skutkiem natychmiastowym. Co ważne, w przypadku nieterminowej spłaty pożyczki lub wypowiedzenia umowy od pierwszego dnia po terminie wymagalności, pożyczkodawca naliczy Ci odsetki umowne za opóźnienie. Ich wysokość wynosi obecnie 14 proc. w skali roku.

To jednak nie wszystko. Jeśli działania pożyczkodawcy nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, będzie mógł przekazać sprawę do zewnętrznej firmy, specjalizującej się w egzekwowaniu należności lub na drogę postępowania sądowego. Koszty sądowe oraz koszty postępowania egzekucyjnego obciążą oczywiście pożyczkobiorcę.

Czy mogę odstąpić od umowy pożyczkowej?

Oczywiście. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zmieniłeś zdanie, możesz odstąpić od umowy pożyczkowej. Pod warunkiem jednak, że od jej podpisania nie minęło więcej niż 14 dni. Po upływie tego terminu odstąpienie od umowy nie będzie już możliwe.

Co ważne, jeśli zdecydujesz się na taki krok, będziesz zobowiązany odesłać pożyczkodawcy pożyczoną kwotę wraz z odsetkami za okres, w którym korzystałeś z pieniędzy. Zanim zwrócisz pożyczkodawcy pieniądze skontaktuj się z biurem obsługi klienta, aby uzyskać dokładną kwotę do spłaty.

Kontakt z Fincol– jak skontaktować się z pożyczkodawcą

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Znaleźliśmy 3 ofert spełniających Twoje kryteria
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Fincol logo Dokładna nazwa firmy: Surat Sp. z o.o.
Siedziba firmy: Pl. Władysława Andersa 7, Poznań
E-mail: info@kasomat.pl
Telefon kontaktowy: (61) 415 20 93
NIP: 7792407961
REGON: 30229835
KRS: 0000432560
Fincol strona

O firmie

Korzystając z usług serwisu Fincol zaciągniesz pozabankową pożyczkę ratalną. Bez formalności, zaświadczeń i stosu dokumentów. Wygodnie i komfortowo. W 100 procentach online. Dzięki możliwości rozłożenia spłaty na raty nie musisz martwić się już skąd wziąć potrzebną kwotę w ciągu 30 dni. Korzystając z usług serwisu Fincol Twój budżet odetchnie z ulgą, a Ty szybko i sprawnie sfinansujesz nieplanowane wydatki lub… własne marzenia.

Pożyczkodawcą, udzielającym pożyczek za pośrednictwem serwisu Fincol.pl jest Taimen Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu, przy Pl. Władysława Andersa 7.

Wszystkie opinie o Fincol

Dodaj własną opinię o Fincol:

Uprzejmie informujemy, że opinie zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar Ramiak pisze:

  Nie mają dobrych promocji, jest uczciwie ale co z tego jak wystarczy troche poszukać i mozna znaleźć korzystniejszą ofertę.

 • Avatar kuczek pisze:

  Dobra opcja pożyczki ratalnej dla młodych ludzi. Mam 19 lat i w wielu firmach ze względu na wiek odmówili mi udzielenia pożyczki. O ile chwilówek trochę było to nie mogłem znaleźć pożyczki ratalnej na większą kwotę, którą by mogli dac w tym wieku ( dużo firm daje od 21 lat, czasami nawet więcej). I nie wiem w sumie czemu. Czy w wieku 19 lat nie da się pracować? Sam pracuję oraz zarabiam i mam z czego spłacac pożyczkę.
  Tutaj problemu nie było i chwała im za to.

 • Avatar oki pisze:

  Jestem zadowolony. Jesli ktoś potrzebuje pożyczki szybkiej i w miarę bezproblemowej to polecam (moze być problem z kontaktem bo zauważyłem, ze na maile nie odpisują). Ale pomimo to wszystko inne jest ok.

 • Avatar Labod pisze:

  Potrzebowałem któregoś dnia pomocy bo brakło mi kasy. Trafiłem na jedną z grup na FB na której pisali o pożyczkach i właśnie tam dowiedziałem sie o firmie fincol, postanowiłem złożyć u nich podanie o pożyczkę ratalną – udało się, mimo negatywnej historii w bik gdy myślałem, że dostanie pożyczki będzie niemożliwe nawet w firmie prywatnej. Cała pożyczka uzyskana łatwo i przyjemnie. Wymagali ode mnie jedynie zaświadczenia o dochodach oraz o pracy. Ale za to pożyczyli dokładnie taką sume o jaką składałem podanie.

 • Avatar BBB pisze:

  Jestem zadowolony z pożyczki zaciągniętej w firmie Fincol. Pożyczka bardzo łatwa do uzyskania, wszystko poszło bardzo sprawnie i bezproblemowo. Wniosek jest bardzo krótki, bardzo mało formalności , firmę nie obchodzi na co będą mi potrzebne pieniadze, nikt sie o to nie pytał i natychmiastowa wypłata środków- Jesli zależy Wam na czasie to jest to zdecydowanie oferta dla Was. Minusem jest mało intuicyjna strona www.

 • Avatar Ruler pisze:

  Koszty pożyczki są dosyć wysokie ( ale w sumie są firmy, które maja o wiele wyższe koszta pożyczek ) jednak przy możliwości rozłożeniu na raty można tego nie odczuć przy mniejszej kwocie. Wtedy rata nie jest tak przerażająca jak wydawała sie na początku. Minusem dla mnie jest telefoniczna weryfikacja ( dzwonia po kilka razy i wypytują sie o jakieś dziwne rzeczy) i potwierdzenie pożyczki nawet dla stałych klientów. Sam formularz jest ok, dość krótki
  Jesli chodzi o czas wypłącenia kasy to również jest ok.

 • Avatar Darek pisze:

  Ogólnie oferta dobra ale jak nie będziecie w stanie splacić w terminie to nie bierzcie!!!! Wtedy zaczynają się największe problemy.

 • Avatar Light pisze:

  Moim zdaniem niewiele jest firm z tego typu pożyczkami które mają do zaoferowania równie atrakcyjne warunki – wystarczy sobie popatrzeć na wszystkie parametry typu koszt pożyczki, oprocentowanie, ale również i obsługe perfonelu ( która jest ogarnięta i aż miło do nich zadzwonić). Okaże się, że raczej żadna firma nie ma tak dobrych warunków przynajmniej wśród tych z jakich do tej pory sam korzystałem. Z włąsnego doświadczenia polecam. Na pewno się nie zawiedziecie.

 • Avatar Baleczki pisze:

  Firma niestety sprawdza bik oraz krd 🙁 Przez to nie dostałem pozyczki. Szkoda poniewaz pracuję i byłbym w stanie wszystko w terminie spłacić.

 • Avatar Filips pisze:

  Wszystko ok, ale moim zdaniem zbyt mała kwota pożyczki. Bo co to jest 3000 zł na 6 miesięcy…. Z tego co widzialem to jest to maximum.

 • Avatar Wiesia pisze:

  Firma ma wiele opcji. Nawet jeśli nie jest sie ich klientem jest szansa na dostanie pożyczki w dużej kwocie co mi się udało.Dodatkowo rozłożonej na wiele korzystnych rat.

 • Avatar Lupi pisze:

  Jest ok. Uczciwie ale nie wiem czy skorzystam ponownie bo podniesli ostatnio koszta pożyczek.

 • Avatar Mrozu pisze:

  wygodna strona internetowa miła obsługa polecam ponieważ to jedna z przyjemniejszych firm z jakich korzystałem

 • Avatar FUKS pisze:

  Reklamują się jako tania pożyczka, ale wcale tak tanio nie jest 😉 Szczególnie jełsi bierze się pożyczke na dłuższy okres. Tak wiec kilka rat jak najbardziej na tak ale nie polecam brać u nich pożyczek na rok czy na dwa lata ponieważ zapłacicie dużo, oj dużo. Ogólnie to warto jest porównać sobie ich z ofertą konkurencji bo wiele firm ma lepsze opcje.
  Plusik dla fincola na pewno za dobrą obsługę. Widać,ze nie oszczędają na personelu.

 • Avatar Puszczyk pisze:

  Rzeczywiście pożyczka jest w kilka minut ( dostałem w 20 minut od złożenia wniosku). Dla mnie płatność w ratach to zdecydowany plus.

 • Avatar Soeci pisze:

  Może nie oszukują, ale moim zdaniem można znaleźć tańsze oferty pożyczek.

 • Avatar okoń pisze:

  Jedna z lepszych cenowo ofertt pożyczek ratalnych jakie możecie wziąć! polecam.

 • Avatar 12345 pisze:

  Złożyłem wniosek dwa dni temu na stronie. Niestety ale nie mam praktycznie żadnego odzewu z firmy. Ani udzieliliśmy Ci pożyczkę, ani pocałuj nas w d…. . Orientujecie się czy firma tak po prostu olewa sobie klientów czy jest to błąd systemu? Składać ponownie wniosek? Bo chcę jedynie jedną pozyczkę a nie dwie.

 • Avatar kripson pisze:

  Wygodna strona. Wszystkie koszta były przejrzyste jak brałem pozyczkę na raty. Wiedziałem ile będe musiał spłacić. Dodatkowych opłat takich jak opłata manipulacyjna i inne, ktore niekiedy są narzucane brak. I za to duży plus.
  Strona tak poza tym wcale nie jest w budowie, wszystko działa. I to barezo sprawnie.

 • Avatar rafal pisze:

  Daja pożyczki do maksymalie 3 tysiaków.Szkoda,że nie możńa sobie tego rozłożyć na więcej niż 6 rat. W okolicach 3 raty miałem problemy finansowe i chciałem to sobie rozłożyć na dłużej tak aby to spokojniej spłacić. Ale nie nie ma takiej opcji Nie dało się im wytłumaczyć,że straciłem pracę i nie będę miał za coś jęść. W koncu pożyczyłem od rodziny. Spłaciłem pożyczkę ale niesmak pozostał.

 • Avatar Kamil Kardel pisze:

  Troche sie bałem brać tam pożyczkę bo firma mało znana i wcześniej o niej nie słyszałem, ale jako jedni z niewielu zdecydowali się o przyznaniu mi kasy ( skladałem podanie do wielu firm i w wiekszości dostałem odmowę z racji kiepskiego biku, finkol jako jedyny zdecydował się na przyznanie kwoty o jaką składałem podanie).
  W zasadzie to wszystko ok. Wziąlem, spłaciłem.Koszta takie jak w umowie.
  Ogónie polecam.

Sprawdź ranking