Łatwaratka: Opinie klientów

Niska

Łatwaratka
Łatwaratka
Ocena: 3.41
(ilość ocen: 153)
Ocena 5
Ocena 4
19
Ocena 3
33
Ocena 2
17
Ocena 1
11

Ta oferta jest nieaktywna

Sprawdź ranking

Najpopularniejsza opinia:

 • S
  Simon

  Drogo…. Polecam sprawdzić jednak inne pożyczki.

Pożyczki i chwilówki Łatwaratka - najważniejsze informacje

Jakich pożyczek udziela?

 • kwota: do 5000 zł
 • okres: do 30 miesięcy

W których bazach sprawdza klientów?

 • BIK, KRD
 • BIG, ERIF

W których bankach ma konta?

 • brak informacji

Jak wygląda pożyczka w serwisie Łatwaratka?

Korzystając z usług serwisu Łatwaratka.pl pożyczysz od 1000 aż do 5000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 6 do 30 miesięcy. Po pożyczkę w serwisie Łatwaratka może sięgnąć osoba, która:

 • posiada stałe miesięczne udokumentowane dochody,
 • ma od 20 do 80 lat,
 • nie posiada negatywnych historii w Biurach Informacji Gospodarczej.

Co ważne, osoby, które nie ukończyły jeszcze 30 roku życia mogą otrzymać pożyczkę do 3 000 zł.

Czy Łatwaratka weryfikuje BIK?

Jako odpowiedzialny, działający na rynku od lat pożyczkodawca, właściciel portalu Łatwaratka weryfikuje historię kredytową pożyczkobiorców w Biurze Informacji Kredytowej.

Czy Łatwaratka sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Wnioskujesz o pożyczkę w serwisie Łatwaratka? Musisz liczyć się z tym, że pożyczkodawca dokładnie prześwietli KRD, BIG i ERIF, sprawdzając, czy nie znajdują się w nich Twoje dane. Jeśli zostałeś wpisany do rejestru dłużników, możesz mieć spore problemy z pożyczeniem pieniędzy.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w serwisie Łatwaratka?

Do zaciągnięcia pożyczki ratalnej w Łatwejratce potrzebny Ci będzie jedynie dowód osobisty. Pożyczkodawca nie wymaga dostarczania wyciągów z konta bankowego, zaświadczeń o zatrudnieniu czy wysokości dochodów.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Łatwaratka?

Wnioskowanie o pożyczkę w serwisie Łatwaratka jest nie tylko bardzo łatwe, ale również szybkie. Pierwszym krokiem powinna być wizyta na stronie internetowej latwaratka.pl i określenie preferowanej kwoty oraz terminu zwrotu zobowiązania. Kolejny etap to wypełnienie prostego wniosku, zawierającego informacje na temat Twoich danych osobowych i teleadresowych. Niezbędne będzie także wskazanie źródła i wysokości Twojego dochodu.

Na podstawie informacji zawartych we wniosku pożyczkodawca podejmie decyzję. Otrzymasz ją SMS-em w ciągu maksymalnie kilkunastu minut. Jeśli będzie pozytywna, kurier dostarczy Ci umowę pożyczki. Podpisz ją i zwróć mu. Pamiętaj, że dostarczenie dokumentu odbywa się na koszt pożyczkodawcy. Kiedy umowa dotrze do siedziby pożyczkodawcy, otrzymasz pożyczkę. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe. Alternatywnym rozwiązaniem jest odbiór gotówki na poczcie lub w banku Pekao SA.

Czy mogę zmienić dzień spłaty raty?

Jest to możliwe, jednak każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. W uzasadnionych przypadkach SMS Kredyt Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do odmowy zmiany dnia spłaty rat. Jeśli chciałbyś zmienić dzień spłaty kolejnych rat prześlij pisemny wniosek na adres pożyczkodawcy.

Jakie są koszty pożyczki w serwisie Łatwaratka?

Reprezentatywny przykład pożyczki:

 • całkowita kwota pożyczki 3000 zł;
 • okres spłaty 24 miesiące;
 • miesięczna wysokość raty – 244,65 zł;
 • oprocentowanie stałe w wysokości 10,00% rocznie;
 • opłata operacyjną wynoszącą 2 550,00 zł;
 • całkowity koszt pożyczki – 2 871,15 zł;
 • całkowita kwota do zapłaty – 5 871,15 zł;
 • RRSO – 106,84 %.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w serwisie Łatwaratka?

Za okres opóźnienia w spłacie pożyczki lub spłacie raty albo jej części, pożyczkodawca naliczy Ci odsetki za opóźnienie. Ich wysokość wynosi obecnie 14% w skali roku. W razie opóźnienia w spłacie 2 pełnych rat wypowie umowę z zachowaniem 30 dniowego terminu wypowiedzenia.

To jednak nie wszystko. Jeśli wciąż nie zwrócisz pożyczonych pieniędzy, pożyczkodawca może dochodzić spłaty wymagalnych należności na drodze sądowej i egzekucyjnej. A to oznacza nie tylko sporą dawkę stresu, ale również dodatkowe koszty.

Czy mogę zwrócić pieniądze przed terminem spłaty?

Korzystając z usług serwisu Łatwaratka będziesz mógł zwrócić pieniądze w dowolnym momencie trwania umowy. Zanim wykonasz przelew na konto pożyczkodawcy, zadzwoń lub napisz do biura obsługi klienta w celu ustalenia obowiązującej na dany dzień kwoty do spłaty.

Czy mogę odstąpić od umowy w Łatwaratka?

Tak. Jeśli znalazłeś inne źródło finansowania nieplanowanych wydatków lub korzystniejszą ofertę pożyczkową możesz odstąpić od umowy. Pamiętaj jednak, że taki zabieg jest możliwy jedynie pod warunkiem, że od momentu podpisania dokumentu nie minęło więcej niż 14 dni.

Kontakt z Łatwaratka – jak skontaktować się z pożyczkodawcą

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Znaleźliśmy 10 ofert spełniających Twoje kryteria
Zakres kwot

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

15 - 60 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Łatwaratka logo Dokładna nazwa firmy: Money.pl sp. z o.o.
Siedziba firmy: Plac Grunwaldzki 23, Wrocław
E-mail: smskredyt@smskredyt.pl
Telefon kontaktowy: 71 719 33 42
NIP: 8971652608
REGON: 005983438
KRS: 0000045348
Łatwaratka strona

O firmie

Łatwaratka jest serwisem udzielającym szybkich pożyczek ratalnych z okresem spłaty do 30 miesięcy. Korzystając z jego usług, złożysz wniosek o pożyczkę w SMS Kredyt Sp. z o.o. – jednej z najbardziej znanych firm pożyczkowych w Polsce. SMS Kredyt działa na rynku pożyczkowym od 2007 roku, może więc pochwalić się ogromnym doświadczeniem i setkami tysięcy zadowolonych klientów.

Pożyczka, zaciągnięta za pośrednictwem portalu Łatwaratka to całkowite bezpieczeństwo, gwarancja uczciwości i świetnego serwisu. Dzięki temu pożykodawcy nieplanowane wydatki nie będą już dla Ciebie źródłem stresu i zmartwień.

Wszystkie opinie o Łatwaratka

Dodaj własną opinię o Łatwaratka:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

 • hkr
  says:

  Polecam wszystkim, biuro obsługi klienta jest świetne i profesjonalne oraz warunki jedne z lepszych na rynku.

 • Wilk
  says:

  Super. Dodatkowo spłaciłem pozyczkę przed czasem i firma sama oddała mi zaległe odsetki.

 • ikx
  says:

  W moim odczuciu dość słabo, szczegolnie jeśli weźmie się pod uwag;ę koszta i porówna z innymi firmami. Po pierwsze zasady działania, strona www, formularz i te inne sprawy formalne itd. mało jasne, jak dla mnie mega nieczytelne i dodatkowo na infolinii również pracują jakieś nieogarnięte osoby,bo nie potrafili mi wyjaśnić.
  Ostatecznie zrezygnowałem z pozyczki jak powiedzieli mi, że nie ma możliwosći uzyskania przelewu w weekend,podczas gdy inna konkurencyjna firma jakoś z tym problemu nie miała.

 • Gwiazda
  says:

  Nie wiem co się stało ale coś sie popsuło. I firma nie jest tak dobra jak była kiedyś. Firma była rewelacyjna jakieś pół roku temu. Teraz, gtrzeba sie przypominac aby oddali nadwyżkę bo sami z siebie nie oddadza należnych nam odsetek jak przykładowo splacimy wcześniej pożyczke a co jest standardem w innych firmach.. Dodatkowo przedłużenie pożyczki jest mega drogie bo kwoty takiego przedłużenia sa po prostu astronomiczne.

 • na 10
  says:

  Oby więcej takich firm i takich ofert !!!!

 • Gumisiek
  says:

  Dziwię się trochę,że mają takie dobre oceny.Bo jest najnormalniej w świecie drogo.

 • Hope
  says:

  Nie jest tak tak łatwo jak tutaj opisują. W sumie warunki nie takie złe jak na firmę prywatną, ale te wszystkie procedury mogą byc bardzo męczące. Strona internetowa kilka razy mi się zacięła Poza tym długo trwa sprawdzanie zdolności kredytowej. Jak już dostaniecie zgodę to na pieniadze trzeba czekać do następnego dnia Tak przynajmniej było w moim perzypadku ( brałem u nich 1000 zł pożyczki).

 • Lina
  says:

  Wzięłam tam pożyczkę jednak mam mieszane uczucia. Ogólnie cała strona wygląda ok, warunki cenowe mają d;obre ( jak na firme prywatną oczywiście). jednak czekałam długo na przelew. Złożyłam podanie w sobote. NIe nastawiałam się na to,ze dostanę pieniadze w sobotę czy niedzielę ale byłam pewna,że przelew spłynie w poniedziałek.Niestety ale czekałam na niego do środy i musialam odwołać ważną dla siebie rzecz przez brak pieniedzy.
  Są inne firmy, które działają o wiele szybciej i mają podobne koszty. Tak wiec łatwą ratkę na razie sobie odpuszcze.

 • Beata Myszak
  says:

  Brałam tam pożyczkę wiele razy. Za każdym razem było ok i nie było ządnego problemu. Kaska wypłacona szybko no i warunki takie na jakie sie godziłam Żadnych kiepskich niespodzianek w trakcie brania pożyczki. Dałabym 5 gwiazdek gdyby nie jeden niewielki problemik Mianowicie bywa problem z kontaktem A od konsultantow na linii mozna dowiedzieć się o wiele mniej niż po samodzielnym wczytaniu się w informacje o pożyczce. Tak więc są niedouczeni.

 • kiepsko
  says:

  Nie polecam. Spóźnienie niewielkie ze spłata bo tylko 1 dzień a oni od razu dzwonią wysyłaja maile, smsy. I jeszcze naliczają sobie za to kase.

 • Ogólnie to zadowolony
  says:

  Niby łatwa ratka,ale wcale nie taka łatwa bo dokumentacji trochę im dostarczyć trzeba. Ale tak to bez zarzutów. Bo wszystko jak w umowie.

 • Dorota
  says:

  Szybko i bezproblemowo.Wziełam bo nie robili problemów ze zdolnością kredytową i kilka firm mi odmówiło wceśniej pożyczki. Jakbym nie była w trudnej sytuacji to pewnie bym tam pożyczki nie wzieła bo musiałam sporo za nią zapłacić.
  Trzeba im jednak rpzyznać,ze mają dobry kontakt. Bo jak zadzwoni się na infolinię to ludzie są wyjatkowo mili. Ciekawe czy windykacja równeiż jest taka miła, hehe 😀

 • Lesiek
  says:

  Wszystko da się tam załatwić przez internet. Ale trochę to trwa. Miało być tak szybko ale nie było bo musiałem czekać na pożyczkę do następnego dnia. Jak złożyłem wniosek z rana to dostałem telfon z informacja o pozytywnej weryfikacji dopiero o godzinie 15. A przelew był następnego dnia 🙁
  Ogólnlie ok ale niech poprawią szybkość. Wtedy będzie o wiele lepiej.

 • Torteusz
  says:

  Są i plus i minusy. Plusy:
  łatwy kontakt
  wygodna strona
  szybkość pozyczki

  Minusy to na pewno:
  dość wysokie koszta
  i brak możliwości wydłużenia terminu spłaty

 • sylvia
  says:

  Drogo Pożyczka jest faktycznie bardzo łatwa ale tania nie jest tak więc kilka razy się zastanówcie nad tym czy chcecie się pakować w tak wysokie oprocentowanie 😉
  Potem trzeba będzie to spłacić. Sama wzięłam trochę z głupoty. NIe sprawdziłam innych firm, oprocentowanie wydało mi się ok. Co się okazało to to,że było dużo opłat dodatkowych ( nie doczytałam w umowie).
  Aktualnie staram sie te umowy czytać dokładniej.

 • simon
  says:

  Drogo…. Polecam sprawdzić jednak inne pożyczki.

 • Justyna
  says:

  Nie wiem czy jest większy sens korzystania z tej firmy. Dodam,ze sama ostatecznie nie wzięlam, ale wczytałam się dobrze w jej warunki i nie są korzystne:

  oprocentowanie jest wysokie
  jest sporo dodatkowych opłat
  udzielają niskiej kwoty pożyczki
  i uwaga: NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA TERMINU SPŁATY POŻYCZKI ( tak więc jeśli nie będziecie mieli kasy to koniec….).

Sprawdź ranking

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo