LoanMe

Dla kogo jest oferta od LoanMe?

Pożyczkę w LoanMe można zaciągnąć, jeżeli są spełnione poniższe warunki:

 • wiek nie mniejszy niż 18 lat;
 • obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej;
 • zamieszkanie na terenie Polski;
 • aktualny dowód osobisty;
 • udokumentowane źródło dochodów, które pozwoli na spłatę zaciągniętej pożyczki;
 • pozytywna ocena zdolności kredytowej;
 • indywidualne konto bankowe;
 • numer telefonu komórkowego.

Kiedy dostanę pieniądze w LoanMe?

W LoanMe pożyczkę można zaciągnąć poprzez telefon, czyli rozmowę z konsultantem. Aby wypełnić wniosek, należy zadzwonić w godzinach pracy biura, a więc od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00. Podczas rozmowy telefonicznej dowiesz się również, czy została przyznana Ci pożyczka. Należy pamiętać, że na czas otrzymania pieniędzy wpływają metody weryfikacji tożsamości oraz to, w jakich bankach posiadają konta bankowe strony transakcji.LoanMe weryfikuje tożsamość oraz zdolność kredytową klienta za pomocą aplikacji Instantor. W tym celu pożyczkobiorca musi zalogować się na stronie internetowej pożyczkodawcy wpisując w polu użytkownika numer pożyczki, a jako hasło PESEL. W kolejnym etapie należy wybrać bank, w którym posiada się konto. Następnie trzeba zalogować się do bankowości elektronicznej i umożliwić pobranie wyciągu.

Firma pożyczkowa nie udostępnia informacji, w jakich bankach posiada konta bankowe. Jeżeli nie posiadasz konta w tym samym banku co LoanMe, to czas otrzymania pieniędzy będzie zależał od sesji bankowych. Zatem może zdarzyć się tak, że transakcja zostanie zaksięgowana najpóźniej następnego dnia roboczego. W przypadku, gdy strony transakcji mają konta w tym samym banku, to środki można otrzymać nawet w kilka minut.

Jak wziąć pożyczkę w LoanMe?

Procedura pożyczkowa w LoanMe przebiega w kliku poniższych krokach:

 • Ustalenie na stronie pożyczkodawcy kwoty i okresu spłaty pożyczki. Na stronie internetowej LoanMe dostępne są dwie następujące opcje do wyboru: „Pierwsza pożyczka” oraz „Kolejna pożyczka”. Przy pomocy suwaka należy wybrać kwotę pożyczki w zakresie od 800 zł do 6 000 zł (dla pierwszej pożyczki) lub od 800 zł do 13600 zł (dla kolejnej). Zobowiązanie możesz spłacić w ciągu 5, 17 lub 130 tygodni. Na tym etapie zostaniesz poinformowany o odsetkach, prowizji, opłacie przygotowawczej, całkowitej kwoty do spłaty oraz RRSO (Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania). Jeżeli wszystkie podane warunki Ci odpowiadają, możesz zamówić kontakt z pożyczkodawcą, podając swój numer telefonu w formularzu. Oprócz tego, możesz także do niego zadzwonić w celu zaciągnięcia pożyczki pod numer 22 377 78 00 w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku 8:00-20:00, w soboty od 10:00-15:00). Pamiętaj, że w kalkulatorze na stronie głównej pożyczkodawcy prezentowana jest średnia kwota raty, gdyż ich wysokość nie jest równa w okresie trwania pożyczki.
 • Wypełnienie wniosku o pożyczkę. Wniosek o pożyczkę jest wypełniany przez konsultanta podczas rozmowy telefonicznej. W tym kroku będziesz potrzebować tylko dowodu osobistego, gdyż na podstawie niego udzielane jest zobowiązanie. Dzięki temu, że wniosek jest wypełniany wraz z pracownikiem firmy pożyczkowej, możesz mieć pewność, że zostanie on uzupełniony poprawnie.
 • Weryfikacja tożsamości i zdolności kredytowej. Weryfikacja jest dokonywana za pomocą aplikacji Instantor. Jeżeli przebiegnie ona pozytywnie, to zostanie zlecony przelew.
 • Wypłata pieniędzy. Pieniądze na konto otrzymasz nawet w 15 min pod warunkiem, że posiadasz rachunek bankowy w tym samym banku co LoanMe.

Jakie informacje i w których bazach weryfikuje LoanMe?

LoanMe nie podaje do informacji, w jakich rejestrach weryfikuje pożyczkobiorcę

Logowanie w LoanMe – jak dostać się do panelu klienta?

Rejestracja konta klienta w LoanMe przebiega wraz ze złożeniem wniosku o pożyczkę. Na stronie internetowej pożyczkodawcy w prawym górnym rogu znajduje się przycisk „Zaloguj”. Podczas logowania do panelu klienta należy wpisać login i hasło, które jest podane przez LoanMe po udzieleniu pożyczki. Dostęp do konta mają tylko takie osoby, które posiadają zobowiązane wobec pożyczkodawcy.

Jeżeli zapomnisz hasło do panelu klienta, możesz je odzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 22 377 78 00.

Pożyczka na raty w LoanMe

LoanMe oferuje pożyczki na raty za 0 zł dla nowych klientów pod warunkiem jej spłaty zgodnie harmonogramem. Udzielana jest ona od 800 zł do 6 000 zł w zależności od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Okres spłaty zobowiązania wynosi 4 tygodnie. Ponadto, należy je uregulować w 4 równych ratach, przy czym każda z nich wynosi 25% sumy pożyczonych pieniędzy.

Jeżeli nie odpowiadają Ci warunki darmowej pożyczki lub wiesz, że nie dasz rady spłacić w terminie, to możesz zaciągnąć pożyczkę na na 17 lub 130 tygodni.

Kolejne pożyczki w LoanMe – tabela informacyjna

Stali klienci w LoanMe mogą zaciągnąć kolejną pożyczkę ratalną aż do kwoty 13 600 zł. Tu warto podkreślić, że ostatecznie zostanie ona udzielona w wysokości uzależnionej od zdolności kredytowej. Pożyczkobiorcy mają do wyboru trzy okresy spłaty zobowiązania, takie jak 5, 17 lub 130 tygodni.

Reprezentatywny przykład:
Dla pożyczki w kwocie 2500 zł udzielonej na 130 tygodni, całkowita kwota do zapłaty wynosi 5223,82 zł, dla oprocentowania 10%, opłata przygotowawcza 550 zł, prowizja 1944,86 zł wliczona w kwotę pożyczki, tygodniowa rata wynosi 40,18 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 188,75%. Kalkulacja dokonana na dzień 12.09.2018.

Opóźnienie w spłacie – co, jeśli nie spłacę pożyczki w LoanMe?

Jeżeli nie spłacisz w terminie pożyczki, LoanMe będzie miało prawo do:

 • naliczenia odsetek karnych w wysokości 14% od kwoty pożyczki w skali roku;
 • prowadzenia działalności upominawczej: wysyłania monitów i telefonowania do pożyczkobiorcy;
 • skierowania sprawy do firmy windykacyjnej, która będzie się kontaktować w imieniu LoanMe;
 • wszczęcia postępowania sądowego i domagania się od pożyczkobiorcy pokrycia kosztów tego postępowania;
 • wniesienia o egzekucję komorniczą;
 • przekazania informacji do rejestru dłużników prowadzonych przez Biura Informacji Gospodarczej.

Kontakt z Loanme – jak skontaktować się z pożyczkodawcą

Jeżeli chcesz skontaktować się z LoanMe, to masz do wyboru trzy metody. Najszybszym rozwiązaniem będzie kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku 8:00-20:00, w soboty od 10:00-15:00) pod numerem: 22 377 78 00. W przypadku, gdy nie chcesz ponosić kosztów rozmowy, możesz zamówić rozmowę z konsultantem podając swój numer telefonu w formularzu.Ostatnią metodą kontaktu jest wysłanie wiadomości na adres e-mail: kontakt@loanme.pl.

Dokładna nazwa firmy: LoanMe Sp. z.o.o.
Siedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 142 B (6 piętro), Warszawa
E-mail: kontakt@loanme.pl
Telefon kontaktowy: 22 377 78 00
NIP: 5272729611
REGON: 360839407
KRS: 544100

O firmie

LoanMe to dynamicznie rozwijająca się instytucja finansowa, specjalizująca się w udzielaniu pożyczek na raty. Na polskim rynku działa od lutego 2015 roku. LoanMe wyróżnia się na tle innych firm pożyczkowych oferując zarówno pożyczki ratalne, jak i chwilówki z możliwością pożyczenia pieniędzy tylko poprzez rozmowę z konsultantem. Ponadto charakteryzuje ją indywidualne podejście do klienta, a także minimum formalności.

3.4/5 - (350 votes)
Komentarze
DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:

 • Z
  Zdzisław
  17.04.2018, 21:05

  Kompletne nieporozumienie, omijać z daleka! 4 miesiące po spłacie pożyczki potrafią głupoty wpisywać do BIK i BIG! Raportują nieistniejące salda, walą negatywy do baz pomimo dawno spłaconej pożyczki. Powinni ich zamknąć.

 • a
  anna
  16.05.2018, 16:06

  U mnie wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Dostałam pożyczkę na 0%, bez kosztów. Dobra oferta

 • D
  Denis
  17.05.2018, 07:26

  Dobra pożyczka. Jak na firmę prywatną, która udziela pożyczek wyłacznie online, nie jest drogo! Jedyne do czego miałem zastrzezenie to kontakt z firmą. Czasami trudno się dodzwonić.

 • T
  Tak samo
  28.05.2018, 08:09

  Mogę ich śmiało polecić! Bardzo dobre oferty pożyczek. Dodatkowo pierwsza pożyczka jest darmowa. Szybko uczciwie i solidnie!

 • B
  Barbara
  14.06.2018, 08:03

  Witam wszystkim! jestem zainteresowana pozyczka w loan me .czy ktos bral taka pozyczke i jak to mniejwiecej wyglada.

 • R
  Rivi
  04.07.2018, 08:15

  Firma jedynie zajęła mi czas, który mógłbym przeznaczyć na wzięcie pożyczki w innej firmie. Szczególnie,że zależało mi własnie na czasie. Kupa telefonów, wypytywania ( nie korzystałem z ich usług i miała to byc pierwsza pozyczka) ... a potem odmowa kwoty poniżej 1000 zł. Rozumiem jakbym miał nad soba komornika czy coś takiego ale nie miałem praktycznie zadnych zaległości ani wpisów biku. . W innych firmach decyzja po 15 minutach, bez nachalnego wywiadu. I bez wypełniania długich formularzy.

 • T
  Taczka
  06.07.2018, 08:13

  Dali mi w koncu pożyczke ale musiałam sie naczekać na to czy się zdecyduja czy nie. W miedzyczasie przepadła mi inna decyzja pożyczkowa tak wiec mam świadomośc, że mogłam wziąc pożyczke wcześniej. Ogólnie pożyczka okazała się taka sama jak mi wcześniej mówili i nie było ządnych dziwnych klauzul. Ale włąśnie za te wszystkie ich opóźnienia nie mogę wystawić oceny wyższej niż 3.Nie zasługują na więcej.

 • R
  Radek933
  10.07.2018, 08:34

  Polecam ich i to bardzo bo ofertę mają bardzo dobrą!

 • a
  ala
  25.07.2018, 07:10

  Ogólnie oferta nie jest zła ale trafiłam ostatnio na bardzo zakręconego pracownika na infolinii. Praktycznie niczego nie mogłam sie od niego dowiedzieć! Nie wiem czy oni zatrudniają takie osoby czy po prostu tak trafiłam ale skutecznie mnie to zniechęciło do kontaktu telefonicznego :P Oprócz tego wszystko było ok bo: pozyczka nadana szybko, tego samego dnia szybka weryfikacja i koszta przy pożyczce na krótko znośne

 • Łosiak
  09.08.2018, 08:09

  łatwiutko mozna dostać tam pożyczke. Jak się dużo zarabia to nawet nie trzeba udowadniać. Nie musiałem nic wysyłać, przedstawiać, żadnego dowodu osobistego, żadnego potwierdzenia dochodu. I za to duży plus bo to wszystko zajmuje czas a jednak jak bierzesz pożyczke to zależy Ci na czasie. Dostałem telefon o potwierdzenie tożsamości i na tym się skończyło.. Ogólnie w poprzednich firmach proces wzięcia pożyczki nie był tak prosty. Dodam, ze pożyczalem 900 zł

 • O
  Obserwator
  25.08.2018, 12:07

  Ludzie liczyć nie umiecie projektowania niby żadnego ale przepłacać ponad 100 proces bierzesz 1000 a spłacać przeszło dwa tysiace

 • z
  zdenerwowana
  09.09.2018, 18:55

  Firma non stop posyła smsy. Firma, która nęka swoimi smsami nawet w niedziele i nie reaguje na wiadomości by zaprzestali tego procederu to na pewno nie jest godna polecenia

 • R
  Radx
  01.10.2018, 16:32

  Dobra oferta, jedna z tańszych na rynku, wszystko wyjaśnione i jasne

 • T
  Tomak8555
  10.10.2018, 16:44

  Uratowali moja sytuacje potrzebowałem kasy przesłałem papier od pracodawcy i dostałem przelew następnego dnia o 14. W providencie byłoby drożej to wziąłem tu tyle co czasem problem dodzwonić się do nich.

 • B
  Barbara
  11.10.2018, 11:09

  Świetna obsługa, Pani Olga bardzo kompetentna, cierpliwa i przemiła osoba.Polecam

 • K
  Krystyna
  02.11.2018, 13:52

  Polecam. Potrzebowałam szybkiej gotówki, gdyż sąsiad z mieszkania wyżej zalał moje mieszkanie. Problem, bo nie był ubezpieczony. Zanim doszlismy do porozumienia, pieniążkami z LoanMe wyremontowałam zniszczone pomieszczenie. Polecam tę firmę.

 • d
  daniels
  23.11.2018, 19:01

  Jeśli tylko spłaca się regularnie pożyczkę, to wszystko jest ok. A po spłacie przysyłają oferty ponownej pożyczki, ale wszystko w granicach rozsądku, w końcu sam wyraziłem zgodę na kontakt, więc nie ma powodu do nerwów. Jestem zadowolony z tej firmy.

 • M
  Matis
  28.11.2018, 14:15

  Brałem pożyczki w 3 tego rodzaju firmach i w LoanMe zostałem najlepiej potraktowany. Pozytywną ocenę daję nie tylko za szybką decyzję i szybką wpłatę, ale także normale podejście pracowników do klienta, który zazwyczaj potrzebuje "na już" szybkiej gotówki.

 • b
  bojotto4
  21.12.2018, 08:13

  polecam, niewiele formalności, decyzja zapada szybko. wszystko jest sprawnie i jasno dzięki miłym konsultantom.

 • M
  Milex
  15.01.2019, 21:55

  Szybko dostałem kasę, której zabrakło mi na remont. Bez zbędnych formalności, bez szukania dziury w całym. Jasno, konkretnie i szybko.

 • A
  Anna
  24.01.2019, 16:35

  Polecam Loanme

 • m
  marysia32
  13.02.2019, 17:01

  Dla mnie okej. Mam na razie jedna ale dzwoni do mnie pani i chyba wezmę drugą. Są mili i wszystko tłumaczą. Dla mnie ok.

 • A
  Amadusz
  13.02.2019, 19:08

  uczciwa firma, mało takich na rynku, szczególnie w tej branży.

 • E
  Ela
  20.03.2019, 13:07

  Polecam. Oferta przedstawiona jasno, przelew otrzymałam tego samego dnia.

 • Z
  Zofia
  10.04.2019, 16:30

  Jestem emerytowaną nauczycielką. Mój mąż sie rozchorował i musiałam załatwić pieniądze na leki. Zobaczyłam reklamę Loanme w telewizji i zadzwoniłam. Zaproponowano mi ofertę 0%. Konsultant (pan Mariusz) wszystko mi dokładnie wyjaśnił. Następnego dnia miałam już pieniądze na koncie. Zdecydowanie polecam. Uratowali mi życie.

 • H
  Harper
  15.04.2019, 09:15

  Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z wzięcia pożyczki w tej firmie. Pożyczka w Loan me jest doskonałą opcją, jak na razie nie widzę zadnych minusów: szybko bo w ten sam dzień, sprawnie bo strona wygodna i bez problemów - poza tym koszta rzeczywiśćie są takie jak obiecują i nie okaże się że nagle pojawiają sie jakieś dodatkowe oplaty o których firma nie raczyła wspomnieć wcześniej. Super na pewno pozycze ponownie jak będzie taka potrzeba!

 • M
  Mikka
  23.04.2019, 08:20

  Nie sądziłam ze będe pożyczała w firmie prywatnej bo do niedawna jeśli coś pożyczałam to nawet nie w bankku ale brałam raty. Życie jednak roznie sie układa i czasami człowiek jest w totalnym dołku. Pilnie potrzebowałem kasy i zdecydowałam sie na pożyczke właśnie w tej firmie. Bałam sie jak to będzie u prywaciarza ale jest ok, wszystko uczciwie. Takie warunki na jakie sie godziłam i dodatkowo dostałam kaskę błyskawicznie Dodatkowy plus za to, ze mozna w trakcie trwania pożyczki dobrać sobie do pożyczki dodatkowe pieniądze z czego oczywiscie skorzystałam.

 • R
  Renia
  24.04.2019, 09:41

  Byłam zdumiona szybkością operacji w tej firmie. Loanme wypłacili mi dwa tysiące złoty dwie godziny po tym jak do nich zadzwoniłam. Wszystko jasno przedstawione wszystko wytłumaczone nawet umowe podpisałam na internecie. Super

 • A
  Adaam
  28.11.2019, 20:30

  Dwa razy brałem pożyczkę w tej firmie i jestem bardzo zadowolonyy. Formalności załatwiłem szybko a pieniądze dostałem jeszcze tego samego dnia. Poolecam

 • M
  Magda55
  13.01.2020, 08:35

  Szczerze polecam usługi loanme. Pożyczka na uczciwych warunkach, nie miałam problemu ze spłatą. Oferta została dopasowana indywidualnie, poza tym przemiła obsługa na infolinii