MiniCapital

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Kwota pożyczki

100 - 1000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Mini Capital logo
MiniCapital
2 (40%) 1 głosów
Dokładna nazwa firmy: Mini Money sp.z o.o.
Siedziba firmy: ul. Grzybowska 87, Warszawa
Telefon kontaktowy:
NIP: 5272774474
REGON: 364938313
KRS: 0000627479
Mini Capital strona

O firmie

Rzeczywistym pożyczkodawcą w przypadku marki MiniCapital jest firma Mini Money Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jako kolejna już firma pożyczkowa oferuje swoim klientom szybkie, internetowe pożyczki. Tutaj również możemy liczyć na szybkie otrzymanie potrzebnej nam gotówki w łatwy i nieskomplikowany sposób, a cała procedura w sprzyjających warunkach zamknie się w kilkunastu minutach. Dzięki temu, że proces pożyczkowy jest intuicyjny, z pożyczek w MiniCapital może skorzystać wielu pożyczkobiorców – bez obaw o ukryte koszty, czy haczyki w umowie.

Pożyczka za darmo od MiniCapital

MiniCapital oferuje swoim klientom niewielkie pożyczki na raty. Nowi klienci korzystający z usług MiniCapital po raz pierwszy mogą otrzymać darmową pożyczkę w wysokości 2000 złotych do spłat w dwóch równych ratach. Dzięki temu mogą miesięcznie oddawać po 1000 złotych – pożyczka będzie nieoprocentowana i nieobciążona prowizją, jeśli dokona się tych dwóch płatności w terminie.

Każda kolejna pożyczka, niezależnie od tego, w jakiej kwocie będzie zaciągnięta, jest już płatna (podobnie jak pożyczka dla nowych klientów, ale z wyższymi parametrami). W zamian za to do dyspozycji oddane są już wyższe kwoty – od 1000 do 6000 złotych. Taką pożyczkę można spłacić w okresie 1-24 miesiące. Opłaty za taką pożyczkę zawierają się w prowizji i wynoszą:

 • 1000 zł/3 miesiące – 380 zł kosztów;
 • 2000 zł/6 miesięcy – 840 zł kosztów;
 • 3000 zł/12 miesięcy – 1770 zł kosztów;
 • 4000 zł/12 miesięcy – 2360 zł kosztów;
 • 5000 zł/18 miesięcy – 2950 zł kosztów;
 • 6000 zł/24 miesiące – 5100 zł kosztów.

Dla kogo jest oferta od MiniCapital?

Pożyczka ratalna w MiniCapital może zostać udzielona każdej osobie, która:

 • jest przynajmniej pełnoletnia;
 • ma niczym nieograniczoną zdolność do czynności prawnych;
 • jest konsumentem w rozumieniu prawa;
 • ma obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej;
 • legitymuje się ważnym dowodem osobistym lub paszportem;
 • na stale mieszka w Polsce;
 • ma finansową zdolność do spłaty pożyczki;
 • nie jest dłużnikiem;
 • spłaciła już wszystkie swoje zobowiązania w MiniCapital;
 • ma własne, indywidualne konto bankowe;
 • ma aktywny numer telefonu komórkowego i adres e-mail.

Kiedy dostanę pieniądze w MiniCapital?

Otrzymanie pożyczki w MiniCapital może zająć nawet kilkanaście minut, jeśli tylko pożyczkę złoży się w godzinach pracy firmy. W ten sposób MiniCapital rozpatrzy aplikację już w ciągu kilku minut, co zajmie dokładnie tyle, co jej wypełnienie i wysłanie. Oprócz tego należy także liczyć się z tym, że na czas otrzymania pieniędzy wpłynie:

 • Sposób weryfikacji tożsamości. Jedynym sposobem dokonania weryfikacji w MiniCapital jest przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza na konto bankowe pożyczkodawcy. Niestety, nie ma możliwości skorzystania z platformy oferującej szybkie przelewy ani błyskawicznej aplikacji weryfikacyjnej, takiej jak Instantor czy Kontomatik. Wydłuży to całą procedurę.
 • Liczby kont bankowych posiadanych przez MiniCapital. Ten czynnik wpływa bezpośrednio na godzinę zaksięgowania opłaty weryfikacyjnej oraz wypłaty pożyczki. Pożyczkobiorca, który posiada konto w jednym z następujących banków: BZ WBK, PKO BP, mBank, Alior Bank, ING Bank Śląski, otrzyma pożyczkę najszybciej, niemalże ekspresowo.

Przelew weryfikacyjny i wypłata pożyczki realizowane pomiędzy dwoma różnymi bankami zajmą więcej czasu, nawet do następnego dnia. Muszą być bowiem zaksięgowane w kolejności przez: bank nadawcy w sesji wychodzącej (zwykle około 8:00, 12:00 oraz 14:00-15:00), Krajową Izbę Rozliczeniową (10:30-11:00, 14:30-15:00 oraz 17:00-17:30) oraz przez bank odbiorcy w sesji przychodzącej (około 11:00, 15:00 oraz 17:30). Przelew, który zostanie zlecony przed ostatnią sesją wychodzącą z banku nadawcy, dotrze do pożyczkobiorcy jeszcze tego samego dnia. Jeśli stanie się to po godzinie 15:00 (choć w niektórych bankach ostatnie sesje wychodzące są jeszcze przed godziną 14:00), pożyczkobiorca otrzyma przelew dopiero następnego dnia.

Jak wziąć pożyczkę w MiniCapital?

Aby z sukcesem otrzymać pieniądze od MiniCapital, należy przejść przez poniższą prostą procedurę:

 1. Ustalenie kwoty pożyczki. Na głównej stronie internetowej znajduje się kalkulator pożyczkowy przeznaczony zarówno dla pierwszej, jak i każdej kolejnej pożyczki. Kwotę i okres spłaty ustawia się za pomocą intuicyjnych suwaków. Jeśli wszystkie koszty pożyczki są odpowiadające naszym potrzebom, można użyć przycisku „weź pożyczkę” znajdującą się pod kalkulatorem.
 2. Wysłanie wniosku. Wzięcie pożyczki w MiniCapital nie wymaga założenia konta klienta w serwisie, przez co można przejść od razu do wniosku. Będzie on wymagał podania danych: parametrów pożyczki, imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, numeru dowodu osobistego, PESEL, adresu zameldowania; wykształcenia, liczby osób na utrzymaniu; celu pożyczki, wysokości dochodów netto, numeru konta bankowego.
 3. Przyznanie pożyczki. W ciągu kilku minut po złożeniu wniosku MiniCapital poinformuje klienta o swojej decyzji. W tym samym czasie poda również numer konta bankowego, na które należy wnieść opłatę weryfikacyjną.
 4. Weryfikacja tożsamości. Weryfikacja w MiniCapital to zwykły przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza.
 5. Wypłata pieniędzy. Pieniądze zostaną wysłane do klienta od razu po zaksięgowaniu opłaty weryfikacyjnej.

Jakie informacje o pożyczkobiorcy weryfikuje MiniCapital?

Jednym z podstawowych warunków uzyskania pożyczki w MiniCapital jest brak zadłużenia. Pożyczkodawca przyjrzy się również temu, w jaki sposób wnioskujący spłacał swoje wcześniejsze zobowiązania. W związku zostaną zweryfikowane następujące rejestry:

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w MiniCapital?

Jeśli pożyczkobiorca ma problemy ze spłatą pożyczki, może indywidualnie przedłużyć okres jej spłaty. W takim przypadku zalecany jest uprzedni kontakt z pożyczkodawcą. Długotrwałe niespłacanie pożyczki poskutkuje:

 • dodatkowymi kosztami nieterminowości w wysokości 14% w skali roku;
 • otrzymywaniem monitów, ponagleń i wezwań do zapłaty w różnych formach: mailowej, listownej lub telefonicznej;
 • wizytą windykatora w domu;
 • wypowiedzeniem umowy ze skutkiem natychmiastowym;
 • przekazaniem praw do należności firmie windykacyjnej;
 • wniesieniem powództwa cywilnego do sądu;
 • poniesieniem kosztów rozprawy sądowej;
 • egzekucją komorniczą;
 • wpisaniem na listę dłużników.

Opinie o pożyczkach chwilówkach w MiniCapital

Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.