Monument Fund

Oceń firmę


Dane adresowe firmy Monument Fund

miniatura Monument Fund
Dokładna nazwa firmy: MONUMENT FUND S. A.
Siedziba firmy: ul. Miodowa 14/5, 31-055 Kraków
Kontakt telefoniczny: +48 790 588 010
e-mail: biuro@monumentfund.pl
Strona Internetowa: www.monumentfund.pl
Godziny pracy firmy: brak informacji
NIP: 6762515007
REGON: 365621937
KRS: 0000640924

Monument Fund specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pozabankowych przedsiębiorcom oraz osobom, które dopiero planują założenie własnej działalności. Pożyczki, oferowane przez Monument Fund to pożyczki zabezpieczone nieruchomością. Oznacza to, że aby otrzymać finansowanie należy posiadać mieszkanie, dom, lokal usługowy, działkę inwestycyjną lub inną, akceptowalną przez pożyczkodawcę nieruchomość.

Niezaprzeczalne atuty Monument Fund to przejrzyste zapisy umowy, elastyczne warunki finansowe, otwartość na negocjacje oraz indywidualne podejście do klienta.

Pieniądze z pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel, związany z prowadzoną działalnością:

 • spłatę zaległości w US/ZUS,
 • spłatę faktur,
 • wypłatę wynagrodzeń,
 • zakup towaru,
 • inne cele, związane z prowadzeniem firmy.

Jak wygląda pożyczka w Monument Fund?

Monument Fund oferuje pożyczki zabezpieczone nieruchomością. W zależności od jej wartości, pożyczysz od 50 000 zł aż do 5 000 000 zł.

Okres spłaty pożyczki w Monument Fund może wynieść 3, 6, 12 lub 18 miesięcy. W uzasadnionych przypadkach może zostać dodatkowo przedłużony,

Monument Fund udziela pożyczek w oparciu o zabezpieczenie na hipotece lub przewłaszczenie.

Cała procedura pożyczkowa trwa z reguły od 4 do 7 dni.

Jaka nieruchomość może służyć do zabezpieczenia pożyczki?

Do zabezpieczenia pożyczki mogą służyć:

 • nieruchomości komercyjne,
 • nieruchomości przemysłowe,
 • nieruchomości mieszkalne,
 • nieruchomościach niestandardowe (z wyjątkami),
 • działki inwestycyjne.

Pożyczkodawca akceptuje nieruchomości znajdujące się w aglomeracjach większych miast i miejscowościach pow. 50 tyś. mieszkańców.

Proporcje kwoty pożyczki do wartości zabezpieczenia są ustalane indywidualnie. Tak samo jak forma spłaty (rata balonowa, rata odsetkowa lub rata kapitałowo-odsetkowa)

Czy Monument Fund weryfikuje BIK?

Monument Fund nie weryfikuje historii kredytowej klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Dzięki temu finansowanie może otrzymać również osoba zadłużona, z niskim scoringiem i niekorzystną historią kredytową.

Czy Monument Fund sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Monument Fund nie zagląda także do rejestrów dłużników – Krajowego Rejestru Długów, Rejestru Dłużników ERIF i BIG Info Monitora. Osoby, których dane figurują na „czarnej liście” mają więc realne szanse na otrzymanie finansowanie.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w serwisie Monument Fund?

Aby wnioskować o pożyczkę dla firm, będziesz potrzebował dowodu osobistego oraz:

 • numeru księgi wieczystej nieruchomości,
 • aktu nabycia nieruchomości,
 • zdjęć nieruchomości.

Szczegółowe informacje o dodatkowych, wymaganych przez Monument Fund dokumentach otrzymasz podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Monument Fund?

Aby zaciągnąć pożyczkę, skontaktuj się z pożyczkodawcą telefonicznie lub mailowo.

Eksperci Monument Fund zaproponują Ci rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem firmy poznasz także szczegóły oferty i dokumenty niezbędne do złożenia wniosku.

Następnym krokiem powinno być dokładne wypełnienie i złożenie wniosku pożyczkowego. Posiadając komplet niezbędnych dokumentów, pracownicy Monument Fund natychmiast zajmą się jego weryfikacją. Decyzję otrzymasz w ciągu 2 dni. Będzie ona zatwierdzona bezpłatną wizją lokalną wykonywaną przez ekspertów, bez kosztownego operatu szacunkowego.

Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy i przelew środków na Twoje konto bankowe.

Jakie są koszty pożyczki w serwisie Monument Fund?

Okres spłaty pożyczki w Monument Fund wynosi 3, 6, 12 lub nawet 18 miesięcy (w szczególnych przypadkach z opcją przedłużenia)

Średni całkowity miesięczny koszt finansowania to 1,75%. Oprocentowanie w skali roku wynosi 10%, a wysokość prowizji za udzielenie pożyczki to minimum 10% jej kwoty.

Wszystkie szczegóły, dotyczące całkowitego kosztu pożyczki przekaże Ci doradca podczas rozmowy telefonicznej.

W jakim mieście mogę podpisać umowę?

Monument Fund dysponuje bogatą siecią partnerów w całej Polsce.

Dzięki temu będziesz mógł podpisać umowę w dogodnej dla siebie lokalizacji, w 1 z 20 miast: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Olsztynie, Toruniu, Rzeszowie, Zakopanem, Bielsko-Białej, Szczecinie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Kielcach, Opolu, Bydgoszczy, Zielonej Górze i w Łodzi.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w Monument Fund?

Jeśli nie zwrócisz pieniędzy na czas, pożyczkodawca może wypowiedzieć umowę, obciążyć Cię kosztami odsetek za opóźnienie w spłacie i rozpocząć procedurę windykacyjną.

Warto wiedzieć także, że jeśli nie spłacisz pożyczki na czas, możesz stracić nieruchomość, będącą przedmiotem zabezpieczenia. Zanim podpiszesz umowę pożyczkową upewnij się, że zdołasz terminowo regulować raty.

Czy mogę zwrócić pieniądze przed terminem?

Jak najbardziej. Możesz spłacić pożyczkę dla firm przed terminem. Bez konieczności uiszczania jakichkolwiek opłat z tego tytułu.

Opinie o pożyczkach chwilówkach w Monument Fund

Dodaj opinię
Wyślij
Wyślij