MyFinance24: Opinie klientów

Niska

MyFinance24
MyFinance24
Ocena: 3.14
(ilość ocen: 126)
Ocena 5
Ocena 4
31
Ocena 3
28
Ocena 2
23
Ocena 1
15

Ta oferta jest nieaktywna

Sprawdź ranking

Najpopularniejsza opinia:

 • K
  Ki

  Wprost błyskawiczna wypłata pieniędzy na konto. Zdecydowanie polecam każdemu komu zależy na czasie!!!!

Pożyczki i chwilówki MyFinance24 - najważniejsze informacje

Jakich pożyczek udziela?

 • kwota: do 300 000 zł
 • okres: do 150 miesięcy

W których bazach sprawdza klientów?

 • brak informacji

W których bankach ma konta?

 • brak informacji

Jak wygląda kredyt gotówkowy w MyFinance24?

Dostępne w ofercie firmy kredyty gotówkowe oscylują od 1000 do nawet 300 000 zł. Okres spłaty zobowiązania może wynieść nawet 150 miesięcy (tj. 12,5 roku!). Kredyt nie wymaga żadnego dodatkowego zabezpieczenia czy poświadczenia poręczyciela. Osoba ubiegająca się o kredyt musi posiadać stałe źródło dochodu. Jednak już 3 miesiące zatrudnienia bądź pół roku prowadzenia własnej działalności wystarczą, aby móc ubiegać się o gotówkowy kredyt. Pozyskany kredyt może być przeznaczony na dowolny cel.

Jak wygląda pożyczka pozabankowa bez BIK w MyFinance24?

Osoby zadłużone mogą skorzystać z oferty pożyczki pozabankowej dostępnej w MyFinance24. Firma oferuje pożyczkę do 25 000 zł na okres 48 miesięcy. Pożyczka udzielana jest na spłatę aktualnych zobowiązań, a klient nie jest weryfikowany w bazie BIK.

Jak wygląda pożyczka prywatna w MyFinance24?

MyFinance24 oferuje swoim klientom bogatą ofertę produktów pozabankowych (zarówno dla osób indywidualnych, jak też firm). Firma podkreśla, że udziela tego rodzaju zobowiązań bez weryfikacji danych w BIK u KRD. Ponadto oferuje spłacenie komorników swoich klientów oraz konsolidację dotychczasowych zobowiązań. Warunkiem otrzymania pożyczki jest jej zabezpieczenie. MyFinance24 udziela pozabankowych pożyczek pod zastaw domu, pałacu, działki budowlanej, kamienicy, lokalu użytkowego, hotelu i pensjonatu czy mieszkania. Dostępny wariant pożyczki wynosi od 50 000 zł do 50 mln zł.

Jak wyglądają produkty dla firm w MyFinance24?

MyFinance24 posiada również w swojej ofercie wiele produktów dla biznesmenów. Należą do nich m.in. firmowe kredyty (do 500 000 zł bez zabezpieczenia), leasingi, usługi faktoringu, windykacji należności czy usługi księgowe. Ponadto firma udostępnia również kredyt dedykowany rolnikom. Jego wysokość zależna jest od stażu prowadzenia gospodarstwa rolniczego (do 200 000 zł przy 12 miesięcznym stażu, do 350 000 z przy 24 miesięcznym stażu).

Kto może uzyskać pożyczkę w MyFinance24?

Grono klientów, które może się ubiegać o pożyczkę w MyFinance24, jest dosyć duże. Oferta skierowana zarówno do osób z pozytywną historią kredytową (kredyty gotówkowe), jak też do osób już zadłużonych (pożyczki prywatne i pożyczki bez BIK). W pierwszym przypadku konieczne jest stałe źródło dochodu. Firma niestety nie precyzuje czy może ono pochodzić z innego źródła niż zatrudnienie bądź własna działalność. w przypadku produktów dla firm o pożyczki mogą starać się zarówno przedsiębiorcy, jak też rolnicy.

Czy MyFinance24 weryfikuje BIK, BIG i KRD?

Chociaż w przypadku części produktów (pożyczki prywatne, pożyczki bez BIK) firma podkreśla, że nie weryfikuje danych w BIK czy KRD, nie udało nam się ustalić czy MyFinance24 przeprowadza weryfikację tych baz w przypadku chęci skorzystania z innych produktów (np. kredytu gotówkowego).

Jakie dokumenty są niezbędne do zaciągnięcia pożyczki?

Firma nie wskazuje jasno dokumentów, jakie należy przedstawić przy ubieganiu się o pożyczkę. Jeśli w grę wchodzi kredyt gotówkowy, to z pewnością potrzebny będzie – oprócz dowodu osobistego – dokument potwierdzający osiąganie dochodów. W przypadku pożyczek z zabezpieczeniem trzeba przedstawić akt własności nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie zobowiązania. Jednak szczegółowych informacji na temat niezbędnych dokumentów można uzyskać w trakcie bezpośredniego kontaktu z firmą.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w MyFinance24?

Firma nie określa dokładnie w jaki sposób przebiega proces udzielania pożyczki. Osoby chcące skorzystać z oferty MyFinance24 mogą skontaktować się z firmą telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Czy mogę dopełnić wszystkich formalności on-line?

Firma nie określa również szczegółów dotyczących możliwości dopełnienia formalności online. Pierwszą drogą kontaktu jest kontakt telefoniczny bądź przesłanie wypełnionego formularza kontaktowego. W jego treści klient może napisać dowolną treść wiadomości. Dopiero po skontaktowaniu się z firmą najprawdopodobniej są przedstawiane szczegółowe informacje dotyczące niezbędnych formalności i procesu pozyskania pożyczki. Jednak w przypadku kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych i pożyczek bez BIK firma podkreśla, że ogranicza formalności do minimum.

Jak szybko są wypłacane pieniądze?

Niestety nie udało nam się ustalić jak szybko są wypłacane pożyczone pieniądze. W przypadku pożyczki pozabankowej bez BIK MyFinance24 wskazuje, że wypłata środków jest możliwa już w ciągu jednego dnia. Natomiast w przypadku kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych podkreśla podejmowanie szybkiej decyzji kredytowej.

Ile kosztuje pożyczka w MyFinance24?

Niestety nie udało nam się ustalić całkowitych kosztów pożyczki w MyFinance24. Z pewnością są one zależne od wysokości i wariantu zaciąganego zobowiązania. Szczegółowe warunki są prezentowane przez doradcę firmy podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego z klientem.

Czy możliwa jest wcześniejsza spłata pożyczki?

Niestety nie udało nam się ustalić czy możliwa jest wcześniejsza spłata pożyczki i czy wiąże się ona z dodatkowymi kosztami. Szczegółowe informacje na ten temat przedstawi doradca firmy.

Czy można odstąpić od zawartej pożyczki?

Niestety nie udało nam się ustalić czy możliwe jest odstąpienie od umowy pożyczki. Jednak jeśli będzie ona zawierana przez internet, możliwość rezygnacji w ciągu 14 dni przewiduje prawo.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w terminie?

Niestety nie udało nam się ustalić z jakimi konsekwencjami wiąże się brak spłaty zobowiązania w terminie. Wszystko zależy jednak od wybranego wariantu pożyczki. Szczegółowe informacje na ten temat można pozyskać u doradcy firmy.

Czy firma wymaga dodatkowych zabezpieczeń pożyczki?

W przypadku MyFinance24 wszystko zależy od wybranego wariantu zobowiązania. Kredyty konsolidacyjne, gotówkowe nie wymagają żadnych zabezpieczeń i poręczycieli. Będą one jednak niezbędne w przypadku kredytów hipotecznych i pożyczek pod zastaw. Szczegółowych informacji na ten temat można pozyskać u doradcy firmy.

Kontakt z MyFinance24 – jak skontaktować się z pożyczkodawcą

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Znaleźliśmy 8 ofert spełniających Twoje kryteria
Zakres kwot

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

15 - 60 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

MyFinance24 logo Dokładna nazwa firmy: MF24 Sp. z o. o.
Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 89/43, Warszawa
E-mail: biuro@myfinance24.com.pl
Telefon kontaktowy: +48 22 299 09 08
NIP: 7010712906
REGON: 368183366
KRS: 0000692744
MyFinance24 strona

O firmie

MyFinance24 to firma finansowa oferująca szeroki wachlarz produktów pożyczkowych. W ofercie dostępne są zarówno produkty dla osób indywidualnych, jak również dla firm. Oprócz kredytów gotówkowych, hipotecznych, inwestycyjnych czy konsolidacyjnych w ofercie firmy dostępne są również usługi faktoringu i leasingu. W MyFinance24 dostępne są zarówno produkty bankowe, jak też pozabankowe.

Wszystkie opinie o MyFinance24

Dodaj własną opinię o MyFinance24:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

 • Kondior
  says:

  Potwierdzam dobre opinie innych klientów. Dobra i solidna firma!

 • Litwinka
  says:

  Wzięłam pożyczkę i wszystko sprawnie i szybko. I co najważniejsze nie wnerwiają potem spamem reklamowym jak to robią inne firmy.

 • clod
  says:

  Firma wprowadza potencjalnego klienta w błąd. Jednego dnia dostaję informację, ze wniosek został zaakceptowany oraz otrzymam pozyczkę. Już nastawiłem się na finansowanie, jednak następnego dnia proszą mnie o dodatkowe dokumentacje, które dostarczyłem i co? I wniosek odrzucony. Dobrze, że fundusze w firmie mam dobrze rozplanowane tak więc ten brak pożyczki się na mnie nie odbił, jednak poważna firma nie powinna się tak zachowywać. Jeśli chcieli odrzucić wniosek to powinni to zrobić od razu a nie się w taki sposób bawić.

 • waciak
  says:

  Przyjazna obsługa oraz szybko dostałem pieniądze.

 • Tomasz
  says:

  Skusiłem się z uwagi na dobre warunki. Na dzień dzisiejszy wszystko jest w porządku.

 • roberciak
  says:

  Ja mam pytanie o myfinanse. Mianowicie czy firma daje mozliwosć wcześniejszej spłaty zaciągniętej pożyczki czy nie? I jeśli jest mozliwość wczesniejszej spłąty to czy odzyskuje się odsetki wynikające z tej spłaty? Mam tam pożyczkę i nic złego nie moge na nich napisać bo bardzo łatwo było ją wziąć i dostałem bez żadnego zbędnego gadania konkretnie taką samą kwotę o którą składałem podanie. Jednak nie potrzebuję tej kasy już teraz. I mam kasę aby zwrócić.

 • Armando
  says:

  Warto jest firmę polecić. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa. Co rzadko się zdarza w sytuacji w której się znalazłem. Mianowicie pod koniec spłaty mialem małe problemy z ratami. Wydarzyła sie nieprzewidziana sytuacja i w firmie nie było problemu z przesunięciem terminu płatności na miesiąc. W innych firmach od razu nastawienei pracowników by się zmieniło na mniej miłe.Tutaj zachowywali się od początku do konca profesjonalnie. No i z tego powodu nie jestem w stanie dać firmie mniej niż 5 gwiazdek!

 • llt
  says:

  Firmy raczej nie polecam, strona jest mało czytelna, po złozeniu wniosku przedstawiono mi bardzo kiepska oferte- ja sie nie zdecydowałem. Szukałam dobrej oferty dla firmy, nie miałam możliwości wzięcia pożyczki w banku ale również nie chciałam płacić zdradzieckich odsetek, a takie zaproponowała mi firma. Znalazłam inną firmę, w której również nie było problemów z przyznaniem mi pożyczki ale jednak oprocentowanie było u nich korzystniejsze.

 • Celek
  says:

  Odpowiedź po złożeniu wniosku bardzo szybko. Sam proces przyznania pożyczki również sprawny. To się ceni!

 • Nie powala
  says:

  Oferta mnie nie powaliła. Nie jest tutaj ani tanio ani szybko!

 • nie polecam
  says:

  Firma jest w mojej opinii mało uczciwa. Łatwo z nią trafisz do BIG-u. Nie rozumieją, ze zdarzają się sytuacje w których człowiek ma problemy finansowe i nie proponuja wtedy sensownego rozwiazania
  Przy opóżnieniu w spłacie naliczą Ci takie koszty, że az strach. Przedłużenie jest mega kosztowne. Ciągle wydzwaniają do Ciebie o spłate. Ogólnie masakra.
  Nie polecam nikomu.

 • Nie dostalem
  says:

  Obsluga nie jest przyjemna no i mają moim zdaniem zbyt wysokie rrso. Trudno jest dostać pożyczkę. Mi odmówili i musiałem się ratować inną firmą.

 • Blacki
  says:

  Nie dość, że kontrolują praktycznie zawsze to jeszcze udzielają niskich kwot pożyczek. Nie ma równiez mozliwości przedłużenia pożyczki z tego co wiem.

 • Pozytywny
  says:

  Też chciałem potwierdzić,ze pożyczkę mozna dostać bez problemu. Zarejestrowałem sie wczoraj, po kilku godzinach ku mojemu zdziwieniu (pozytywnie) miałem już na koncie pieniądze.

 • zzz
  says:

  Wszystko zgodnie z planem. Pomimo obaw koszta okazały się takie samej jak w cenniku pożyczki.

 • Wysogota
  says:

  Jak dla mnie numer jeden.Dodam,że już dwa razy korzystąłem z ich oferty i za kazdym razem byłem zadowolony. Pierwsza pożyczka była na niewielką kwote i na krótki czas. Druga pożyczka była juz o wiele droższa oraz na dłuższy czas. Za pierwszym i za drugim razem nie było problemu z przyznaniem pożyczki. Kaska praktycznie od razu byla na koncie.I tak czuję,ze nie są to moje ostatnie razy z tą firmą.

 • Mx
  says:

  Witam. Chciałbym wziąć pożyczkę w tej firmie Czy firma sprawdza bik i krd? Czy wymagają poręczyciela do pożyczki?????

 • julka
  says:

  Ogólnie ok chociaż strasznie długo rozpatrywali wniosek jaki złożyłam. Nie rozumiem czemu tak długo zajeło im sprawdzanie dokumentów.Szczególnie,ze wniosek skkładałam na tygodniu

 • KRT
  says:

  Zastanawiałem się przez dłuzszy czas czy zdecydować się na ich ofertę czy nie. W koncu jednak postanowiłem wziąć u nich pozyczkę ( na firmę). W zasadzie w ostatnim momencie ponieważ kasa była mi potrzebna na już aby opłacić pracowników.Firma nie zawiodła. Pieniadze na koncie pojawiły się bardzo szybko.Nie było przy tym żadnych ukrytych kosztów i haczyków. Umowa była zrozumiała. Polecam serdecznie!

 • ki
  says:

  Wprost błyskawiczna wypłata pieniędzy na konto. Zdecydowanie polecam każdemu komu zależy na czasie!!!!

 • dobra firma
  says:

  Wszystko ok. Firmy nie znałam jak brałam pożyczke tak wiec pewne obawy były. Ale wszystko okazało się w porządku.Polecam

 • Daniellls
  says:

  Jeśli macie probem w firmie z uzyskaniem pozyczki w banku to serdecznie polecam wzięcie pożyczki w myfinance24. Po pierwsze cały proces wziecia pożyczki jest o wiele łatwiejszy, nie ma konieczności dostarczania papierów. Po drugie firma moja dostała bez problemu finansowanie pomimo niewilkiego stażu ( istniała od 4 miesięcy). NIe wymagali ani poręczyciela ani zabezpieczenia nieruchomoscią a kwota jaką pożyczałem była spora ( 10 tys złotych).

 • Wrocławianin
  says:

  Profesjonalna firma.Dzieki niem mój zakład pracy stanął na nogi.

 • Beson
  says:

  Świetna firma. Pomagali mi załatwiać do firmy leasing oraz kredyt hipoteczny na budynek firmowy. Znaleźli najlepsze oferty. A jak nagle firmie zabrakło pieniędzy to doradzili gdzie wziąć pożyczkę firmową ( nieestety ale firma została wpisana do bik tak więc nie mieliśmy możliwości wzięcia pożyczki w banku i musielismy się starać w firmie prywatnej). Obawiałem się trochę wysokiego oprocentowania ale warunki jakie nam zaoferowali były całkiem do przyjęcia.
  Pozdrawiam.

Sprawdź ranking

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo