Naszapożyczka

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Kwota pożyczki

100 - 2500 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Kwota pożyczki

2100 - 5000 zł

Czas na spłatę

7 - 30 dni

Kwota pożyczki

100 - 4000 zł

Czas na spłatę

7 - 30 dni

Nasza pożyczka logo
Naszapożyczka
4.1 (82.86%) 7 głosów
Dokładna nazwa firmy: Polska Grupa Pożyczkowa Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Williama Heerleina Lindleya 16, Warszawa
E-mail: info@naszapozyczka.pl
Telefon kontaktowy: 801 800 400
NIP: 7010579063
REGON: 364527142
KRS: 0000619712
Nasza pożyczka strona

Naszapozyczka.pl jest odpowiedzią na dotykające nas wszystkich przejściowe problemy finansowe. Korzystając z serwisu pożyczysz pieniądze szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności.

Do największych jego zalet należą: wygodny formularz rejestracyjny, krótki czas weryfikacji wniosku oraz całkowite bezpieczeństwo danych.

Pożyczkodawcy, którzy udzielają pożyczek za pośrednictwem serwisu Naszapożyczka.pl to: Optima Sp. z o. o., Capital Service S.A. i PROFI CREDIT Polska S.A.

Jak wygląda pożyczka w serwisie Naszapożyczka?

Naszapożyczka oferuje pożyczki ratalne w kwocie od 500 do 7000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 1 do 24 miesięcy. W zależności od Twoich preferencji pożyczkodawca może wypłacić pieniądze przelewem lub w gotówce.

Pożyczając pieniądze w serwisie Naszapożyczka.pl masz gwarancję błyskawicznej decyzji i szybkiej wypłaty środków na dowolny cel.

Po pożyczkę w serwisie Naszapożyczka może sięgnąć osoba, która:

 • posiada polskie obywatelstwo;
 • posiada stały, udokumentowany dochód;
 • posiada dowód osobisty,
 • jest w wieku powyżej 18 i poniżej 80 lat.

Czy pożyczkodawca wymaga ustanowienia dodatkowych zabezpieczeń?

Nie. Pożyczając pieniądze za pośrednictwem serwisu Naszapożyczka nie musisz ustanawiać żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Pożyczkodawca zapewnia także całkowitą przejrzystość umów oraz brak dodatkowych kosztów. Oczywiście pod warunkiem, że regulujesz swoje zobowiązania w terminie

Czy Naszapożyczka weryfikuje BIK?

Pożyczkodawca nie weryfikuje danych klientów w rejestrach Biura Informacji Kredytowej. Dodatkowe środki mogą więc otrzymać osoby zadłużone, z niskim scoringiem i negatywną historią kredytową w BIK-u.

Czy Naszapożyczka sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Niestety, na stronie internetowej brakuje informacji na temat sprawdzonych przez pożyczkodawcę baz dłużników. W serwisie możemy jednak znaleźć informację, że podstawą weryfikacji i oceny zdolności kredytowej są informacje podane podczas rozmowy z doradcą Naszejpożyczki.

Wszystko wskazuje więc na to, że nawet jeśli dane pożyczkobiorcy znajdują się na „czarnej liście” nie musi to oznaczać negatywnej decyzji pożyczkowej.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w serwisie Naszapożyczka?

Aby pożyczyć pieniądze potrzebny będzie jedynie dowód osobisty. Podczas wypełniania wniosku powinieneś mieć przy sobie także telefon komórkowy. W niektórych przypadkach pożyczkodawca może poprosić również o przedstawienie dokumentu, potwierdzającego stały dochód.

Nigdy wcześniej nie korzystałem z usług serwisu Naszapożyczka. Jaką kwotę mogę pożyczyć?

Nowy klient może już za pierwszym razem sięgnąć po najwyższą oferowaną kwotę, czyli 7000 zł. Wszystko zależy jedynie od jego zdolności do terminowej spłaty zobowiązania.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Naszejpożyczce?

Aby zaciągnąć pożyczkę, wejdź na www.naszapozyczka.pl, a następnie wybierz preferowaną kwotę i termin spłaty. Kolejnym krokiem będzie dokładne wypełnienie i wysłanie wniosku pożyczkowego. Czynność ta nie powinna potrwać dłużej niż kilka minut.

Po wysłaniu formularza, poczekaj na kontakt telefoniczny konsultanta, który umówi dla Ciebie spotkanie z doradcą Naszejpozyczki. Wszelkie informacje na temat potrzebnych dokumentów otrzymasz drogą telefoniczną.

Jak długo będę czekał na decyzję?

Decyzję otrzymasz niezwłocznie po wypełnieniu i wysłaniu wniosku pożyczkowego. Przekaże Ci ją konsultant, podczas rozmowy telefonicznej.

Jakie są koszty pożyczki w Naszejpożyczce?

Reprezentatywny przykład pożyczki:

 • kwota: 500 zł;
 • okres spłaty: 30 dni;
 • opłata przygotowawcza: 10,00 zł;
 • prowizja za udzielenie pożyczki: 125,00 zł;
 • prowizja operacyjna: 12,29 zł;
 • odsetki: 4,10 zł,
 • do spłaty: 651,39 zł;
 • RRSO: 2398,03%

W jaki sposób otrzymam pieniądze z pożyczki?

Pieniądze możesz otrzymać w dwojaki sposób: przelewem na konto lub w gotówce – wprost do Twojego portfela.

Co jeśli nie spłacę pożyczki w Naszejpożyczce?

Jeśli spóźnisz się ze spłatą raty, pożyczkodawca obciąży Cię kosztami odsetek za opóźnienie. Ich maksymalna wysokość wynosi obecnie 14 proc. w skali roku.

W przypadku przeciągającego się opóźnienia będzie mógł wypowiedzieć umowę, dochodzić spłaty wymagalnych należności na drodze sądowej i egzekucyjnej.

Czy mogę zwrócić pieniądze przez terminem spłaty?

Jak najbardziej. Pożyczkodawca umożliwia spłatę pożyczki w dowolnym momencie trwania umowy. Bez konieczności uiszczania z tego tytułu jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

Tak. Jeśli w ciągu 14 dni od momentu podpisania umowy zmienisz swoją decyzję, możesz odstąpić od umowy pożyczkowej. Nie poniesiesz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Pieniądze, wraz z odsetkami za okres, w którym z nich korzystałeś należy zwrócić na konto pożyczkodawcy w terminie do 30 dni.

Opinie o pożyczkach chwilówkach w Naszapożyczka

Autor: Mariusz

Udzielają pożyczek osobom, które maja wpisy w bik i krd! Jasne,że nie najwyższą kwotę ale nie odprawią z kwitkiem. Tak więc jak najbardziej polecam!

11.10.2017
Autor: Robert B.

Drogo, wysokie oprocentowanie i wiele innych dodatkowych opłąt. Rzeczywiscie udzielawją jednak pożyczek osobom w podbramkowej sytuacji, które mają wpisy w bik i innych rejestrach . Oraz którym odmówiono pożyczki wcześniej. Niestety ale nie ma również możliwości wczesniejszej spłaty pożyczki.

19.10.2017
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.