Pożyczka OK: Opinie klientów

Niska

Pożyczka OK
Pożyczka OK
Ocena: 3.27
(ilość ocen: 258)
Ocena 5
Ocena 4
22
Ocena 3
36
Ocena 2
58
Ocena 1
32

Ta oferta jest nieaktywna

Sprawdź ranking

Najpopularniejsza opinia:

 • D
  Dannelia

  Działają bardzo szybko, nawet jak na firmę pożyczkowa. I co najważniejsze dają pożyczki a nie jak w wielu innych firmach że obiecują a tak naprawdę jest to jedynie wyłudzenie danych.

Pożyczki i chwilówki Pożyczka OK - najważniejsze informacje

Jakich pożyczek udziela?

 • kwota: do 7000 zł
 • okres: do 30 miesięcy

W których bazach sprawdza klientów?

 • BIK, KRD
 • BIG, ERIF

W których bankach ma konta?

 • brak informacji

Pożyczka ratalna od Pożyczka OK

W Pożyczka OK można starać się pożyczkę ratalną. Niestety eliminuje to możliwość zaciągnięcia pożyczki darmowej – każda z nich, nawet pierwsza, jest płatna. Zamiast tego można rozłożyć spłatę na okres od 6 do aż 30 miesięcy. Na takich warunkach pożyczymy kwotę 1500-7000 złotych.

Koszty pożyczki, które będzie musiał ponieść pożyczkobiorca wynikają odsetek kapitałowych (10% w skali roku), a także prowizji za udzielenia pożyczki. Na poniższych przykładach zostały ukazane całkowite koszty dla wybranych kwot pożyczek:

 • 1500 zł/6 miesięcy – 643,53 zł kosztów;
 • 2000 zł/6 miesięcy – 858,03 zł kosztów;
 • 3000 zł/12 miesięcy – 1814,16 zł kosztów;
 • 4000 zł/12 miesięcy – 2418,87 zł kosztów;
 • 5000 zł/24 miesiące – 4785,23 zł kosztów;
 • 6000 zł/24 miesiące – 5742,39 zł kosztów;
 • 7000 zł/30 miesięcy – 7936,51 zł kosztów.

Dla kogo jest oferta od Pożyczka OK?

Uzyskanie pożyczki w Pożyczka OK jest możliwe dla osób, które::

 • są w wieku 25-80 lat;
 • mają obywatelstwo Polskie i mieszkają na terenie Polski;
 • są konsumentami – pożyczka musi zostać spożytkowana na cele prywatne;
 • posiadają ważny dowód osobisty;
 • mają stałe i regularne dochody spływające na polskie konto bankowe;
 • mogą pochwalić się dobrą historią kredytową;
 • nie mają aktywnej pożyczki i niespłaconych w przeszłości zobowiązań w Pożyczka OK;
 • mają indywidualne konto bankowe z dostępem do bankowości elektronicznej;
 • mają telefon komórkowy oraz adres e-mail.

Kiedy dostanę pieniądze w Pożyczka OK?

Procedury pożyczkowe w Pożyczka OK są dość krótkie i niewymagające. Na wypełnienie wniosku pożyczkowego trzeba poświęcić tylko kilka minut. Podobny czas zajmie analiza wniosku, ale trzeba pamiętać, że najszybciej odpowiedź otrzyma się, jeśli wniosek zostanie złożony w godzinach pracy tej firmy, czyli od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00. Można go składać 24 godziny na dobę, ale wtedy zostanie on przeanalizowany później.

Na to, w jakim czasie finalnie otrzyma się pieniądze, będzie miał wpływ także to, w jakim czasie umowa pożyczkowa zostanie wysłana do klienta i przez niego podpisana. Weryfikacja tożsamości w tej firmie nie odbywa się „na odległość” a za pomocą okazania dowodu tożsamości kurierowi, który dostarczy umowę pożyczkową. Dowodem osobistym należy wylegitymować się także na poczcie lub w placówce banku Pekao, jeśli pożyczkobiorca wybrał taki sposób wypłaty pieniędzy. Pożyczka OK może również skontaktować się z pożyczkobiorcą osobiście na numer telefonu podany we wniosku.

Jeśli klient wybrał wypłatę pieniędzy na konto bankowe, musi liczyć się z tym, że czas ich rzeczywistego otrzymania zależy od tego, w jakim banku posiada konto. Jeśli będzie to ta sama instytucja, wtedy przelew z pożyczką dotrze nie później niż po kilku minutach. W innym przypadku konieczne będzie poczekanie na moment zaksięgowania przelewu. Ten zależy od harmonogramu sesji bankowych, zarówno od sesji wychodzących w banku pożyczkodawcy, stałych sesji Krajowej Izby Rozliczeniowej, jak i sesji przychodzących w banku odbiorcy.

Następują one zazwyczaj trzy razy dziennie – sesje wychodzące około 8:00, 12:00 oraz 14:00-15:00, sesje KIR stale w godzinach 0:30-11:00, 14:30-15:00 oraz 17:00-17:30, a sesje przychodzące w okolicach 11:00, 15:00 oraz 17:30. W tej sytuacji najpewniejszym terminem dostarczenia przelewu będzie kolejny dzień roboczy lub jeszcze ten sam dzień, ale tylko wtedy, jeśli przelew z pożyczką zostanie zlecony rano.

Jak wziąć pożyczkę w Pożyczka OK?

Pożyczka może zostać udzielona osobom, które dopełnią wszystkich niezbędnych formalności. Będą to:

 1. Ustalenie kwoty pożyczki. Pożyczkodawca udostępnia swoim klientom prosty i intuicyjny kalkulator pożyczkowy, na którym można ustawić zarówno kwotę pożyczki, jak i okres spłaty. Z boku kalkulatora pojawią się obliczone opłaty pożyczkowe. Po użyciu przycisku „weź pożyczkę (kwota pożyczki/okres spłaty)” pożyczkobiorca może przejść do formalności.
 2. Wypełnienie wniosku. Wnioskowanie w Pożyczka OK składa się z kilku części, w których konieczne będzie wypełnienie pól dotyczących danych osobistych (imienia i nazwiska, numerów PESEL i dowodu osobistego), sposobu wypłaty pieniędzy oraz wszelkich informacji, które mogą posłużyć do ustalenia zdolności kredytowej (np. wysokość dochodów i rodzaj zatrudnienia).
 3. Przyznanie pożyczki. Pożyczka OK skontaktuje się z pożyczkobiorcą za pomocą SMS lub pracownika firmy w rozmowie telefonicznej.
 4. Podpisanie umowy. Umowa zostanie przesłana do pożyczkobiorcy przez kuriera w najbliższym możliwym terminie. Aby otrzymać wszystkie dokumenty i podpisać umowę trzeba okazać kurierowi swój dowód osobisty.
 5. Wypłata pieniędzy. Nastąpi tuż po dopełnieniu wszystkich formalności i może zostać dokonana na 3 sposoby – przelew na konto, czek GIRO lub w placówce banku Pekao.

Jakie informacje o pożyczkobiorcy weryfikuje Pożyczka OK?

Pożyczka OK nie udzieli finansowania osobie, która w przeszłości miała problemy ze spłatą kredytów i pożyczek, a także tej, która jest już zadłużona. Aby sprawdzić wiarygodność kredytową wnioskującego, Pożyczka OK sprawdzi bazę Biura Informacji Kredytowej i rejestry Biur Informacji Gospodarczej. Do tych ostatnich rejestrów zaliczamy:

 • BIK Infomoniotor;
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów;
 • Rejestr Dłużników ERIF;
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w Pożyczka OK – opóźnienie w spłacie

Długotrwałe zaleganie ze spłatą pożyczki będzie mieć poważne konsekwencje. Według prawa Pożyczka OK ma w takim wypadku możliwość podjąć następujące kroki:

 • naliczyć odsetki karne za każdy dzień zwłoki (maksymalnie 14% w skali roku);
 • domagać się spłaty za pomocą monitów telefonicznych, mailowych i SMS-owy, a także listownych wezwań do zapłaty;
 • wysłać windykatora terenowego do miejsca zamieszkania pożyczkobiorcy;
 • przekazać prawo do należności firmie windykacyjnej;
 • założyć sprawę w sądzie i domagać się obciążenia pożyczkobiorcy wszystkimi kosztami postępowania;
 • skierować sprawę do komornika na podstawie ważnego sądowego nakazu zapłaty;
 • wpisać pożyczkobiorcę do rejestru dłużników.

Kontakt z Pożyczka OK – jak skontaktować się z pożyczkodawcą

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Znaleźliśmy 3 ofert spełniających Twoje kryteria
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

pożyczkaOK logo Dokładna nazwa firmy: Odnaol Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Prosta 68, Warszawa
E-mail:
Telefon kontaktowy: brak informacji
NIP: 7010588866
REGON: 364737833
KRS: 0000624003
pożyczkaOK strona

O firmie

Marka pożyczkowa Pożyczka OK, jak podkreśla jej firma macierzysta Loando Sp. z o.o., została stworzona dla ludzi, którzy chcą uzyskać dodatkowe środki pieniężne w sposób wygodny, przejrzysty i bezpieczny. Rzeczywistym pożyczkodawcą w tym wypadku nie jest jednak Loando, a SMS Kredyt, który w polskiej branży pozabankowej działa już od 2007 roku i jest stałym członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, przez co jest sygnatariuszem Zasad Dobrych Praktyk propagujących odpowiedzialne pożyczanie. Udzielane przez tę markę pożyczki można uzyskać całkowicie internetowo i bez zaświadczeń, za pomocą szybkiej i nieskomplikowanej procedury.

Wszystkie opinie o Pożyczka OK

Dodaj własną opinię o Pożyczka OK:

Uprzejmie informujemy, że opinie zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar pix pisze:

  Elastyczna pożyczka. Kwota pozyczki jest dość spora bo mozna dostać 7000 zł i to na 30 miesięcy. W porównaniu do innych jednostek na rynku mają może ciut za wysokie koszty pożyczek, szczególnie w przypadku pozyczek na dłuższy czas ale myślę, że warto skorzystać z ich oferty. Nie trzeba dostarczać tam wielkich ilości formalności, wzięcie pożyczki jest poza tym bardzo wygodne. Wszelkie formalności bardzo proste, a spłacenie zadłużenia nie sprawiało żadnych problemów.

Więcej opinii
Sprawdź ranking