PożyczKOM

PożyczKOM
Oceń firmę
Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo
pierwsza pożyczka do 2500 zł za darmo
pierwsza pożyczka do 2000 zł za darmo


Dane adresowe firmy PożyczKOM

miniatura PożyczKOM
Dokładna nazwa firmy: Loando S.C.
Siedziba firmy: ul. Pilchowicka 27/8, 02-175 Warszawa
Kontakt telefoniczny: +48 799 448 077
e-mail: brak informacji
Godziny pracy firmy: Pon. - Pt. 8:00 - 18:00
NIP: 5223034263
REGON: 362018689
KRS: brak informacji

PożyczKOM to nowa jakość na rynku szybkich pożyczek pozabankowych. Twórcy serwisu doskonale zdają sobie sprawę, że kluczową dla pożyczkobiorców kwestią jest szybkość uruchomienia środków finansowych. PożyczKOM to możliwość ekspresowego pożyczenia pieniędzy. Bez zbędnych formalności, zaświadczeń, podpisywania umów czy przelewów weryfikacyjnych.

Firmą która udziela pożyczek za pośrednictwem serwisu PożyczKOM jest SMS Kredyt sp. z o. o.

Jak wygląda pożyczka w PożyczKOM-ie?

PożyczKOM oferuje pożyczki ratalne w kwocie od 1000 do 3000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 3 do 30 miesięcy. Duża elastyczność w tym zakresie pozwala na dostosowanie wysokości rat do aktualnej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy.

Pieniądze z pożyczki możesz odebrać w oddziale Banku Pekao S.A lub na poczcie.

Po pożyczkę w PożyczKOM-ie może sięgnąć osoba, która:

 • jest w wieku od 20 do 80 lat,
 • posiada nr PESEL,
 • ma stałe źródło dochodu,
 • posiada stały adres zamieszkania,
 • ma pozytywną historię kredytową w rejestrach BIG InfoMonitor, KRD, BIK S.A.

Czy PożyczKOM weryfikuje BIK?

PożyczKOM, podobnie jak inne serwisy, specjalizujące się w udzielaniu pożyczek ratalnych weryfikuje dane klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli posiadasz niekorzystną historię kredytową, decyzja pożyczkodawcy może być negatywna.

Czy PożyczKOM sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Przed podjęciem decyzji, pożyczkodawca zweryfikuje również rejestry BIG InfoMonitora,  Krajowego Rejestru Długów oraz Rejestru Dłużników ERIF. Jeśli Twoje dane znajdują się w którymkolwiek z rejestrów, PożyczKOM może odmówić udzielenia pożyczki.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w serwisie PożyczKOM?

Aby pożyczyć pieniądze potrzebny będzie jedynie dowód osobisty. Podczas wypełniania wniosku powinieneś mieć przy sobie także telefon komórkowy.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w PożyczKOM-ie?

Aby zaciągnąć pożyczkę, wejdź na www.pozyczkom.pl wybierz preferowaną kwotę i termin spłaty. Następnie dokładnie wypełnij i wyślij wniosek pożyczkowy. Czynność ta nie powinna potrwać dłużej niż kilka minut.  Decyzję otrzymasz SMS-em. Zaraz po jej otrzymaniu skontaktuje się z Tobą konsultant. Podczas rozmowy telefonicznej zawrzesz umowę z pożyczkodawcą. Umowę otrzymasz na wskazany we wniosku adres zamieszkania. Po złożeniu podpisu odeślij ją pożyczkodawcy. Nie musisz ponosić z tego tytułu żadnych kosztów. Pieniądze odbierzesz w oddziale Banku Pekao S.A lub na poczcie.

Jak długo będę czekał na decyzję?

Jedną z kluczowych zalet serwisu PożyczKOM jest bardzo szybka weryfikacja wniosku. Decyzję otrzymasz nawet w ciągu kilku minut od przesłania formularza.

Jakie są koszty pożyczki w serwisie PożyczKOM?

Pożyczka w wysokości 1000 zł na 3 miesiące:

 • odsetki od kwoty pożyczki: 16,66 zł;
 • prowizja: 325,00 zł;
 • całkowita kwota do zapłaty: 1 341,66 zł.

Pożyczka  w wysokości 1000 zł na 30 miesięcy:

 • odsetki od kwoty pożyczki: 134,50 zł;
 • prowizja: 1000 zł;
 • całkowita kwota do zapłaty: 1 341,66 zł.

Pożyczka w wysokości 3000 zł na 3 miesiące:

 • odsetki od kwoty pożyczki: 49,98 zł;
 • prowizja: 975,00 zł;
 • całkowita kwota do zapłaty: 4 024,98 zł.

Pożyczka w wysokości 3000 zł na 30 miesięcy:

 • odsetki od kwoty pożyczki: 403,50 zł;
 • prowizja: 3000 zł;
 • całkowita kwota do zapłaty: 6 403,50 zł.

W jaki sposób otrzymam pieniądze z pożyczki?

Pieniądze możesz odebrać w oddziale Banku Pekao S.A. lub na poczcie.

Czy mogę zmienić termin spłaty raty?

Jak najbardziej. Dzięki możliwości zmiany terminu spłaty raty  lepiej zorganizujesz swoje wydatki i zaplanujesz domowy budżet.

Co jeśli nie spłacę pożyczki w PożyczKOM-ie?

Jeśli spóźnisz się ze spłatą raty choćby 1 dzień, pożyczkodawca obciąży Cię odsetkami za opóźnienie. Będą one naliczane do dnia zapłaty, od kwoty zaległości w spłacie należności głównej pożyczki, raty lub jej części.

Jeśli spóźnisz się ze spłatą 2 pełnych rat, pożyczkodawca będzie mógł wypowiedzieć umowę z zachowaniem 30-dniowego terminu wypowiedzenia. Wypowiedzenie umowy może nastąpić po uprzednim pisemnym wezwaniu pożyczkobiorcy do zapłaty zaległych rat w terminie nie krótszym niż 14 dni, licząc od dnia otrzymania wezwania. Jest ono przesyłane jest listem poleconym na ostatni wskazany przez pożyczkobiorcę jako adres do korespondencji.

W przypadku niewykonania przez pożyczkobiorcę zobowiązań finansowych, wynikających z umowy, pożyczkodawca niezależnie od innych uprawnień może dochodzić spłaty wymagalnych należności na drodze sądowej i egzekucyjnej. W takim przypadku możesz być zobowiązany do zwrotu pożyczkodawcy kosztów procesu oraz kosztów postępowania egzekucyjnego.

Czy mogę zwrócić pieniądze przez terminem spłaty?

Oczywiście. Pożyczkę możesz spłacić w dowolnym momencie trwania umowy. Bez konieczności uiszczania z tego tytułu jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

Jeśli w ciągu 14 dni od momentu podpisania umowy zmienisz swoją decyzję, możesz odstąpić od umowy pożyczkowej. Nie musisz podawać pożyczkodawcy powodów swojej decyzji.

Pieniądze, wraz z odsetkami za okres, w którym z nich korzystałeś należy zwrócić na konto pożyczkodawcy w terminie do 30 dni.

Opinie o pożyczkach chwilówkach w PożyczKOM

Dodaj opinię
Wyślij
Wyślij