PożyczKOM: Opinie klientów

Niska

PożyczKOM
PożyczKOM
Ocena: 3.38
(ilość ocen: 165)
Ocena 5
Ocena 4
16
Ocena 3
32
Ocena 2
27
Ocena 1
16

Ta oferta jest nieaktywna

Sprawdź ranking

Najpopularniejsza opinia:

 • W
  Włodik

  Wiadomo oprocentowanie wyższe niż w banku. Ale nie jest również jakoś strasznie drogo. Nie podobało mi się tylko to,że musiałem strasznie długo czekać na kredyt. W innych firmach są o wiele szybsi.

Pożyczki i chwilówki PożyczKOM - najważniejsze informacje

Jakich pożyczek udziela?

 • kwota: do 3000 zł
 • okres: do 30 miesięcy

W których bazach sprawdza klientów?

 • BIK, KRD
 • BIG, ERIF

W których bankach ma konta?

 • brak informacji

Jak wygląda pożyczka w PożyczKOM-ie?

PożyczKOM oferuje pożyczki ratalne w kwocie od 1000 do 3000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 3 do 30 miesięcy. Duża elastyczność w tym zakresie pozwala na dostosowanie wysokości rat do aktualnej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy.

Pieniądze z pożyczki możesz odebrać w oddziale Banku Pekao S.A lub na poczcie.

Po pożyczkę w PożyczKOM-ie może sięgnąć osoba, która:

 • jest w wieku od 20 do 80 lat,
 • posiada nr PESEL,
 • ma stałe źródło dochodu,
 • posiada stały adres zamieszkania,
 • ma pozytywną historię kredytową w rejestrach BIG InfoMonitor, KRD, BIK S.A.

Czy PożyczKOM weryfikuje BIK?

PożyczKOM, podobnie jak inne serwisy, specjalizujące się w udzielaniu pożyczek ratalnych weryfikuje dane klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli posiadasz niekorzystną historię kredytową, decyzja pożyczkodawcy może być negatywna.

Czy PożyczKOM sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Przed podjęciem decyzji, pożyczkodawca zweryfikuje również rejestry BIG InfoMonitora,  Krajowego Rejestru Długów oraz Rejestru Dłużników ERIF. Jeśli Twoje dane znajdują się w którymkolwiek z rejestrów, PożyczKOM może odmówić udzielenia pożyczki.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w serwisie PożyczKOM?

Aby pożyczyć pieniądze potrzebny będzie jedynie dowód osobisty. Podczas wypełniania wniosku powinieneś mieć przy sobie także telefon komórkowy.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w PożyczKOM-ie?

Aby zaciągnąć pożyczkę, wejdź na www.pozyczkom.pl wybierz preferowaną kwotę i termin spłaty. Następnie dokładnie wypełnij i wyślij wniosek pożyczkowy. Czynność ta nie powinna potrwać dłużej niż kilka minut.  Decyzję otrzymasz SMS-em. Zaraz po jej otrzymaniu skontaktuje się z Tobą konsultant. Podczas rozmowy telefonicznej zawrzesz umowę z pożyczkodawcą. Umowę otrzymasz na wskazany we wniosku adres zamieszkania. Po złożeniu podpisu odeślij ją pożyczkodawcy. Nie musisz ponosić z tego tytułu żadnych kosztów. Pieniądze odbierzesz w oddziale Banku Pekao S.A lub na poczcie.

Jak długo będę czekał na decyzję?

Jedną z kluczowych zalet serwisu PożyczKOM jest bardzo szybka weryfikacja wniosku. Decyzję otrzymasz nawet w ciągu kilku minut od przesłania formularza.

Jakie są koszty pożyczki w serwisie PożyczKOM?

Pożyczka w wysokości 1000 zł na 3 miesiące:

 • odsetki od kwoty pożyczki: 16,66 zł;
 • prowizja: 325,00 zł;
 • całkowita kwota do zapłaty: 1 341,66 zł.

Pożyczka  w wysokości 1000 zł na 30 miesięcy:

 • odsetki od kwoty pożyczki: 134,50 zł;
 • prowizja: 1000 zł;
 • całkowita kwota do zapłaty: 1 341,66 zł.

Pożyczka w wysokości 3000 zł na 3 miesiące:

 • odsetki od kwoty pożyczki: 49,98 zł;
 • prowizja: 975,00 zł;
 • całkowita kwota do zapłaty: 4 024,98 zł.

Pożyczka w wysokości 3000 zł na 30 miesięcy:

 • odsetki od kwoty pożyczki: 403,50 zł;
 • prowizja: 3000 zł;
 • całkowita kwota do zapłaty: 6 403,50 zł.

W jaki sposób otrzymam pieniądze z pożyczki?

Pieniądze możesz odebrać w oddziale Banku Pekao S.A. lub na poczcie.

Czy mogę zmienić termin spłaty raty?

Jak najbardziej. Dzięki możliwości zmiany terminu spłaty raty  lepiej zorganizujesz swoje wydatki i zaplanujesz domowy budżet.

Co jeśli nie spłacę pożyczki w PożyczKOM-ie?

Jeśli spóźnisz się ze spłatą raty choćby 1 dzień, pożyczkodawca obciąży Cię odsetkami za opóźnienie. Będą one naliczane do dnia zapłaty, od kwoty zaległości w spłacie należności głównej pożyczki, raty lub jej części.

Jeśli spóźnisz się ze spłatą 2 pełnych rat, pożyczkodawca będzie mógł wypowiedzieć umowę z zachowaniem 30-dniowego terminu wypowiedzenia. Wypowiedzenie umowy może nastąpić po uprzednim pisemnym wezwaniu pożyczkobiorcy do zapłaty zaległych rat w terminie nie krótszym niż 14 dni, licząc od dnia otrzymania wezwania. Jest ono przesyłane jest listem poleconym na ostatni wskazany przez pożyczkobiorcę jako adres do korespondencji.

W przypadku niewykonania przez pożyczkobiorcę zobowiązań finansowych, wynikających z umowy, pożyczkodawca niezależnie od innych uprawnień może dochodzić spłaty wymagalnych należności na drodze sądowej i egzekucyjnej. W takim przypadku możesz być zobowiązany do zwrotu pożyczkodawcy kosztów procesu oraz kosztów postępowania egzekucyjnego.

Czy mogę zwrócić pieniądze przez terminem spłaty?

Oczywiście. Pożyczkę możesz spłacić w dowolnym momencie trwania umowy. Bez konieczności uiszczania z tego tytułu jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

Jeśli w ciągu 14 dni od momentu podpisania umowy zmienisz swoją decyzję, możesz odstąpić od umowy pożyczkowej. Nie musisz podawać pożyczkodawcy powodów swojej decyzji.

Pieniądze, wraz z odsetkami za okres, w którym z nich korzystałeś należy zwrócić na konto pożyczkodawcy w terminie do 30 dni.

Kontakt z PożyczKOM – jak skontaktować się z pożyczkodawcą

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Znaleźliśmy 10 ofert spełniających Twoje kryteria
Zakres kwot

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

15 - 60 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

PożyczKOM logo Dokładna nazwa firmy: Loando S.C.
Siedziba firmy: ul. Pilchowicka 27/8, Warszawa
E-mail:
Telefon kontaktowy: +48 799 448 077
NIP: 5223034263
REGON: 362018689
KRS: brak informacji
PożyczKOM strona

O firmie

PożyczKOM to nowa jakość na rynku szybkich pożyczek pozabankowych. Twórcy serwisu doskonale zdają sobie sprawę, że kluczową dla pożyczkobiorców kwestią jest szybkość uruchomienia środków finansowych. PożyczKOM to możliwość ekspresowego pożyczenia pieniędzy. Bez zbędnych formalności, zaświadczeń, podpisywania umów czy przelewów weryfikacyjnych.
Firmą która udziela pożyczek za pośrednictwem serwisu PożyczKOM jest SMS Kredyt sp. z o. o.

Wszystkie opinie o PożyczKOM

Dodaj własną opinię o PożyczKOM:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

 • tr45
  says:

  TRAGEDIA. No po prostu nie ma sensu skladać tam wniosku bo odmawiają.

 • Diks
  says:

  Cennik zdecydowanie korzystny jak na firme prywatną oczywiście – i to już powinno być dobrym argumentem jeśli potrzebujecie mniejszej pożyczki ratalnej. Obsługa miła oraz ogólnie cały proces brania pożyczki był prosty i w miłej atmosferze. Super kontakt. Jedyny minus to kwoty pożyczek. Mi to problemu nie robiło bo potrzebowałem jedynie takiej niewielkiej kwoty i rozłożonej na rok, ale jeśli ktoś chciałby pożyczyć więcej to raczej nie ma co u nich szukać. Bo z tego co wiem to nie daja więcej niż 3 tysiaki.

 • super
  says:

  Jak dla mnie numer jeden. W porównaniu z innymi firmami w jakich pożyczałem. Już drugi raz zdecydowałem się na pożyczkę w tej firmie. . Pierwsza pozyczka była na wyższą kwote, druga na mniejszą. I nie było problemu ani za jednym ani za drugim razem w przyznaniu pieniędzy. Kasa od razu na koncie, starałem się spłacić w terminie i jakoś nie czuję ze bardzo dużo mnie to kosztowało. A i dodatkowy plusik na pewno za miła oraz solidną obsługę. Odpowiadają na maile w terminie.

 • rubi
  says:

  Brrałam tam pożyczkę rat i sobie chwalę.Pożyczałam 700 zł i nikogo nie obchdoziło czemu i na jaki cel chce pożyczyć pieniądze. Żadnych pytań i dali bez gadania.

 • Sara
  says:

  Jak dla mnie firma ma wiele minusów:
  sprawdzaja we wszystkich bazach
  nie ma darmowej pożyczki
  wniosku nie można złozyć telefonicznie ani smsem co jest mozliwe w innych firmach
  Jeśli nie jest się klientem firmy to nie macie możliwosci poznania kosztów kolejnej pożyczki, nie można również przed wzięciem pożyczki sprawdzić jaki jest koszt jej przedłuzenia. DOpiero po wzięciu.
  Ogólnie grzebią się strasznie przy wypłacie.

  Jedyne co moge pochwalic to obsługa. Sa mili i pomocni.

 • Superstar
  says:

  Firma moim zdaniem jest jak najbardziej OK. Oczywiście trzeba wiedzieć co się robi i zastanowić się przed wzięciem pozyczki czy będziecie w stanie ją spłacic czy nie. Nic prostszego wziąć 2000 tylko że trzeba oddać więcej i weźcie to pod uwagę. Jak by nie było to taki portfel jest przydatny, bo zdarzają się sytuacje kiedy potrzebujemy kaski na już i taka firma może się okazać pomocna . Dzięki temu ta forma pożyczania jest taka prosta Tyle,ze wiele osób nie zastanawia sie nad tym, że jak pożyczą kasę to będą musieli oddac.

 • Slonik
  says:

  Orientujecie się czy firma jeszcze istnieje? Wpisali mnie do bik 2 lata temu i chciałbym napisać podanie o to aby mnie wypisali.

 • Opinia
  says:

  Cenowo dość przeciętnie. Oferta nie powala i jak się poszuka to mozna znaleźć tańsze cenowo oferty pozyczek. Z drugiej strony sam jako stały klient mam czasami rabaty w panelu klienta tak wiec w tym przypadku pożyczke już jak najbardzije opłaca się brać.
  Pożyczka udzielana zawsze szybko i sprawnie. Z tego akurat aspektu byłem zawsze zadowolony. Czas realizacji pożyczki zawsze w okolicach 1 godziny.

 • Irmi
  says:

  Dobra firma. Wszystko szybkie i bez haczyków!

 • Bertus
  says:

  Dostałem u nich kasę. Co prawda w mniejszej ilosci niż składałem podanie ale to w sumie pierwsza pożyczka u nich tak wiec im wybaczam.

 • Jedna z lepszych
  says:

  Jedna z lepszych ofert pożyczek na rynku.Ciezko znaleźć lepsze warunki niż te jakie oferują.

 • Marcinus
  says:

  Postanowiłem spróbować wziąć tam pożyczkę chociaż firma była mi zupełnie nieznana i powiem Wam,że jestem osobiscie bardo zadowolony z procesu brania pożyczki ponieważ formularz byl prosty, firma działała bardzo sprawnie. Po złożeniu formularza nie minięło 15 minut i dostałem telefon z firmy weryfikujący. Kaska na koncie jeszcze tego samego dnia. Dostałem również bez problemu tyle kasy ile składałem ( nie robili problemów z pożyczenia wiekszej kwoty pomimo tego,że jeszcze z ich usług nie korzystałem wczesniej).

 • Alka
  says:

  Polecam. Korzystałam z ich oferty dwa razy. Za pierwszym i za drugim razem wszystko było w porządku.

 • Szybkość jest kiepska
  says:

  Ogólnie to jest spoko. Ale mogliby popracowąc trochę nad szybkością przelewów na konto!

 • piotrek
  says:

  Czy ktoś miał może do czynienia z windykacją firmy? Czy dzwonią do pracodawcy?

 • Włodik
  says:

  Wiadomo oprocentowanie wyższe niż w banku. Ale nie jest również jakoś strasznie drogo. Nie podobało mi się tylko to,że musiałem strasznie długo czekać na kredyt. W innych firmach są o wiele szybsi.

 • jestem na tak
  says:

  Niska maksymalna kwota pożyczki bo, można u nich pozyczyć jedynie do 3000 zł ( a to i tak za potwierdzeniem informacji o dochodach bo bez tego rczej nie zechcą udzielić pożyczki). No i nie ma opcji załatwienia niczego na weekendy ponieważ biuro obsługi klientów w sobotę i niedziele nie pracuje. Tak więc jeśli ma się jakiś problem to trzeba czekać do poniedziałku,
  Najwięszym plusem jest jednak to, ze ratę można sobie rozłożyc spokojnie na 30 miesięcy. No i wszystko załatwić internetowo.
  Tak wieć ostatecznie polecam.

 • franks
  says:

  Oferta dobra. Aczkolwiek jak wiadomo, oprocentownie mogłoby być lepsze. Jest jednak wiele tańszych firm pożyczkowych. Jednak daję barfdzo pozytywną opinię za podejście do klienta oraz kontakt. Pełen profesjonalizm
  Nie pogardzilbym tez jakąś promocją na darmową pozyczkę. Kiedy cos takiego uruchomicie?

 • David
  says:

  Jakoś za specjalnie drogo nie jest jak na pozyczkę prywatną. Ale kazali długo czekać na kasę. Nie wymagają duzej zdolności kredytowej.Mam krdyt na karku, ale pomimo to dali kasę bez zbędnego gadania.
  Obsługa na infoliniii trochę niemiła, ale biorę pod uwagę, że mogłem po prostu trafić na taką osobę ( albo miała zły dzień)

Sprawdź ranking

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo