Profi Credit: Opinie klientów

dobry

Profi Credit
Profi Credit
Ocena: 3.6
(ilość ocen: 763)
Ocena 5
Ocena 4
94
Ocena 3
132
Ocena 2
33
Ocena 1
83

Co chwalą klienci Profi Credit:

Wysoka przyznawalność
Długi termin spłaty
Wysoka kwota pożyczki
Weź pożyczkę

Najpopularniejsza opinia:

 • M
  Mariusz

  Pożyczkę wziąłem online bez problemów (ale nie mam też wpisu do rejestrów dłużników jak niektórzy oburzeni w komentarzach), spłacam, jestem w kontakcie z firmą, wszystko jest ok – zgodziłem sie na warunki umowy pożyczki i ich przestrzegam, firma z resztą też. Bez zarzutów, nie mam uwag.

Pożyczki i chwilówki Profi Credit - najważniejsze informacje

Jakich pożyczek udziela?

 • kwota: od 1000 zł do 25000 zł
 • okres: od 6 do 36 miesięcy
 • wiek klienta: od 18 do 80 lat

W Profi Credit możesz pożyczyć do 25000 zł.

W których bazach sprawdza klientów?

 • BIG InfoMonitor
 • KRD
 • ERIF
 • KBIG
 • BIK

Profi Credit, by zweryfikować historię kredytową pożyczkobiorcy, najprawdopodobniej sprawdzi bazę BIK oraz bazy Biur Informacji Gospodarczej.

W których bankach ma konta?

 • PEKAO

Profi Credit posiada konto tylko jednym banku, jednak do wypłaty pożyczek korzysta z platformy BlueMedia. Dzięki niej przelewy realizowane są błyskawicznie. Lista obsługiwanych banków tutaj

Aktualne promocje pożyczek i chwilówek Profi Credit

baner reklamowy Profi Credit

Dla kogo jest oferta od Profi Credit?

Profi Credit oferuje swoje pożyczki na raty osobom, które:

 • są w wieku 18-80 lat;
 • są obywatelami polskimi i mają polski dowód osobisty;
 • wnioskują o pożyczkę jako osoby prywatne (pożyczka na dowolny cel) lub mają działalność gospodarczą (pożyczka dla firm);
 • posiadają zameldowanie i mieszkają na stałe w Polsce;
 • otrzymują regularne dochody;
 • nie figurują w żadnym rejestrze dłużników;
 • posiadają konto bankowe w polskim banku i numer telefonu komórkowego.

Kiedy dostanę pieniądze w Profi Credit?

Profi Credit udziela pożyczek, które odbiegają nieco procedurą od zwykłych pożyczek online. Wnioskować o pieniądze można bowiem na dwa sposoby – online i telefonicznie. W obu przypadkach proces rozpoczyna się w ten sam sposób – konieczne jest podanie imienia oraz numeru telefonu. W kolejnym kroku, możesz zdecydować, czy wniosek będzie obsługiwany online, lub czy chcesz, aby Doradca Finansowy skontaktował się z Tobą telefonicznie. W Profi Credit internetowa weryfikacja wniosku wygląda podobnie, jak w innych firmach pożyczkowych – wypełnia się kilka niezbędnych informacji, a następnie wykonuje przelew weryfikacyjny, na kwotę 1 zł, na rachunek wskazany przez Profi Credit. W przypadku telefonicznej obsługi wniosku konieczne jest spotkanie z Doradcą, w celu zweryfikowania danych i sfinalizowania umowy. Samą decyzję kredytową i informację o maksymalnej, dostępnej kwocie pożyczki, w większości przypadków klienci uzyskują już podczas pierwszego kontaktu.

Formy weryfikacji tożsamości i zdolności kredytowej, oferowane przez pożyczkodawcę niestety, mogą opóźnić otrzymanie dodatkowych środków. Spotkanie z Doradcą, może odbyć się jedynie w godzinach pracy biur terenowych, a zatem od poniedziałku do piątku, od 09:00 do 17:00. Tradycyjne przelewy bankowe realizowane są natomiast za pośrednictwem sesji Elixir, mogą więc dotrzeć do odbiorcy nawet następnego dnia. Profi Credit posiada konto w tylko w PEKAO, więc jedynie klienci tej instytucji będą mogli liczyć na szybsze potwierdzenie danych.

Wypłata pieniędzy odbywa się już z pomocą BlueMedia, co gwarantuje błyskawiczne transakcje, nawet pomiędzy kontami różnych banków. Z platformą BlueMedia współpracuje: Santander Bank, Bank PEKAO, Deutsche Bank, Raiffeisen Bank, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, NetBank, PBSbank, mBank, Nest Bank, Kompakt Finanse, Eurobank, Bank Ochrony Środowiska, PKO BP, Inteligo, Volkswagen Bank, Bank Millennium, Credit Agricole, ING Bank Śląski, BNP Paribas, Getin Bank, Bank Pocztowy. Klienci tych banków nie będą musieli zatem długo czekać na wypłatę środków.

Jak wziąć pożyczkę w Profi Credit?

Pożyczkę w Profi Credit można uzyskać w następujący sposób:

 • Ustalenie kwoty pożyczki. Na głównej stronie pożyczkodawcy dostępne są bardzo proste suwaki, za pomocą których można ustawić pożądaną kwotę pożyczki. Nie jest możliwe ustawienie okresu spłaty, gdyż ten zostanie dobrany indywidualnie na podstawie zdolności kredytowej wnioskującego.
 • Złożenie wniosku. Pierwszy krok wniosku polega na wpisaniu swojego imienia oraz numeru telefonu. W kolejnych etapach możesz dalej uzupełniać wniosek online swoimi danymi (m.in. numerem dowodu, numerem PESEL, adresem, informacjami o dochodach), bądź wnioskować bezpośrednio, dzwoniąc pod numer telefonu Biura Obsługi Klienta Profi Credit.
 • Przyznanie pożyczki. Jeśli wniosek pożyczkowy został całkowicie złożony online, jego weryfikacja odbywa się za pomocą przelewu. Jeśli wniosek składałeś telefonicznie, w ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą pracownik firmy i na podstawie rozmowy ustali Twoją zdolność kredytową, a także podejmie decyzję o przyznaniu pożyczki.
 • Spotkanie z terenowym Doradcą Finansowym. Jest to kolejny krok telefonicznej procedury składania wniosku. Ma na celu dopełnienie wszystkich formalności pożyczkowych, a także ewentualne przedstawienie dokumentów potwierdzających dochody.
 • Wypłata pieniędzy. Pożyczka zostanie wysłana natychmiast po załatwieniu wszystkich formalności.

Jakie informacje i w których bazach weryfikuje Profi Credit?

W Regulaminie świadczenia usług, Profi Credit zastrzega sobie możliwość sprawdzenia pożyczkobiorcy w bazie Biura Informacji Kredytowej oraz w rejestrach należących do Biur Informacji Gospodarczej. Nie podaje, które konkretne rejestry BIG przeszuka, ale można mniemać, że będą to jedne z następujących:

Logowanie w Profi Credit – jak dostać się do panelu klienta?

Logowanie do Profi Credit wymaga nieco więcej uwagi, niż w przypadku pozostałych pożyczkodawców. Strona logowania, znajduje się bowiem w dolnej części strony, w kategorii FAQ. By zalogować się do swojego konta w Profi Credit, należy wybrać donośnik “Strefa Klienta”. W następnym kroku konieczne będzie podanie adresu e-mail oraz hasła, które wybrałeś po zawarciu umowy pożyczkowej. Po zalogowaniu będziesz miał możliwość monitorowania stanu udzielonych pożyczek, złożenia wniosku w trybie online, polecania usług Profi Credit czy zbierania punktów korzyści.

Logowanie do Profi Credit

Wstępna rejestracja klienta w Profi Credit odbywa się podczas składania wniosku o pożyczkę. By przejść do pierwszej rejestracji, należy skorzystać z suwaka dostępnego na stronie głównej, a następnie wpisać imię oraz poprawny numer telefonu. W następnych krokach podaje się dane identyfikacyjne, takie jak m.in. nazwisko, adres, numer dowodu, numer PESEL, które później posłużą do utworzenia Konta Klienta.

Uwaga! W Profi Credit funkcjonuje również tzw. “Panel Obsługi Klienta”, gdzie znajdziesz bieżące informacje. By z niego skorzystać, w dziale FAQ należy wybrać odnośnik “Panel Klienta”. Zostaniesz przeniesiony do strony, gdzie znajdziesz dwie opcje – logowanie do Panelu dla osób posiadających konto oraz zakładanie nowego konta. Jeśli już wcześniej stworzyłeś swój profil, należy wybrać pierwszą opcję, wpisać swój numer PESEL oraz hasło i wcisnąć przycisk “Zaloguj się”.

Jeśli jesteś klientem Profi Credit, ale nie posiadasz założonego konta, należy wybrać drugą opcję, wpisać swój numer PESEL, a następnie wcisnąć przycisk “Zarejestruj się”. Na numer telefonu podany podczas składania wniosku o pożyczkę, zostanie wysłany jednorazowy kod SMS. Po jego wpisaniu będziesz mógł przejść dalej, do swojego profilu.

Pożyczka na raty w Profi Credit – tabela informacyjna

W Profi Credit nie jest dostępna całkowicie darmowa pożyczka. Wszystkie pożyczki, niezależnie od tego, czy pożycza nowy czy stały klient, są płatne. W ofercie Profi Credit możesz uzyskać pożyczkę ratalną w kwocie od 1000 do 25000 zł , do spłaty w maksymalnie 48 ratach.

Ostateczna kwota pożyczki i okres spłaty ustalane są jednak na podstawie zdolności kredytowej. Również koszty pożyczki ustalane są indywidualnie. Przykładowe, całkowite koszty wynoszą:

Przykładowa kwota
Okres
Miesięczna rata
2000 zł
12 miesięcy
280 zł
5000 zł
12 miesięcy
645 zł
5000 zł
24 miesiące
385 zł
5000 zł
36 miesięcy
277 zł
10 000 zł
18 miesięcy
944 zł
10 000 zł
24 miesiące
770 zł
10 000 zł
36 miesięcy
555 zł
15 000 zł
24 miesiące
1271,31 zł
15 000 zł
36 miesięcy
773,94 zł

Uwaga! W Profi Credit dostępna jest pożyczka dla firmy. W tym wypadku jednak można pożyczymy nie więcej niż 6000 złotych.

Reprezentatywny przykład:
Całkowita kwota pożyczki – 10 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,90%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 13 220 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 9 967 zł, odsetki – 3 220 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 90,21%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 645 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 23 220 zł. Stan na dzień 1.06.2019 r. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w kanale sprzedaży online to 25 000 zł.

Opóźnienie w spłacie – co, jeśli nie spłacę pożyczki w Profi Credit?

W razie problemów ze spłatą pożyczki, Profi Credit zachęca pożyczkobiorców do bezpośredniego kontaktu z firmą i ustalenia indywidualnego planu działania dostosowanego do aktualnej zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Jeśli klient uparcie nie będzie spłacał pożyczki, musi liczyć się z dotkliwymi konsekwencjami. Będą to w szczególności:

 • opłaty karne za zwłokę, które obecnie wynoszą 14% w skali roku;
 • działania windykacyjne firmy: monity listowne, telefoniczne i mailowe oraz windykacja terenowa;
 • sprzedanie długu zewnętrznej firmie windykacyjnej;
 • wniesienie sprawy do sądu i obarczenie pożyczkobiorcy kosztami postępowania;
 • wystąpienie do komornika na podstawie wyroku sądu, który ma prawo dokonać zajęcia na koncie bankowym, wynagrodzeniu i majątku przedmiotowym;
 • wpisanie pożyczkobiorcy do bazy dłużników.

Kontakt z Profi Credit – jak skontaktować się z pożyczkodawcą?

Kontakt z Profi Credit (a właściwie, z jego centralnym oddziałem), możesz nawiązać na dwa sposoby. Najbardziej oczywistym jest kontakt telefoniczny, pod numerem telefonu 801-805-806 lub 33-496-00-68. Warto jednak wiedzieć, że infolinia działa od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-20:00.

Możesz również napisać wiadomość, na adres e-mail: info@proficredit.pl. Przydatne informacje znajdziesz także po zalogowaniu się do Panelu Klienta.

Proficredit logo Chwilówka od ręki! Dokładna nazwa firmy: PROFI CREDIT Polska S.A.
Siedziba firmy: ul. Browarna 2, Bielsko Biała
E-mail: info@proficredit.pl
WWW: www.proficredit.pl
Telefon kontaktowy: 801 805 806
Godziny pracy: Pn. - Pt. 07:00 - 19:00
NIP: 547-215-10-80
REGON: 243624011
KRS: 518190

Profi Credit mapa dojazdu

Profi Credit to marka pożyczkowa, która może pochwalić się naprawdę dużą działalnością. Została założona w 1994 roku pod nazwą Profireal, choć wtedy jeszcze nie zajmowała się udzielaniem pożyczek, a odzyskiwaniem wierzytelności i skupowaniem nieruchomości. Pierwsza pożyczka została udzielona dopiero 10 lat później w 2004 roku, a w 2008 roku marka przyjęła swoją obecną nazwę. Do dziś firma pożyczyła łącznie około 700 milionów złotych w wielu pożyczkach. Profi Credit wspiera również wiele akcji prospołecznych i charytatywnych. Należą do nich między innymi Dziecięcy Uśmiech z Profi Credit oraz SOS Wioski Dziecięce.

Wszystkie opinie o Profi Credit

Dodaj własną opinię o Profi Credit:

Uprzejmie informujemy, że opinie zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

 • Avatar Nick pisze:

  Nie rozumię ludzi, którzy zaciągaja kredyt, mają wyjaśnione przez doradcę warunki umowy i podpisują że zobowiązują się do ich przestrzegania a gdy mają gotówkę w ręku nie wywiązują się ze swoich zobowiązań i wypisują głupoty jaka to zła ta firma pożyczkowa. Trochę samokrytyki zanim napiszecie jakieś bzdury.

 • Avatar Aneta kowalska pisze:

  Odradzam branie kredytu w profi credit mają olbrzymie odsetki, ja zapłaciłam za dwa miesiące dzisiaj zadzwoniła osoba z pc oczywiście bardzo nieprzyjemna pytając gdzie płacę raty każąc mi płacić w pko ja powiedziałam że nikt nie będzie mi mówił gdzie ja mam płacić rachunki pomimo że następna rata jest na 25 marca to powiedziano mi jak dziś nie będzie zaksięgowane to muszę im zapłacić 3600 złotych chociaż wzięłam pożyczkę 4000 złotych a spłaciłam 14 rat po 284 złote. Odradzam

 • Avatar lidka19 pisze:

  Profi credit to okropna firma, weź gdziekolwiek pożyczkę tylko nie tam. Po 10 dniach spóźnienia dzwonią do pracy w żaden sposób nie można się z nimi dogadać. Jeśli przewidujesz jakieś kłopoty spłacaniem to lepiej Wonga – tam można się dogadać

 • Avatar Mariusz pisze:

  Pożyczkę wziąłem online bez problemów (ale nie mam też wpisu do rejestrów dłużników jak niektórzy oburzeni w komentarzach), spłacam, jestem w kontakcie z firmą, wszystko jest ok – zgodziłem sie na warunki umowy pożyczki i ich przestrzegam, firma z resztą też. Bez zarzutów, nie mam uwag.

 • Avatar Hanna pisze:

  Mam tu pożyczkę, spłacam zgodnie z planem i wszystko jest ok. Mogę polecić te firmę.

 • Avatar Zadowolona pisze:

  Mam w Profi już trzeci kredyt rzeczywiście krso duże ale spłacam solidnie i nie narzekam obsługa sympatyczna i miła

 • Avatar Ewa pisze:

  Pierwszy taz spotkałam się z tak chamskim i prostackim zachowaniem. Zrobiłam przelew za ratę ale na skutek błędu w systemu nie wyszła ona z mojego konta. Zadzwoniła do mnie pani z windykacji z informacją, że nie otrzymali raty. Natychmiast uregulowałam zaległość. Zadzwoniłam żeby się upewnić, czy rata się zaksięgowała, a kobieta która odebrała telefon zaczęła mnie obrażać, pouczać i na końcu rzuciła słuchawką. Odmówiła mi też udzielenia informacji o tym, czy rata została zaksięgowana. Taka osoba nie ma prawa pracować z ludźmi. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek została tak potraktowana.
  Poza tym wszystkie inne procesy (podpisywanie umowy, wypłata środków oraz osobą, która zadzwoniła z informacją o niezapłaconej racie) oceniam wzorowo.

 • Avatar gogo pisze:

  Jak się płaci raty w terminie to nie ma problemu,tak jak ja płacę i w tym roku kończę u nich kredyt!!!!

 • Avatar tedy pisze:

  W tym roku w grudniu kończy mi się u nich kredyt na 3 lata i spłacę im i nie chce znać ich,chociaż przysyłają mi oferty bo im spłacam raty bez opóźnień, ale ja wyrzucam je do kosza!! Nie polecam nikomu bo mają niesamowite koszty!!

 • Avatar Magda pisze:

  Jakaś tragedia! Spłacam zadłużenie regularnie a kwota rośnie, żadnych informacji, kontaktu… Na infolinii Pani nie miła i się rozlacza. Nie potrafią na nic odpowiedź i uciekają od odpowiedzi czemu kwota rośnie.

 • Avatar Anna pisze:

  Jeśli decydujemy się na zaciągnięcie pożyczki ,to musimy przestrzegać terminów i mieć świadomość,że jesteśmy w stanie udźwignąć ten ciężar.Mam wrażenie , że jest tu dużo opinii osób , które być może zbyt pochopnie podjęły decyzję o zaciągnięciu pożyczki .Niestety , trzeba mierzyć siły na zamiary .

 • Avatar Agata pisze:

  Nie polecam firmy profi credit. Spóźnij się ze spłatą trzy dni i już wysyłają pismo do pracodawcy o potrącenie z wypłaty, mają duży procent odsetek ja przy kredycie 7700 muszę im spłacić 18850 złoty oddałam sprawę do oddłużenia.

 • Avatar Grela pisze:

  Nie polecam firmy, namawiają na pożyczkę,obiecują że dadzą a potem odmowa…. Nie wiadomo z jakiego powodu.

 • Avatar Iiia pisze:

  Witam. Porażka normalnie Pani na infolinii chamska wulgarna coś okropnego spóźniam się z rata 9 dni dała mi Pani czas do jutra jakim tonem mówiła po nazwisku chamsko coś okropnego nigdy w życiu tam nie wezmę wiecej

 • Avatar elzbietak pisze:

  To bardzo porządna firma. Spłacam wszystko w terminie i nigdy się do mnie nie czepiali. Te oczerniające komentarze piszą Ci co nie płacą w terminie. Podpisywałeś umowę to się z niej wywiązuj a nie oskarżasz bezpodstawnie.

 • Avatar Monika pisze:

  Nie polecam. Spłaciłam pożyczkę w 2014 roku a dziś dostałam pismo od komornika o zajęcie konta. Panie z windykacji chamskie, rozłączają się…

 • Avatar Klient pisze:

  Ta firma to jakaś porażka. Spłacam na czas wszystkie raty dzwonią z propozycją i mówią że muszę mieć udokumentowany dochód. Wcześniej brałam kredyt pracując w jednej firmie mam umowę na stałe i nie Pracowałam jeden miesiąc a oni mi wniosek odrzucają bo 28 dni byłam. Na L4 beznadzieja… A wcześniej pracowałam przez tą samą firmę która zaakceptowali i co najśmieszniejsze cały czas mam. U nich kredyt.

 • Avatar Anna pisze:

  Nie polecam firmę profi credit gdyż mają przeszło dwukrotnie wyższe odsetki od kredytu. Wystarczy że się człowiek spóźni że spłatą dwa tygodnie już wydzwaniąją po 100 razy dziennie strasząc winykacją w domu i w miejscu pracy nie ma znimi dyskusji że zapłaci się za tydzień sami mówią gdzie trzeba płacić są bardzo ordynarni w stosunku do petenta.

 • Avatar anulka pisze:

  Spóźniłam się z 2 ratami tzn. wpłaciłam po 50 zł nie miałam więcej, wypowiedzieli mi umowę ok, dogadałam się żeby spłacać po 400 zł i tak robiłam nawet 1 dnia zwłoki nie było,a tu niespodzianka. Jakimś cudem siadł mi komornik na konto bankowe, zadzwoniłam do Pana z profit credit, oczywiście był tak miły że odblokował mi konto, niestety nie wiedząc o niczym na następny miesiąc siadł mi na wypłatę. Kiedy zadzwoniłam do niego, że przecież była ugoda ustną zaczął się śmiać i powiedział że ma gdzieś ugodę ze mną, że przecież prosiłam o odblokowanie konta, a nie wypłaty gdzie nie było jeszcze wejścia na wypłatę z 2,5 tyś zrobiło się 10 tyś. Stanowczo nie polecam!

 • Avatar kora pisze:

  A ja tez ostrzegam przed ta firma mama zaciagnela u nich pozyczke w kwocie 4000 do zwrotu 9000 splacono 21 rat potem zdrowie padlo i emerytura idzie na leki W tym momencie zaczęła się windykacja kartki w drzwiach i po moim kontakcie telefonicznym zaczęli mnie windykowac, wydzwaniac i wysylac sms ze juz maja wyrok ze juz bedzie egzekucja komornicza ze rozwiercone zamki aż tu po świętach w moich drzwiach stanął windykator z domaganiem się ode mnie splaty ale numer żeby od osoby która nie ma nic wspolnego

 • Avatar Maniek pisze:

  Kto te opinie pozytywne pisze?? Jak wiedza wszyscy co u nich pozyczaja ze 3razy wiecej trzeba oddac, ja pozyczylem 3000zl i musialem oddac prawie 9tys. im, a co najlepsze odnowili mi sami umowe i wyplacili dodatkowe 2tys.bez mojej zgody co rownalo sie dodatkowa suma do oddania 6tys. bo w umowie bylo ze pozyczka odnawialna, ale udalo sie rozwiazac mi z nimi umowe bez dodatkowych kosztow, oddalem to co dali dodatkowo i zamknalem calosc dzieki pomocy Kancelarii Prawnej, a teraz zalewaja mnie ofertami kolejnej pozyczki nawet na 25tys.zl i co do oddania bedzie 75tys.zl. Uwazajcie na umowy zanim podpiszecie dokladnie dowiedzcie sie o co chodzi. NIE POLECAM !

 • Avatar Madzia pisze:

  A ja wzięłam u nich pożyczkę wzięłam 4000. Spłacałam 2 lata ,niestety powinęła mi się noga .Nie miałam jak zapłacić raty i tu się zaczęło po niecałych 3 miesiącach sprawę oddali do sądu, z nakazem zapłaty, i teraz słuchajcie 13000 haha . Oczywiście na sprawie sędzina uznała to za chore ponieważ pożyczka moja została już dawno wpłacona dołączyła mi legalne odsetki i z 13000 musiałam dopłacić niecały tysiąc z kosztami sprawy .

 • Avatar Erni pisze:

  Po jakim czasie firma profi credit wprowadza procedurę windykacji? Mam u nich pożyczkę ale niebede w stanie spłącić jej w przyszłym miesiącu bo nie bede miał kasy a z czegoś również trzeba święta urządzić. Będe miał możliwośc spłaty tej pozyczki dopiero w okolicach lutego bo wtedy trochę odetchnę finansowo. Doradzicie czy mozna jakoś z firma rozmawiać? W sensie płatnie przedłużyć termin spłaty do lutego? I ile takie przedłużenie spłaty u nich kosztuje?

 • Avatar Michał pisze:

  Stanowczo odradzam! Miałem kłopot wziąłem 2000zł oddałem ponad 6000zł teraz nie mogę opędzić się od listów i reklam żebym wziął kolejna. Stanowczo odradzam.

 • Avatar piterix pisze:

  Nie polecam.omijac z daleka.
  Ta firma to jakiś absurd czekają tylko aż się nogą powinie i zaczyna się cała fala nieprzyjemności bazuja na tym.
  A dział windykacji totalne dno i jeszcze raz dno.

 • Avatar NICK pisze:

  omijać tę firmę, co prawda nie brałam tam gotówki, ale za inną osobę chciałam wpłacić ratę, dzwoniąc na infolinę prosiłam o nr. konta w odpowiedzi usłyszałam mnóstwo niemiłych słów, z góry oceniają ludzi

 • Avatar Alka pisze:

  No jak nie jak mi przedłuzyli termin spłaty…..

 • Avatar mania pisze:

  Nie polecam. Przyjeżdzają pod dom i straszą egzekucją komorniczą chociaż zainteresowany nawet nie jest w tym domu zameldowany.

 • Avatar Teresa pisze:

  No ale problem tutaj jest w tym, ze z wieloma firmami można się dogadać. Są jednak firmy, z którymi juz nie można. Z profi za bardzo nie można się dogadac.

 • Avatar Truner pisze:

  W zasadzie to dziwię się tutaj osobom, które nie spłacają w terminie i potem denerwują sie, że firma chce odzyskać swoje pieniadze.przecież coś takiego jest zupełnie do przewidzenia i nie ma co się dziwić, ze firma chce odzyskać kasę…. Wy również byście chcieli jakbyście sie znaleźli w ich sytuacji.
  Jak bierzecie pożyczkę to musicie się nastawić, ze trzeba spłącić w terminie bo wlasnie takie drogie niespodzianki będą na Was czekały.

Więcej opinii
Weź pożyczkę