SianoPomoc: Opinie klientów

Niska

SianoPomoc
SianoPomoc
Ocena: 3.36
(ilość ocen: 174)
Ocena 5
Ocena 4
12
Ocena 3
25
Ocena 2
33
Ocena 1
19

Ta oferta jest nieaktywna

Sprawdź ranking

Najpopularniejsza opinia:

 • H
  Happy

  Śmieszna nazwa i równie śmieszna strona. Jednak warunki również całkiem ok ?

Pożyczki i chwilówki SianoPomoc - najważniejsze informacje

Jakich pożyczek udziela?

 • kwota: do 5000 zł
 • okres: do 30 miesięcy

W których bazach sprawdza klientów?

 • BIK
 • BIG

W których bankach ma konta?

 • brak informacji

Jak wygląda pożyczka w serwisie SianoPomoc?

SianoPomoc udziela pożyczek w wysokości od 1000 do 5000 zł. Maksymalny okres spłaty zobowiązania wynosi aż 30 miesięcy. Pieniądze z pożyczki możesz otrzymać na konto bankowe, odebrać osobiście w banku lub na poczcie.

Pożyczkę w serwisie SianoPomoc może otrzymać osoba, która:

 • ma nie mniej niż 20 i nie więcej niż 80 lat,
 • posiada numer PESEL oraz ważny dowód osobisty,
 • nie figuruje w bazach BIG oraz BIK,
 • posiada stałe źródło dochodu.

Czy SianoPomoc weryfikuje BIK?

Jednym z wymagań, jakie stawia pożyczkobiorcom serwis SianoPomoc jest brak figurowania w bazach BIK i BIG. Choć pożyczkodawca nie udostępnił na swojej stronie informacji na temat weryfikacji BIK-u można wnioskować, że zagląda do jego zasobów.

Czy SianoPomoc sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Podobnie jak w przypadku weryfikacji BIK-u, na stronie SianoPomocy na próżno szukać informacji na temat weryfikacji danych klienta w Biurach Informacji Gospodarczej. Biorąc pod uwagę fakt, że warunkiem udzielenia pożyczki jest brak danych pożyczkobiorcy w bazach BIG, pożyczkodawca z pewnością zagląda do „rejestrów dłużników”.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w serwisie SianoPomoc?

Aby zaciągnąć pożyczkę w serwisie SianoPomoc będzie Ci potrzebny jedynie dowód osobisty.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w SianoPomoc?

Chcesz zaciągnąć ratalkę w serwisie SianoPomoc? Wejdź na sianopomoc.pl, wybierz interesującą Cię kwotę pożyczki oraz liczbę rat. Następnie wypełnij i wyślij krótki formularz.

Na podstawie zawartych w nim informacji pożyczkodawca podejmie decyzję. Poinformuje Cię o niej w wiadomości SMS. Jeśli decyzja będzie pozytywna, kurier dostarczy Ci umowę do podpisu. Po jej podpisaniu otrzymasz pieniądze. W zależności od preferencji mogą one trafić na Twoje konto, możesz odebrać je również na koncie lub na poczcie.

Czy mogę przedłużyć termin spłaty pożyczki w SianoPomocy?

Niestety, pożyczkodawca nie daje klientom takiej możliwości. Jeśli wiesz już, że będziesz miał problem z terminową spłatą, jak najszybciej skontaktuj się z biurem obsługi klienta.

Czy mogę zaciągnąć kolejną pożyczkę, jeśli nie spłaciłem aktualnej?

Niestety, nie ma takiej możliwości. Aby zaciągnąć kolejne zobowiązanie należy spłacić aktualną pożyczkę.

Jakie są koszty pożyczki w serwisie SianoPomoc?

Niestety, pożyczkodawca nie udostępnił na swojej stronie internetowej kalkulatora pożyczkowego ani reprezentatywnego przykładu pożyczki. Koszty finansowania w serwisie SianoPomoc są więc nieznane.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w serwisie SianoPomoc?

Jeśli nie zwrócisz pieniędzy na czas, musisz liczyć się z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów. Pierwszym z nich będzie koszt odsetek za opóźnienie. Jeśli zwłoka w płatności będzie się przedłużać, pożyczkodawca będzie miał prawo wdrożyć w życie działania windykacyjne oraz wypowiedzieć umowę pożyczki.

Będzie miał prawo również przekazać sprawę do zewnętrznej firmy windykacyjnej lub skierować ją na drogę postępowania sądowego. Skutkiem nieterminowej płatności może być także pogorszenie historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej oraz – po spełnieniu określonych przesłanek – wpis do rejestru Biura Informacji Gospodarczej. Niski scoring w BIK-u praz figurowanie na „czarnej liście” BIG-u mogą pogorszyć Twoją wiarygodność w oczach instytucji finansowych, uniemożliwiając zaciągnięcie kolejnej pożyczki lub kredytu.

Czy mogę zwrócić pieniądze przed terminem spłaty?

Tak. Jeśli zgromadzisz potrzebne do spłaty środki wcześniej, możesz przelać je na konto pożyczkodawcy. Zanim wykonasz przelew, koniecznie skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Konsultant udzieli Ci informacji na temat obowiązującej na dany dzień kwoty do spłaty. Dzięki temu nie przelejesz pożyczkodawcy więcej lub mniej niż powinieneś.

Kontakt z SianoPomoc – jak skontaktować się z pożyczkodawcą

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Znaleźliśmy 10 ofert spełniających Twoje kryteria
Zakres kwot

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

15 - 60 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

SianoPomoc logo Dokładna nazwa firmy: Progress Finance Group Sp. z o.o.
Siedziba firmy: Bierutowska 8A/16, Wrocław
E-mail:
Telefon kontaktowy: 22 269 20 40
NIP: 8952018514
REGON: 022058821
KRS: 0000450948
SianoPomoc strona

O firmie

Serwis SianoPomoc specjalizuje się w udzielaniu ratalnych pożyczek pozabankowych z minimalną ilością formalności. Ogromnym walorem tego pożyczkodawcy jest nie tylko szybka decyzja i przejrzyste procedury, ale również możliwość rozłożenia spłaty aż na 30 rat.

A to oznacza pewność, że domowy budżet nie zostanie nadmiernie obciążony, a każdą z rat uda się spłacić na czas. SianoPomoc to szybka gotówka dla każdego. Pożyczkodawcą, udzielającym pożyczek za pośrednictwem serwisu SianoPomoc jest SMS Kredyt Sp. z o. o.

Wszystkie opinie o SianoPomoc

Dodaj własną opinię o SianoPomoc:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

 • wysokiński
  says:

  Bardzo dobra firma chociaż strone to powinni poprawić bo trzeba wypełnić na niej formularz i trzeba czekać aż przyślą ofertę. Nie można sobie od razu przekalkulować kosztów jak to mozna zrobić na stronach innych firm pożyczkowych. Ale jeśli bierzemy pod uwagę szybkość realizacji pożyczki oraz ogólnie obsługę telefoniczną to powinni być na pierwszym miejscu! Firma uczciwa, przelew błyskawiczny, żadnych poblemów. Ogólnie dziwię się, ze nie są tak znani i w rankingach nie są wysoko.

 • Martyna
  says:

  Jest ok. Nie jest super, ale również nie jest kicha. Nie skorzystam bo są lepsze oferty, ale znajoma brała i była zadowolona.

 • Cebularz
  says:

  Jest wiele dobrych i uczciwych firm pożyczkowych ale sam raczej miałem do tej pory pecha. Po prostu może samodzielnie nie doczytywałem umów albo konsultanci mnie wprowadzali w błąd i nakręcali makaron na uszy bo okazywało się, ze pożyczka staje się o wiele droższa niż wcześniej mówili, że będzie.
  Firma siano pomoc jest jedna z niewielku gdzie rzeczywiste koszta pokrywają się z tym co słyszałem wcześniej tak wiec oceniam bardzo pozytywnie bo są super uczciwi. Bez ządnych pytań oraz udzielone sprawnie.

 • Katy
  says:

  Pracuje na umowę o zlecenie, więc ciężko mi o jakiś kredyt gotówkowy w normalnych bankach. Firma dała mi kase bez problemu. Polecam!

 • Czołówka
  says:

  Jest ogólnie bardzo wiele firm pozyczkowych ale firma sianopomoc to moim zdaniem czołówka jeśli chodzi o warunki jakei dają.

 • Łucja
  says:

  Tak firma to ogólnie jest jakaś dziwna. Pisałam na czacie z konsultantem i w zasadzie nie potrafił odpowiedzieć na żadne moje pytanie. Ja nie wiem kogo oni tam zatrudniają i czy weryfikuja osoby jakie u nich pracuja. Odsyłał mnie tylko do jakichś marnych artykułów na stronie, z których też niczego się nie dowiedziałam. Nie po to z nimi rozmawiam skoro sama mogłam sobie przeczytać. Ogólnie skontaktowałam sie poniewaz niektóre rzeczy były dla mnie niepojęte. Sami nie wiedzą na jakich zasadach udzielają pożyczek, więc ja tym bardziej im nie ufam. I ostatecznie nie wzięłam pożyczki.

 • Super oferta
  says:

  Naprawdę dobra firma i jak szukacie pozyczki to możecie się do nich zgłosić w pierwszej kolejności! Brałem tam pożyczkę juz chyba 4 raz. Bezkonkurencyjnie numer jeden w Polsce. Wysokie kwoty, super cennik i traktowanie klienta na najwyższym poziomie.
  Strona może sie wydawać tylko trochę mało intuicyjna na poczatku, ale wysarczy zadzwonić do obsługi aby wszystko wyjaśnili. Podchodza do klienta z pełnym profesjonalizmem. I to mi się podoba Zatrudniają odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu.

 • risiek
  says:

  Dobry kontakt, szybka decyzja. W porównaniu z konkurencją wypadają bardzo dobrze.

 • Gontowski
  says:

  Wszystkie oferty bez darmowej pożyczki uważam osobiscie za słabe i ta firma równiez nie zachwyca. Szczególnie ich strona, która jest dziwna i znajduje się tam jedynie formularz, który się wypełnia. Gdyby nie znajomy, który ich polecał to pewnie od razu po wejściu na ich stronę był wyszedł.
  Sa i jednak plusy:
  szybki przelew
  szybka weryfikacja
  nie wymagali również ządnych zaświadczeń o zarobkach itp.

 • Rubik
  says:

  Oferta jest droga. I nawet dla nowych klientów nie proponują tam pożyczek 🙁 Poza tym niewygodnie się ją bierze. Trzeba wypełniać formularz i czekać na to az odeślą warunki.

 • Czemu?
  says:

  Idealna historia kredytowa a pomimo tego odrzucony wniosek! O co chodzi?

 • Happy
  says:

  Śmieszna nazwa i równie śmieszna strona. Jednak warunki również całkiem ok 🙂

 • dobra firma
  says:

  Polecam ponieaz pożyczkę u nich można dostać prosto i latwo.Czas oczekiwania to od jednego do dwóch dni.

 • Kiciar
  says:

  Nie odbierają telefonów w weekendy. Niestety ale nie mogłem wziąć pożyczki w niedzielę chociaż bardzo mi na tym zależało. Dodzwoniłem się do nich w poniedziałek z rana z pytaniem czy będe w stanie dostać pozyczkę do południa bo wtedy na gwałt były mi potrzebne pieniadze. Powiedzieli mi, że prawdopodobnie tak chociaż gwarancji nie dają. Tak wiec ostatecznie nie wziąłem u nich pożyczki. Poszedłem do innej firmy i tam bez problemu zapewnili mnie,że kasa na pewno do południa będzie. Sorry,ale przez takie traktowanie tracicie potencjalnych klientów.

 • Gracz
  says:

  Długi czas oczekiwania. W dodatku musiałem dosłać potwierdzenie dochodów.

 • suzana
  says:

  Mało znana firma kredytowa ale osobiście jestem bardzo zadowolona z ich usług. Skorzystałam ponieawz poleciła mi ich znajoma tak wieć wolałam skorzystać z polecenia kogoś kto miał styczność. NO więc strona jest wygodna, nie ma na niej zadnych bajerów, wszystko jest czytelne. Koszta jak koszta, wyższe niż w banku ale to jednak fifma prywatna tak wieć nie spodziewałam się innego oprocentowania (zreszta potrzebowałam kasy jedynie na miesiąc anie na dłuzej). Muszę również tutaj pozdrowić osobę z infolinii która obsługiwała moją pożyczkę. Panią Kasię. Miła, kompetentna i wszystko ładnie wytłumaczyła takiemu baranowi komputerowemu jakim sama jestem 🙂 Była cierpliwa. Wszystko dało się załatwić przez internet. Dokumentacji niewiele. Kaska na koncie szybko. Wprawdzie brałam wczesniej pożyczkę w innych szybszych firmach ale tutaj również dostałam tego samego dnia, w którym skłądasłam podanie ( skłądałam jakoś tak z rana a kasa była na koncie wieczorem).
  Tak wieć jeśli zastanawiacie się nad jakąś firmą to ta jest super.

 • ufnal
  says:

  Sprawdzają big ale za to nie sprawdzają ponoć erif. Oogólnie spoko ale szkoda,ze nie da się tam wziąć pożyczki przez internet tylko trzeba czekać na kuriera. I dopiero jak on odwiezie umowę to jest przelew 🙁

 • Radek
  says:

  Bardzo szybka decyzja kredytowa. I mozna wziać pożyczkę na wiele rat (nawet do 30 rat) To mnie włąśnie skłoniło do zdecydowania się na ofertę.
  Z perspektywy czasu jednak widze,że jest tam o wiele więcej minusów. Koszta są wysokie. W innej firmie miałbym o wiele taniej. No i trzeba mieć stałe dochody

 • Michael
  says:

  Szkoda,że nie można u nich pozyczki ząłatwić online. Przyjeżdża kurier z umową, trzeba to podpisać i dopiero można liczyć na kasę na koncie. Oprocentowanie niby nie jest duże na ich stronie jednak jeśli przychodzi co do czego to okazuje się,ze opłaty są dość spore. Bo jest tam wiele dodatkowych opłat oprócz oprocentowana Plus na pewno za to,że można sobie to rozłożoyć na wiele rat.

 • funky
  says:

  Dość ostra weryfikacja. Sprawdzają:
  bik
  big
  krd
  erit
  Trzeba mieć ponadto 19 lat i pracować. Za to nie jest tak drogo jak na szybką pożyczkę i mozna tam dostać do 5 tysiaków z tego co pamiętam na wiele rat.

 • keks
  says:

  Ciekawa stronka. Taka inna od wielu firm pożyczkowych. Brałem tam pożyczkę miesiąc temu. Co mi się nie podobało to to,ze proces jest o wiele dłuższy od innych konkurencyjnych firm. Na reakcję ze strony firmy po wypełnieniu formularza na stronie czekałem 2 dni. Potem na przyznanie pożyczki kolejne 2 dni
  Za to bez problemu udzielili pożyczki ratalnej na dość wysoką kwotę. I to z dłuższym okresem spłaty. Tak wiec w sumie polecam ( jeśli nie zależy Wam na czasie….).

Sprawdź ranking

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo