Super Grosz – Opinie Klientów

Ocena klientów: 4.0
Ilość ocen: 558

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Pierwsza pożyczka gratis

Nie

Czas wypłaty

15 minut

Okres spłaty

4 - 50 miesięcy

Maks. pierwsza pożyczka

1 000 - 30 000 zł

CO CHWALĄ KLIENCI

spłata do 4 lat
weryfikacja czekiem GIRO
bez zaświadczeń
do 15 000 zł
WEŹ POŻYCZKĘ

WARUNKI POŻYCZKI

Metoda wypłaty

Wiele możliwości

Oprocentowanie

18,50 %

Prowizja

0 %

RRSO

35,64 %

Godziny pracy w sobotę

09:00-17:00

Sposób weryfikacji

Wiele możliwości

WYMAGANIA FIRMY

Status osoby fizycznej

Tak

Zaświadczenie o zarobkach

Nie

Wiek pożyczkobiorcy

21 - 80 lat

Wymagane konto bankowe

Tak

JAKIE BAZY SĄ SPRAWDZANE

EUCB

NIE

PWIP

NIE

CRIF

NIE

KBIK

TAK

CCC

NIE

Get Score

NIE

KBIG

TAK

Credit check

NIE

ERIF

NIE

KRD

TAK

ZBP

NIE

BIK

TAK

NIK

NIE

SuperGrosz – Informacje o firmie

Marka SuperGrosz funkcjonuje na polskim rynku dopiero od 2015 roku. Od tego czasu zdążyła zdobyć zaufanie wielu klientów i znaleźć się w czołówce najczęściej umieszczanych w rankingach pożyczkodawców udzielających pożyczek ratalnych. Nie tylko bardzo długi termin spłaty, ale również dogodne warunki, łatwa procedura pożyczkowa i bardzo częste promocje przyczyniają się do tego, że z usług Super Grosz korzysta coraz większa liczba pożyczkobiorców.

supergrosz-banner-promocyjny

Jakich pożyczek udziela SuperGrosz?

Firma oferuje wyłącznie pożyczki na raty. Z oferty można skorzystać przez internet, ale Super Grosz udzieli również pożyczki na telefon.

Jeśli chodzi o parametry, minimalna kwota zobowiązania zaczyna się od 1000 zł, a maksymalnie można otrzymać do 15 000 złotych. Nowych klientów obowiązuje jednak górny limit 12 500 zł. Termin spłaty zobowiązania wynosi od 4 do 50 miesięcy.

Pozabankowe pożyczki ratalne z reguły wiążą się z opłatami, takimi jak oprocentowanie i prowizja za udzielenie finansowania. Nie inaczej jest w przypadku oferty SuperGrosz – jednak koszty pożyczki w tej firmie są niewielkie w porównaniu do konkurencji.

Wymagania do otrzymania pożyczki

W SuperGrosz wymagania są dosyć standardowe. Aby udzielenie pożyczki było możliwa, pożyczkobiorca musi spełnić następujące warunki:

 • musi mieć przynajmniej 21 lat, a nie więcej niż 80 lat;
 • na stałe mieszka w Polsce i jest tutaj zameldowany;
 • ma polskie obywatelstwo i nadany numer PESEL;
 • posiada ważny dowód osobisty;
 • jest konsumentem w rozumieniu prawa – występuje o pożyczkę we własnym imieniu i wyda ją na cele prywatne;
 • osiąga miesięczne dochody w wysokości pozwalającej na niezakłóconą spłatę;
 • nie ma żadnych zobowiązań finansowych wobec Super Grosz;
 • ma telefon komórkowy i osobisty adres e-mail.

Na uwagę zasługuje kryterium dotyczące wieku pożyczkobiorcy. Firma nie udziela pożyczek osobom w wieku 18 lat – jej klientem możemy zostać dopiero po 21 urodzinach – to maksymalny wiek klienta wynosi aż 80 lat. Tak wysoka granica nie jest często spotykana.

Kolejnym wyróżnikiem jest brak konieczności posiadania konta w banku. Super Grosz umożliwia potwierdzenie tożsamości na 2 sposoby – jeśli zdecydujemy się na weryfikację za pomogą czeku GIRO, nie musimy podawać naszego rachunku.

Jak wziąć pożyczkę w Super Grosz?

Uzyskanie pożyczki odbywa się na stronie internetowej pożyczkodawcy. Cała procedura przebiega w następujący sposób:

 • Ustalenie kwoty pożyczki. Kalkulator pożyczkowy widoczny na stronie głównej umożliwia ustawienie parametrów pożyczki za pomocą dwóch suwaków – jednym do ustawienia kwoty i drugim do wyboru liczby rat. Pożyczkobiorca może przy tym zapoznać się z całkowitą kwotą do spłaty, kosztami prowizji i wysokością odsetek, jak również wysokością pojedynczej raty. Dalsze postępowanie będzie możliwe po wpisaniu numeru telefonu i użyciu przycisku „Weź pożyczkę”.
 • Wypełnienie formularza rejestracyjnego i wniosku. Oba te kroki można zrobić naraz, w jednym prostym formularzu. Należy w nim uzupełnić dane osobiste oraz dane na podstawie których zostanie obliczona zdolność kredytowa (np. statusem zawodowym, miejscem pracy, miesięcznym dochodem netto, liczbą osób na utrzymaniu). Super Grosz wymaga także podania danych kontaktowych (numeru telefonu i adresu e-mail) oraz adresu zamieszkania i zameldowania.
 • Weryfikacja tożsamości. Swoje dane można potwierdzić za pomocą aplikacji Konto X (wymagany jest dostęp do bankowości internetowej) lub podczas wypłaty pożyczki poprzez czek GIRO (brak konieczności posiadania konta)
 • Przyznanie pożyczki. SuperGrosz podejmie decyzję nawet w kilka minut, po prawidłowo przeprowadzonej weryfikacji tożsamości. Informacja trafi do klienta w postaci wiadomości na adres e-mail oraz numer telefonu. W przypadku wypłaty czekiem GIRO pożyczkobiorca otrzyma również dodatkowy SMS z kodem do wypłaty środków.
 • Wypłata pieniędzy. Firma wyśle pieniądze niezwłocznie po zaakceptowaniu przez pożyczkobiorcę oferty pożyczkowej i pozytywnym przejściu weryfikacji. Osoby wypłacające pożyczkę czekiem GIRO będą na to miały 14 dni.

Potwierdzenie tożsamości w SuperGrosz

Mamy do wyboru dwie metody weryfikacji – aplikację Konto X oraz sprawdzenie tożsamości przy wypłacie pożyczki na poczcie poprzez czek GIRO.

W przypadku weryfikacji aplikacją Konto X potwierdzenie danych następuje przez zalogowanie się do swojej bankowości elektronicznej w specjalnym, szyfrowanym oknie. Ta metoda jest zdecydowanie najszybsza, gdyż umożliwia natychmiastowe otrzymanie decyzji. Wymaga jednak posiadania własnego konta bankowego – cudzy rachunek ani konto współdzielone z małżonkiem nie zostanie zaakceptowane.

Weryfikacja poprzez GIRO nie wymaga posiadania konta bankowego. W tym przypadku po pozytywnej ocenie wniosku firma wysyła do klienta wiadomość SMS z kodem, który wraz z dowodem osobistym trzeba okazać w placówce pocztowej. Po potwierdzeniu tożsamości pracownik Poczty Polskiej wyda pożyczkobiorcy pieniądze w gotówce.

Jakie bazy dłużników sprawdza firma?

SuperGrosz nie udziela pożyczek osobom, które posiadają aktualne zaległości w spłacie innych zobowiązań (niekoniecznie wobec instytucji finansowych). Pożyczki prawdopodobnie nie otrzymają również osoby, których historia kredytowa ma wiele negatywnych wpisów. Pożyczkobiorca zostanie sprawdzony w poniższych rejestrach dłużników.

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej;
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów;
 • Rejestr Dłużników ERIF;
 • BIG InfoMonitor;
 • KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej;
 • CREDIT CHECK.

Weryfikacja w bazach dłużników jest automatyczna i może trwać zaledwie kilkadziesiąt sekund. Pozwalają na to zaawansowane algorytmy scoringowe. Pamiętajmy, że Biura informacji kredytowej przechowują także pozytywne informacje na temat pożyczkobiorców – np. o terminowo spłaconych kredytach. Znalezienie się w rejestrze może nam nie tylko zaszkodzić, ale również pomóc podczas starania się o finansowanie. Ma to szczególne znaczenie przy produktach bankowych, ponieważ banki rygorystycznie podchodzą do pozytywnej oceny zdolności kredytowej swoich klientów.

Kiedy dostanę pieniądze w Super Grosz?

Rejestracja konta w serwisie, a także wypełnienie wniosku pożyczkowego, zajmie dosłownie chwilę. Super Grosz przyjmuje wnioski o każdej porze, ale przetwarza je tylko w godzinach pracy, czyli od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00. Jeśli więc liczymy na szybką decyzję, warto złożyć wniosek w tych właśnie godzinach. Ze względu na różne sposoby weryfikacji danych i otrzymania pożyczki w SuperGrosz, wnioskujący powinien wziąć pod uwagę jeszcze inne czynniki.

Pierwszy z nich to sposób weryfikacji tożsamości. Jak wyżej wspomnieliśmy, weryfikacja przy użyciu aplikacji mobilnej Konto X umożliwa błyskawiczne potwierdzenie danych, podczas gdy weryfikacja czekiem Giro wymaga wizyty w placówce pocztowej.

Na dostęp do środków ma również wpływ to, w jaki sposób zdecydujemy się je wypłacić. W przypadku klientów, którzy chcą otrzymać pożyczkę na konto bankowe, środki zostaną przelane szybkim przelewem DotPay – środki powinny trafić do pożyczkobiorcy natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. W przypadku wypłaty pożyczki na czek GIRO, wiele będzie zależeć od samego klienta. SMS z kodem GIRO trafi do niego zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki, a wypłata może się odbyć w ciągu 14 dni.

Ile kosztuje pożyczka na raty w SuperGrosz?

Krótkoterminowe pożyczki chwilówki nie znajdują się w ofercie Super Grosz. Firma oferuje zobowiązania na raty, a te zazwyczaj są płatne. Pożyczkobiorca musi ponieść koszt zobowiązania wynikający z oprocentowania stałego w wysokości 10%, prowizji administracyjnej oraz prowizji przygotowawczej. Poniższa tabela przedstawia przykładowe koszty pożyczki ratalnej dla określonych kwot:

Kwota pożyczkiOkresRata mies.
2000 zł12 miesięcy267,64 zł
5000 zł12 miesięcy669,09 zł
5000 zł24 miesiące407,98 zł
5000 zł36 miesięcy300,23 zł
10 000 zł18 miesięcy990,60 zł
10 000 zł24 miesiące815,96 zł
10 000 zł36 miesięcy600,45 zł
15 000 zł24 miesiące1223,93 zł
15 000 zł36 miesięcy900,68 zł
15 000 zł40 miesięcy817,51 zł
15 000 zł48 miesięcy692,95 zł

Całkowity koszt pożyczki wyraża Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO.

Reprezentatywne przykłady:

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 57.8 % dla całkowitej kwoty pożyczki 6000 PLN, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 277.18 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7304.85, w tym: prowizja 6000 zł, odsetki 1304.85 zł. Całkowita kwota do zapłaty 13304.85 zł. (stan na dzień 04.06.2019 r.).

Czy mogę mieć 2 pożyczki jednocześnie?

Tak, jest to możliwe – musimy jednak spełnić jeden warunek. Jeśli wcześniejszą pożyczkę ratalną zaciągnięta w SuperGrosz spłacamy zgodnie z ustalonym harmonogramem, to firma będzie gotowa udzielić nam drugiego zobowiązania. Kolejna pożyczka może jednak zostać przyznana dopiero po upływie 130 dni od otrzymania pierwszej.

Pamiętajmy jednak, że zgoda na udzielenie drugiej pożyczki także zależy od tego, ile wynosi nasza zdolność kredytowa. A pierwsze zobowiązanie mogło ją osłabić. Dlatego też maksymalna kwota pożyczki, jaka będzie dostępna może być niższa. Ponadto koszt zobowiązania może być wyższy, niż za pierwszym razem.

Zasady spłaty zobowiązania

Pożyczkę ratalną w Super Grosz należy spłacać zgodnie z harmonogramem zawartym w umowie. Aby wpłacić ratę możemy skorzystać z polecenia szybkiej wpłaty w naszym profilu profilu klienta. Można również zlecić tradycyjny przelew na rachunek bankowy firmy, który także znajdziemy w profilu klienta.

Warto wiedzieć, że zwrot zobowiązania może nastąpić z cudzego konta. Firma nie ma wymaga, aby pożyczka była spłacana przez pożyczkobiorcę – ważne jest natomiast, by przestrzegać ustalonych terminów wpłat.

Wcześniejsza spłata pożyczki w SuperGrosz

Spłata przyszłych rat z wyprzedzeniem jest jak najbardziej możliwa. Jeśli dojdzie do wcześniejszej całkowitej spłaty pożyczki przed terminem, to należna kwota zostanie pomniejszona o część odsetek i prowizji. Dodatkową zaletą jest możliwość swobodnego dysponowania swoim budżetem – bez konieczności pamiętania o płaceniu rat!

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

W sytuacji gdy wiemy, że nie dotrzymamy terminu spłaty pożyczki, jak najszybciej należy skontaktować się z obsługą SuperGrosz pod numerem 22 130 01 11 . Regulamin tego pożyczkobiorcy zezwala na przedłużenie terminu spłaty o 7 dni. Stanie się jednak tak tylko wtedy, gdy złożymy stosowny wniosek. Pożyczkodawca może go przyjąć lub odrzucić.

Gdy wniosek zostanie przyjęty, Super Grosz za usługę przedłużenia terminu spłaty może naliczyć dodatkową prowizję. Mimo tego, że rozwiązanie jest płatne, lepiej być w kontakcie z firmą i poprosić o przedłużenie, niż dalej nie spłacać zobowiązania. Ignorowanie wezwań do zapłaty może przynieść nam tylko jeszcze większe kłopoty finansowe.

Windykacja w SuperGrosz

Jeśli pożyczkobiorca ma problem ze zwrotem zobowiązania i nie będzie spłacał rat przez dłuższy okres, zgodnie z prawem może ponieść następujące konsekwencje:

 • karne odsetki naliczane za każdy dzień po terminie spłaty raty, mogące sięgać nawet 14% wysokości pożyczki rocznie;
 • wypowiedzenie umowy pożyczki w trybie natychmiastowym, przez co pożyczkobiorca będzie musiał oddać całość zobowiązania w wyznaczonym terminie;
 • działania upominawcze ze strony pożyczkobiorcy: upomnienia listowne, telefoniczne, a nawet osobiste poprzez reprezentanta firmy;
 • sprzedanie długu do firmy windykacyjnej;
 • rozprawa sądowa skutkująca nakazem zapłaty długu oraz przerzuceniem kosztów sądowych na pożyczkobiorcę;
 • zajęcie konta przez komornika;
 • negatywne wpisy dotyczący zadłużenia w bazach dłużników.

Nasza opinia o SuperGrosz

SuperGrosz to jeden z najbardziej znanych pożyczkodawców specjalizujących się w zobowiązaniach ratalnych. Firma stosuje zaawansowane rozwiązania technologiczne, dzięki którym możliwa jest automatyczna weryfikacja klienta oraz sprawne zbadanie jego zdolności kredytowej. Pozytywne opinie klientów podkreślają dostępne wysokie kwoty pożyczek oraz szybkość, z jaką środki mogą trafić na nasze konto bankowe.  Porównajmy zalety i wady firmy:

Zalety pożyczkodawcy:

 • wysokość pożyczki – 12 500 zł dla nowych i 15 000 dla stałych klientów;
 • górny limit wieku na poziomie 80 lat;
 • długi okres spłaty – aż 50 miesięcy;
 • firma nie wymaga zaświadczeń o zarobkach;
 • brak konieczności posiadania konta bankowego;
 • dowolny cel, na jaki można wydać otrzymane pieniądze;
 • możliwość wypłaty środków w gotówce.

Wady pożyczkodawcy:

 • weryfikacja w bazach dłużników,
 • brak pierwszej pożyczki za darmo.

W serwisach pozabankowych firm pożyczkowych poradniki oraz dział „pytania i odpowiedzi” nie są jeszcze ogólnie obowiązującym standardem. Warto więc docenić też to, że Super Grosz stawia na edukację i ułatwia uzyskanie potrzebnych informacji przed zaciągnięciem pożyczki.

Kontakt z Super Grosz

Jeśli szukasz kontaktu z pożyczkodawcą, do wyboru masz kilka możliwości. Najwygodniejsze będzie z pewnością skorzystanie z czatu z konsultantem, który jest dostępny na stronie SuperGrosz (prawy dolny róg). Pamiętaj jednak, że konsultant będzie dostępny tylko w godzinach pracy firmy. Możesz także zdecydować się na rozmowę telefoniczną – w tym celu zadzwoń pod numer 22 102 15 00. Tutaj także istotne są godziny otwarcia firmy.

Jeśli preferujesz komunikację tekstową, możesz wysłać e-mail na adres kontakt@supergrosz.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce „Kontakt” na stronie pożyczkodawcy.

Dokładna nazwaSuperGrosz Sp. z o.o.
Siedziba firmyul. Grzybowska 87, Warszawa
E-mailkontakt@supergrosz.pl
WWWwww.supergrosz.pl
Telefon22 130 01 11
Godziny pracy Pn.–Pt.8-20
Godziny pracy Sb.9-17
Godziny pracy Nd.Nie pracuje
NIP5252607460
REGON360301004
KRS551150
SuperGrosz mapa dojazdu
4/5 - 558 liczba głosów
Komentarze
DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:

 • M
  Mr.Dars
  28.05.2016, 10:25

  Witam. Osobiście nie polecam, nie dlatego, że nie otrzymałam chwilówki, ale dlatego, że w tej Firemce jest ZERO DYSKRECJI I BRAK PRAWA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH! Właśnie jeden członek z mojej rodziny, który składał wniosek w super groszu, dowiedział się od Szanownej Pani przez telefon, że ja również się starałam u nich o chwilówkę. To ja się pytam, Super grosza co to ma znaczyć? Aż się cisną wulgaryzmy na usta!!! Brałam już w wielu innych firmach Chwilówki i na Raty i nie ma tam takich jaj. A poza tym to idiotyczne żeby dzwonić do klienta, który bierze u nich po raz kolejny chwilówkę i wypytywać o te same dane, które widnieją na profilu klienta i na które udzielali wcześniejszych chwilówek. Dodam jeszcze, że to wszystko za długo trwa. Pozdrawiam

 • n
  noobady
  06.12.2016, 20:59

  Firma kompletne dno i porażka !!! Vivus dał mi bez gadania 2000 zł! Super grosz dał mi odmowę na 250 zł! Brawo Wy!

 • M
  Michał
  06.02.2017, 10:25

  U mnie szybko i bez problemów na gotówkę czekałem ok 40 - 50 minut. Polecam

 • J
  Janusz
  12.02.2017, 21:30

  Bazy czyste jak łza,dochód stały (MON) a nie otrzymałem 300 zł. Podejrzewam że wyłudzają tylko dane osobowe.

 • M
  Michał
  01.03.2017, 18:34

  sprawdzili się u mnie -posiłkuję sie nimi jak nagle potrzebuje -ale sprawdzają BiK-co najważniejsze jeśli spłacam szybciej to płace także mniej-to ważne a nie jak w Vivusie

 • P
  Prorok
  23.03.2017, 23:27

  Chyba będzie trzeba zgłosić do UOKIKA :-)

 • P
  Patrycja
  30.05.2017, 11:16

  Cała procedura począwszy od złożenia wniosku do weryfikacji na 5 pieniądze na koncie miałam w 5 minut kwota tj 2.000 zl na raty zero zastrzeżeń

 • M
  Mid
  07.06.2017, 21:53

  Jak najbardziej polecam pierwsza pożyczka i od razu,7tys na 36 rat po złożeniu wniosku po niecałej godzinie pieniążki na koncie

 • P
  Ptryk
  26.06.2017, 08:21

  nie polecam. nie przyznano i do tego wydzwania do mnie jakiś nieznany.

 • A
  AnnaWww
  09.08.2017, 10:33

  Supergrosz to pierwsza firma prywatna, z której usług skorzysałam. Z ciekawości jak równiez z braku czasu na wzięcie pożyczki w banku Początkowo nie wiedizalma jak wygladal cała procedura jednak przez telefon mi wytłumaczyli.Okazało się,że jest to o wiele szybsze i wygodniejsze niż przez bank. Jestem miło zaskoczona.Było drożej ale za to wygodniej !

 • K
  Kuba
  06.09.2017, 07:33

  Koszta nie takie niskie. Ale czego się spodziewać skoro jest to firma pozyczkowa prywatna? Wiadomo,że będzie drożeej niż w banku. Nie jest jednak drożej od innych konkurencyjnych firm. Mają na pewno bardzo wygodną stronę, na której wszystko jest opiasane. Przyjemne dla oczu kolorki ;) Prędkość nadania parzelewu przeciętna. Czekałem 12 godzin. Za to musze pochwalić obsługę. Miła, zorientowana i profesjonalna. Aż miło się tam dzwoniło.

 • J
  Jedna z lepszych firm ( jeśli nie najlepsza).
  14.09.2017, 07:51

  Jestem mega zadowolony z pożyczki. Po pierwsze nie wymagają tego głupiego przelewu weryfikacyjnego 1 gr na konto ( cozawsze wydawało mi się podejrzane). Po drugie nie musiałem im dawać skanu dowodu. Po trzecie przelew szybko , bez problemu. I w dokładnie takiej sumie o jaką składałem.

 • M
  Magdzia
  14.10.2017, 20:16

  Zdecydowanie nie polecam... Niby pozytywna ocena, kredyt przyznany, a spotkanie z agentką trwa wieki... Puszcza ściemy, że ma awarię auta i nie może się spotkać, a kiedy klient proponuje, że podjedzie do niej, mówi że mieszka daleko, twierdząc wcześniej zupełnie co innego... Porażka.

 • H
  Henryka
  17.11.2017, 07:19

  Oferta elastyczna, fajny cennik i co najważniejsze dobre podejście do klienta.

 • a
  antek
  14.12.2017, 03:45

  Nie polecam. Bez przerwy mam odmowę, mimo że jakiś czas temu miałęm pożyczkę na raty i ją spłaciłem, to nastepnej już wziać nie mogę. żenada

 • k
  ksiadz
  14.12.2017, 10:16

  Uczciwie oraz fajna obsługa. Pożyczkę rozkładałem sobie na 48 lat a niewiele firm które udzielają pożyczek rozkładają kasę na tak długi okres. Idzie się z nimi dogadać przez telefon. Cennik w sumie najgorszy również nie jest. Nie nadają jednak przelewów w soboty. Składałem wniosek w sobotę to czekałem do poniedziałku. Dla mnie to nie był minus bo ważne było aby kasa była na poniedziałek ale niech każdy ma pojęcie o tym.

 • D
  Danuta 22.02.2018
  22.02.2018, 17:39

  Wszystko poszło sprawnie. Pozyczke dostalam bez problemu.

 • k
  krys
  28.02.2018, 20:00

  Nie polecam , aplikowałem trzy razy , rzekome sprawdzenie trwało mok 4 sekund , nie ma takiej opcji aby w tym czasie dokonać sprawdznia w jakiejkolwiek bazie , a sprawdzenia nie było i odmowy , totalna bzdura

 • j
  jagna
  09.04.2018, 06:46

  nie polecam za plecami dzwonią do pracodawcy chcąc zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach

 • A
  Ania
  22.04.2018, 19:30

  Pożyczka na ogromny procent , Takie firmy jak ta powinny zostać zlikwidowane .Radzę nie korzystać z usług tej firmy .

 • K
  Kali
  17.05.2018, 07:19

  Spoko firma ale trzeba terminowo płacić bo z tego co widziałem koszta za nieterminowe spłaty niskie nie są. Dodatkowo z czasem limit pożyczki rośnie. Nie mają jedynie promocji dla nowych klientów jak wiele innych firma ale doceniaja również swoich starych klientów za co plusik. Strona ok, wydaje sie na początku mało czytelna ale potem jak już załapie się o co chodzi to jest dobrze. Mogę polecic jeśli potrzebujecie kaski na szybko.

 • J
  Jolka
  23.05.2018, 08:00

  Jestem zawiedziona szybkosćia przelewu. Idzie bardzo ale to bardzo długo.

 • O
  Obserwator
  12.10.2018, 07:16

  Supergrosz i pożyczka udzielona błyskawicznie. Wszystko na czas. Polecam!!!

 • M
  Miki
  10.11.2018, 16:49

  Nie polecam ! Tylko wyłudzanie danych. Skladalam kilka razy wniosek i za każdym razie po 3 sekundach odmowa. Ciekawe , że w 3 sekundy wszystko sprawdzą. Dodam , że w biku i innych bazach jestem czysta. Naciągacze.

 • D
  Drift
  19.11.2018, 08:13

  Ja dostałam 4tys bez problemu czek w ten sam dzień Giro. Spłacam raty według harmonogramu i jest wszystko ok.

 • K
  Karola
  17.12.2018, 12:22

  Nie polecam. Po złożeniu wniosku pojawiła się opcja, żeby wziąć o 50% więcej albo zrezygnować (nie było dostępnej niższej kwoty, o którą na początku wnioskowałam). Weryfikacja telefoniczna pozostawia bardzo wiele do życzenia jeśli chodzi o obsługę klienta. Najgorsza z tego rodzaju instytucji, z jaką się do tej pory spotkałam. Radzę udać się do konkurencyjnych firm.

 • d
  das
  06.03.2019, 13:34

  żeby dostac pożyczke chcecie dane do logowania sie w banku to duza przesada zróbcie sobie przelew weryfikacyjny a nie że chcecie dane do logoowania w banku przez takie cos tracicie duzo

 • p
  polecam
  19.03.2019, 07:57

  Nie byłam pewna czy brac u nich pozyczke bo jednak opinie są rózne. Są pozytywne oraz negatywne. Poza tym nie chciałam się pakować tutaj w dodatkowe koszta a wiadomo, ze niektóre firmy piszą coś innego ale okazuje się,ze koszta w danej firmie są o wiele większe... Była to moja pierwsza pożyczka prywatna ale teraz po spłaci mogę napisać, ze nie załuję, że u nich wzięłam. Nie mają takiego dużego oprocentowania na tle innych firm. Wiadomo, ze jest wyższe niż w banku ale przy pożyczce na krótko nie jest tak źle. No i nie było ządnych dodatkowych kosztow o które się tak bałam.

 • b
  beata r
  21.03.2019, 07:34

  Bardzo szybka weryfikacja i dostałam pożyczkę pomimo, ze jestem na zasiłku macierzyńskim. Nie sądziłam,ze to może być takim problemem ale uwierzcie mi, ze skladalam podanie o pozyczke w kilku innych firmach i widocznie to był problem bo żadna firma nie chciała mi udzielić pozyczki w tej sytuacji. Jedyny minus to czas realizacji. W rozmowie telefonicznej zapewnili mnie, ze pieniądze na koncie będą tego samego dnia, niestety ale musiałam czekać na nie ponad 3 dni bo sam proces weryfikacji widocznie sporo się wydłużyl.

 • J
  Jelcz
  10.04.2019, 07:44

  Uczciwie, bardzo szybko. No i bez nękania klienta. Firma nie dzwoni z pytaniem do pracy (już mi sie coś takiego zdarzyło i obciach na całą robotę).