SuperKasa

Oceń firmę
Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo
pierwsza pożyczka do 2500 zł za darmo
pierwsza pożyczka do 2000 zł za darmo


Dane adresowe firmy SuperKasa

miniatura SuperKasa
Dokładna nazwa firmy: POLSKA GRUPA POŻYCZKOWA SP. Z O. O.
Siedziba firmy: ul. Lindleya 16, 02-013 Warszawa
Kontakt telefoniczny: brak danych
e-mail: kontakt@superkasa.pl
Godziny pracy firmy: Pon. - Pt.: 8-21, Sb. - Ndz. 9-18
NIP: 7010579063
REGON: 364527142
KRS: 0000619712

SuperKasa jest pośrednikiem finansowym, pośredniczącym pomiędzy pożyczkobiorcami, szukającymi szybkiej gotówki, a pożyczkodawcami.

Korzystając z serwisu SuperKasa.pl klienci mogą zaciągnąć pożyczkę w jednej z kilkunastu dostępnych na rynku firm. Korzystając z usług SuperKasy pożyczysz pieniądze bez formalności i zaświadczeń o dochodach, a gotówkę otrzymasz nawet w ciągu 15 minut.

Wystarczy, że sprecyzujesz swoje potrzeby i oczekiwania. SuperKasa zajmie się całą resztą.

Założycielem oraz właścicielem serwisu Superkasa.pl jest Polska Grupa Pożyczkowa Sp. z o.o.

Jak wygląda pożyczka w SuperKasie?

Korzystając z serwisu Superkasa.pl pożyczysz od 100 do 5000 zł. Spłatę rozłożysz na minimalnie 1, a maksymalnie 24 miesiące.

Szczegółowe wymagania w stosunku do pożyczkodawcy mogą różnić się w zależności od konkretnego pożyczkodawcy. Osoba, która chce pożyczyć pieniądze za pośrednictwem serwisu SuperKasa.pl powinna:

 • mieć co najmniej 18 lat,
 • posiadać polskie obywatelstwo,
 • posiadać dowód osobisty, numer telefonu komórkowego oraz własne konto w banku.

Czy SuperKasa weryfikuje BIK?

Niestety, na stronie internetowej serwisu Superkasa.pl nie znaleźliśmy informacji na temat weryfikacji danych klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Biorąc pod uwagę fakt, że Superkasa.pl współpracuje z kilkudziesięcioma firmami pożyczkowymi, istnieje spore prawdopodobieństwo, że znajduję się wśród nich także takie, które nie sprawdzają zasobów BIK-u.

Czy SuperKasa sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Serwis SuperKasa nie udostępnił informacji na temat weryfikowanych Biur Informacji Gospodarczej. Z uwagi na fakt, że serwis współpracuje z wieloma pożyczkodawcami, sposób weryfikacji danych potencjalnego pożyczkobiorcy zależy od konkretnego pożyczkodawcy.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w serwisie SuperKasa?

Aby pożyczyć pieniądze w serwisie SuperKasa będziesz potrzebował jedynie dowodu osobistego. Wypełniając wniosek, będziesz zobowiązany podać takie informacje jak:

 • stan cywilny,
 • wykształcenie,
 • wysokość i źródło dochodu,
 • dane pracodawcy,
 • liczba osób na utrzymaniu,
 • aktualne miejsce zamieszkania.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w SuperKasie?

Aby pożyczyć pieniądze za pośrednictwem serwisu SuperKasa, wejdź na www.superkasa.pl i określ preferowaną kwotę oraz okres spłaty pożyczki. Następnie dokładnie wypełnij krótki formularz. Sprawdź poprawność wprowadzonych danych i wyślij dokument.

Następnym krokiem będzie weryfikacja danych osobowych przelewem. Taka procedura zapewnia bezpieczeństwo obu stronom umowy, eliminując oszustwa, polegające na zaciąganiu pożyczek na skradzione lub wyłudzone dane osobowe.

Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, w ciągu kilku minut otrzymasz decyzję. W przypadku pozytywnej, pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w ciągu 15 minut.

Czy mogę potwierdzić swoją tożsamość bez wykonywania przelewu?

Niestety. Jedyną metodą weryfikacji tożsamości w serwisie SuperKasa jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego w kwocie 0,01 zł. Pamiętaj, że przelew powinien być wykony z rachunku, którego jesteś jedynym właścicielem.

Ile będę czekał na decyzję?

Na decyzję nie będziesz czekał dłużej niż kilka-kilkanaście minut od momentu pozytywnego wyniku weryfikacji danych.

Jakie są koszty pożyczki w serwisie SuperKasa?

Reprezentatywny przykład pożyczki:

 • kwota: 1300zł;
 • termin spłaty: 90 dni;
 • RRSO: 150%;
 • Koszt pożyczki 487,50zł, (w tym prowizja 455zł, odsetki 32,50zł);
 • miesięczna rata 595,83zł;
 • liczba rat 3;
 • Całkowita kwota do spłaty 1787,50zł.

Co jeśli nie spłacę pożyczki w SuperKasie?

Jeśli nie zwrócisz pieniędzy na czas, pożyczkodawca może wypowiedzieć umowę, obciążyć Cię kosztami odsetek za opóźnienie w spłacie i rozpocząć procedurę windykacyjną.

Jeśli jego działania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, będzie miał prawo skierować sprawę do zewnętrznej firmy windykacyjnej lub na drogę sądową.

Jeśli pożyczkodawca współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej, przekaże instytucji informacje o zadłużeniu. Będzie mógł również wpisać Twoje dane na „czarną listę”, czyli do rejestru Biur Informacji Gospodarczej.

Czy mogę spłacić pożyczkę przez terminem?

Jak najbardziej. Istnieje możliwość wcześniejsze spłaty pożyczki bez konieczności uiszczania jakichkolwiek opłat dodatkowych. Jeżeli zechcesz zwrócić pieniądze przed terminem, koszt pożyczki zmniejszy się. Aby precyzyjnie wyliczyć kwotę, jaką powinieneś zwrócić, skontaktuj się z biurem obsługi klienta SuperKasa.pl

Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

Tak. Możesz odstąpić od umowy pożyczkowej w ciągu 14 dni od momentu jej zawarcia. Bez względu na powód swojej decyzji.

Całą pożyczoną kwotę, wraz z odsetkami za okres, w którym korzystałeś z pieniędzy będziesz musiał zwrócić na konto pożyczkodawcy w ciągu 30 dni.

Opinie o pożyczkach chwilówkach w SuperKasa

Dodaj opinię
Wyślij
Wyślij