tuGotówka: Opinie klientów

Niska

tuGotówka
tuGotówka
Ocena: 3.39
(ilość ocen: 147)
Ocena 5
Ocena 4
10
Ocena 3
45
Ocena 2
22
Ocena 1
15

Ta oferta jest nieaktywna

Sprawdź ranking

Najpopularniejsza opinia:

 • R
  Romman

  Dość drogo, ale przynajmniej nie robią problemów z daniem pożyczki. Ani nie interesuje ich na co byłą brana pożyczka.

Pożyczki i chwilówki tuGotówka - najważniejsze informacje

Jakich pożyczek udziela?

 • kwota: do 10 000 zł
 • okres: do 24 miesięcy

W których bazach sprawdza klientów?

 • BIK, KRD
 • BIG, ERIF

W których bankach ma konta?

 • brak informacji

Jak wygląda pożyczka w serwisie tuGotówka?

Korzystając z usług serwisu tuGotówka pożyczysz od 1000 do 10 000 zł. Na spłatę zobowiązania będziesz miał 10 do 24 miesięcy.

Po pożyczkę w serwisie tuGotówka może sięgnąć osoba, która:

 • mieszka na stałe w Polsce,
 • jest w wieku od 20 do 80 lat,
 • otrzymuje udokumentowany stały dochód w Polsce,
 • posiada aktywny rachunek bankowy,
 • nie widnieje w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Czy tuGotówka weryfikuje BIK?

TuGotówka, jako odpowiedzialny pożyczkodawca dokładnie prześwietla historię kredytową wnioskujących w Biurze Informacji Kredytowej. Niekorzystna może stać się przyczyną odmownej decyzji pożyczkodawcy.

Czy tuGotówka sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Przed podjęciem decyzji pożyczkodawca weryfikuje zasoby Krajowego Rejestru Długów, BIGInfo Monitora oraz Rejestru Dłużników ERIF. Jeśli Twoje dane zostały wpisane do któregoś z nich, decyzja pożyczkodawcy będzie negatywna.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w serwisie TuGotówka?

Standardowo tuGotówka nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów poza dowodem osobistym. Jednak w niektórych przypadkach może poprosić Cię o przedstawienie dodatkowego zaświadczenia, np. potwierdzającego wysokość dochodów.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w tuGotówka?

Aby pożyczyć pieniądze w serwisie tuGotówka, wejdź na tugotowka.pl, a następnie przy pomocy suwaków ustaw preferowaną kwotę oraz termin spłaty zobowiązania. Następnie wypełnij krótki formularz online i zarejestruj się. Na podstawie danych zawartych w formularza pożyczkodawca podejmie decyzje o udzieleniu finansowania. Jeśli będzie pozytywna, kurier dostarczy Ci umowę. Po jej podpisaniu środki zostaną przesłane na Twoje konto bankowe. Alternatywną formą wypłaty jest odebranie gotówki w oddziale pocztowym.
Pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym uż następnego dnia roboczego po wydaniu pozytywnej decyzji i zwrocie podpisanej przez Ciebie umowy.

Czy mogę otrzymać kolejną pożyczkę, jeśli nie spłaciłem poprzedniej?

TuGotówka jest jednym z niewielu serwisów, umożliwiających zaciągnięcie kolejnej pożyczki przed całkowitą spłatą aktualnego zobowiązania. Pamiętaj jednak, że możesz ubiegać się o następną pożyczkę, jeśli spłaciłeś już przynajmniej połowę rat bieżącej.

Jakie są koszty pożyczki w serwisie tuGotówka?

Reprezentatywny przykład pożyczki:

 • kwota pożyczki – 1500 zł;
 • okres spłaty – 20 miesięcy;
 • raty miesięczne (1. 141,01 zł, 2. 141,60 zł, 3. 140,60 zł, 4. 140,33 zł, 5. 139,36 zł, 6. 139,05 zł, 7. 138,42 zł, 8. 137,51 zł, 9. 137,14 zł, 10. 136,28 zł, 11. 135,87 zł, 12. 135,23 zł, 13. 134,10 zł, 14. 133,96 zł, 15. 133,20 zł, 16. 132,68 zł, 17. 131,97 zł, 18. 131,41 zł, 19. 130,77 zł, 20. 130,12 zł);
 • roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%;
 • odsetki od kwoty pożyczki – 130,61 zł;
 • opłata przygotowawcza (jednorazowa) 1090 zł;
 • całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 2 720,61 zł;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 1500 zł na okres 20 miesięcy wynosi 116,56%.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w serwisie tuGotówka?

Jeśli nie zwrócisz pożyczki w terminie, pożyczkodawca obciąży Cię kosztem odsetek za opóźnienie. Ich wysokość wynosi obecnie 14% w skali roku. To jednak nie wszystko. Jeśli opóźnienie będzie się przedłużać, możesz wymówić umowę i przekazać sprawę do zewnętrznej firmy windykacyjnej, a nawet do sądu. A to oznacza dla Ciebie nie tylko dodatkowe koszty, ale również potężną dawkę stresu.

Biorąc pod uwagę fakt, że tuGotówka współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej, może przekazać instytucji informacje o zadłużeniu. Po spełnieniu określonych przesłanek ma prawo również wpisać dane spóźnialskiego klienta do Biur Informacji Gospodarczej, zwanych potocznie rejestrami dłużników. Zarówno niski scoring w BIK-u, jak również wpis na „czarną listę” obniżą Twoją wiarygodność w oczach instytucji finansowych, utrudniając zaciągnięcie kolejnej pożyczki lub kredytu.

Oczywiście. W dowolnym momencie trwania umowy możesz spłacić pożyczkę, nie ponosząc z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Zanim wykonasz przelew na konto tuGotówki, skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Konsultant poinformuje Cię o obowiązującej na dany dzień kwocie zadłużenia. Dzięki temu zwrócisz pożyczkodawcy dokładnie tyle, ile powinieneś.

Kontakt z tuGotówka – jak skontaktować się z pożyczkodawcą

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Znaleźliśmy 10 ofert spełniających Twoje kryteria
Zakres kwot

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

15 - 60 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Zakres kwot

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

tuGotówka logo Dokładna nazwa firmy: Money.pl sp. z o.o.
Siedziba firmy: pl. Grunwaldzki 23, Wrocław
E-mail: mail@tugotowka.com
Telefon kontaktowy: (+22) 321 07 22
NIP: 8971652608
REGON: 005983438
KRS: 0000045348
tuGotówka strona

O firmie

Serwis tuGotówka.com specjalizuje się w udzielaniu ratalnych pożyczek przez internet. Pieniądze z pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Wsparcie tuGotówki okaże się na wagę złota w przypadku nieplanowanych wydatków, które nie mogą czekać. Jedną z największych zalet serwisu jest bowiem szybka decyzja i ekspresowe tempo wypłaty środków.

Pożyczkodawcą udzielającym finansowania za pośrednictwem serwisu tuGotówka jest Aasa Polska S.A. – jeden z liderów polskiego rynku pożyczek pozabankowych. Aasa Polska S.A. należy do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, wyspecjalizowanej w udzielaniu szybkich pożyczek pieniężnych przez internet. Firma stawia na odpowiedzialne pożyczanie. W swoich działaniach kieruje się zasadą fair lending (odpowiedzialne pożyczanie), przestrzega obowiązujących egulacji prawnych oraz respektuje prawa konsumentów.

Wszystkie opinie o tuGotówka

Dodaj własną opinię o tuGotówka:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

 • janusz
  says:

  Dostałem pożyczkę, w kwocie 2000 zł na rok , będę teraz płacił raty co miesiąc- w sumie nie jest tak tanio – patrząc procentowo to duży koszt, ale nie miałem innego wyjścia, a firma do niczego się nie czepiała.Podałem podstawowe informacje w formularzu i kase miałem tego samego dnia na koncie. Popsuło mi sie auto, nie miałem mozłiwości dostania pożyczki z banku a przecież jakoś do firmy trzeba dojeżdżać. Przynajmniej jest to rozłożone na rok, to jakoś sobie poradzę ze spłatą.

 • dobra i sprawdzona firma
  says:

  Otrzymałam pożyczkę zaraz po złożeniu wniosku. W porównaniu do innych firm w jakich pożyczałem pieniądze, tugotówka okazała sie najwygodniejsza i najbardziej sprawna w działaniu.

 • Inga
  says:

  Nie jestem zadowolona z firmy 🙁 Jak dla mnie firma to jedna wielka firma naciagajaca która jedynie czyha na nasze dane. Wzielam pozyczke bo naczytałam się dobrych opinii i niby wszystko bylo pozytywnie rozpatrzone a do dzis pieniedzy nie mam na kacie.
  Dodam,ze pisałam do nich maile na które nie odpowiadają. Wysłałam ich kilka Czekam juz 6 dzien i nic. Dodam, że próbowałam dzwonić ale długo czekałam na infolinii i nie odbieraja. I już sama nie wiem czy czekać dalej czy składać podanie o pożyczkę gdzie indziej.

 • Cimek
  says:

  Polecam firmę Tugotowka i wystawiam im maksymalna ocenę.korzystałem kilkakrotnie z ich u sług i zawsze było OK. Firma nigdy mnie nie zawiodła i ani razu nie odrzucili wnioseku.Zawsze dostawałem taką kwotę o jaką składałem i to w krótkim czasie. Szybko i profesjonalnie ,bez dodatkowych obszernych informacji. Warunki są super w porównaniu z konkurencją. Jak będę potrzebowal kasy to na pewno sie do nich zgłoszę!

 • pansamochodzik
  says:

  Od lat najlepsi. Zdecydowanie polecam

 • Myua
  says:

  nie polecam! A to ze względu na kiepską obsługę jaka pracuje w firmie. Jeszcze sie z taką ignoracją nie spotkałam a brałam pożyczki w wielu firmach. konsultanci którzy tam pracują nie potrafia odpowiedzieć na żadne pytanie Odpowiadają jak papuga że wszystko jest napisane na stronie. .Powinni wiedzieć na jakich zasadach działa firma i jak szybko udzielają pożyczki. A oni mi jedynie powiedzieli ze szybko! Inne firmy dzialaja w tym względize sprawniej.

 • superowo
  says:

  Wzięłam pożyczkę miesiąc temu i bardzo sobie chwalę. Praktycznie 700 zł do ręki. NIkt sie nie pytał czemu i po co.

 • Wiolka
  says:

  Nie wiem czemu został odrzucony mój wniosek o pożyczkę.Bralam pożyczke w firmie już 2 razy. Za każdym razem nie było problemu z wzięciem pożyczki. Poza tym nie podobał mi się fakt,że dzwonili do mnie z przypomnieniem o spłacie pożyczki.A jak raz chciałam przedłużyć termin spłaty to podali mi wysokie koszta ( jakoś udało mi się spłacic w terminie bo nie chciałam tyle płacić, wydaje mi się,ze w innych firmach jest taniej jesli o to chodzi).

 • Cecille
  says:

  Jedna z lepszych firm pożyczkowych z jakimi miałam do czynienia. Po pierwsze bardzo miła obsługa. Dzwoniłem do nich i wszystko mi wytłumaczyli. Nie mam dużej zdolnosci kredytowej myślałam że będą wymagali wskazania poręczyciela, którego też nie miałam ale nie trzeba było (wcześniejsza firma wymagała wskazania gwaranta pożyczki). Działają szybko Aktualni spłacam pożyczkę ale wydaje mi się,że będę zadowolona do konca spłaty

 • Bober
  says:

  Moim zdaniem maja duży problem ze stroną internetowa. Która działa sobie jak chce i zawiesza się w najwazniejszych momentach ( jak na przykład kończe wypełniać formularz i wszystko się resetuje). Zadzwoniłem do firmy na infolinię to nic mi nie pomogli i ich jedyna pomoc ograniczała się do stwierdzenia, że powinienem wyczyścić sobie przeglądarkę i pewnie to z mojego powodu strona się tak wiesza. No ciekawe skoro z innymi firmami takich problemow nie miałem i jak wypełniałem formularz to wszystko było ok.
  Nie wziąlem ostatecznie pożyczki tak więc nie oczeniam ich warunków. NIe miałem cierpliwości do tego formularza.

 • Pieśniarz
  says:

  Wszystko ok. Kontakt, serwis www. Ale oferta nieestety do najtańszych nie należy.

 • kik
  says:

  Podrożało. Kiedyś była to jedna z lepszych firm jeśli chodzi o cennik. Jednak od jakiegoś czasu wcale nie jest tak tanio. Szkoda,ze w mailach nie informują o tym swoich klientów.

 • nicer
  says:

  Profesjonalne udzielenie pożyczki.A obsługa naprawdę express!

 • skys
  says:

  Obsługa naprawdę super. Firma działa profesjonalnie i trzeba ich za to pochwalić. Zarówno przelew szybki jak i formularz łatwy do wypełnienia.
  Jdnak są i minusy dlatego tez nie jestem w stanie wystawić oceny maksymalnej:
  niska kwota maksymalna pożyczki ( nie urywam,ze wziełabym większą pożyczkę jakbym miała szansę).
  niska pierwsza pożyczka

 • Shoshanna
  says:

  Dobra firma, pożyczka szybka. Korzystam od jakiegoś czasu, problemów nie ma żadnych. Pomocna obsługa 🙂

 • Kara
  says:

  Szybka decyzja, kasa od razu na koncie Tak więc polecam!
  Szczególnie jestem zadowolona jeśli chodzi o profesjonalną obsługę. Zadzwoniłam do nich bo miałam lekkie problemy z wypełnieniem formularza ale wyjaśnili mi szybko co i jak należy zrobić. W dodatku mają chyba najlepszą promocję ze wszystkich firm na pierwszą pożyczke. Bo darmowa pozyczka to 2500 zł.

 • romman
  says:

  Dość drogo, ale przynajmniej nie robią problemów z daniem pożyczki. Ani nie interesuje ich na co byłą brana pożyczka.

 • bemo
  says:

  Szybki i sprawny kontakt, uprzejma obsługa, oprocenotwanie mogłoby być wyższe, ale nie ma dramatu….

 • 876
  says:

  Pożyczka ratalna ale jest drogo. Bo jak pozyczycie 10 tys. na 24 miesiace to splacicie dwa razy tyle ;/ Taniej jest przy krótkich pożyczkach tak wieć tych długich ratalnych nie polecam. Tyle dobrze, że udzielają pożyczki bez zbęnych formalności i nawet nie interesuje ich to na co ma być wydana. Można przeznaczyć sobie kasę na wszystko na co się chce. Spłata pożyczki ratalnie na własne konto. Standard.

 • Wicky
  says:

  Coś wiadomo co u nich słychać, kiedyś u nich zaciągałam pożyczkę i byłam zadowolona z jakości obsługi, teraz widzę że ich oferta jest nieaktualna. A potrzebuję zaciągnąć mały kredyt.

 • pazdan
  says:

  Jak dla mnie super. Skladałem podanie na 5000 zł ( na maksymalną kwotę). Przyznali. Spłata w ciągu 12 miesięcy. Koszta nie takie wysokie jak się nawet spodziewałem. Przy czym brak dodatkowych opłat.
  Polecam!

 • Kordiasz
  says:

  Sprawdzają bik i big, trzeba mieć ukończone 20 lat i udokumentowany dochód. Tak więc wymagania jak sami widzicie dośc spore. Ale za to jak spełni się te wszystkie weryfikacje to pożyczka jest bardzo szybka i przelew na konto nastepuje w ciągu kilkunastu minut ( jak u mnie).
  Można sobie rozłożyć termin spłaty na wiele miesięcy. Nawet do 10 miesięcy.

 • Lucja
  says:

  Brałam tam pożyczkę ratalną na prawie 8000 zł. Koszta są trochę wyższe niż w banku, ale są dość korzystne jak na firme prywatną ( porównywałam sobie z innymi firmami i żadna z nich nie miała tak korzystnego oprocentowania jak właśnie tugotówka). Rozłożyli mi spłąte na 24 miesiące.
  Jedyne zastrzeżenie mam do kontaktu z nimi. Czasami trudno jest się do nich dodzwonić ( wiecznie ta infolinia jest zajęta).

Sprawdź ranking

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo