Zaliczka: Opinie klientów

Średni

Zaliczka
Zaliczka
Ocena: 3.17
(ilość ocen: 152)
Ocena 5
Ocena 4
41
Ocena 3
32
Ocena 2
38
Ocena 1
22

Ta oferta jest nieaktywna

Sprawdź ranking

Najpopularniejsza opinia:

 • A
  Anka

  Nie polecam. Bardzo wysokie koszty. Jeśli spóźnisz się choć 1 dzień to otrzymasz wiele telefonów i wezwanie do zapłaty bardzo dobrze oznaczone logiem firmy.

 • Pożyczki i chwilówki Zaliczka - najważniejsze informacje

  Jakich pożyczek udziela?

  • kwota: do 3000 zł
  • okres: do 30 dni

  W których bazach sprawdza klientów?

  • KBIG

  W których bankach ma konta?

  • PKO BP, Santander
  • Pekao SA, Millennium Bank

  Pierwsza pożyczka w Zaliczka

  Pożyczki darmowe w Zaliczka niestety nie są dostępne i nawet pożyczając po raz pierwszy, trzeba będzie liczyć się z kosztami. Każdy pożyczkobiorca, niezależnie od tego, który raz pożycza, może uzyskać od 100 do 2000 złotych z okresem spłaty 15 lub 30 dni. Kwoty wyższe niż 1000 złotych można pożyczyć wyłącznie na 30 dni.

  Koszty pożyczki w Zaliczka wynikają z oprocentowania stałego w wysokości 10% w skali roku, opłaty przygotowawczej oraz prowizji za udzielenie pożyczki. Przykładowe kwoty pożyczki zaciągniętej na 30 dni wyniosą:

  • 100 zł – 28,28 zł kosztów;
  • 300 zł – 84,85 zł kosztów;
  • 500 zł – 141,42 zł kosztów;
  • 800 zł – 226,29 zł kosztów;
  • 1000 zł – 282,86 zł kosztów;
  • 1500 zł – 424,30 zł kosztów;
  • 2000 zł – 565,74 zł kosztów.

  Dla kogo jest oferta od Zaliczka?

  Pożyczkę w zaliczka może uzyskać osoba, która spełnia następujące warunki:

  • ma przynajmniej 21 lat;
  • jest polskim obywatelem i mieszka w Polsce;
  • otrzymuje regularne dochody w Polsce;
  • nie ma już zaciągniętej i jeszcze niespłaconej pożyczki w Zaliczka;
  • ma konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail.

  Kiedy dostanę pieniądze w Zaliczka?

  Wniosek w Zaliczka.pl składa się tylko z kilku prostych modułów, więc jego wypełnienie nie zajmie pożyczkobiorcy więcej niż kilka minut. Zaliczka analizuje wnioski równie szybko – dokona tego za pomocą zautomatyzowanego systemu, więc będzie w stanie podać swoją decyzję już po kilkunastu minutach. Warunkiem jest jednak to, by o pożyczkę wnioskować w godzinach pracy firmy – od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30-19:00, a także w soboty i niedziele w godzinach 10:30-16:00. Złożenie wniosku poza tymi godzinami opóźni procedurę pożyczkową. Poza tym pożyczkobiorca musi pamiętać o:

  • Sposobie weryfikacji tożsamości. Zaliczka używa szybkiej aplikacji Instantor do zweryfikowania tożsamości pożyczkobiorców. Wystarczy zalogować się za jej pośrednictwem do swojej bankowości elektronicznej (konto powinno należeć wyłącznie do pożyczkobiorcy). Zajmie to tylko kilka sekund.
  • Liczbie kont bankowych posiadanych przez Zaliczka. Od tego, w jakich bankach Zaliczka posiada rachunki, będzie zależeć to, w jakim czasie wypłata pożyczki wpłynie na konto klienta. Jeśli będzie to ten sam bank, przelew zostanie zaksięgowany błyskawicznie z pominięciem harmonogramu sesji bankowych. Zaliczka jest właścicielem rachunków w następujących bankach: PKO BP, Santander, Pekao SA, Millennium Bank.

  Zaksięgowanie pożyczki pomiędzy dwoma różnymi bankami zajmie trochę więcej czasu i opóźni procedurę pożyczkową. Z banku nadawcy przelewy wychodzą zazwyczaj w godzinach 8:00, 12:00 oraz 14:00-15:00. Aby mogły przejść dalej, muszą zostać zaksięgowane przez Krajową Izbę Rozliczeniową w jednej z sesji: 10:30-11:00, 14:30-15:00 oraz 17:00-17:30. Dopiero po tym przyjmuje je bank odbiorcy i czyni to zwykle około godziny 11:00, 15:00 oraz 17:30. W takim przypadku pożyczkobiorca będzie musiał poczekać na pieniądze do następnego dnia roboczego.

  Jak wziąć pożyczkę w Zaliczka?

  Tak jak obiecywano, procedura pożyczkowa w Zaliczka jest bardzo prosta i zawiera się w kilku podstawowych etapach:

  1. Ustalenie kwoty pożyczki. Prosty suwak pożyczkowy dostępny na stronie głównej pozwoli na ustawienie pożądanej kwoty pożyczki. Pożyczkobiorca może również wybrać okres spłaty, a następnie zapoznać się z kosztami pożyczki i ostatecznym okresem spłaty. Aby przejść dalej, należy kliknąć przycisk „weź pożyczkę”.
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego. Rejestracja klienta w serwisie wymaga podania tylko kilku podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz hasło do serwisu. Po wypełnieniu formularza wnioskujący będzie musiał zatwierdzić rejestrację.
  3. Złożenie wniosku. Wniosek musi zostać złożony za pomocą swojego nowo utworzonego profilu w serwisie. Musi on zostać uzupełniony danymi osobowymi (w tym numerem dowodu osobistego i PESEL), adresowymi oraz dochodowymi – rodzajem zatrudnienia oraz wysokością dochodów i miesięcznych wydatków.
  4. Weryfikacja tożsamości. Potwierdzeniem tożsamości w Zaliczka jest zalogowanie się do swojego konta poprzez aplikację Instantor.
  5. Przyznanie pożyczki. Zaliczka tuż po wydaniu decyzji pożyczkowej poinformuje o tym pożyczkobiorcę za pomocą wiadomości e-mail i SMS.
  6. Wypłata pieniędzy. Wypłata zostanie zlecona natychmiast po wysłaniu decyzji.

  Jakie informacje o pożyczkobiorcy weryfikuje Zaliczka?

  Zaliczka.pl uprzedza, iż pożyczkobiorca zostanie sprawdzony wyłącznie w bazie KBIG – Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej. Ma to na celu sprawdzenie, czy pożyczkobiorca nie ma żadnych zaległych należności wobec innych podmiotów.

  Co, jeśli nie spłacę pożyczki w Zaliczka – opóźnienie w spłacie

  W razie problemów ze spłatą Zaliczka.pl oferuje możliwość refinansowania terminu spłaty pożyczki. Jeśli jednak pożyczkobiorca nie skorzysta z tej opcji i nie dokona spłaty pożyczki w terminie Zaliczka.pl ma prawo do:

  • naliczenia odsetek za zwłokę już od pierwszego dnia po terminie spłaty – wynoszą one aktualnie 14% w skali roku;
  • wysyłanie ponagleń do spłaty w różnych formach: SMS- owej, mailowej, telefonicznie oraz listownie;
  • dokonania cesji wierzytelności na rzecz firmy windykacyjnej;
  • postępowania sądowego i komorniczego, za które zostaną naliczone dodatkowe koszty egzekucyjne;
  • wpisu do rejestru dłużników, co może uniemożliwić zaciągnięcie kolejnej pożyczki lub kredytu również w innej instytucji.

  Kontakt z Zaliczka – jak skontaktować się z pożyczkodawcą

  Ta oferta jest nieaktualna

  SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

  Znaleźliśmy 3 ofert spełniających Twoje kryteria
  Kwota pożyczki

  100 - 3000 zł

  Czas na spłatę

  1 - 30 dni

  Kwota pożyczki

  100 - 3000 zł

  Czas na spłatę

  5 - 45 dni

  Kwota pożyczki

  100 - 3000 zł

  Czas na spłatę

  5 - 45 dni

  Zaliczka.pl logo Dokładna nazwa firmy: Zaliczka sp. z o.o.
  Siedziba firmy: ul. Toruńska 52/81, Warszawa
  E-mail: info@Zaliczka.pl
  Telefon kontaktowy: (22) 206 21 49
  NIP: 5272661439
  REGON: 143148849
  KRS: 0000394906
  Zaliczka.pl strona

  O firmie

  Mottem pożyczkodawcy Zaliczka jest „Zaliczka, Przyjaciel w Finansach”. Jest to bowiem szybka pożyczka internetowa, dzięki której można otrzymać pieniądze na konto bankowe jeszcze tego samego dnia. Co więcej, o pożyczkę w Zaliczka można wnioskować 7 dni w tygodniu i 2 godziny na dobę. Skorzystają na tym również ci pożyczkobiorcy, którzy nie mogą pochwalić się imponującym dorobkiem punktowym w BIK. Zaliczka zapewnia, że w każdym wypadku oferuje najwyższy standard usług, przejrzysty proces pożyczkowy i pełne bezpieczeństwo transakcji.

  Wszystkie opinie o Zaliczka

  Dodaj własną opinię o Zaliczka:

  Uprzejmie informujemy, że opinie zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  • Avatar Anka pisze:

   Nie polecam. Bardzo wysokie koszty. Jeśli spóźnisz się choć 1 dzień to otrzymasz wiele telefonów i wezwanie do zapłaty bardzo dobrze oznaczone logiem firmy.

  • Avatar sylwina pisze:

   Wszysko szybko i miło. Wzięcie pożyczki to bajka, w zasadzie to wszystkie formalności udało się załatwić w ciągu jednego dnia tak więc jesli zależy Wam na czasie to mogę ich tutaj zdecydowanie polecić. Jednak polecam firmę nie tylko ze względu na to. Przesunelo mi się kilka wydatkow, jak również wyplata i wiedziałam, że będę miała problem ze spłatą. Zwlekałam z telefonem do nich jednak w końcu się skontaktowałam z sercem na ramieniu bo nie wiedziałam jak firma na to zareaguje. Podeszli jednak do tego bardzo profesjonalnie i udało się przedłużyć termin spłaty. Tak więc musicie tutaj wiedzieć, ze nie jest to problemem oraz firma ma bardzo proklienckie podejście!

  • Avatar igni pisze:

   Wszystko jak w regulaminie. Bez oszustw oraz szybciutko.

  • Avatar Pavlik pisze:

   Ocena zdecydowanie pozytywna. Pożyczka bardzo łatwa do otrzymania przeze mnie pomimo niewielkich dochodów ( przez moje dochody wiecznie uzyskiwałem odmowę udzielenia pożyczki w innych firmach). Wszystkie warunki pożyczki zostały mi pokazane w sposób przejrzysty i bardzo prosty jak dla człowieka, który nie orientuje się zbytnio w sprawach finansowych…… Pieniądze na czas bez nie potrzebnej dokumentacji.
   Myślę, ze jak będę potrzebował pożyczki to skorzystam ponownie.

  • Avatar Truck pisze:

   Szybko i sprawnie udzielona pożyczka. Po złożeniu wniosku dostałem telefon z firmy, weryfikacja praktycznie natychmiastowa. Konsultant w firmie dodatkowo wszystko mi ładnie objaśnił.

  • Avatar wojti pisze:

   Nie wiem czemu tak wiele osób ma złą opinię o pożyczkach i czemu boją sie je brać. Przecież firma nie oszuka nas oraz wszystko mamy w regulaminie Jak pasuje oprocentowanie to mozna brać, jeśli nie to trzeba szukać w banku. Prawdą jednak jest, ze jeśli ktoś nie może wziąc w banku to jedynie pożyczka prywatna zostaje i potrafi w niejednej sytuacji uratować tyłek. Zaliczkę oceniam pozytywnie jeśli chodzi o terminowość oraz szybkość przelewu. Na nie są koszta. NIe ma tutaj promocji darmowej pożyczki, jest wysokie oprocentowanie oraz opłata przygotowawcza. Tak czy inaczej jeśli wykorzystaliście darmowe pożyczki w innych firmach to jest to firma, którą można wziąc pod uwagę.

  • Avatar Brooklin pisze:

   Super pracownicy. Doradza, pomoga zlozyc wniosek, i ogólnie odpowiadają chętnie na wszystkie pytania. NIe pracują tam ludzie z przypadku jak w innych firmach.

  • Avatar Dali pożyczkę pisze:

   Jest dosć drogo, ale jeśli konkurencja odrzuciła nasze podanie o pożyczkę to możecie się starać. Mi nie chcieli dać pożyczki w Vivusie ale zaliczka już dała.

  • Avatar Zenada pisze:

   Brałem u nich 3 pożyczki. Co prawda cały proces wnioskowania wraz z weryfikacja przebiegł bezproblemowo. Jak już wcześniej wspomniałem zaciągnąłem u nich 3 pożyczki, każda spłacona przed czasem. Po czym chciałem wnioskować o kolejna z nadzieja ze w końcu przyznają większa kwotę i ku mojemu zdziwieniu odmowa. Zero szacunku dla stałych klientów.

  Więcej opinii
  Sprawdź ranking