Kto skorzysta na nowym programie lojalnościowym Wandoo?

Aktualizacja: 2019-10-09
Data publikacji: 2018-07-04
Autor: Emila Biernaciak
Ocena: 4.84
(ilość ocen: 25)

Konkurencyjność i preferencyjne warunki są w cenie. Wie to każdy, kto choć raz korzystał z pożyczki pozabankowej, a i nowi pożyczkobiorcy zwracają na to szczególną uwagę. Liczy się jednak także jakość obsługi, indywidualne podejście do każdego klienta i bazujące na obopólnych korzyściach budowanie długotrwałych, dobrych relacji. Ich wyznacznikiem jest jakość stworzonego programu lojalnościowego i profitów, jakie można z niego czerpać. Z właśnie takim wystartowała firma Wandoo.

Pożyczamy w Wandoo…

…i korzystamy z nawet 50-procentowego rabatu. Taka jest maksymalna kwota upustu na kosztach każdej kolejnej pożyczki, którą zechcemy zaciągnąć w Wandoo, choć oczywiście dostępna będzie tylko dla tych najwytrwalszych klientów. Najlepszą wiadomością dla każdego pożyczkobiorcy jest jednak to, że w Wandoo prawo działa także wstecz i obejmie również tych, którzy mają już na koncie zakończone sukcesem pożyczki i zachowali aktywny profil w serwisie www.wandoo.pl.

Kto może skorzystać z rabatu w Wandoo?

Program lojalnościowy w Wandoo nie jest tylko dla wybranych. Oznacza to, że udział w nim nie wiąże się z żadnymi wyrzeczeniami ze strony pożyczkobiorcy: większymi kosztami, koniecznością zaciągania pożyczek z dużą częstotliwością czy innych niż zwykle warunkach spłaty. Do programu może przystąpić absolutnie każdy, kto spełnia podstawowe warunki udzielenia pożyczki w Wandoo, czyli:

  • przynajmniej 20 lat, ale nie więcej niż 75;
  • polskie obywatelstwo i legitymowanie się dowodem osobistym;
  • pozytywny wynik badania zdolności i wiarygodności kredytowej;
  • zameldowanie na terenie Polski;
  • zweryfikowanie swojej tożsamości i danych bankowych za pomocą aplikacji Istantor;
  • nieposiadanie żadnych zaległości finansowych wobec Wandoo.

Oczywiście, jeśli już korzystaliśmy z Wandoo, co oznacza, że spełniliśmy wszystkie powyższe warunki, zostaniemy włączeni do programu automatycznie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że Wandoo zacznie naliczać rabaty dopiero od trzeciej pożyczki.

Jak skorzystać z 50% rabatu w Wandoo?

Promocyjny program lojalnościowy trwa od 12 czerwca 2018 roku do odwołania. Przystąpienie do niego nie wymaga żadnych czynności, poza zalogowaniem się do swojego profilu i sprawdzeniem, czy „łapiemy się” na promocję. W zależności od liczby zaciągniętych pożyczek, terminowości spłat i wywiązywania się ze wszystkich zobowiązań, Wandoo skieruje do swoich pożyczkobiorców indywidualną, wyprofilowaną ofertę. Tylko od nich zależy, czy skorzystają z przedstawionej oferty, czy nie. Oczywiście im więcej pożyczek tym lepiej, a za każdą kolejną pożyczkę będzie można zapłacić mniej.

Warto korzystać z programu lojalnościowego w Wandoo?

Oczywiście, jeśli tylko potrzebujemy gotówki, znamy już Wandoo i jesteśmy zadowoleni z ich oferty. Będzie to korzystne również wtedy, gdy decydujemy się na konkretnego pożyczkodawcę z myślą o przyszłości i ewentualnym związaniu się z nim na dłużej. Program lojalnościowy będzie wartością dodaną i z pewnością bardzo miłą korzyścią, za którą się nie zapłaci. Przypomnijmy, jak obecnie wygląda podstawowa oferta pożyczkowa Wandoo.

Chwilówka w Wandoo – czy to się opłaca?

W Wandoo pożyczymy tylko krótkoterminowo, nie więcej niż na 30 dni. Za to możemy liczyć na atrakcyjne kwoty pożyczek: 2500 złotych dla nowych klientów oraz 5000 złotych dostępnych już od drugiej pożyczki. Ponadto, niezależnie od tego, czy jest to pierwsza, czy druga pożyczka, możemy skorzystać z dogodnego refinansowania na 14 lub 30 dni, za które zapłacimy odpowiednio 1008 oraz 1575 złotych. Koszty oferty w Wandoo również nie są wygórowane. Za pożyczkę w wysokości 5000 złotych na 30 dni zapłacimy 1300 złotych.

Związanie się na dłuższy czas może być więc opłacalne. Nie tylko skorzystamy z rabatów (a wtedy koszty będą już naprawdę niskie!), ale też i zbudujemy wizerunek sumiennego, zaufanego pożyczkobiorcy, któremu warto udzielić kolejnego zobowiązania. Długotrwała współpraca ułatwi więc bardzo szybkie i bezproblemowe pozyskanie gotówki, w momencie, w którym będziemy jej naprawdę potrzebować.

Najnowsze aktualności

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo