Leasing w Allegro? Teraz to możliwe!
4 (79.35%) 31 głosów

Leasing w Allegro? Teraz to możliwe!

Leasing jest nowoczesną, atrakcyjną ekonomicznie formą finansowania dóbr. Przedmiotem umowy leasingowej mogą być nie tylko pojazdy, ale również sprzęt komputerowy, elektroniczny, a nawet wyposażenie gabinetów lekarskich. Od niedawna polscy przedsiębiorcy mogą wziąć w leasing również produkty, dostępne na największym polskim portalu aukcyjnym Allegro.pl! Jak działa leasing w Allegro? Sprawdźmy!

Allegro jest największym i najbardziej znanym serwisem aukcyjnym w Polsce. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, już jakiś czas temu wprowadził możliwość sprzedaży ratalnej. Teraz, idąc o krok dalej, zaproponował kupującym leasing.

Leasing w Allegro — jak to działa

Możliwość sfinansowania dostępnych na Allegro produktów stała się możliwa dzięki współpracy z firmą LeaseLink, skupiającą się na polskim rynku leasingu on-line. Leasingiem można sfinansować towary, których cena wynosi od 700 do 60 tys. zł. Mogą one należeć do dowolnej kategorii.
Klienci mogą sięgnąć po pożyczkę leasingową (na okres od 3 do 18 miesięcy) lub wybrać leasing operacyjny (na okres od 18 do 48 miesięcy).

Leasing w Allegro krok po kroku

Jak obiecuje leasingodawca, decyzja i umowa leasingowa zostanie dostarczona nawet w 10 minut, 24 godziny na dobę, przez cały tydzień. Możliwość otrzymania finansowania również w weekend lub w niestandardowych godzinach może być skutecznym wabikiem, który przyciągnie do Allegro nowych klientów lub zachęci do zakupów tych, posiadających już konta w serwisie.

Aby sfinansować zakupy na Allegro leasingiem:

  • znajdź interesujący produkt o wartości od 700 do 60 tys. zł;
  • wybierz opcję Weź leasing;
  • po przekierowaniu do aplikacji LeaseLink określ parametry leasingu;
  • poczekaj na decyzję i dokumenty.

Płatność oraz zdalne zawarcie umowy sfinalizujesz w aplikacji LeasLink. Bez konieczności składania podpisów i oczekiwania na kuriera (w przypadku pożyczki leasingowej).

Kto może sięgnąć po leasing?

Aby sięgnąć po leasing, należy:

  • być przedsiębiorcą, czyli posiadać działalność gospodarczą zarejestrowaną w dowolnej formie;
  • posiadać na Allegro konto Firma.

W niedalekiej przyszłości planowane jest jednak zniesienie tego kryterium i umożliwienie skorzystania z leasingu również osobom posiadającym inne konta oraz tym niezarejestrowanym na platformie.

Leasing korzystny dla przedsiębiorców

Nowa, zaproponowana przez Allegro forma finansowania zakupów jest skutecznym sposobem na zmniejszenie podstawy opodatkowania. Jeśli wybierzesz leasing operacyjny, będziesz mógł bowiem „wrzucić w koszty” zarówno kapitałową, jak i odsetkową część raty. A to sprawi, że kwota naliczonego w danym miesiącu podatku może być mniejsza nawet o kilkaset złotych.
Więcej informacji na temat korzyści, wynikających z podpisania umowy leasingowej znajdziesz w artykule.

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Komentarze:

Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.