POLOżyczka świętuje 2. urodziny i zwiększa kwotę pożyczki do 8000 PLN

Aktualizacja: 2020-02-17
Data publikacji: 2018-11-08
Autor: Katarzyna Fodrowska
Ocena: 4.9
(ilość ocen: 39)

W listopadzie minie drugi rok od kiedy na rynek trafiła POLOżyczka, produkt należący do spółki SOLVEN Finance Sp. z o.o., udzielającej pożyczek online. Z tej okazji spółka chce podziękować za lojalność i przede wszystkim za zaufanie, jakim obdarzyli ją klienci.

Teraz w POLOżyczka pożyszysz nawet 8 000 zł!

Wychodząc poza utarte schematy POLOżyczka świętuje w dość nietypowy sposób. Zamiast przyjmować prezenty, postanowiła je rozdać. Z okazji drugich urodzin firma zwiększyła kwotę udzielanej pożyczki z 5000 do 8000 zł. (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 1968,24 %).

Pomysł stworzenia POLOżyczki, produktu przeznaczonego dla młodszych konsumentów, narodził się w głowach przedstawicieli Solven Finance narodził się dwa lata temu. Jak sami przyznają z jednej strony byli pełni obaw, czy znajdzie on swoich nabywców, z drugiej obserwując koniunkturę i przyglądając się bacznie zachowaniom konsumentów wierzyli, że zaspokoją potrzeby Polaków.

Wątpliwości okazały się bezpodstawne. POLOżyczka nie tylko błyskawicznie zdobyła uznanie klientów, ale również znalazła naśladowców wśród innych firm pożyczkowych z sektora pozabankowego. Na podobne rozwiązania zdecydowali się nie tylko mali gracze, ale również liderzy na rynku.

Błyskawiczny rozwój firmy

Duże zainteresowanie produktem zaowocowało dynamicznym rozwojem marki. W 2016 roku tworzyły ją zaledwie 4 osoby, dziś jest ich aż 50. W tym czasie otwarto nowe biura w Warszawie oraz Szczecinie.

Rozszerzeniu uległa również oferta. W maju 2017 roku, mając na celu przyciągnięcie nowych klientów, a także chcąc udowodnić, jak proste jest korzystanie z usług firm pożyczkowych działających online, firma wprowadziła na rynek chwilówki za 0 zł, pod warunkiem jej terminowej spłaty.

W ciągu ostatnich dwóch lat niezmienna pozostała jedna rzecz – łatwość złożenia wniosku o pożyczkę. Cały proces uproszczono do minimum i zamknięto w kilku krokach. Wystarczy komputer lub telefon oraz podłączenie do Internetu. Prosty w obsłudze interfejs umożliwia określenie kwoty pożyczki oraz terminu spłaty.

Lojalni klienci są naszą najlepszą wizytówką i największą wartością. Raz jeszcze chcemy podziękować Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzyliście i gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby poziom naszych usług, a co się z tym wiąże również poziom Państwa zadowolenia ze współpracy z nami, niezmiennie wzrastał – zapewnia prezes SOLVEN Finance Sp. z o.o., Rafał Gibczyński.

Najnowsze aktualności

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo