POLOżyczka świętuje 2. urodziny i zwiększa kwotę pożyczki do 8000 PLN
4 (80%) 1 głosów

POLOżyczka świętuje 2. urodziny i zwiększa kwotę pożyczki do 8000 PLN

W listopadzie mija drugi rok od kiedy na rynek trafiła POLOżyczka, produkt należący do spółki SOLVEN Finance Sp. z o.o., udzielającej pożyczek online. Z tej okazji spółka chce podziękować za lojalność i przede wszystkim za zaufanie, jakim obdarzyli ją klienci.

Wychodząc poza utarte schematy POLOżyczka świętuje w dość nietypowy sposób. Zamiast przyjmować prezenty, postanowiła je rozdać. Z okazji drugich urodzin firma zwiększyła kwotę udzielanej pożyczki z 5000 do 8000 zł. (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 1968,24 %).

Kiedy dwa lata temu w głowach przedstawicieli Solven Finance narodził się pomysł stworzenia POLOżyczki, produktu przeznaczonego dla młodszych konsumentów, targały nimi sprzeczne emocje. Jak sami przyznają z jednej strony byli pełni obaw, czy znajdzie on swoich nabywców, z drugiej obserwując koniunkturę i przyglądając się bacznie zachowaniom konsumentów wierzyli, że zaspokoją potrzeby Polaków.

Wątpliwości okazały się bezpodstawne. POLOżyczka nie tylko błyskawicznie zdobyła uznanie klientów, ale również znalazła naśladowców wśród innych firm z sektora pozabankowego. Na podobne rozwiązania zdecydowali się nie tylko mali gracze, ale również liderzy na rynku.

Duże zainteresowanie produktem zaowocowało dynamicznym rozwojem marki. W 2016 roku tworzyły ją zaledwie 4 osoby, dziś jest ich aż 50. W tym czasie otwarto nowe biura w Warszawie oraz Szczecinie.

Rozszerzeniu uległa również oferta. W maju 2017 roku, mając na celu przyciągnięcie nowych klientów, a także chcąc udowodnić, jak proste jest korzystanie z usług firm pożyczkowych działających online, firma wprowadziła na rynek pożyczkę za 0%, pod warunkiem jej terminowej spłaty.

W ciągu ostatnich dwóch lat niezmienna pozostała jedna rzecz – łatwość złożenia wniosku o pożyczkę. Cały proces uproszczono do minimum i zamknięto w kilku krokach. Wystarczy komputer lub telefon oraz podłączenie do Internetu. Prosty w obsłudze interfejs umożliwia określenie kwoty pożyczki oraz terminu spłaty.

Lojalni klienci są naszą najlepszą wizytówką i największą wartością. Raz jeszcze chcemy podziękować Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzyliście i gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby poziom naszych usług, a co się z tym wiąże również poziom Państwa zadowolenia ze współpracy z nami, niezmiennie wzrastał – zapewnia prezes SOLVEN Finance Sp. z o.o., Rafał Gibczyński.

Komentarze:

Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

facebook