Portal Chwilowo.pl Partnerem wspomagającym gali rozdania nagród Loan Magazine

Aktualizacja: 2019-09-26
Data publikacji: 2017-11-30
Autor: Marta Kazimierska
Ocena: 4.19
(ilość ocen: 78)

8 lutego 2018 roku w Hotelu Ibis Style we Wrocławiu odbędzie się Gala Rozdania Nagród Loan Magazine Awards 2017. Wydarzenie ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług, oferowanych na rynku pożyczek pozabankowych oraz na szeroko rozumianym rynku Fintech. Partnerem Wspomagającym gali został portal Chwilowo.pl.

Gala Rozdania Nagród Loan Magazine Awards 2017 każdego roku przyciąga tysiące osób, związanych z polskim rynkiem consumer finance. O jej prestiżu świadczy sukces dwóch poprzednich edycji. Podczas Gali Rozdania Nagród Loan Magazine 2015/2016 na cele charytatywne zebrano 123 200 zł. Wydarzenia zaszczyciło swoją obecnością aż trzystu gości specjalnych, a do kryształowych statuetek nominowano 137 marek.

Cieszę się, że możemy dołączyć do grona partnerów tego prestiżowego wydarzenia. Nasze starania w zakresie budowania zaufania do produktów pozabankowych zostały docenione i mam szczerą nadzieję, że ta inicjatywa będzie kolejną cegiełką, tworzącą pozytywny wizerunek branży fintech – mówi Artur Więckowski, prezes spółki Comparison, właściciela portalu Chwilowo.pl.

Podczas najbliższej edycji kryształowe statuetki zostaną przyznane w 14 kategoriach: partner sprzedaży, partner sprzedaży online, partner windykacyjny, organizacja wspomagająca, mikropożyczka roku, pożyczka ratalna roku, biznesowa pożyczka roku, marka roku, PR Manager roku, marketing manager roku, kobieta roku, człowiek roku, społecznie odpowiedzialni 2017 oraz technologiczne rozwiązanie roku Fintech.

Wydarzenie uświetni występ gościa specjalnego, a w czasie jego trwania zostanie przeprowadzona licytacja gadżetów z autografami sportowców. Całkowity zysk z aukcji zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

SolCredit jest innowacyjną firmą, która szybko pozwoli znaleźć Ci finansowanie. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 5000 zł za darmo.

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.