Pożyczka przez internet bez zaświadczeń – gdzie szukać pożyczki online?
4.9 (98.18%) 11 głosów

Pożyczka przez internet bez zaświadczeń – gdzie szukać pożyczki online?

Pożyczki przez internet bez zaświadczeń wydają się dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy spotkali się z negatywną decyzją banku w sprawie przyznania kredytu bankowego, ale nie tylko. Coraz częściej wybór tej formy finansowania pada także ze względu na dużą wygodę i szybkość. Łatwa możliwość uzyskania dodatkowych środków dokładnie wtedy, gdy zajdzie taka możliwość, jest już niemalże esencją instytucji pozabankowych. Pożyczki przez internet bez zaświadczeń są możliwe właśnie dzięki sposobowi ich działania – automatyzacji rozpatrywania wniosków, badaniu zdolności kredytowej na tak zwane oświadczenie oraz niewymaganie dokumentów innych, niż dowód osobisty.

Kiedy mogę starać się o pożyczkę przez internet bez zaświadczeń?

Proces decyzyjny związany z kredytem w banku może niekiedy zająć nawet kilka dni. Nawet jeżeli odpowiedź jest w stanie przyjść wcześniej, związana jest ona z mnóstwem formalności ze strony klienta, m.in. zebrania i przedstawienia zaświadczeń potwierdzających dochody i zdolność kredytową. Taki wymogi wynikają z wysokich wymagań stawianymi przyszłym pożyczkobiorcom.

Schemat ten przebiega w odmienny sposób w przypadku pożyczek przez internet bez zaświadczeń. Choć nie oznacza to wcale, że kryteria pożyczkowe nie istnieją i pieniądze może otrzymać absolutnie każdy, to są one zliberalizowane i docierają do zdecydowanie większej części odbiorców. Liberalizacji podlega nie tylko wymagana do otrzymania pieniędzy kwota zarobków, ale też ich rodzaj. Pożyczki przez internet bez zaświadczeń nie różnicują bowiem swoich klientów ze względu na to, czy są oni zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, czy umowy o dzieło. Już na starcie nie są skreślane także dochody niestandardowe, które odrzucone byłyby w banku – zasiłki, alimenty, czy nawet stypendia studenckie.

W praktyce o pożyczki przez internet bez zaświadczeń mogą starać się wszyscy pełnoletni obywatele Polski, którzy mają w miarę regularne dochody, mają konto bankowe założone tylko na swoje nazwisko (to ważne!), telefon komórkowy i, rzecz jasna, dostęp do internetu.

Jak szeroka jest oferta firm pozabankowych?

Firm pozabankowych, które oferują pożyczki przez internet bez zaświadczeń, jest mnóstwo – to przynajmniej kilkadziesiąt godnych polecenia ofert. Tradycyjny podział takiej formy finansowania przebiega głównie według linii oddzielającej pożyczki krótkoterminowe od długoterminowych. Te pierwsze, jak sama nazwa wskazuje, udzielane są na krótki okres, najczęściej od 30 do 60 dni, a całą pożyczoną kwotę oddaje się naraz. W zależności od firmy możemy pożyczyć od kilku do nawet dziesięciu tysięcy złotych. Dużą popularnością cieszą się również ze względu na to, że występują również w formie darmowej, pozbawionej wszelkich opłat.

Pożyczki przez internet bez zaświadczeń to również pożyczki na raty. Choć jest to pożyczka bardzo trwała, którą oddaje się od kilku do kilkudziesięciu miesięcy, również nie wymagają dołączania dodatkowych dokumentów potwierdzających zarobków. Są przy tym równie proste do otrzymania i podlegają takiej samej procedurze uzyskania. Ponadto pożyczymy znacznie więcej pieniędzy, bo aż do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Pożyczka przez internet bez zaświadczeń – jak ich szukać?

Trudno oczekiwać od pożyczkowych nowicjuszy, by doskonale znali kształt rynku pożyczkowego. Bardziej prawdopodobne jest, jeśli chodzi o pożyczki przez internet bez zaświadczeń, że dysponują oni wiedzą zawierającą się w kilku nazwach najbardziej popularnych marek pożyczkowych. Trudno również oczekiwać, że konsument rozsądny skorzysta z pierwszej lepszej oferty. Co prawda te rozreklamowane pożyczki przez internet bez zaświadczeń najczęściej cieszą się sporym zaufaniem swoich klientów, ale zawsze lepiej przejrzeć całe spektrum możliwości.

Pomocą w wyborze może, a nawet powinna służyć porównywarka pożyczek. Znajdują się w niej niemalże wszystkie wiarygodne oferty dostępne na rynku. Gwarantuje to nie tylko skorzystanie z firmy zaufanej i bezpiecznej, ale też umożliwi wybór najbardziej dopasowanej pożyczki. Naturalną konsekwencją takiej czynności będzie natomiast łatwiejsza spłata (bo zgodna z możliwościami dochodowymi pożyczkobiorcy) i mniejszy stres finansowy. W praktyce porównywarka pożyczek przez internet bez zaświadczeń umożliwia wybór pożyczki pod względem najważniejszych dla każdego z osobna parametrów: wysokości pożyczki, okresu spłaty, najszybszej wysyłki pieniędzy, czy też najniższych kosztów. Bez problemu przejdziemy z niej bezpośrednio do strony internetowej pożyczkodawcy.

Godne polecenia firmy – absolutni liderzy pożyczek przez internet bez zaświadczeń

Drogą na skróty, ale nie mniej skuteczną, jest skorzystanie z rankingu pożyczek online. To wybór kilkunastu pożyczek przez internet bez zaświadczeń, które przedstawiają najkorzystniejsze oferty, są sprawdzone w praktyce od wielu miesięcy lub lat. Co więcej, ranking bierze pod uwagę również inne cechy kluczowe takich pożyczek: szybkość uzyskania, wysoką akceptowalność wniosków i popularność oferty. Taka kombinacja sprawi, że praktycznie bez wysiłku można wybrać taką pożyczkę, która z największym prawdopodobieństwem trafi w nasze potrzeby. Siła rankingu pożyczek przez internet bez zaświadczeń polega również na tym, że przedstawiane tam oferty są bardzo elastyczne – można je dostosować do siebie, po prostu manipulując parametrami pożyczki lub decydując się na dodatkowe opcje. Nie trzeba natomiast uciekać się do wyboru innego pożyczkodawcy.

Jak starać się o pożyczkę przez internet bez zaświadczeń?

Jako że instytucje pozabankowe kierują swoje usługi praktycznie do wszystkich i umożliwiają samodzielne zaciągnięcie pożyczki bez udziału osób trzecich, cały proces jest i musi być wyjątkowo uproszczony. Przyszli pożyczkobiorcy powinni przygotować przede wszystkim: dowód osobisty, numer konta bankowego i telefon komórkowy.

Uzbrojona w te atrybuty osoba wnioskująca o pożyczkę przez internet bez zaświadczeń musi wypełnić krótki wniosek, przypominający raczej prostą ankietę, niźli oficjalny dokument. Wymaga on podania tylko niezbędnych danych, z których najbardziej „skomplikowane” są: wysokość i rodzaj dochodów oraz numer konta bankowego, z tym że ta druga informacja często nawet nie jest wymagana.

Numer konta bankowego, a przy tym również swoją tożsamość, należy potwierdzić za pomocą przelewu weryfikacyjnego na niewielką kwotę (najczęściej 0,01-1 PLN) z konta, na które finalnie zostanie wysłana pożyczka. Oczywiście nie może to być konto należące do kogoś innego, nawet członka rodziny. Pożyczkodawca musi mieć pewność, że pieniądze trafią tylko do tej osoby, która o nie wnioskuje. Duża część pożyczek przez internet bez zaświadczeń bazuje też na innym, jeszcze wygodniejszym i szybszym sposobie potwierdzenia tożsamości, przez zewnętrzną aplikację, taką jak Instantor czy Kontomatik. Zdalnie łączy się ona z kontem bankowym i nie wymaga już przelewania opłaty weryfikacyjnej. To świetnie rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy chcą otrzymać pożyczkę w 15 minut, ale również dla tych, którzy nie mają żadnych środków na koncie.

Te dwie czynności wystarczą, by pożyczka przez internet bez zaświadczeń mogła zostać udzielona. Pozostałe formalności zostały sprawie przerzucone na pożyczkodawcę.

Dodano:

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Komentarze:

Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

facebook