Pożyczki bez BIK w domu klienta – jak z nich korzystać?
Ocena: 4.5
(ilość ocen: 2)

Pożyczki bez BIK w domu klienta – jak z nich korzystać?


Pożyczki dostępne w całości przez Internet zdominowały polską branżę pozabankową. Konsumenci bardzo szybko docenili wszystkie zalety płynące z takiego rodzaju pożyczania – ogromną wygodę, szybki czas otrzymania pieniędzy i dyskrecję. Tym bardziej że osoby ze złą historią kredytową mogą liczyć na pożyczki bez BIK. Jakkolwiek nie jest to jedyny sposób na zdobycie dodatkowej gotówki – zainteresowaniem cieszą się również tak zwane pożyczki bez BIK w domu klienta. Cechy szczególne takich pożyczek przedstawiają duże zalety niedostępne nigdzie indziej. Pożyczki bez BIK w domu klienta powinny być jednak wybrane z rozsądkiem. Podpowiemy jak to zrobić.

Na czym polegają pożyczki bez BIK w domu klienta?

Jak sama nazwa wskazuje, pożyczki bez BIK w domu klienta są rodzajem zobowiązania, którego wszystkie lub większość formalności mogą zostać załatwione w domu, podczas wizyty pracownika firmy w domu. W skład tych formalności bardzo często wchodzi omówienie wszystkich szczegółów pożyczki, wypełnienie wniosku, potwierdzenie swojej tożsamości, podpisanie umowy pożyczkowej, jak i wypłata pieniędzy w gotówce.

Na wizytę domową możemy umówić się w terminie, który jest dla nas dogodny – gdy tylko mamy chwilę lub po pracy. W żadnym wypadku nie zakłóca to naszego rytmu życia i nie musimy dostosowywać się do firmy. W podobny sposób możliwa jest spłata pożyczki – nie trzeba wykonywać przelewów lub przekazów pieniężnych, a należność możemy dać po prostu przedstawicielowi firmy, czyli opiekunowi, który od początku do końca zajmuje się obsługą naszej pożyczki. Za każdym razem oczywiście otrzymamy potwierdzenie spłaty, tak aby dokumentacja pożyczkowa była pełna, a my spokojni o swoje bezpieczeństwo.

Dzięki mariażowi tradycyjnej formy pożyczania z działalnością internetową firm pozabankowych bardzo często udostępniany jest dwojaki sposób zaciągnięcia pożyczki bez BIK w domu klienta. Pierwszy z nich to internetowe złożenie wniosku i dopełnienie pozostałych formalności (podpisanie umowy i wypłata pieniędzy) w domu. Drugi to kontakt telefoniczny, wstępna ocena zdolności kredytowej na podstawie podanych szczegółów, a następnie przeniesienie całej procedury pożyczkowej do domu. Niekiedy zdarzy się również tak, że choć wszystkie formalności zostaną załatwione razem z doradcą pożyczkowym, pieniądze wypłacone zostaną przelewem na konto klienta (np. w Profi Credit do 25 tysięcy złotych).

Znaleźliśmy 5 ofert spełniających Twoje kryteria
Ocena: 3.16
(ilość ocen: 544)
bez bik
w 15 minut
Kwota 5000 zł
Koszt 2147 zł
RRSO 256%
Ilość rat 6
Do oddania 7147 zł
Ocena: 3.25
(ilość ocen: 658)
Kwota 5000 zł
Koszt 4990 zł
RRSO 1221%
Ilość rat 6
Do oddania 9990 zł
Ocena: 2.91
(ilość ocen: 424)
w 15 minut
darmowa
Kwota 5000 zł
Koszt 2047 zł
RRSO 238%
Ilość rat 6
Do oddania 7047 zł
Ocena: 3.35
(ilość ocen: 218)
bez bik
w 15 minut
Kwota 5000 zł
Koszt 2089 zł
RRSO 245%
Ilość rat 6
Do oddania 7089 zł
Ocena: 3.07
(ilość ocen: 444)
bez bik
darmowa
Kwota 5000 zł
Koszt 2113 zł
RRSO 250%
Ilość rat 6
Do oddania 7113 zł

Gdzie znajdę pożyczki bez BIK w domu klienta?

Nie znajdziemy wiele firm, które działają na terenie całej Polski, nawet w najmniejszych miejscowościach, i są pożyczkodawcami zaufanymi. By znaleźć tę najlepszą, warto posłużyć się porównywarką pożyczek, która stanowi wartość dodaną do oferty – szczegółowo omówi wszystkie szczegóły pożyczki i koszty zobowiązania.

Wśród firm cieszących się największą renomą i popularnością należy wymienić przede wszystkim Provident, który jest również jednym z najdłużej działających pożyczkodawców pozabankowych w Polsce.

Ponad 20 lat działania zaowocowało stworzeniem bardzo dogodnej oferty pożyczki bez BIK w domu klienta pod nazwą „pożyczki dopasowanej”. Proponowana kwota pożyczki jest duża, bo wynosi 10 lub 15 tysięcy złotych. Mniejsza kwota dostępna jest dla osób, które chcą pełną obsługę domową, dotyczącą również spłaty zobowiązania w swoim domu. W takim przypadku raty pożyczki będziemy spłacać tygodniowo. Raty miesięczne dotyczą natomiast pożyczki na 15 tysięcy złotych, ale spłacanej przelewem, pomimo tego, że pożyczka może zostać wypłacona w gotówce w domu klienta.

Jakie zalety mają takie pożyczki?

Jeśli chodzi o pożyczki bez BIK w domu klienta, to ich zalety możemy podzielić na dwie grupy – dotyczące użytkowania oraz ich dostępności. Sposób użytkowania jest jednym z najlepszych, jakie mogą wyobrazić sobie osoby, które z jednej strony cenią dużą wygodę, ale z drugiej – nie są pewne tego, w jaki sposób przeprowadzić całą procedurę zaciągnięcia pożyczki online. Dzięki pożyczkom bez BIK w domu klienta mają możliwość:

  • przejrzenia oferty pożyczkodawcy online i pełnego zapoznania się z kosztami;
  • nieweryfikowania swojej możliwości poprzez przelew weryfikacyjny lub błyskawiczną aplikację internetową;
  • pożyczenia pieniędzy nie posiadając konta bankowego lub nie chcąc pozostawiać na nim żadnego śladu zaciągnięcia pożyczki;
  • bezpośredniego kontaktu z pracownikiem firmy i wyjaśnienia wszystkich swoich wątpliwości bez niedopowiedzeń i nieporozumień;
  • dokładnego omówienia wszystkich szczegółów umowy pożyczkowej.

Pożyczki bez BIK w domu klienta to również duża dogodność dla tych, którzy mają niezbyt korzystną historię spłat swoich zobowiązań odnotowaną w rejestrze Biura Informacji Kredytowej. W dzisiejszych czasach większość pożyczkodawców pozabankowych bierze pod uwagę scoring BIK i często, nawet pomimo odpowiedniej zdolności kredytowej, zakłócenia występujące podczas spłat poprzednich zobowiązań mogą uniemożliwić zaciągnięcie kolejnej pożyczki. Dzięki pożyczkom bez BIK w domu klienta jest to możliwe, a klienci nie muszą płacić za swoje wcześniejsze błędy – takie pożyczki będą więc równie dostępne co pożyczki online.

Nie trzeba obawiać się również, że pożyczki bez BIK w domu klienta będą bardziej wymagające pod innymi względami. W takim przypadku wymagania zwykle ograniczają się do tego, by wnioskodawca miał dowód osobisty i dochody pozwalające na spłatę pożyczki. Te mogą być równie zróżnicowane, co w przypadku pożyczek zaciąganych w całości internetowo i niekoniecznie muszą opierać się tylko na zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę.

Pożyczki bez BIK w domu klienta – ogólnopolskie czy lokalne firmy?

Jak możemy zauważyć, niewiele firm o ogólnopolskim, a czasem i międzynarodowym zasięgu udziela pożyczek bez BIK w domu klienta. Choć takie właśnie były początki pożyczek pozabankowych w Polsce, to zostały one skutecznie zastąpione innymi rozwiązaniami. Skala działania przeniosła się więc na szczebel lokalny. Z tego powodu najczęściej z pożyczkami bez BIK w domu klienta spotkamy się nie w Internecie, czy w reklamach telewizyjnych, ale w miejscowych firmach, na słupach ogłoszeniowych, czy dystrybuowanych ulotkach.

Niestety, wadą pożyczania lokalnego, od firmy nieznanej szerszej publiczności, może mieć kilka wad. Największą z nich jest to, że przeciętnemu klientowi naprawdę ciężko może być, ustalić wiarygodność takiego pożyczkodawcy – lokalne pożyczki bez BIK w domu klienta nie pojawiają się w żadnej porównywarce pożyczkowej, a tym bardziej w rankingu. Na próżno jest także szukać szczegółowej analizy udzielanego zobowiązania i, co bardzo istotne, nie ma się większej szansy na to, by dokładnie zapoznać się z ofertą firmy, kosztami i wszystkimi szczegółami umowy jeszcze przed wizytą pracownika firmy. Przykładowo, decydując się na pożyczkę w firmie Provident, na stronie internetowej pożyczkodawcy możemy przeliczyć koszty pożyczek o dowolnych parametrach i zapoznać się z umową, w szczególności ze sposobem spłaty.

Ze względu na wysoką przejrzystość oferty i równie duży stopień kontroli administracyjnej nad działalnością pożyczkodawców, najbezpieczniej postawić na pożyczki bez BIK w domu klienta udzielane przez działające już od wielu lat na polskim rynku firmy, między innymi wspomniane wcześniej Provident i Profi Credit. Renoma i zaufanie klientów jest dobrym zabezpieczeniem przed nieprawnym naliczeniem niebotycznych kosztów, oszustw i wyłudzeń, np. opłat przedwstępnych na obsługę pożyczki, ubezpieczenie czy pokrycie kosztów pierwszej wizyty.

Dodano:

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

Najlepsze firmy pożyczkowe

1.
Ocena: 3.89
(ilość ocen: 603)
2.
Ocena: 3.54
(ilość ocen: 325)
3.
Ocena: 4.05
(ilość ocen: 732)
4.
Ocena: 4.08
(ilość ocen: 1180)
5.
Ocena: 3.93
(ilość ocen: 445)