Pożyczki pod zastaw samochodu i auta – warunki

Nie każda osoba posiada zdolność kredytową, która pozwoli wziąć kredyt w banku. Innym problemem może być posiadany już kredyt hipoteczny lub gotówkowy. W jaki sposób można pozyskać środki finansowe i na jakich warunkach?pożyczka pod zastaw samochodu

Pożyczka pod zastaw Auta

Myślałeś po pożyczce pod zastaw auta? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, powinieneś poznać szczegółowe warunki takiej pożyczki oraz kto o taką pożyczkę może się ubiegać, jakie warunki musi spełnić pojazd, który chcemy zastawić na poczet pieniędzy, które otrzymamy od firmy pożyczkowej.Warunki jakie musi spełniać samochód pod zastaw:

 • wiek pojazdu nie może być wyższy niż 12 lat
 • samochód musi być sprawny technicznie i być dopuszczony do ruchu przez odpowiedni urząd
 • auto może być zarówno nowe jak i używane
 • musi w 100% należeć do osoby, która ubiega się o pożyczkę
 • posiadać ważny dowód rejestracyjny
 • posiadać ważną polisę OC i AC

To główne czynniki jakie brane są pod uwagę przy udzieleniu kredytu od strony zastawu, zaś od osoby ubiegającej się o pożyczkę firma wymaga jeszcze dokumentu tożsamości jak dowód osobisty.

Warunki na jakich zostanie udzielona pożyczka pod zastaw samochodu:

 • okres kredytowania może wynosić od 3 miesięcy do nawet 6 lat
 • nawet do 100% wartości auta
 • kwotę maksymalną jaką można otrzymać to 100 000 zł
 • oprocentowanie pożyczki wynosi 6% miesięcznie od pożyczonej kwoty czyli 72% w skali roku
 • dla przykładu: koszt pożyczki na 20 000 zł i 12 miesięcy wyniesie 14 400 zł, a rata miesięczna to suma rzędu 2 867 zł
 • RRSO wynosi 201%

Czy brane są jeszcze inne warunki pod uwagę przy rozpatrzeniu wniosku?Firma potrzebuje tylko twoich danych osobowych i auta z ważną polisą ubezpieczeniową. Nie sprawdzane są w tym przypadku żadne rejestry dłużników BIK KRD BIG czy ERIF. Auto, które zastawisz nadal będziesz mógł użytkować jak dotychczas. Raty pożyczki spłacane są 16-go dnia każdego miesiąca. Decyzja kredytowa zapada bardzo szybko – w 24 godziny.Zawarcie umowy następuje poprzez spotkanie z partnerem firmy pożyczkowej, który weryfikuje wszystkie dokumenty oraz robi oględziny zastawianego auta. Jeśli wszystko jest w porządku, następuje podpisanie umowy z partnerem. Następnie partner przekazuje dokumenty firmie pożyczkowej, która wypłaca Ci pieniądze.autoCzy firma pożyczkowa udzielająca kredytu pod zastaw samochodu jest pewna i sprawdzona?Firma, która udziela pożyczki pod zastaw samochodu to MBR FINANCE S.A. Jej specjaliści tworzyli znane firmy jak Idea Expert S.A. – Powszechny Dom Kredytowy S.A. oraz Santander Consumer Bank S.A.. To sprawdzeni partnerzy w zakresie finansów działający na rynku od przeszło 20 lat.Dokładne dane adresowe dostępne są poniżej:MBR Financeul. Plac Solny 1650-062 WrocławTel. 71 337 50 58Regon: 022190609NIP: 898-220-42-56KRS: 0000535456

Autor: wika

Firma MBR sprawdza BIK i rejestry dłużników! Proszę sobie odświeżyć wiadomości, wiem z własnego doświadczenia.

15.06.2016
Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.