Aktualne stawki i nadchodzące promocje – pozabankowa karta AXI Card

Aktualizacja: 2020-12-07
Data publikacji: 2020-12-07
Autor: Katarzyna Walczyk
Ocena: 5
(ilość ocen: 8)

Karta kredytowa AXI Card to cieszący się popularnością produkt Easy Payment Services LTD (członka PZIP). Karta została stworzona z myślą o osobach, które nie chcą lub nie mogą skorzystać z kart kredytowych oferowanych przez banki. Wnioskowanie o kartę AXI Card jest prostsze i wiąże się z mniejszą liczbą formalności, chociaż dostępny limit na karcie zawsze jest ustalany indywidualnie na podstawie badania zdolności klienta. Rokrocznie, w okolicy świąt AXI Card oferuje dla swoich użytkowników atrakcyjne promocje. Jak kształtują się stawki karty AXI Card w grudniu 2020?

Czym jest karta AXI Card?

Karta kredytowa AXI Card jest alternatywą kart kredytowych oferowanych przez banki. To, co istotne, przebieg jej spłaty nie jest odnotowywany w BIK, co sprawia, że nie obniża ona zdolności kredytowej. Mogą na nią również liczyć osoby z nieco niższą zdolnością kredytową. W praktyce wystarczy mieć 21 lat i osiągnąć zarobki w wysokości 1200 złotych miesięcznie, aby wnioskować o przyznanie limitu na karcie. AXI Card jest oferowana pod postacią znanej i cenionej karty MasterCard Standard. Można płacić za nią za zakupy w sklepach, wypłacać pieniądze z bankomatu i płacić zbliżeniowo. Maksymalna kwota limitu kredytowego, o jaki można się ubiegać w AXI Card, wynosi 6000 złotych.

Świąteczna promocja AXI Card i sieci marketów spożywczych Biedronka

Świąteczna gorączka trwa, Polacy tłumnie odwiedzają markety i chętnie zostawiają w nich pieniądze. Czas okołoświąteczny to również okres wzmożonej aktywności kredytowej. W tym czasie też chętniej sięgamy po karty kredytowe. W tym roku AXI Card we współpracy z Biedronką (Jeronimo Martins Polska S.A.) przygotowały konkurs! Aby wygrać 10% zwrotu wartości za zakupy w markecie, wystarczy po prostu zapłacić za nie kartą AXI Card. Nagrody przyznawane są w formie bonów na kolejne zakupy do wykorzystania w sieci Biedronka. Zasady konkursu są proste:

• Wydaj na zakupy, co najmniej 200zł, a otrzymasz bon o wartości 20zł

• Wydaj na zakupy, co najmniej 500zł, a otrzymasz bon o wartości 50zł

• Wydaj na zakupy, co najmniej 700zł, a otrzymasz bony o wartości 70zł

• Wydaj na zakupy, co najmniej 1000zł, a otrzymasz bon o wartości 100zł

To, co ważne – pięciu pierwszych klientów, którzy wydadzą na zakupy najwięcej, mogą dodatkowo otrzymać dodatkowy bon o wartości aż 200 złotych! A jak wygląda oprocentowanie pozabankowej karty AXI Card w grudniu 2020?

Brak zmian stawek AXI Card w tym roku

Ważną informacją dla osób, które już korzystają, lub dopiero planują składać wniosek o pozabankową kartę kredytową AXI Card jest to, że jej stawki w tym roku nie uległy zmianie. Kiedy uruchomi się limit na karcie, oprocentowanie wynosi 0,75% w skali miesiąca, a doliczona opłata administracyjna – 5,25% w skali miesiąca rozliczeniowego. Nie zmieniła się również minimalna spłata karty. Nadal jest to 15% wykorzystanego limitu. Mimo braku zmian stawek dla pozabankowej karty AXI Card, przygotowano specjalną, bardzo atrakcyjną, świąteczna ofertę dla jej użytkowników, która może zaowocować nieoczekiwanym zwrotem środków, które można przeznaczyć na dowolne zakupy w sieci Biedronka.

Karta AXI Card jest nie tylko alternatywą bankowych kart kredytowych, ale również pożyczek pozabankowych. Dzięki przyznanemu limitowi kredytowemu, nie trzeba wnioskować o kolejną pożyczkę – wystarczy sięgnąć po kartę AXI Card. To również dobre rozwiązanie dla osób, które planują ubiegać się o kredyt bankowy i nie chcą obciążać swojej zdolności, kolejnym limitem karty kredytowej – AXI Card nie jest widoczna w BIK-u!

Najnowsze aktualności

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo