Promocja szybszej spłaty w Supergrosz! Zaoszczędź na kosztach!

Aktualizacja: 2019-09-27
Data publikacji: 2019-07-05
Autor: Marta Kazimierska
Ocena: 4.7
(ilość ocen: 23)

Potrzebujesz szybkiej pożyczki ratalnej, ale nie jesteś pewien w jakim czasie dasz radę ją spłacić? Boisz się ewentualnych kar finansowych, a nie chcesz martwić się koniecznością złożenia wniosku o przedłużenie terminu spłaty? Być może promocyjna oferta firmy SuperGrosz jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź!

Im szybciej spłacisz, tym niższy koszt pożyczki!

Tak w skrócie można opisać promocyjną ofertę, którą przygotowała dla swoich klientów firma SuperGrosz. Pożyczasz do 3 000 zł na 6 miesięcy i sam decydujesz, czy chcesz obniżyć koszty swojej pożyczki spłacając ją przed czasem. Możesz to zrobić już po 30 dniach od podpisania umowy!

baner promocyjny Supergrosz

Promocja w SuperGrosz na przykładzie

Załóżmy, że interesuje Cię pożyczka na raty wysokości 2 000 zł na okres 6 miesięcy. Jeżeli uda Ci się spłacić zobowiązanie po pierwszym miesiącu, oddasz jedynie 2 200 zł! RRSO nawet przy wcześniejszej spłacie wynosi bowiem tylko 260,25%. Możesz też spokojnie spłacać swoją pożyczkę przez 6 miesięcy, oddając w rezultacie 2861,20 zł. Wybór należy tylko do Ciebie. Omówiony przykład znajdziesz na grafice poniżej:

Supergrosz - przykładowa promocyjna pożyczka

Pamiętaj, że korzystając z promocyjnej oferty firmy SuperGrosz zapewniasz sobie wyjątkowy komfort spłacania. Nie musisz obawiać się konsekwencji, które czekałyby Cię w przypadku nieterminowej spłaty chwilówki po wymaganych 30 dniach. Z założenia pożyczasz pieniądze na okres 6 miesięcy i to w tym czasie musisz zmieścić się ze spłatą. Jeżeli dodatkowo uda Ci się zaoszczędzić na kosztach, spłacając zobowiązanie przed terminem, korzystasz na tym tylko Ty.

Firma SuperGrosz to pożyczkodawca ze 100% polskim kapitałem, posiadający spore doświadczenie na rynku finansowym. Jeżeli warunki nowej promocji wpisują się w Twoje potrzeby, to nie zwlekaj i skorzystaj z promocji już dzisiaj.

Najnowsze aktualności

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo