Rata na Plus – nowa firma pożyczkowa na rynku

Aktualizacja: 2019-09-26
Data publikacji: 2017-09-11
Autor: Marta Kazimierska
Ocena: 4.3
(ilość ocen: 56)

Aventus Group, spółka obecna na polskim rynku pożyczek internetowych od ponad 5 lat, uruchamia nowy serwis pożyczkowy ratanaplus.pl.

Historia Aventus Group

Aventus Group to spółka z branży FinTech, mająca swoją siedzibę w Białymstoku i zajmująca się pośrednictwem w udzielaniu i obsłudze krótkoterminowych kredytów konsumenckich on-line. Firma została założona w 2010 r. i początkowo działała pod nazwą Mała Pożyczka Sp. z.o.o. W styczniu 2017 r. jej nazwa została zmieniona na Aventus Group Sp. z o.o. Spółka należy do międzynarodowego holdingu UAB Aventus Capital, który powstał w 2009 roku na Litwie i obecnie prowadzi działalność operacyjną w takich państwach, jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, Gruzja, Kazachstan, Czechy, Mołdawia i Polska.

Aktualnie w portfelu Aventusa znajdują się następujące marki: Pożyczka Plus, SMART pożyczka, FinansowePosilki.pl, NiewielkaPozyczka.pl i LEWpozyczka.pl. Ostatnio dołączyło do nich najmłodsze dziecko spółki – Rata na Plus. Czym różni się nowa marka od poprzednich? Czy jest dla niej miejsce w i tak już bogatym portfolio firmy? Czy może ona zainteresować klientów rynku pożyczkowego w Polsce? Na te i na wiele innych pytań odpowiemy w dalszej części artykułu.

Pożyczka na raty – podstawowe informacje

Pożyczka na raty w Rata na Plus dostępna jest dla każdego, kto spełnia następujące warunki:
ma od 21 do 73 lat,
jest obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej,
jest aktualnie zatrudniony,
nie jest wpisany w rejestrach dłużników,
ma indywidualne konto bankowe.

Wystarczy, że taka osoba wejdzie na stronę www.ratanaplus.pl, założy konto w serwisie, określi wysokość pożyczki i ilość rat za pomocą prostego i intuicyjnego kalkulatora oraz złoży wniosek. Weryfikacja pożyczkobiorcy odbywa się błyskawicznie i nie wymaga wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Cały proces jest niezwykle przyjazny i już po kilkunastu minutach od dokonaniu weryfikacji pieniądze mogą być na koncie klienta.

Pieniądze pożyczysz rzez cały tydzień

Kolejną niepodważalną zaletą nowego serwisu od Aventus Group jest jego dostępność. RataNaPlus.pl jest dostępna 24h (jest to tzw. pożyczka 24h), a więc znacznie dłużej, niż otwarta jest jakakolwiek placówka stacjonarna tradycyjnego banku. Natomiast infolinia serwisu czynna jest od poniedziałku do piątku, od godz. 7.30 do 21.00 oraz w sobotę i niedzielę, od godz. 9.00 do 17.00. Pod nr tel. 85 871 00 60 czekają profesjonalni konsultanci, którzy odpowiedzą na każde pytanie, związane z ofertą pożyczki ratalnej, a w razie potrzeby pomogą przejść przez i tak już prostą procedurę składania wniosku.

Bezpieczeństwo w standardzie

Przez cały proces doboru kwoty pożyczki, ilości rat i złożenia wniosku klient dokładnie wie, jakie będą całkowite koszty pożyczki. Nie ma tu żadnych ukrytych opłat, czy innych haczyków „drobnym drukiem”. Nie powinno to dziwić, skoro właścicielem marki RataNaPlus.pl jest Aventus Group Sp. z o.o., posiadająca certyfikaty „Rzetelna Firma” oraz „Firma Wiarygodna Finansowo”, będąca członkiem Związku Firm Pożyczkowych, a także zdobywcą wielu nagród i wyróżnień. W konsekwencji Klient może być zawsze pewien, że spłacając nową pożyczkę ratalną zapłaci dokładnie tyle, ile wskazano we wniosku o pożyczkę – i ani złotówki więcej.

Zalety pożyczki z Raty Na Plus:

wysoka kwota pożyczki – nawet 5 000 zł
maksymalnie 6 miesięcznych rat
szybkie i klarowne procedury
system przyjmuje wnioski 7 dni w tygodniu
biuro obsługi klienta czynne cały tydzień
bezpłatna weryfikacja Kontomatik lub przelew na 1 grosz

Wszystko w Twoich rękach

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć poważnie myśleć o realizacji zaległych planów i marzeń. Nie ma znaczenia, czy będzie to nowy kurs językowy, remont mieszkania, wyjazd last minute, czy może prezent dla ukochanej osoby – każdy z tych i innych wydatków można sfinansować pożyczką ratalną z serwisu RataNaPlus.pl.

Portal chwilowo.pl rekomenduje serwis RataNaPlus.pl.

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

SolCredit jest innowacyjną firmą, która szybko pozwoli znaleźć Ci finansowanie. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 5000 zł za darmo.

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.