Rata na Plus - nowa firma pożyczkowa na rynku
Ocena: 4
(ilość ocen: 25)

Rata na Plus – nowa firma pożyczkowa na rynku

Aventus Group, spółka obecna na polskim rynku pożyczek internetowych od ponad 5 lat, uruchamia nowy serwis pożyczkowy www.ratanaplus.pl.

Aventus Group to spółka z branży FinTech, mająca swoją siedzibę w Białymstoku i zajmująca się pośrednictwem w udzielaniu i obsłudze krótkoterminowych kredytów konsumenckich on-line. Firma została założona w 2010 r. i początkowo działała pod nazwą Mała Pożyczka Sp. z.o.o. W styczniu 2017 r. jej nazwa została zmieniona na Aventus Group Sp. z o.o. Spółka należy do międzynarodowego holdingu UAB Aventus Capital, który powstał w 2009 roku na Litwie i obecnie prowadzi działalność operacyjną w takich państwach, jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, Gruzja, Kazachstan, Czechy, Mołdawia i Polska.

Aktualnie w portfelu Aventusa znajdują się następujące marki: PozyczkaPlus.pl, SMARTpozyczka.pl, FinansowePosilki.pl, NiewielkaPozyczka.pl i LEWpozyczka.pl. Ostatnio dołączyło do nich najmłodsze dziecko spółki – RataNaPlus.pl. Czym różni się nowa marka od poprzednich? Czy jest dla niej miejsce w i tak już bogatym portfolio firmy? Czy może ona zainteresować klientów rynku pożyczkowego w Polsce? Na te i na wiele innych pytań odpowiemy w dalszej części artykułu.

Po co komu raty?

Najważniejsza i najłatwiej zauważalna różnica jest jednocześnie największą innowacją Raty Na Plus. Otóż, jest to oferta internetowej pożyczki ratalnej, tak więc klienci korzystający z nowej marki zyskują komfort spłaty pożyczki w dogodnych ratach. Jakie ma to znaczenie w praktyce? Kolosalne! Dotychczas użytkownicy popularnych „chwilówek” mieli do dyspozycji jedynie standardowe produkty typu „pożycz i oddaj w całości”. Życie potrafi jednak zaskoczyć i często okazywało się, że jednorazowa spłata całej pożyczki jest niemożliwa. W takich sytuacjach konieczne było refinansowanie pożyczki lub przedłużenie okresu spłaty, co zawsze wiązało się z dodatkowymi kosztami. Od tej pory klienci o niższym miesięcznym dochodzie lub o dużej ilości stałych miesięcznych obciążeń również mogą korzystać z oferty poza bankowej instytucji finansowej – i to bez obawy o spłatę zaciągniętych zobowiązań.

Nie dostałeś rat w sklepie?

Każdy, kto kiedykolwiek spotkał się z odmową udzielenia rat wie, jak niekomfortowa może to być sytuacja. Teraz nikt nie będzie już musiał tłumaczyć się ze swoich potrzeb, dochodów, czy jakichkolwiek innych osobistych okoliczności. A to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu, poświęcania czasu na dojazdy, kolejki w sklepach i oczekiwania na decyzję. Wystarczy komputer, tablet lub smartfon, dostęp do Internetu oraz aktywny numer telefonu. Przyda się też wygodna kanapa i kubek pysznej, gorącej kawy, ponieważ wzięcie pożyczki z Ratą Na Plus zajmie dokładnie tyle, co wypicie kubka kawy.

Jak to działa?

Pożyczkę ratalną on-line może wziąć każdy, kto spełnia następujące warunki:
– ma od 21 do 73 lat,
– jest obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej,
– jest aktualnie zatrudniony,
– nie jest wpisany w rejestrach dłużników,
– ma indywidualne konto bankowe.

Wystarczy, że taka osoba wejdzie na stronę www.ratanaplus.pl, założy konto w serwisie, określi wysokość pożyczki i ilość rat za pomocą prostego i intuicyjnego kalkulatora oraz złoży wniosek. Weryfikacja pożyczkobiorcy odbywa się błyskawicznie i nie wymaga wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Cały proces jest niezwykle przyjazny i już po kilkunastu minutach od dokonaniu weryfikacji pieniądze mogą być na koncie klienta.

Przez cały tydzień

Kolejną niepodważalną zaletą nowego serwisu od Aventus Group jest jego dostępność. RataNaPlus.pl jest dostępna 24h, a więc znacznie dłużej, niż otwarta jest jakakolwiek placówka stacjonarna tradycyjnego banku. Natomiast infolinia serwisu czynna jest od poniedziałku do piątku, od godz. 7.30 do 21.00 oraz w sobotę i niedzielę, od godz. 9.00 do 17.00. Pod nr tel. 85 871 00 60 czekają profesjonalni konsultanci, którzy odpowiedzą na każde pytanie, związane z ofertą pożyczki ratalnej, a w razie potrzeby pomogą przejść przez i tak już prostą procedurę składania wniosku.

Bezpieczeństwo w standardzie

Przez cały proces doboru kwoty pożyczki, ilości rat i złożenia wniosku klient dokładnie wie, jakie będą całkowite koszty pożyczki. Nie ma tu żadnych ukrytych opłat, czy innych haczyków „drobnym drukiem”. Nie powinno to dziwić, skoro właścicielem marki RataNaPlus.pl jest Aventus Group Sp. z o.o., posiadająca certyfikaty „Rzetelna Firma” oraz „Firma Wiarygodna Finansowo”, będąca członkiem Związku Firm Pożyczkowych, a także zdobywcą wielu nagród i wyróżnień. W konsekwencji Klient może być zawsze pewien, że spłacając nową pożyczkę ratalną zapłaci dokładnie tyle, ile wskazano we wniosku o pożyczkę – i ani złotówki więcej.

Wszystko w Twoich rękach

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć poważnie myśleć o realizacji zaległych planów i marzeń. Nie ma znaczenia, czy będzie to nowy kurs językowy, remont samochodu, wyjazd last minute, czy może prezent dla ukochanej osoby – każdy z tych i innych wydatków można sfinansować pożyczką ratalną z serwisu RataNaPlus.pl. Teraz nie trzeba też martwić się o spłatę – 6 miesięcznych rat to naprawdę wygodny i bezpieczny sposób na zwrot każdej kwoty.

Nowa pożyczka ratalna on-line od Aventus Group dostępna jest na stronie www.ratanaplus.pl.

Zalety pożyczki z Raty Na Plus:

✔ Wysoka kwota pożyczki – nawet 5000 zł
✔ maksymalnie 6 miesięcznych rat
✔ szybkie i klarowne procedury
✔ system przyjmuje wnioski 7 dni w tygodniu
✔ biuro obsługi klienta czynne cały tydzień
✔ bezpłatna weryfikacja kontomatik lub przelew na 1 grosz

Portal chwilowo.pl rekomenduje serwis RataNaPlus.pl

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

Najlepsze firmy pożyczkowe

1.
Ocena: 3.89
(ilość ocen: 603)
2.
Ocena: 3.54
(ilość ocen: 325)
3.
Ocena: 4.05
(ilość ocen: 732)
4.
Ocena: 4.08
(ilość ocen: 1180)
5.
Ocena: 3.93
(ilość ocen: 445)