Świąteczny konkurs w Ferratum

Aktualizacja: 2019-09-26
Data publikacji: 2017-12-06
Autor: Agnieszka Fodrowska
Ocena: 4.21
(ilość ocen: 63)

Z okazji świąt firma Ferratum zorganizowała konkurs. Do wygrania atrakcyjne nagrody: telewizor Manta, aparat cyfrowy Kodak, ekspres ciśnieniowy Delonghi ECO, tablet Samsung Galaxy Tab oraz smartfona Sony Xperia L1 DualSim.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 31 grudnia zaciągnąć pożyczkę ratalną, a na adres mailowy marketing@ferratum.pl przesłać ciekawą odpowiedź na pytanie: Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy? Odpowiedź może mieć formę wiersza, opowiadania, rysunku, czy fotografii. Wszystko zależy jedynie od kreatywności i pomysłowości uczestników konkursu.

Należy pamiętać, aby w tytule e-maila wpisać Zgłoszenie do Zimowego Konkursu Ferratum, a w jego treści – oprócz odpowiedzi na pytanie – swoje imię, nazwisko, PESEL lub numer pożyczki.

Komisja wyłoni najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi nie później niż w terminie 14 dni od zakończenia eliminacji. Laureaci zostaną o tym poinformowany drogą telefoniczną lub mailową.

Powodzenia!

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

SolCredit jest innowacyjną firmą, która szybko pozwoli znaleźć Ci finansowanie. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 5000 zł za darmo.

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.