Świąteczny konkurs w Ferratum
4 (80%) 35 głosów

Świąteczny konkurs w Ferratum

Z okazji świąt firma Ferratum zorganizowała konkurs. Do wygrania atrakcyjne nagrody: telewizor Manta, aparat cyfrowy Kodak, ekspres ciśnieniowy Delonghi ECO, tablet Samsung Galaxy Tab oraz smartfona Sony Xperia L1 DualSim.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 31 grudnia zaciągnąć pożyczkę ratalną, a na adres mailowy marketing@ferratum.pl przesłać ciekawą odpowiedź na pytanie: Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?

Odpowiedź może mieć formę wiersza, opowiadania, rysunku, czy fotografii. Wszystko zależy jedynie od kreatywności i pomysłowości uczestników konkursu.

Należy pamiętać, aby w tytule e-maila wpisać Zgłoszenie do Zimowego Konkursu Ferratum, a w jego treści – oprócz odpowiedzi na pytanie – swoje imię, nazwisko, PESEL lub numer pożyczki.

Komisja wyłoni najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi nie później niż w terminie 14 dni od zakończenia eliminacji. Laureaci zostaną o tym poinformowany drogą telefoniczną lub mailową.

Powodzenia!

Komentarze:

Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

facebook