Świąteczny konkurs w Ferratum

Aktualizacja: 2019-09-26
Data publikacji: 2017-12-06
Autor: Agnieszka Fodrowska
Ocena: 4.21
(ilość ocen: 63)

Z okazji świąt firma Ferratum zorganizowała konkurs. Do wygrania atrakcyjne nagrody: telewizor Manta, aparat cyfrowy Kodak, ekspres ciśnieniowy Delonghi ECO, tablet Samsung Galaxy Tab oraz smartfona Sony Xperia L1 DualSim.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 31 grudnia zaciągnąć pożyczkę ratalną, a na adres mailowy marketing@ferratum.pl przesłać ciekawą odpowiedź na pytanie: Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy? Odpowiedź może mieć formę wiersza, opowiadania, rysunku, czy fotografii. Wszystko zależy jedynie od kreatywności i pomysłowości uczestników konkursu.

Należy pamiętać, aby w tytule e-maila wpisać Zgłoszenie do Zimowego Konkursu Ferratum, a w jego treści – oprócz odpowiedzi na pytanie – swoje imię, nazwisko, PESEL lub numer pożyczki.

Komisja wyłoni najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi nie później niż w terminie 14 dni od zakończenia eliminacji. Laureaci zostaną o tym poinformowany drogą telefoniczną lub mailową.

Powodzenia!

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wandoo przygotowało ofertę darmowej pożyczki do 3000 zł na 30 dni. Stali klienci mogą skorzystać z rabatów w programie lojalnościowym,

SolCredit jest innowacyjną firmą, która szybko pozwoli znaleźć Ci finansowanie. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 5000 zł za darmo.

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  Sponsorujemy

  Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

  Nasze wyróżnienia

  Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

  Nasi partnerzy

  Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo