Świąteczny konkurs w Ferratum

Aktualizacja: 2019-09-26
Data publikacji: 2017-12-06
Autor: Agnieszka Fodrowska
Ocena: 4.22
(ilość ocen: 64)

Z okazji świąt firma Ferratum zorganizowała konkurs. Do wygrania atrakcyjne nagrody: telewizor Manta, aparat cyfrowy Kodak, ekspres ciśnieniowy Delonghi ECO, tablet Samsung Galaxy Tab oraz smartfona Sony Xperia L1 DualSim.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 31 grudnia zaciągnąć pożyczkę ratalną, a na adres mailowy marketing@ferratum.pl przesłać ciekawą odpowiedź na pytanie: Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy? Odpowiedź może mieć formę wiersza, opowiadania, rysunku, czy fotografii. Wszystko zależy jedynie od kreatywności i pomysłowości uczestników konkursu.

Należy pamiętać, aby w tytule e-maila wpisać Zgłoszenie do Zimowego Konkursu Ferratum, a w jego treści – oprócz odpowiedzi na pytanie – swoje imię, nazwisko, PESEL lub numer pożyczki.

Komisja wyłoni najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi nie później niż w terminie 14 dni od zakończenia eliminacji. Laureaci zostaną o tym poinformowany drogą telefoniczną lub mailową.

Powodzenia!

Najnowsze aktualności

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo