Szansa na uniknięcie spłaty pożyczki – nowy konkurs firmy LendOn
4.4 (87.27%) 33 głosów

Szansa na uniknięcie spłaty pożyczki – nowy konkurs firmy LendOn

W dzisiejszych czasach na rynku chwilówek jest bardzo dużo firm, które rywalizują o nowych klientów. Starają się przedstawiać coraz to korzystniejsze promocje. Ma to na celu przyciągnięcie nowych pożyczkobiorców. Oferty te są bardzo opłacalne i przyjemne dla portfela. Jednak konkurs firmy LendOn zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Firma ta cechuje się niezwykłą dbałością o klienta i wyrozumiałością, a więc stąd ich wyjątkowa promocja.

Extra Portfel logo
ExtraPortfel
3.4 (68.52%) 458 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Netcredit logo
NetCredit
3.6 (72.11%) 740 głosów
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

14 - 30 dni

kuki.pl logo
Kuki
3.4 (67.81%) 315 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Już w poniedziałek 25 września LendOn wznawia swój konkurs, w którym do wygrania są całkowicie darmowe pieniądze. Zwycięzcy, a będzie ich sporo gdyż każdego dnia trwania promocji wygrywa jedna osoba, zapewnią sobie pokrycie spłaty pożyczki przez pożyczkodawcę.

Warto wiedzieć

Aby wziąć udział w konkursie musisz być nowym klientem, który wcześniej nie korzystał z usług firmy LendOn. A więc zaciągasz pierwszą pożyczkę (maksymalna kwota to aż 2500zł na nawet 45 dni), która jest darmowa, ponieważ spłacasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Co więcej gdy okażesz się zwycięzcą konkursu nie musisz oddawać nic, czyli okrągłe 0zł !

Na czym właściwie polega konkurs?

Przejdźmy teraz do tego co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji. Zadanie konkursowe jest bardzo proste – musisz odpowiedzieć na pytanie „Z czym kojarzy Ci się LendOn.pl”. Organizatorzy liczą na kreatywność i oryginalność odpowiedzi wysyłanych przez uczestników.

A więc jeśli jesteś osobą, której głowa bez problemu poradzi sobie z wyjątkową odpowiedzią na podaną frazę, śmiało bierz udział w konkursie ! Jest to świetna okazja do wygrania darmowej gotówki. A komu w dzisiejszych czasach nie przydałoby się takie przyjemne wsparcie finansowe ?

Konkurs LendOn.pl

A teraz krok po kroku, jak to zrobić ?

Aby wziąć udział w tym konkursie musisz wykonać kilka kroków:

  • wejdź na stronę lendon.pl, wybierz kwotę pożyczki (100 – 2500zł) oraz termin spłaty (5 – 45 dni),
  • wypełnij formularz rejestracyjny, musisz podać swoje dane oraz informacje o zatrudnieniu,
  • zaakceptuj regulamin,
  • kliknij przycisk „weź pożyczkę”,
  • warunki konkursowe oraz samo pytanie wraz z formularzem przyjdzie Ci na adres e-mail podany wcześniej.

Dla kogo jest konkurs ?

Musisz spełnić kilka prostych warunków, aby stać się uczestnikiem konkursu:

  • powinieneś być osobą fizyczną, która ukończyła 18 lat i zamieszkiwać na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
  • nie brałeś wcześniej pożyczki w firmie LendOn,
  • poprawnie wypełniłeś wniosek o chwilówkę,
  • uzyskałeś pozytywną decyzję oraz otrzymałeś wpłatę kwoty pożyczki na konto bankowe,
  • poprawnie wypełniłeś wniosek i wysłałeś zgłoszenie udziału w konkursie.

No ale jak dowiem się czy udało mi się wygrać ?

Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową następnego dnia po udzieleniu odpowiedzi na pytanie. Pamiętaj, że bierzesz udział wyłącznie w edycji konkursu, która przypada na dzień przesłania zgłoszenia konkursowego. Co więcej możesz wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w ciągu trwania całego konkursu. Gdy okażesz się zwycięzcą, Twoja odpowiedź może także pojawić się na stronie lendon.pl. Szczegółowy regulamin konkursu otrzymasz po zaciągnięciu pożyczki na adres e-mail.

A więc nie trać czasu. Jeśli jesteś nowym klientem firmy LendOn i pilnie potrzebujesz gotówki, śmiało korzystaj z ich promocji. W najgorszym wypadku oddasz tyle co pożyczyłeś, a w najlepszym nic nie będziesz musiał oddawać, a Twoje konto bankowe zostanie zasilone kwotą nawet 2500 zł.

Komentarze:

Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

facebook