W Mikrokasa dostępna jest pożyczka konsolidacyjna!

Aktualizacja: 2019-12-10
Data publikacji: 2019-09-24
Autor: Agnieszka Fodrowska
Ocena: 4.71
(ilość ocen: 17)

Mikrokasa wystartowała z ofertą pożyczki konsolidacyjnej. Dla kogo jest ona skierowana i czy warto z niej skorzystać? Odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule 🙂

Jakie warunki pożyczki konsolidacyjnej w Mikrokasa?

Pożyczka konsolidacyjna w Mikrokasa dedykowana jest osobom, które chciałyby zamienić swoje zadłużenie w kilku instytucjach na jedną niską ratę. Kto może zaciągnąć pożyczkę?

Z oferty pożyczkodawcy mogą skorzystać osoby w wieku od 25 do 70 lat, które pozytywnie przejdą weryfikację tożsamości oraz w bazach. Mikrokasa swoich klientów sprawdza w BIK, BIG i KBIG, jednakże warto tutaj podkreślić, że do każdego pożyczkobiorcy firma podchodzi indywidualnie – wnioski rozpatrywane są przez analityka. Co dla Ciebie to oznacza? Otóż negatywne wpisy niekoniecznie przekreślają Twoje szanse na otrzymanie pieniędzy.

Korzystając z tego produktu możesz maksymalnie pożyczyć do 50 000 zł, na okres nawet 60 miesięcy. Co warto zaznaczyć – pieniądze przelewane są na Twoje konto za pośrednictwem szybkich przelewów.

Czy warto zaciągnąć taką pożyczkę w Mikrokasa?

Pożyczka konsolidacyjna ma swoich zwolenników i przeciwników, o czym napisaliśmy w artykule: Kredyt konsolidacyjny – kto go udzieli? Dla osób zdecydowanych na konsolidację oferta pożyczki w Mikrokasa będzie korzystnym rozwiązaniem. Dlaczego?

Jest to pierwsza oferta z tak wysoką kwotą finansowania przygotowana przez firmę pożyczkową. Dzięki niej możesz skonsolidować kilka pożyczek i regulować swoje nowe zobowiązanie w jednej firmie, czyli taniej, szybciej i wygodniej. W przeciwieństwie do kredytów konsolidacyjnych w bankach, pożyczkę w instytucji pozabankowej możesz zaciągnąć przy minimum formalności. Firma Mikrokasa S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku oraz z długoletnim doświadczeniem. Do tej pory oferowała chwilówki i pożyczki na raty.

W naszej ocenie, jeśli szukasz kredytu lub pożyczki konsolidacyjnej, to z pewnością pod uwagę powinieneś wziąć produkt od Mikrokasy.

Najnowsze aktualności

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo