Wakacyjny konkurs Wandoo – uwaga: rozdają atrakcyjne prezenty ;)
4 (80%) 15 głosów

Wakacyjny konkurs Wandoo – uwaga: rozdają atrakcyjne prezenty ;)

Wakacje mają się powoli ku końcowi (tak, wiemy, nam też przykro ;( ), tymczasem na rynku pożyczek krótkoterminowych pojawiła się mała niespodzianka. Firma Wandoo zorganizowała konkurs dla wszystkich Klientów, którzy skorzystali (lub skorzystają) z jej ofert pożyczkowych od 11 sierpnia do 3 września 2017 roku.

Wakacyjne zdarzenia warte opowiedzenia

Zasady konkursu? Proste: przekonaj komisję konkursową Wandoo, że to właśnie Twoje wakacje były (lub są!) najfajniejsze. Forma artsytyczna? Dowolna! Może być fotka z aparatu lub telefonu, może być rysunek, ale też piosenka lub wierszyk.

Jeśli korzystałeś, korzystasz – lub skorzystasz – z usług Wandoo w terminie wskazanym przez organizatora i spełniasz pozostałe wymagania konkursowe – zachęcamy do wzięcia udziału, naprawdę szkoda nie skorzystać.

Wandoo - Wakacyjny Konkurs

Co można wygrać w konkursie Wandoo?

Nagrody są dość atrakcyjne: komputer HP 14 i3-6006U oraz tablety Apple iPad 32GB. Nieco szkoda, że organizatorzy na koniec wakacji nie uwzględnili w konkursie nagrody typu… „Przedłuż swoje wakacje do końca września” – i nie sfinansują Zwycięzcy jeszcze jednego miesiąca wakacyjnego odpoczynku… może za rok skorzystają z naszej podpowiedzi 😉

Na koniec mały tip 😉 – nie brałeś pożyczki w Wandoo, a chcesz wziąć udział w konkursie?

Nic prostszego: skorzystaj z pożyczki… zupełnie za darmo! Tak, wiemy, może to trochę naciągane, ale: pierwsza pożyczka w Wandoo do 2500 zł jest kompletnie darmowa (pełny ranking pierwszych / darmowych chwilówek). Jeśli więc chcesz wziąć udział w konkursie, a nie byłeś do tej pory klientem Wandoo – nic prostszego 😉

Szczegóły konkursu poznasz na tej stronie: www.wandoo.pl

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniony szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

Filarum.pl to jedna z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku. Wiarygodna i godna polecenia. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Komentarze:

Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

facebook