Wakacyjny konkurs Wandoo – uwaga: rozdają atrakcyjne prezenty ;)

Aktualizacja: 2019-09-26
Data publikacji: 2017-08-29
Autor: Marta Kazimierska
Ocena: 4.2
(ilość ocen: 46)

Wakacje mają się powoli ku końcowi (tak, wiemy, nam też przykro ;( ), tymczasem na rynku pożyczek krótkoterminowych pojawiła się mała niespodzianka. Firma Wandoo zorganizowała konkurs dla wszystkich Klientów, którzy skorzystali (lub skorzystają) z jej ofert pożyczkowych od 11 sierpnia do 3 września 2017 roku.

Wakacyjne zdarzenia warte opowiedzenia

Zasady konkursu? Proste: przekonaj komisję konkursową Wandoo, że to właśnie Twoje wakacje były (lub są!) najfajniejsze. Forma artsytyczna? Dowolna! Może być fotka z aparatu lub telefonu, może być rysunek, ale też piosenka lub wierszyk.

Jeśli korzystałeś, korzystasz – lub skorzystasz – z usług Wandoo w terminie wskazanym przez organizatora i spełniasz pozostałe wymagania konkursowe – zachęcamy do wzięcia udziału, naprawdę szkoda nie skorzystać.

Wandoo - Wakacyjny Konkurs

Co można wygrać w konkursie Wandoo?

Nagrody są atrakcyjne: komputer HP 14 i3-6006U oraz tablety Apple iPad 32GB. Nieco szkoda, że organizatorzy na koniec wakacji nie uwzględnili w konkursie nagrody typu… „Przedłuż swoje wakacje do końca września” – i nie sfinansują Zwycięzcy jeszcze jednego miesiąca wakacyjnego odpoczynku… może za rok skorzystają z naszej podpowiedzi 😉

Na koniec mały tip 😉 – nie brałeś pożyczki w Wandoo, a chcesz wziąć udział w konkursie? Nic prostszego: skorzystaj z pożyczki za darmoPierwsza chwilówka w Wandoo do 2500 zł nie będzie Cię nic kosztować.

Szczegóły konkursu poznasz na tej stronie: wandoo.pl

Najnowsze aktualności

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo