Walentynkowy konkurs w Ferratum – weź pożyczkę i wygraj tablet
4 (80%) 17 głosów

Walentynkowy konkurs w Ferratum – weź pożyczkę i wygraj tablet

Walentynki, obchodzone 14 lutego to wyjątkowa data w kalendarzach wszystkich zakochanych. Narodzone w Stanach Zjednoczonych święto, z roku na rok zyskuje w naszym kraju coraz większą popularność.

Extra Portfel logo
ExtraPortfel
3.4 (68.55%) 461 głosów
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

5 - 45 dni

Netcredit logo
NetCredit
3.6 (72.11%) 740 głosów
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

14 - 30 dni

kuki.pl logo
Kuki
3.4 (67.85%) 316 głosów
Kwota pożyczki

250 - 3000 zł

Czas na spłatę

1 - 30 dni

Nie ulega wątpliwości, że miłość warto okazywać sobie na co dzień. Święto zakochanych jest jednak niepowtarzalną okazją do celebrowania związku, wyznania ukrytych dotąd uczuć czy obdarowywania drugiej połówki prezentami. Romantyczna kolacja, zmysłowa bielizna a może perfumy o zniewalającym zapachu? Dzięki upominkowi prosto z serca na nowo podsycisz ogień w związku, zapewnisz o swoich uczuciach i zaangażowaniu. Co jednak, jeśli portfel świeci pustkami, a na koncie znajdują się jedynie mgliste wspomnienia ostatniej wypłaty? Dobrym pomysłem na sfinansowanie walentynkowych wydatków będzie sięgnięcie po pożyczkę. Np. tę, oferowaną przez Ferratum.

Walentynkowa pożyczka w Ferratum

Pożyczając pieniądze w Ferratum nie tylko pozyskasz pieniądze na walentynkowy prezent, ale również będziesz mógł wygrać tablet SAMSUNG Galaxy Tab E T561 3G.
Aby wziąć udział w zabawie należy:

  • zaciągnąć krótkoterminową chwilówkę lub ratalną pożyczkę
  • do 14.02.2018 przygotować i wysłać na adres mailowy marketing@ferratum.pl ciekawą odpowiedź na pytanie: Jaki jest Twój pomysł na wyjątkowe spędzenie Święta Zakochanych?

Co ważne, odpowiedź może przybierać rozmaite formy. Jeśli masz talent plastyczny, możesz wykonać rysunek lub stworzyć grafikę. Możesz również napisać wiersz, opowiadanie, zrobić zdjęcie lub nagrać film. Wszystko zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni i kreatywności. W tytule maila koniecznie wpisz zdanie Zgłoszenie do konkursu Walentynkowego Ferratum, a w jego treści nie zapomnij zawrzeć: imienia, nazwiska, nr PESEL lub numeru pożyczki.

Najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi komisja wyłoni nie później niż w terminie 14 dni od zakończenia eliminacji. O wynikach laureaci zostaną poinformowani drogą mailową oraz telefoniczną.

Komentarze:

Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

facebook