Zrealizuj swoje wrześniowe plany z PożyczkaPlus

Aktualizacja: 2019-09-26
Data publikacji: 2017-09-19
Autor: Marta Kazimierska
Ocena: 4.2
(ilość ocen: 45)

Wrzesień wcale nie musi być szary, smutny i deszczowy! Z Pożyczka Plus może być bardziej kolorowy, a to dzięki wprowadzonemu konkursowi. Wreszcie jakaś firma pożyczkowa pomyślała o darmowej pożyczce nie tylko dla nowych, ale i dla stałych klientów.

3 kroki do darmowej pożyczki

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Pożyczka Plus wystarczy przejść tylko 3 kroki:

  1. Wziąć pożyczkę przez stronę internetową pozyczkaplus.pl w okresie od 4 do 30 września 2017 roku.
  2. Dokończyć zdanie We wrześniu w końcu mogę… w formularzu znajdującym się na podstronie pozyczkaplus.ekstrapromocja.pl
  3. Oczekiwać na sms z kodem do kolejnej darmowej pożyczki.

Co jest nagrodą? Darmowa pożyczka! Pożyczka Plus rezygnuje z prowizji i odsetek kapitałowych, pod warunkiem, że terminowo spłacisz zobowiązanie.

Raz w tygodniu komisja konkursowa wyłania 5 zwycięzców uprawnionych do otrzymania nagrody. O zwycięstwie w konkursie zostaniesz poinformowany smsem zawierającym kod, którego wpisanie podczas składania wniosku o udzielenie pożyczki aktywuje wygraną.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie może wziąć udział każda osoba, jeżeli:

  • ma obywatelstwo polskie i mieszkasz na terenie RP,
  • nie posiada niespłaconych zobowiązań wobec Pożyczka Plus,
  • nie widnieje w BIG,
  • złożyła wniosek o pożyczkę, wykonała przelew weryfikacyjny, została poprawnie zweryfikowana w BIG i ma zdolność kredytową,
  • zawarła umowę pożyczki,
  • ma aktywny Profil Klienta (albo właśnie go uaktywniła biorąc pierwszą pożyczkę) na stronie internetowej pożyczkodawcy,

Bądź kreatywny, oryginalny i ciesz się kolejną pożyczką bez kosztów! Już dziś pomyśl, na co sobie będziesz mógł pozwolić we wrześniu.

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wonga przygotowała ofertę pożyczki do 1500 zł na 30 dni za 10 zł dla nowych klientów lub pożyczkę do 15 tys. zł na 3 lata.

SolCredit jest innowacyjną firmą, która szybko pozwoli znaleźć Ci finansowanie. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 5000 zł za darmo.

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.