Zrealizuj swoje wrześniowe plany z PożyczkaPlus
4 (80%) 15 głosów

Zrealizuj swoje wrześniowe plany z PożyczkaPlus

Wrzesień wcale nie musi być szary, smutny i deszczowy! Z Pożyczka Plus może być bardziej kolorowy, a to dzięki wprowadzonemu konkursowi. Wreszcie jakaś firma pożyczkowa pomyślała o darmowej pożyczce nie tylko dla nowych, ale i dla stałych klientów.

3 kroki do darmowej pożyczki

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Pożyczka Plus wystarczy przejść tylko 3 kroki:

  1. Wziąć pożyczkę przez stronę internetową www.pozyczkaplus.pl w okresie od 4 do 30 września 2017 roku.
  2. Dokończyć zdanie We wrześniu w końcu mogę… w formularzu znajdującym się na podstronie pozyczkaplus.ekstrapromocja.pl
  3. Oczekiwać na sms z kodem do kolejnej darmowej pożyczki.

Każdego dnia jedna osoba wyłoniona przez komisję konkursową otrzymuje kolejną darmową pożyczkę.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Jeżeli:

  • masz obywatelstwo polskie i mieszkasz na terenie RP,
  • nie posiadasz niespłaconych zobowiązań wobec Pożyczka Plus,
  • nie widniejesz w BIG,
  • złożyłeś wniosek o pożyczkę, wykonałeś przelew weryfikacyjny, zostałeś poprawnie zweryfikowany w BIG i masz zdolność kredytową,
  • zawarłeś umowę pożyczki,
  • masz aktywny Profil Klienta (albo właśnie go uaktywniłeś biorąc pierwszą pożyczkę) na stronie internetowej pożyczkodawcy,

I to wszystko w trakcie trwania konkursu tj. od 4 do 30 września 2017 to możesz przystąpić do konkursu i dokończyć w najbardziej pomysłowy sposób zdanie We wrześniu w końcu mogę…

Jak to działa?

Po zawarciu umowy wchodzisz na stronę pozyczkaplus.ekstrapromocja.pl, rejestrujesz się i w jak najbardziej pomysłowy i oryginalny sposób dokańczasz zdanie konkursowe. Raz w tygodniu komisja konkursowa wyłania 5 zwycięzców uprawnionych do otrzymania nagrody. O zwycięstwie w konkursie zostaniesz poinformowany smsem zawierającym kod, którego wpisanie podczas składania wniosku o udzielenie pożyczki aktywuje wygraną.

Nagrodą jest rezygnacja przez Pożyczka Plus z prowizji i odsetek kapitałowych, czyli udzielenie tak zwanej darmowej pożyczki, pod warunkiem terminowej spłaty zobowiązania. Przypominamy, że dotychczas darmowe pożyczki były oferowane tylko nowym klientom. A tu mamy promocję dla osób, które po raz kolejny zdecydują się skorzystać z usług Pożyczka Plus.

Bądź kreatywny, oryginalny i ciesz się kolejną pożyczką bez kosztów! Już dziś pomyśl, na co sobie będziesz mógł pozwolić we wrześniu.

Komentarze:

Dodaj opinię

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

facebook