BOŚ Bank sesje ELIXIR – przychodzące i wychodzące

Sprawdź, w jakich godzinach księgowane są przelewy w Banku Ochrony Środowiska. W pierwszej kolejności przedstawiamy, o której realizowane są przelewy przychodzące w Banku Ochrony Środowiska – to cenna informacja dla tych, którzy czekają na przelew z innego banku. Następnie przedstawiamy, o której realizowane są przelewy wychodzące w Banku Ochrony Środowiska – to z kolei informacja dla osób, które chcą wiedzieć kiedy odbiorca otrzyma zlecony przelew.

Kiedy księgowane są przelewy przychodzące w BOŚ Banku?

Księgowanie przelewów przychodzących w BOŚ Banku odbywa się w następujących godzinach:

  • I sesja przychodząca ELIXIR – godzina 11:00
  • II sesja przychodząca ELIXIR – godzina 15:00
  • III sesja przychodząca ELIXIR – godzina 17:30

Kiedy księgowane są przelewy wychodzące w BOŚ Banku?

Księgowanie przelewów wychodzących w BOŚ Banku odbywa się w następujących godzinach:

  • I sesja wychodząca ELIXIR – godzina 8:35
  • II sesja wychodząca ELIXIR – godzina 12:35
  • III sesja wychodząca ELIXIR – godzina 15:00

Kiedy przelew w BOŚ Banku

Chcesz wiedzieć kiedy dokładnie zostanie zrealizowany przelew w BOŚ Banku? Skorzystaj z naszego kalkulatora przelewów, który uwzględnia różne sesje bankowe, zarówno sesje ELIXIR przychodzące jak i sesje ELIXIR wychodzące.

Czy przelewy zagraniczne w BOŚ Banku realizowane się w tych samych sesjach?

Nie. Przelewy zagraniczne w BOŚ Banku realizowane są na podstawie systemu SWIFT. Podane w tym artykule godziny sesji bankowych dotyczą tylko przelewów realizowanych na terenie Polski z wykorzystaniem systemu rozliczeń międzybankowych ELIXIR.

Czy w BOŚ Banku można zlecić przelew natychmiastowy?

Tak. BOŚ Bank obsługuje przelewy ekspresowe, co oznacza, że w tym banku można zlecić przelew natychmiastowy, ale trzeba liczyć się z koniecznością poniesienia dodatkowej opłaty za realizację takiej usługi. Koszt realizacji przelewu natychmiastowego wynosi zwykle około 5 zł.

Atutem natychmiastowego przelewu jest to, że można go wykonać o każdej porze dnia i nocy, również w weekend. Przelew natychmiastowy to gwarancja, że pieniądze dotrą do odbiorcy w ciągu kilku minut od momentu zlecenia takiego przelewu. Należy jednak pamiętać, że bank odbiorcy musi obsługiwać takie przelewy. Nie każdy bank je obsługuje, ale na ten moment większość najpopularniejszych instytucji bankowych umożliwia realizację przelewu natychmiastowego, zwanego również ekspresowym.

Przelewy przychodzące i wychodzące w innych bankach:

Oceń page