Inteligo sesje ELIXIR – przychodzące i wychodzące

Sprawdź, w jakich godzinach księgowane są przelewy w Inteligo. W pierwszej kolejności przedstawiamy, o której realizowane są przelewy przychodzące w banku Inteligo – to cenna informacja dla tych, którzy czekają na przelew z innego banku. Następnie przedstawiamy, o której realizowane są przelewy wychodzące w banku Inteligo – to z kolei informacja dla osób, które chcą wiedzieć kiedy odbiorca otrzyma zlecony przelew.

Kiedy księgowane są przelewy przychodzące w banku Inteligo?

Księgowanie przelewów przychodzących w banku Inteligo odbywa się w następujących godzinach:

  • I sesja przychodząca ELIXIR – godzina 11:30
  • II sesja przychodząca ELIXIR – godzina 15:10
  • III sesja przychodząca ELIXIR – godzina 17:30

Kiedy księgowane są przelewy wychodzące w banku Inteligo?

Księgowanie przelewów wychodzących w banku Inteligo odbywa się w następujących godzinach:

  • I sesja wychodząca ELIXIR – godzina 8:00
  • II sesja wychodząca ELIXIR – godzina 11:45
  • III sesja wychodząca ELIXIR – godzina 14:30

Kiedy przelew w Inteligo

Chcesz wiedzieć kiedy dokładnie zostanie zrealizowany przelew w banku Inteligo? Skorzystaj z naszego kalkulatora przelewów, który uwzględnia różne sesje bankowe, zarówno sesje ELIXIR przychodzące jak i sesje ELIXIR wychodzące.

Czy przelewy zagraniczne w banku Inteligo realizowane się w tych samych sesjach?

Nie. Przelewy zagraniczne w banku Inteligo realizowane są na podstawie systemu SWIFT. Podane w tym artykule godziny sesji bankowych dotyczą tylko przelewów realizowanych na terenie Polski z wykorzystaniem systemu rozliczeń międzybankowych ELIXIR.

Czy w banku Inteligo można zlecić przelew natychmiastowy?

Tak. Bank Inteligo obsługuje przelewy ekspresowe, co oznacza, że w tym banku można zlecić przelew natychmiastowy, ale trzeba liczyć się z koniecznością poniesienia dodatkowej opłaty za realizację takiej usługi. Koszt realizacji przelewu natychmiastowego wynosi zwykle około 5 zł.

Atutem natychmiastowego przelewu jest to, że można go wykonać o każdej porze dnia i nocy, również w weekend. Przelew natychmiastowy to gwarancja, że pieniądze dotrą do odbiorcy w ciągu kilku minut od momentu zlecenia takiego przelewu. Należy jednak pamiętać, że bank odbiorcy musi obsługiwać takie przelewy. Nie każdy bank je obsługuje, ale na ten moment większość najpopularniejszych instytucji bankowych umożliwia realizację przelewu natychmiastowego, zwanego również ekspresowym.

Przelewy przychodzące i wychodzące w innych bankach:

Oceń page