Pożyczki chwilówki – działy windykacji firm i numery telefonów

Aktualizacja: 2019-09-26
Data publikacji: 2015-03-23
Autor: Chwilowo
Ocena: 4.21
(ilość ocen: 53)

Każda firma pożyczkowa zwykle posiada działy windykacyjne, których zadaniem jest odzyskiwanie należności. Działy takie zajmują się głównie:

  • kontaktem z klientami, którzy zalegają ze spłatą chwilówek
  • rozsyłaniem powiadomień o należnościach i terminach
  • zmianami warunków umowy
  • zmianami planu spłat pożyczek

Jeśli zalegasz ze spłatą chwilówki sam powinieneś się skontaktować z pracownikiem by pokazać dobrą wolę, a być może firma potraktuje cię lepiej niż takich telefonów lub upomnień odbierać nie będziesz. Poniższa tabela zawiera dane kontaktowe do firm z którymi współpracujemy.

Poszczególne działy windykacji – telefony, adresy e-mail

Firma pożyczkowaE-mailNumer telefonuCzat z konsultantem
Vivuskontakt@vivus.pl221 221 227dostępny
Filarumwindykacja@filarum.pl222 668 305dostępny
Lendoninfo@lendon.pl221 120 746brak
MiniCreditinfo@mini-credit.pl222 668 355brak
NetCreditinfo@netcredit.pl222 578 618brak
VIA SMSinfo@viasms.pl222 915 355dostępny
KredytOKbrak601 500 500brak
Pandamoneyinfo@pandamoney.pl223 072 358brak
Wongakontakt@wonga.com223 070 599dostępny
Łatwy Kredytinfo@latwykredyt.pl222 282 103brak
Soho Creditinfo@sohocredit.pl222 668 304dostępny
Kredito24info@kredito24.pl223 071 331brak
Alfa Kredythelp@alfakredyt.pl876 181 082dostępny
Zaplokontakt@zaplo.pl221 333 888brak
SMS365info@sms365.pl221 005 800dostępny
Increditinfo@incredit.pl222 578 618brak
Pożyczka Pluswindykacja@pozyczkaplus.pl858 710 038brak
Zaimoinfo@zaimo.pl223 074 627brak
Smart Pożyczkawindykacja@smartpozyczka.pl858 710 039dostępny
Szybka Gotówkainfo@szybkagotowka.pl222 087 780brak
ExtraPortfelinfo@extraportfel.pl223 886 667brak
Cashperinfo@cashper.pl222 062 149brak
Okmoneywindykacja@okmoney.pl223 970 792brak
Kyzooinfo@kyzoo.pl588 810 323brak
Providentbok@provident.pl600 400 300brak
EkspresKasaekspreskasa@ekspreskasa.pl221 234 567brak
Ofinbiuro@sfera-finansow.pl795 571 300dostępny
Pożyczkomatkontakt@pozyczkomat.pl221 120 112brak
SMSkredytwindykacja@smskredyt.pl717 193 342brak

Kontakt z Windykacją

Jeśli masz problem ze spłatą chwilówki, staraj się nie unikać kontaktów z windykacją. Być może ktoś z jej obsługi chce zaproponować dobre dla Ciebie rozwiązania. Unikanie jej powoduje postawienie wszelkich procedur i narzędzi windykacyjnych w stanie gotowości mającej jak najszybciej odzyskać powierzony kapitał.

Bardzo często kończy się to egzekucjami komorniczymi, wpisami do BIG, ERIF, KRD i BIG czy sprawami sądowymi. Firma przerzuca wszystkie koszty na pożyczkobiorcę nie przebierając w środkach co oczywiście szybko powiększa nasz dług do spłaty.

Negocjacje z firmami pożyczkowymi

Jeśli masz problem ze spłatą chwilówki – negocjuj. Jesteś na słabej pozycji dlatego nie masz nic do stracenia. Wczytaj się raz jeszcze w swoje warunku umowy, zasięgnij opinii innych osób, które miały podobne problemy. Nie czekaj bo te problemy same się nie rozwiążą, a będą narastać tak samo jak dług.

Zapewne w wielu przypadkach niekoniecznie zostaniesz wysłuchany, ale są firmy, które na współpracę przystaną. Nie możesz kończyć na jednym telefonie i zbyt szybko się poddawać.

Polecane oferty

Z pożyczek Vivus skorzystało już kilka milionów osób w Polsce jak i za granicą. Jeśli jeszcze nie wziąłeś swojej pierwszej chwilówki – Vivus będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.

Pierwsza darmowa pożyczka do 5000 zł. Jedna z najczęściej wybieranych pożyczek przez użytkowników naszego portalu. Ceniona szczególnie za bezproblemowość i szybkość.

Na nieprzewidziane wydatki Wandoo przygotowało ofertę darmowej pożyczki do 3000 zł na 30 dni. Stali klienci mogą skorzystać z rabatów w programie lojalnościowym,

SolCredit jest innowacyjną firmą, która szybko pozwoli znaleźć Ci finansowanie. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 5000 zł za darmo.

Komentarze

Dodaj komentarz do artykułu:

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

  • Placzaca
    says:

    A jak jest z kredito24 lub ferratum bank

  • anita
    says:

    Filarum rozkłada na raty. Bez problemu.

  • Dola
    says:

    Też mam problem z Filarum. Jestem z nimi w kontakcie wytłumaczyłam skąd opóźnienia w spłacie.. Dostałam możliwość uregulowania płatności całości bądź w kwocie przedłużenia do 10.03 natomiast telefony są swoja droga do tego stopnia, że wydzwaniają po rodzinie i proszą o pilny kontakt!! Pisemnego wezwania do zapłaty jeszcze nie dostałam, również nie (sama zapoczątkowałam korespondencje odnośnie opóźnień w spłacie) Jeśli możesz to napisz jak się rozwiązała twoja sytuacja.

  • misiek
    says:

    Czy ktoś wie jak działa windykacja Filarum? Czy ktoś już miał problem ze spłatą chwilówki u nich i doświadczył kłopotów z tej strony?
    Jak szybko jak nie spłacam firma doliczy mi kary i opłaty? Wysyłają listy do domu czy kto może do mnie przyjść, jakiś terenowy windykator? Proszę o szybką pomoc bo mam już tydzień opóźnienia w spłacie i nie wiem co robić teraz.

Sponsorujemy

Robert Chmiel Logo Oficjalny partner Loan Magazine Awards 2016 Kongres Sektora Pożyczkowego Logo

Nasze wyróżnienia

Laur konsumenta 2016 Chwilowo.pl stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk KPF

Nasi partnerzy

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych logo Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce logo